Pribrali ste počas brania Duphastonu?

mykaellle
31. máj 2011

Ahojte kočky, už cca 5 rokov mám rovnakú váhu, Duphaston som brala 3 mesiace a pribrala som. 😠 Máte podobnú skúsenosť? Vďaka

jk77
31. máj 2011

Ahoj, ja som brala duphaston v tehotenstve. Za cely cas som pribrala len 12kg, co si myslim, ze je tak akurat 😉

kendra
31. máj 2011

Áno, ja som ho tiež užívala prvých 12 týždňov tehotenstva, pribrať som nepriberala (ja som s tým práveže mala problém, že som strašne málo v tehotenstve priberala), ale zvykla som sa z neho dosť "nalievať".

jitkatatarova
2. jún 2011

Ja som ho uzivala tiez v tehotenstve prvych 12 tyzdnov a pribrala som z neho hned.Da sa povedat ze som hned vyzerala ako tehotna.Za 2 mesiace som pribrala skoro 4 kg az som sa bala ako budem do konca vyzerat,ale nakoniec som nabrala len 7,5kg.

lucka1987
2. jún 2011

uzivala som ho asi rok vkuse a nepribala som z neho 😉

mireag
2. jún 2011

Ja som pribrala, resp. naliala som sa vodou. 😖 Brala som ho pred otehu, lebo som mala totalne rozhadzane hormony... k tomu som zacala uzivat este ine veci a citila som sa ako balon. Ale u mna to v podstate suviselo vsetko so vsetkym... 😠 Pribrala som nejake 3-4kg.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre