Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
29. okt 2009

adulik, mas velmi zlateho muza, klobuk dole...
je velmi dolezite ked aj ti nasa chlapi stoja pevne pri nas, myslim si, aspon teda mne to velmi pomaha, ked mas velku oporu doma, v manzelovi. len tak dalej chlapi, ved spolu to zvladneme a a a potom sa budeme vseeetci radovat zo spolocneho darceku. (to ma tak napadlo, ked uz sa blizia tie vianoce, ze darcek)

ivkaj
29. okt 2009

Čaute, u nás byl včera státní svátek a tak jsme byli celý den na výletě;o) Sice až na jeden pár tam byli všichni s dětma, ale dalo se to přežít, protože se řešilo něco jiného než děti 🙂

Orsul, kočko, moc ti přeju pořádný kopec štěstí!!!!

Noemarta, ahoj, vítám tě tu mezi námi ;o)

adulik76
29. okt 2009

orsul, tak segedín je tiež jedlo, ktoré lúúúbim, inak, ja som celkovo "kapustová" 😉

noemarta
29. okt 2009

ivi dakujem, ver ze vam vsetko dobre dopadne, uz je na case aby sa to tu uz konecne rozbehlo k dobrym vysledkom.

adulik76
29. okt 2009

ivkaj, netestovala si?

nelia
29. okt 2009

Orsul, o chvíľku bude 9,00 😕 😕
Ivka, my sme si aj mysleli, že sa niekde túlate 😉 . A ako sa máš moja?

ivkaj
29. okt 2009

Mě se po tom volnu táááááááááák nechce pracoavat 😝 Navíc jsem měla ještě v úterý od šéfky pěkné kázání, dokonce jsme si pohrozily výpovědí a teď tu chodí a usmívá se jako by se nic nestalo. To ja normálně na facku 😝

adulik76
29. okt 2009

ivkaj, ty si to s tou šéfkou vôbec nevyhrala, to musí byť úplná krava 😝

nelia
29. okt 2009

Ivka, tak to mi je ľúto... taká na figu pracovná atmosféra... ale hlavne sa nedaj rozčúliť.. musíš byť teraz v kľude.. a šéfka nevie, že ste boli na IVF, však?

orsulka
autor
29. okt 2009

no.................
volala som...zatial to nevyzerá moc dobre.....nejak sa mu nechce....mám volat o hodinu 😔

adulik76
29. okt 2009

orsul, bubáčik sa nechce rozmraziť alebo čo? Nejak ešte nemám skúsenosti s KET-om, tak neviem, čo môže byť problém.

ivkaj
29. okt 2009

U nás v práci nikdo neví, co podstupujeme. V podstatě to neví ani rodina, jen vy 😉

Nelia, co ty a návrat do práce?

ivkaj
29. okt 2009

Orsul, mě by se takhle po ránu a v takovým hnusným počasí taky moc nechtělo. Posílám mu všechnu energii co mám !!!!

adulik76
29. okt 2009

orsul, chrobáčik sa určite dá do poriadku, veď ho čaká najlepšia maminka na svete

nelia
29. okt 2009

Orsul, aj ja mu posielam veľa, veľa energie... 😅 😔
Ivka, no moc to s tou robotou nepreháňam, ak mám pravdu povedať 😝

adulik76
29. okt 2009

ani ja sa moc nepretŕham v robote, neoplatí sa to. Aj tak mi nikto za moju prácu nepoďakuje, hlavne, že budú mať výplaty na účtoch, čo tam po mne.

orsulka
autor
29. okt 2009

no ono by po rozmrazeni malo dalej rast a rozmnožovat bunky....a to sa zatial asi nekona.....a pokial nebudew vyvijat znamky dalsieho vyvoja, tak bunky začnu degenrovat.....a potom to je pase......
preto embryologicka caka este dalsiu hodinu.....je to nase posledne embryjko....

adulik76
29. okt 2009

drobček sa určite spamätá, ver tomu, orsul. Moooooooc na to myslím, nech to je OK.

orsulka
autor
29. okt 2009

takže nič sa nekoná.......nejdeme si pre drobcekaaa..... 😢 😢
oni ho sice budu sledovat do zajtra, ale už teraz embryologička povedala, že to nevyzera dobre a nerastie...
takže....nič.............

adulik76
29. okt 2009

orsul, neviem, čo ti povedať, ale som s tebou

orsulka
autor
29. okt 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sincerity
29. okt 2009

☹ ☹ 😔 placem s tebou... toto nemoze byt pravda ...

adulik76
29. okt 2009

možno sa krpček ešte preberie

noemarta
29. okt 2009

je mi to velmi luto, co sme tento rok pocarovane vsetky.... ☹ ☹

orsulka
autor
29. okt 2009

adulik...........pomohol by mu zázrak......

orsulka
autor
29. okt 2009

sincer...lax to radsej ani nehovor taketo negativa.....oki???????

adulik76
29. okt 2009

a čo si už nezaslúžime aj nejaký ten zázrak aj my?

orsulka
autor
29. okt 2009

určite ano...len neviem či je oto ten spravny čas na zázrak....a kto to vie????????? že ci ano alebo nie????

no nič...idem si oddychnut.....

a jedna kočka minapisala, nech si pozriem reprofit v Brne.........takže skusim si tam neskor niečo poprecitavat o nich.....a zvažim.....zvážime........

lubim vas dievčatka.......a dakujem, že Vás mám!!!!! 😵 😵 😵

nelia
29. okt 2009

Orsulka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ... nemám slov 😔 😔 ... PREČO?????? Ten život je tak nespravodlivý 😠 😠 . Ale prečítaj si Maťov príspevok, lebo mal pravdu... my sme veľmi silné. 😔

adulik76
29. okt 2009

orsul, každopádne sme pri tebe a pozdravujem aj Ferka - akosi tých chlapov nespomíname, ale aj oni pri nás stoja a trápia sa zarovno s nami. Takže Ferko, sme aj s tebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre