Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lilienka13
8. mar 2010

ahojte zeny 😉
je sice uz dost neskoro, ale este to stiham aj ja .... vsetko najlepsie k nasmu dnesnemu sviatku a ako sa hovori: "zeby ze-nam dobre bolo ... " 🙂 😀 😀

ja sa zajtra chystam s bratom aj svagrinou na Ukrajinu, nakupit nejaku drogeriu a mozno aj nejaky kobercek do spalne 🙂 ... este uvidime, co budu mat. Len dufam, ze nebude velmi velka kosa, teraz som bola 2 tyzdne marod a som rada, ze som sa z toho ako-tak dostala 😅

tak vam na zajtra prajem pekny pracovny den, ale neprehanajte to - robota vam neutecie, nie je zajac ... 😉

adulik76
9. mar 2010

dobré ránko

lili, príjemné nákupy a hlavne veeeľa a lacno 😉

my sme včera natrafili s maťom na obuv v likvidácii, kde mali 70% zľavy, tak sme si kúpili každý po dvoje topánok a celé nás to vyšlo len 40 evri 😀 jupíííííííí. Už som mala nervy, lebo topánky som si nemohla zohnať.

orsulka
autor
9. mar 2010

DOBRE RANKO.....

Adu...tak sa oplatilo vcera ist na nakupy......kde su tie zlavy?????? nemame taky obchod aj u nas????? potrebujem jarne topanky ako šlak...a tiež nikde nič si neviem vybrať.... ☹

Ferko včera štastne odcestoval.....cakam,že sa ozvu, ked odrazia na miesto....tak sa mi podarilo aj kolačik upiect, aj cvicit som stihla ist 😉

adulik76
9. mar 2010

tak je z teba slamená vdova, čo? Len dúfam, že to ferko v zdraví prežije anič si nedochráme.

orsulka
autor
9. mar 2010

adu.....tak verím, že si bude dávať pozor 🙂 🙂 myslím, že ten mesiac na PN-ke mu stačil až až 😉

adulik76
9. mar 2010

lax sa nám už dlho neozvala, možno už maličkú nemôže od seba odtrhnúť, tak jej začalo chutiť 🙂

orsulka
autor
9. mar 2010

adu...no tak kiežby to bola pravda.....a tak urcite sa má čo otáčať okolo bábetka 🙂 🙂

už sa ohlasil Ferko, že šťastne dorazili na miesto určenia.........uff....odľahlo mi..... 😉

adulik76
9. mar 2010

aspoň jedna pozitívna správička po ránu. Kde sú ostatné babule?

orsulka
autor
9. mar 2010

adu.....ja už jednu veeeeeeeeeeeeeeeelmi pozitivnu mááááááááááááááááááááááááám 🙂 🙂 ale nemôžem prezradit ...... 🙂 😉

noemarta
9. mar 2010

dobre ranko...
adulik, to ste ozaj dobre nakupili, aj ja si potrebujem nejake jarne botky do robotky kupit, ale na nic som este nenatrafila.
Orsuuuul, ty si nejaka zahadnaaaaaa, co skryyyvas, aku spraaavicku a a a pozitivnu, to znie velmi dobre !!! 🙂

nelia
9. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Dnes sa hlásim už z roboty, ale musela som hneď ráno rýchlo niečo porobiť, tak sa hlásim až teraz.
Dnes sa u mňa prihlásili prvé náznaky tehu nevoľnosti... no predýchala som to 😵 ... akonáhle som sa najedla, bolo lepšie.. asi budem musieť už doma raňajkovať 😕
Orsul, čo to????? Sem s tou spárvou... nenapínaj nás!!!!! 😕 😕 😕 ... a Ferko sa teda v pohode vedel lyžovať, že nakoniec na lyžovačku šiel?
My sme včera tiež čo-to v Ikei pokúpili... regál do špajze, také závesné blbosti nad kuchynskú linku a tak 😅

adulik76
9. mar 2010

orsul, však to vysyp, nenapínaj

orsulka
autor
9. mar 2010

a tak už možem napisat.....kamaratke vyšiel hned 1 cyklus IVF!!!! a ma //...... 😵 😵 😵 nechcela som pisat skor ako to sama povie v Heliosackej temicke.....pre istotu, keby ma tu krosi cítal.......a tak pre mna to je radostná novinka 😵 😉

Neli....Ferka ta noha pobolieva, ale lyžovať sa da a tak siel... 😉

Noe...ahojček .-))

nelia
9. mar 2010

Orsul, že jej gratulujeme, aj keď ju nepoznáme 😉
Mňa dnes akosi začalo bolieť hrdlo 😒 😒 ... spravila som si pol litra Roibos čaju (ten by nemal ublížiť) a dala som si do neho polku citrónu a med... tak dúfam, že to zaberie 😔

laxity
9. mar 2010

ahojte babule

noe...no to som sa nedočítala, lebo nebolo kedy...ale sa teším, tak budete mať dievčatko, no skvelé. A čo meno? Bolo doteraz iba Marcel 😀

orsul...odvážny Ferko, niečo také ako môj Kubko nie a nie si povedať 😕

my sme boli včera na Kramároch, už nás aj zaočkovali, vážime 3400g 🙂

nelia
9. mar 2010

Lax, ahooooooooj 🙂.. .takže pekne priberáte... toto sa mi páči 😉 .. a ako sa inak cítiš?

adulik76
9. mar 2010

lax, pekné fotečky natálky, je taká chutnučká

orsulka
autor
9. mar 2010

LAX....NO SUPER DIEVčATááá !!!!!! tak pekne sa vam dari... 😵 a robíte nám vsetkým radosť .-)))))
este musíte vstávať aj v noci na kojenie?????

neli....odkážem jej 🙂)))) a dufam, že to hrdlo bude len take nič, a čajik zaberie..... 😉

noemarta
9. mar 2010

oooh Orsul, tak gratulujem aj jaa, nech ma aj stastny prestastny koniec! 🙂
ja uz som tajne duuufala, ze sa to tyka priamo teba, na buduuuuce. 🙂
Lax ahoooj, vitaj mamina, mala je strasne zlatuckaaaaaaaaaaaaaaa. tak som rada ze priberaate.
Lax, nasa mala bude Nela.
Ahoj Nel,vitaj v praaci, hm... to sa aj mne stalo zopar krat, zo zaciatku, ze som uz rano doma musela nieco spapat alebo aspon vypit kakao, lebo mi nebolo najlepsie. ale inaaac, pohodickaaaa.
Nasa mala kope o sto sest, tak som rada, ze mame spolu konecne kontakt.
V sobotu som bola pozerat detske vecicky, ze co kde maju a a a teraz po danovych p. ked si nieco navyse zarobim, som sa rozhodla, ze uz pojdem nieco nakupit, aspon nieco nech uz mame. 🙂

laxity
9. mar 2010

nel...no snažíme sa a celkom sa nám to darí, som z toho naozaj šťastná 🙂

adu...ďakujeme 😉

orsul...ďakujem pekne, vstávame v noci, spí tak 4 hoďky potom nás zobudí, prebalíme, nakojíme a spí zase nejaké tri hoďky...ale dnes je od druhej ráno hore a nevieme čo s ňou, najradšej by bola stále prisatá 😀 . Ale doktorka už nekázala, aby sme ju budili...aspoň že tak 🙂

noe...Nela no pekné, aj ja som chcela, ale manžel povedal Natálka...nepresadila som si svoje 😀. Ja som nakupovala 56 a zistila som, že potrebujem aj 50, sa to nezdá, ale tie 56 jej boli a aj sú ešte veľké a to malá mala 3460g a 50cm. No veď uvidíte, aké budete mať dieťa, ale ak pôjdeš ešte nakupovať tak možno nejaká 50 sa ti zíde 🙂. Mne povedali, deň pred pôrodom, že malá má 3200g. Tak netreba veľmi veriť ultrazvukom 🙂

idem k tej mojej dcérenke, lebo nie a nie spať 😀

adulik76
9. mar 2010

prajem všetkým dobrú chuť

ivkaj
9. mar 2010

Čaute, tak se mi konečně rozchodit net ;o)

Adu, dneska jdeš domů v kolik? ;o)

Orsul, tak ať si tu lyžovačku Ferko pořádně užije.

Lax, pěkně už přibíráte. Už jste si na sebe doma zvykli?

Noe, ještě jste s nákupem výbavičky nezačli?

Nelia, snad se ty těhunevolnosti nezhorší.

No a u mě nic. Sedím doma a čekám až P. dorazí hry na Playstation co si objednal. Představ te si, že v neděli yvtáhl klácesy a začal hrát. Mluvil o tom celou dobu co jsme spolu a teď se do toho pustil. Normálně sem málem zírala s otevřenou pusou. Naštěstí nezpíval 😎

nelia
9. mar 2010

Ivka, chcela si napísať klávesy??? Kukám, na akých klácesoch to hral... 😕 😀
Lax, to som rada, že ju už nemusíš budiť... a ako to celé zvládaš? Nie si moc unavená??
Ja som cez obed skočila do lekárne a lekárnička mi dala kopu homeopatík, tak teraz ich do seba tlačím 😖 .. hádam zaberú 😔

bublinkaa2
9. mar 2010

Krasny slnecny den zelam vsetkym... 🙂

Lax - tesime sa s vami, ze uz krasne priberate a zavladla doma harmonia... 🙂 Pozerala som prave fotky a malinka je zlatulinka.. 😵

My mame za sebou predlhy oslavujuci vikend, ale dopadol na moje prekvapenie velmi dobre. Hoci som uz rada, ze je to za mnou... 😎 Aj torta sa mi zevraj vydarila... Ja som z nej ani nekostovala, ale odlozila som si do mrazaku... 🙂 Ved pridam aj zopar fotiek niekedy... 🙂
Vo stvrtok idem gyn.na kontrolne stery, tak uvidime ake cisielko nam tentokrat vyjde... 😕

nelia
9. mar 2010

Bubli, držím palce, nech je výsledok dobrý 😉

adulik76
10. mar 2010

dobré ránko, ešte 2x sa vyspím a je tu piatooooooook 😀

bubli, veľa šťastia na zajtra

orsulka
autor
10. mar 2010

dobre............................. 😉

bubli....aj ja držim palec........nech si ok...a možte pokracovat už v začatom 😉 😉

ivik.....drahy hra na klavesoch?????? akože normalne, po absolvovani nejakej tej umeleckej skoly????? že jaká novinka?????? a gitara nič?????? lebo na dalsom stretku by mohol hrat...... 🙂 😉

nelia
10. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Ako sme sa vyspinkali? ... Adu, ja už sa toho piatka tiež neviem dočkať 😝

orsulka
autor
10. mar 2010

Neli...tak ja sa dobrovolne priznám, že som tuto noc spala zle...každe tri hodiny hore.... 😝 😝 😝

nelia
10. mar 2010

Orsul, ani sa nečudujem, keď si bola v posteli sama 😒 😀 .. Ferko išiel na týždeň, či?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre