Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. jún 2009

afrika...tak to mi je fakt luto, ale je fakt zvlaštne ako to tie ženy citia...vsak???????

my nevieme problem, nikto nevie prečo....vraj asi priroda.....hmmmmmmmmmmmmmm
ved možno RAZ.... 😉

afrika
10. jún 2009

už sa dlho pokúšate?

orsulka
autor
10. jún 2009

ano dlho.....6 rokov........už tak organizovane s pomocou.....spolu sme 8 rokov....vždy sme išli "naplno" ako sa vravi....a ništ.... ale ved ako pišem...snáď RAZ 😉 😉

adulik76
10. jún 2009

orsul, som predsa originálna, nie?

orsulka
autor
10. jún 2009

adu...ty si JEDINEĆNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

idem domov..ahopjteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a krasny den vsetkym 😀

lilienka13
10. jún 2009

afrika: presne viem, ako sa citis ☹ ... mne sa stalo to iste v aprili 😢 ... zacinala som 11tt. cez vikend som zacala strasne krvacat a v pondelok, ked som bola na utz, tak mi dr. povedal, ze male uz nezije, ze sa prestalo vyvyjat a prestalo mu byt srdiecko 😢 😢 😢 ... doteraz nevie preco, vraj sa to stava casto, ze za to nemozem ani ja ani manzel 😔 ... snazili sme sa 3,5 roka 😖

lilienka13
10. jún 2009

sorry: bit srdiecko ... 😅

lilienka13
10. jún 2009

orsulka: ahoooooooooooooooooj a aj tebe pekny zvysok dna 😵

afrika
10. jún 2009

lilienka13 si ešte tu? teraz sa snažíte? asi máte pauzu, že? je mi to moc ľúto. viem si predstaviť ako sa cítiš. mňa to ešte teraz moc bolí

adulik76
10. jún 2009

už mám krhlu doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. jún 2009

aj ja som už doma.....nemám krhlu......ale za to varím kyslé hriby 😀 😀

sincerity
10. jún 2009

adu si ty sikovnica 😀

dievcence mne sa nic nechce.... mam nejak vsetkeho po krk.

orsulka
autor
10. jún 2009

sincer................tak sa na všetko kašli, aj zajtra je den...mne tá polievka moc nevyšla.....ale hádam ju pojeme 😀 😀

sincerity
10. jún 2009

orsul... ale ked ucit by sa mi malo chcet, ked to budem takto odkladat tak to nedopadne dobre... 😀
mne sa zas nepodaril segedin pre majstrov... este ze ho nemusime jest my 😀 😀 😀

adulik76
11. jún 2009

dobré ránko, krhla mala úspech 😀 , kúpila som mu ešte 2 fľašky kvalitného vínka - Maťo si ho odkladá a už má celkom slušnú zbierku

Zajtra je piatoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

adulik76
11. jún 2009

keď sme pri tom varení, mne sa tiež raz podaril taký kúsok - nazvala som to zapekanka - ale bol to taký humus 😝 😀 😝

sincerity
11. jún 2009

ahojte kocky 😉
tak som rada, ze sa Vam vecer vydaril adu 😉
no mne sa tak v poslednom case nechce varit a uz vobec nie vymyslat nejake nove veci..... ja ked mam skuskove, tak som uuuuplne nemozna....

orsulka
autor
11. jún 2009

dobre ranko žienky - snažilienky........
polievku budeme koštovať až dnes, ja ani neviem, kedy dosiel drahy včera domov, bo som už spala 🙂 🙂
adu...ty sa máš, že más piatooook.......ja este len štvrtoooooooooooooook 😠 😠

nelia
11. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, som rada, že krhla mala úspech 😉 😀
Čo sa varenia týka, ja v lete varím hrozne málo, lebo skoro nikdy nie sme doma v byte, takže nie je kedy 😝 . Tento týždeň sa varilo iba raz, aj to varila moja polovička polievočku 😝 😀 .

orsulka
autor
11. jún 2009

ahoj nelia........tak ja varim tak, aby som mohla dat mojmu aj naobed do prace, nakolko odmieta závodnu jedálen......stojim pri hrncoch obden 😒 😒 a pre mna je tiež najhoršie vymyslieť, že čo navariť...potom to už ide... 🙂

nelia
11. jún 2009

Orsul, no ja mám to šťastie, že manžel papá varené jedlo v robote, inak by som aj ja musela 😝

orsulka
autor
11. jún 2009

nelia...........tak to ti závidím, lebo naozaj je to dosť velká záťaž.....u nás v praci je to tak zle, že už nemám nárok ani na stravne listky.....jednoducho nemáme na to, a tak nam ich ani nedaju.....takže aj ja si sem nosim jedlo, prípadne držim dietu...a poobede potom zjem všetko, čo nezje mňa 😀 😀

nelia
11. jún 2009

Orsul 😀 😀 .. no keďže ja pracujem denne do 17-tej, tak sa mi večer do toho ani nechce.. ale od budúce ho týždňa budeme pracovať už len do 16-tej, tak sa vytešujem 🙂 🙂

orsulka
autor
11. jún 2009

nelia....no to snad nie je ani možne...žeby si vážne koncila o hodinu skor??????? boooože...ved Teba tam dievča chceli zodrať!!!!! 😀 😀

a ostatne babule??? kde sme??????? 😕 😕
dracek....katuška......nove infošky????? ako sa mame?????? 😕

sincerity
11. jún 2009

orsul... tak to ja mam to iste doma, ten moj si tiez berie do roboty, no chysta sa vzdy pol hodinu .... takze tiez musim varit kazdy druhy den, niekedy aj kazdy.... a fakt je najhorsie vymysliet co varit.... 😅
aj dnes neviem co.... co poradite?

orsulka
autor
11. jún 2009

sincer...........v pondelok som bola zufala a tak prisli na radu rezne.....fakt som nevedela......a dnes tiež rozmyslam.....ale urobim nejake kur. sote...asi s lečom a hribami(šampinony do toho šibnem) a ryžu.....a hotovo....polievku som navarila včera...

sincerity
11. jún 2009

no my sme mali tiez rezne v nedelu - boli hody, boli sme u svokrovcov, tak sme dostali nabalene, potom te segedin som varila..... chcelo by to nieco bezmasite....

inka5
11. jún 2009

Ahoj holky, promiňte, že vám sem vstupuju, ale všimla jsem si, že sem chodila Katuška, později Dráček Mráček... Nevíte, co je s ní???

Já na tématu o NT vyšetřeních našla toto:

dracekmracek • 1. červen 2009 ve 14:36

majabel já mám PAPP 0,61mIU/ml a vím že to je špatné

😔 A smazala si albíčko i promazala pas ☹ Mám strach, protože její cesta za miminkem byla obdivuhodná......

orsulka
autor
11. jún 2009

inka...to nemysliš vážne???????????????????????????????????????????
práve dnes som ju spominala...že sa dávno neukázala.........nebola tu ani nepisala, tak važne neviem čo sa deje....asi jej napisem sms.....ja mám na nu cislo, ak mi teda odpovie 😕 😕

sincerity
11. jún 2009

boze.... co je to Papp a tie cisla? snad je vsetko v poriadku!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre