• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Pavli uz sa stalo :slight_smile:
11. feb 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Mirka :grinning:
Andula, idem ti poslať ten mail :grinning:
ahoj mirka maj sa krasne :slight_smile:
Anduli, nejde ti to doručiť, hlási mi to u teba plnú schránku :frowning2:
11. feb 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mozes vymazala som tam daco. Uz to pojde :slight_smile:
11. feb 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, idem skúsiť :wink:
11. feb 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dnes som vas nestihala,mozno zajtra,
pahu mozem ti aj ja poslat adresu?
11. feb 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli dostala som to, ale nejako to nemozem otvorit. Tento PC je strasne divny asi tam nemame nahodene niektore prehladavace. Necham si to a neskor to kamos spojazdni a kuknem. OK?
11. feb 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni jasnačka :grinning: Ale varujem Vás, budeme Vám aj s babami posielať vtipy a hlúposti :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli nevadi kludne mozes, len ja nerozumiem preco mi to nejde otvarat. Ziadne prilohy, ale ja na to pridem :grinning:
11. feb 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anduli, tak skúsiš neskôr... :wink:

Heni, čo máte nové? Ja už som dostala mrchu, došla o 5 dní skôr ako mala :frowning2: ale na druhej strane o to skôr môžem začať stimulovať a ideme na 2.IUI :dizzy_face: Všetko zlé je na niečo dobré, treba to len vedieť nájsť :dizzy_face:
11. feb 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Heni :slight_smile:
Pavli budem na teba mysliet nech ti to vyjde na 2x :slight_smile:
11. feb 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anduli aj ja dúfam, ale ak nie na 2.x, tak na tertí určite, no nie? :grinning:
11. feb 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni, už som to poslala aj tebe, pokochaj sa :grinning:
11. feb 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsetko po starom,moje telo si so mnou robi co chce uz tri krat som myslela ze mam ovulku a podla teploty nic,lale aj dnes to vyzera ze by som ovulovala uvidime teplotku zajtra.chudakm manzel uz nevladze.
11. feb 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu ja ti budem velmi drzat palce.andu tebe uz asi nemusim a ak ano yak aj tebe.
v piatok sme boli na super plese.
11. feb 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no preklepy mam krasne.
11. feb 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Pavli ved nadej umiera posledna, ze :grinning:
Heni dik za drzanie palcekov este to potrebujem do stredy rana. Nerob si z reklepov nic ja ch tiez mam a ked pozriem co som napisala neverim vlastnym ociam :grinning:
11. feb 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist prisla mi navsteva.
ahojte zajtra
11. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papa Heni, Anduli, už sa lúčim aj s tebou, o chvíľku idem domenko :grinning:
11. feb 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa dievcata, zajtra si piseme. Paaaaaaaaaa :slight_smile:
11. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu uz nikto. majte sa teda krasne a uvidime sa zajtra :wink:
11. feb 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! No vidím, že sa tu veselo rodilo kým som tu nebola! :grinning: Maličké sú krásnučké, gratulujem čerstvým mamičkám! :dizzy_face: My sa máme fajn... bruško mi rastie, mám momentálne +12 kg, ale podľa mňa to ani nie je veľa zatiaľ a každý mi hovorí, že mi rastie len bruško a že vyzerám super... :slight_smile: A ja sa aj cítim fajn. :slight_smile: Len už čoraz častejšie "nevládzem". V sobotu sme boli v Budapešti nakupovať, tak sme si už vybrali kočík, aj postieľku, aj nábytok do detskej, teraz to objednáme tu u nás a bude. Nakúpili sme súravu do postieľky, deku do kočíka a zase som aj dostala kopu dupačiek od známych. Doma som už začala aj prať a žehliť tie maličké vecičky, stále šijem záclonu... takže sa vôbec nenudím a občas na nič ani nemám čas - myslím tým čítať knihu, oddychovať alebo pozerať telku... :sweat_smile: neuveriteľné... :sweat_smile: ani si neviem predstaviť že by som ešte aj chodila popri tom všetkom do roboty... :sweat_smile: 14.2. idem na poradňu, 15.2. nám donesú konečne nové okná - takže zase sa nebudem nudiť... pritom nám už poslali z Bratislavy zmluvu na odber a skladovanie pupočníkovej krvi... a ešte stále nie som rozhodnutá či poprosiť môjho lekára aby mi prišiel na pôrod... poradíte mi? :sweat_smile: Zajtra sa ozvem zase... :wink: Pá! :dizzy_face:
11. feb 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a kuk do môjho albumu, mám tam nábytok do detskej, aj kočík! :wink:
11. feb 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kila idem hned kuknut :grinning:
11. feb 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila je pekny verim ze sa bude babenku velmi pacit :grinning:
11. feb 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Andulla! My sa ani nepoznáme, ale ďakujem! Wouw ty už máš takého veľkého syna?! :sweat_smile:
11. feb 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my asi ani nie lebo ja som zaregistrovana len od januara, ale ja ta zato poznam teda cez konika. 3 roky som vas len citala, ale teraz som na PN a rozhodla som sa aj nieco napisat. Kila a ako sa mas a malinke?
Ved prave, ze je taky velky je nacase do domu nieco malinke a uvrestane :grinning: Ved som zvedava v stredu testujem a to bude uz 9 dni co mi meska snad tam nieco bud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď hej, a ja som práve od 1.1. na PN... z roboty som sem písala každý deň, ale teraz mám net len u našich...
Andulla tak ale prečo práve v stredu? Ako si vôbec vydržala toľko netestovať? Taaaak som zvedavá a držím ti palce!
"My" sa máme naozaj fajn... najradšej by som bola vždy tehotná... :grinning:
11. feb 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim kila :slight_smile: Ja uz som testovala minulu stredu a stvrtok rano a nic len /, ale ja si myslim, ze neto mesiac som mala posunutu aj ovu, takze test by podla mojich vypoctov mal pravdu ukazat az v stredu lebo to bude presne 14 dni od ovu a to by uz kazdy test mal ukazat. No proste mam v tom hokej :unamused:
Som rada, ze ste v poriadku aj brusko je pekne. :slight_smile:
11. feb 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok