Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
28. okt 2009

orsul, tak neuveris, ale ja tuto pracu robim skoro dva roky a pred tym som robila osem rokov v spolocnosti co predavala, servisovala, auta VW, Audi, Porsche a tu som robila asistentku predaja jazden.voz. Takze identicku robotu mame 🙂 🙂
a doma robim este papiere pre jednu spolocnost co predava hracky.
no uz si tie zabaly nerobim, lebo to bolo len na dva mesiace a uz nic nemam. a ideme teraz s babami na vikend do PN welnesovat sa, tak odbehnem aj p. Anke.

orsulka
autor
28. okt 2009

adulik.......super....sama si urcis a sama aj stihnes 😀 😀

pisala som Vam, že mám taky cajik od "bosorky".....
kamaratka bola u nej, kvoli problemom so zaludkom......a ked vyriesili ju.....tak jej rozpravala o mne...že teda IVF a tak, a že 1x bolo OK, ale mimo.......proste vsetko jej povedala, a ona presne na mna namiesala bylinky, plus k tomu su dorzdvene korene bylin.....a z toho mam presny navod ako si uvarit čaj a ten mam pit odo dna vkladu......plus je tam este tinktura, take kvapky, ktore mam tiez brat asi 3x denne....
mal by to byt caj na udržanie......

noemarta
28. okt 2009

Aduliiik, aj som citala, lebo vasa clenka sincer mi hovorila uz davnejsie nech sa pripojim a a a furt som nemala akosi odvahu. nooo, vela viem od nej, a posledne tyzdne som vas sledovala, hi hi 🙂 🙂 hlavne som bola zvedava, ako dopadne nel. velmi som tomu verila, ze to bude dobre..

noemarta
28. okt 2009

orsul, a to nie je p. Anka, ci je este nejaka dobra bylinkarka??

sincerity
28. okt 2009

ahojte... no dievcata, niekto musi aj makat.... 😀 ... inac ked som tu nebola, cestovala som do prace ...

ahoj noe 😀 .... inac akoze dnes to plati?

adu... no posielala som to tento tyzden, ja ani neviem kedy, nie doporucene, snad to pride.....

orsulka
autor
28. okt 2009

noe.....no tak super....... 😀 😀 😀

takže poznas sincer....... lebo aj na to som sa už chcela pytat, že teda ktoru casu clenku to vlastne poznas...ale aj na to si mi už opisala 😀 😀

no s tou odvahou to bolo podobne asi u vsetkych.....teda aj ja som zviebarala, kym som napisala......
a to mi tiež pripadali baby už fakt zohrate .-.)))))))

noemarta
28. okt 2009

no vitaj sincer, co si citila ze ta ohovaram... 🙂 🙂
jasne ze to dnes plati.

nelia
28. okt 2009

Marti, si zlatá, že si mi držala palce, aj keď sa nepoznáme 🙂 ... ale nabudúce to už vyjde.. inak minule som tu písala, že ja mám taký pocit, že najprv otehotniem cez IVF a potom sa podarí prirodzene.. myslela som tým 2.bábo.. ale ktovie... cez IVF som už otehotnela (bez úspešného konca), takže teraz môžem už aj prirodzene, nie? 😉 😝 😀
Orsul, ten čajík znie zaujímavo 😕 .. hlavne nech pomôže!!!! 😅

orsulka
autor
28. okt 2009

NOEMARTA......to je bylinkarka - bosorka tu una s v okrese....... Adka inak je menom......ale ja som ju fakt nevidela .-)))))))

sincer.....noe.......čo čo plati dnes?????????????? 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
28. okt 2009

nelia.......nooooooooooooooo toto nie je zla taktika 🙂)))))) takže sup do toho .-)))))) prirodzene 🙂

marti...tak prosim ža ako dlho nas už citas????? tajne??????? 😀 😀 😀 😀
a poznas a laxati???????

a nezda sa Vam, že Ivka nejak dlho spi????????????????????? 😀 😀 😀 😀 možno boli vcera na tanecnej a teraz este relaxuju 😎 😎

noemarta
28. okt 2009

nel, presne, teraz to vyjde prirodzene, uvidis. ja mam takeho tusaka, a hovorim to aj muzovi, ze uvidis ze na buduci rok to vyjde, ze ani nebudeme vediet ako a kedy!!! proste si myslim, ze buduci rok bude plodny!!! ozaj taka mala zaujimavost, ked som bola u p. Anky, tak ta povedala, ze tento rok je premnozena nejaka bylina (neviem ten nazov), a to znamena, ze tento rok 2009 bude plny depresie a neplodnosti! hm... asi mala pravdu. Verim, ze na rok 2010 bude premnozena rastlina co bude ukazovat velku plodnost na Slovensku.

noemarta
28. okt 2009

jasneee ze poznam aj laxati!! 🙂 🙂 a a a vies coo Orsul, ideme dnes na lepsie so Sincer... ideme kvaaakat.
na tajnasa vas citam asi dva mesiace.. 🙂 😉 hnevate sa??? vies, keby som vas necitala, asi by som sa nikdy nepripojila. takto uz mam taky pocit, ze vas uz dlhsie poznam..

orsulka
autor
28. okt 2009

noe...tak to si ma moc nepotešila........ ale vraj najdepresivnejsi den v roku bol v pondelok !!!!!!!!! takže aj toto už máme za sebou !! 😀 😀

sincer.....a to už ste v tom Pezinku?????????????

orsulka
autor
28. okt 2009

noe........a ako k tomu prideme my????? my ťa nepozname 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ja teda osobne sa nehnevam........ktovie kto vsetko nas tu na tajnasa cita 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀

nelia
28. okt 2009

Noe, asi budeme musieť nejakú takú rastlinku vyšľachtiť a rozmnožiť ju... ako také malé bosoráctvo... hmmm?? 😀
A so Sincer sa poznáte aj osobne?

adulik76
28. okt 2009

😀 fakt vás nestíham čítať

... k tomu pripojeniu sa prvýkrát - tiež som naberala odvahu, ale nejak som natrafila na tú správnu partičku a zohrali sme sa, a to sme sa ešte nevideli, ale od onoho pamätného dátumu 7-9.8.2009 už len všetky si spolu zaspievame : chvojnicaaaaaa, chvojnicaaaaa, hééééja, heééééja heééééja chvonica
...... a všichni ruce nahoruuuuuuu

😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. okt 2009

aduuuuuuuuuuu................ 😀 😀 😀 a tam sme to aj pekne zapili, a aj zatancovali.... nase prve stretko !!!!

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!! super vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chvojnicaaaaaa, chvojnicaaaaa, hééééja, heééééja heééééja chvonica
...... a všichni ruce nahoruuuuuuu

jáááá máááám ruce nahoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

noemarta
28. okt 2009

nooo Orsul, musite vyzvedat, aby ste zo mna dostali vsetko!!
Nel, dufam ze sa nebude Sincer hnevat, ze to prezradim, ale my sme byval.spoluziacky, takze sa pozname, velmo dobre!!

orsulka
autor
28. okt 2009

zo základy, ci strednej????????

...................... alebo z momentálnej vysokej ????? 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

takže sincer je to pojítko, no a nič nedala vedieť 😉

marti, tu sú kočky veľmi zdatné na vyťahovanie informácií, takže to vzdaj a rýchlo to sem všetko šupni, je to potom bezbolestné 😀 😀 😀

noemarta
28. okt 2009

zo strednej. Pozri, nech zacnuuuu, skuuusim na to odpovedat a co mi nebude povoli, bude diplomaticka odpoved, hi hi 🙂 😒
Aj tak si myslim, ze som uz vcera na sami zaciatok povedala dost, nooo to podstatne som zo seba dostala.
Baby a vy ste vsetky vydateee??? my sme mali tento rok piate vyrocie.

orsulka
autor
28. okt 2009

ano noe....daj to sem !!!! 😀 😀 😀

adulik76
28. okt 2009

my sme mali tento rok v júni 9 výročie 😵

orsulka
autor
28. okt 2009

ja nie som............ a poriadne nemame vyrocie.......tak približne sme si to urcitli na 1.mája 🙂 🙂 hihihihih...to sme 1x spolu to......onéééééééé 😀 😀 😀 tento rok bolo 8 rokov......

orsulka
autor
28. okt 2009

a tak noe...myslíš , že sincer tu výsku naozaj dokonci?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. okt 2009

no baby.... vy toho nakecate... co nerobite v tych firmach nist ? 😕

noe noe.... poznam uz asi 14 rokov.... 😅 😀 /ved to si dnes vybavime/

inac.... ja asi na ziadne dalsie stretko nejdem.... robi to zo mna alkoholika 😅

noemarta
28. okt 2009

aj my sme mali v juni, 5teho, 5 rokov.
Sincer, bola pre mna velke prekvapenie ze isla na vysku, ona, co sa tak rada ucila..... 🙂 🙂
Ale myslim si, ze ked uz sa na to dala, tak to dokonci, jedineeeee..... ak by bola mamicka, tak neviem, neviem ci by mala na to cas, nervy....
Aj Nel je tusim vydata ze?

noemarta
28. okt 2009

Vies Sincer kto umi ten umi, my aj pracujeme aj ohovaaarame napr. taku Sincer.... hi hi
hm... jak divne znie ze 14 rokov.... starneme...

orsulka
autor
28. okt 2009

SINCER..........akeho alkoholika??????????????? 😀 😀 😀 náhodou sme si to my dve na Chvojke pekne rozdali 🙂))))))))) chvála bohu, že tam bola tá krčma a bolo kde dokupit 🙂))))))))

a inak ja pracujem......popri pisani.....to nevieš, že ženy dokážu aj dve činnosti naraz??????? 😉

noe....a odkial si??????

noemarta
28. okt 2009

ja som z okresu Senec. Byvala som v Ba, ale jak som sa vydala, postavali sme potom dom. takze teraz si byvam na okraji Ba a vobec si nestazujem, mam milujuceho muza, krasny dom co sme si vysnivali, postavali sami (nieco ako teraz Sincer, uz by som nechcela byt v tych zaciatkoch, nezavidim) a psa, uz len to jedno nam chyba!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre