Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
24. mar 2010

Ďakujem 😔 😔 ... aj ja plačem 😢 😢 😢

adulik76
25. mar 2010

nelik, som v šoku. Toto som ani v najhoršom sne nečakala. Moja, myslím na teba, držkajte sa aj s Lacim. 😢

nelia
25. mar 2010

Veď to, že ani ja som to nečakala... bola som tak pozitívne naladená a vidíte, ani to nepomohlo ☹ ... som silná, takže to pomaly predýchavam, ale som z toho veľmi veľmi smutná 😢
Idem teda do tej nemocnice... zajtra sa vám ozvem. Držte mi palce, nech ma čím skôr pustia aspoň domov.

orsulka
autor
25. mar 2010

prečo prečo prečo prečo ????????????????? 😢 😢 😢 😢 😢 kurnik šopaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak taketo rano som nečakala......

Nelik......dnes budem na teba určite mysliet.......drž sa dievčatko..... je mi to velmi velmi luto.........

orsulka
autor
25. mar 2010

nelka........vsetky sme s Vami v tychto ťažkych chvilach.......

laxity
25. mar 2010

neli...silno budem na teba myslieť...drž sa moja...sme s tebou

orsulka
autor
25. mar 2010

tak baby poviem Vam uprimne....na dnes som už asi odpálenááááááááááá 😔 😔 😔 😔 😔

orsulka
autor
25. mar 2010

ešte som si aj antilipid čaj zabudla doma!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

laxity
25. mar 2010

orsul...ja som tiež odpálená od včera 😢

laxity
25. mar 2010

už som tomu všetkému dávala takú veľkú nádej, že sa to dá, ale neviem čo sa deje...čo je to za spravodlivosť 😠

adulik76
25. mar 2010

spravodlivosť asi neexistuje. Dnes je teda fakt smutné ráno.... ☹ ......až som sa začala báť aj ja.........

laxity
25. mar 2010

adu!!! nemysli na to najhoršie...ja keď som si to včera prečítala, tak som sa rozplakala, neskutočne mi to prišlo ľúto ☹

sincerity
25. mar 2010

ahojte babule.........

nelinka myslime na teba....

mne sa ani nechce nic pisat

orsulka
autor
25. mar 2010

Adu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! netrep somariny..........!!!!!!!!! jasne, že obavybyvaju cele tehu........... ale ved si bola v pondelok na kontrole, tak ani nevahaj .......rozkaz ?????

adulik76
25. mar 2010

bola som na kontrole, ale sono nerobil, až o tie tri týždne, zostáva len veriť, že je všetko OK.

Nech sa nám nelik dá čím skôr dokopy a asi fakt zo začiatku treba dať na všetko pozor, jeden blbý sušiak 😠

orsulka
autor
25. mar 2010

adu...presne tak.......a prečo si skodit nejakymi obavami...????? a nie len sebe ale hlavne maičkemu babu......OKI??? 😉

bambibam
25. mar 2010

Adu ,mysli len dopredu, onedlho budeš cítiť kopance a ver potom už ani sono nebudeš moc potrebovať,to ti potom len potvrdí že je všetko ok. Od kedy mám pohyby tak mám pocit ,že tam mám celé futbalové ihrisko.
Nelia je mi to ľúto ,viem ,že tvoju vnútornú bolesť neprelepíme náplasťou na rany ,ale ver že príde deň keď budeš tá najlepšia mamina.
Orsulka tak teraz už musíme všetci sústrediť poz.energiu na teba aby to už vyšlo.
Baby prajem príjemný deň a niekedy zas nakuknem.

orsulka
autor
25. mar 2010

bimbam 🙂 uplny suhlas s tvojimi riadkami pre Adulik....... 😉 a dakujem......

adulik76
25. mar 2010

však ja som tiež rovnakého názoru, ale niekedy sa človek neubráni myšlienkam.

noemarta
25. mar 2010

dobre rano,
ako ja mam strasny sok, toto by ma fakt ani v tom najhorsom sne nenapadlo, Neli, citam tie riadky do kola, a slzy mi tecu a tecu, nechaaaapem............... 😢 😢
preco si az takto strasne skusana kolko vydrzis................... uz staci, uz nech je len dobre, pre Boha ta prosim.
Adulik, hlavne ty bud kludna, prosim, nie ze si este my nieco vyvolame zo stresu.....
Velmi na teba Nel myslim a drzim palce aby si bola co najskor doma.

orsulka
autor
25. mar 2010

tak veru dievčatka.....zas musime dať hlávky smerom hore........a otočiť hlavu k slnku a potom všetky tiene padnú za nás......
to som nevymyslela ja, ale nejaký mudry človek.....ale ten citát sa mi paci....

a klobuk dole pred Nely.....jej silou, odhodlanosťou a vierou........ LUBIM TA NELI !!!!!!! 😵 😵

noemarta
25. mar 2010

veru veru Orsul, klobuk dole pred Nely...
Orsul, ty si teraz take nase slniecko-nadej, ze vam to dopadne ako dalsim s uspesnym koncom, takze teraz vsetku energiu, samoska tu dobru a modlidby odovzdavame tebe.
baby drzte sa, idem sa radsej rozptylit robotou, lebo ....... tiez mi uz vselijake myslienky behaju v hlave.......

orsulka
autor
25. mar 2010

a noe....ty si si dla aku peknu fotečku !!!!!! 😉

adulik76
25. mar 2010

aj ja pozerám, čo je to tu za fešandu 🙂

noemarta
25. mar 2010

nooo, mala som tu tieto fotky, tak sa prezentujem, hi hi
cez vikend sa znovu nafotim, lebo akosi zacinam priberat do bruska, dnes som sa vazila a uz sme pribrali dalsie dve kg.

orsulka
autor
25. mar 2010

noe...tak ak bude čas tak si pridaj do albumiku.........nech sa tesime s vami...

ADULIK......ved aj ty by si mohla dat nejake fotečky........hmmmmm???? 😉

noemarta
25. mar 2010

pridam tam aj po prvom aprili, ked budeme mat 3dcko za sebou nejake foto.
veru , aj adulik by si mohla dat foto brusenka a krpceka.

adulik76
25. mar 2010

no, ja som taká nepekná guľa, moc sa nechcem zverejňovať 😝

orsulka
autor
25. mar 2010

adulik...tak potom aspon votečky malinkej bublinky v brusku....dobreeee ????????? prosimmmmm 😵 😵 😵
a si krásna buduca mamička...a hotovo!!!!!! 😵 😵 😵

ivkaj
25. mar 2010

Nelia, ani nevím co napsat, stejně mě napadají jen samá sprostá slova 😠 Kočko, drž se!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre