Prípravy IV

Neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
annavi
7. feb 2008
aj ja terka...si myslim ze uz by sme faakt mohli nieco zorganizovat......uz by sa patrilo.... :-N
annavi
7. feb 2008
aj ja sa teskam zabka..ani nevies aka som rada ze aspon niekoho poznam kto je v TN...pretoze ked sa budem citit sama tak zavolam tebe zabka...ty zvolas pipiku terku a to este len budee. 😃 😃
zabka
7. feb 2008
dobra stranka 😃
terezicka
7. feb 2008
Ann chceš si objednať? 😃
zabka
7. feb 2008
Ktoreeeeeeeeee??? 😃
annavi
7. feb 2008
terka ale co si..pipi...si samu seba neviem predstavit v tom "vohoze" 😃 😃
zabka
7. feb 2008
Bolo by to dost zaujmave... hihihi 😃
pahu
7. feb 2008
Annavi, pod uniformu by to bolo super sexi 😃
zaza_na
7. feb 2008
ahojte babulky 😉
ja vas dnes vobec nestihaaaaaaaaaaam :-o
ako sa mavate? zabka, drzkam palce. vyzera to stale velmi slubne. pipika, nech sa ti teda polepsi. a uz sa tesim na vysledky 😉
terezka, tak uz mas prve bleee za sebou. nie je to popularne, ale aspon vies, ze je vsetko ok 😉
pahu, teplotka sa ti pekne splha...
annavi
7. feb 2008
no zabka to by bolo....si neviem predstavit ako by moj drahy reagoval keby som ho takto cakala domka... :-N
terezicka
7. feb 2008
Anna vi vyskúšaj a uvidíš čo ti povie 😃
Zuzka ahoj, máš kočík odfotený?
zabka
7. feb 2008
Ale nas tu uz je... to je super 😉
annavi
7. feb 2008
ano pahu..pod uniformu..ale tú nosime malokedy..len ked je nejaky nastup...vacsinou sme v maskacoch...a pod maskacami si to pradielko neviem predstavit 😃
no terka ked budem s drahym uz v TN tak bude mat pestre večere...chudacik este nevie co ho caka 😃
annavi
7. feb 2008
konecne sme sa uz zisli v hojnejsom pocte.... 😃
zabka
7. feb 2008
Myslim ze on bude len rad... 😃
zaza_na
7. feb 2008
joj babenky, nemam. vobec som vcera nestihala... |-|
rozbalili sme ho a potom som skladala az som bola z toho moc unavena a sla som spat 😃
ale vyzera dobre. este ho dnes lepsie pokukam a uz aj pofotim 😉
annavi
7. feb 2008
no zabka on je rad...ale ja si ho takto dobera, chudacika..ze nech sa teraz šetri...a aj v praci..pretoze musime dohnat to co sme zameskali 😃 😃 😃
pahu
7. feb 2008
Aj ja chcem niečo fotiť 😃 Skúsim pozrieť nejakú foto s miminkom, mám chuť rozšíriť si albumík 😃
zabka
7. feb 2008
😃 😃 😃
zabka
7. feb 2008
Ja si ho budem musiet najprv zalozit snad nabuduci vikend... 😉
zaza_na
7. feb 2008
pahu, pridaj este nejake vase spolocne fotky. rada pokukam. ste krasnucky parik 😉
annavi
7. feb 2008
pahu ja som pozicala fotak svagrinke lebo fotia teraz maleho v kuse....a tiez uz chcem nejaku normalnu peknu fotecku so synovcekom..lebo bracho ma vzdy odfoti v teplakoch a nepravenu.....a pokial som tu este na sliaci tak musim s malym este stihnut odfotit... :-N
terezicka
7. feb 2008
Annavi potom daj vedieť ako reagoval tvoj manžel na to sexi prádielko 😃
Ten môj truhlík sa teší že bude chodiť do roboty a bude spávať na internáte že sa aspoň dakedy vyspí keď už doma bude malé v noci vyplačkúvať :-p
zabka
7. feb 2008
No to by mal byt rad ze mu bude drobcek plackat aspon bude vediet ze ho ma... x-)
annavi
7. feb 2008
jaaj terka tak ten moj by bol vyteseny keby mu v noci mrnčalo a plackalo bábenko.... x-) x-)
andulla
7. feb 2008
ahojte kocenky. 🙂
Mala som problemy s PC, preto tak neskoro som tu 😞
Zabka cimat, ze zatial mrcha nedorazila, neboj urcite nepríde. 🙂
Ani mne este neprisla. Dnes o 14,00 mam vcychadzky a idem kupit testiky :-p
annavi
7. feb 2008
ajojky andullika....takze ides testovat dnes???? x-) x-) jeej budu krasne dve //... x-) x-)
zabka
7. feb 2008
Ahoj Andull takze zajtra testikujes? x-)
zaza_na
7. feb 2008
andullka, ahoj. joj, prianivo to vyzera, nech to len tak dalej pokracuje...
kedy testujete? zabka, zajtra? a andullka?
nellie_
7. feb 2008
Ahojte babenky....
Dneska sa mi troska nakopila robotka..ale prisla som kuknut co mate noveho.. 😉 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli