Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

henrieta76
13. mar 2008

zazi na prvom som bola v utorok vecer.to bolo len 15DPO a zajtra bude 18DPO tak dufam ze bude aspon bodecka aby som sa mohla ukludnit ze je to na spravnom mieste.
inak zajtra idem s kamoskami na nakupi do madarska tak dufam ze pojdem vesela.

bianka dakujem a drzim palce aby to iui bolo uspesne.

bianka30
13. mar 2008

dakujeme 😀

mirka20
13. mar 2008

tak je tu uz konecne obeeeed 😵 prave sa napchavam haluskami s bryndzou.
kde ste kto?

bianka30
13. mar 2008

mirka prave som dojedla bryndzove halusky.... vcera si ma inspirovala co mam robit na veceru a kedze nejako ostalo...

mirka20
13. mar 2008

bianka, aj ja uz dojedam. tiez sme ich mali vcera na veceru a dnes mi ostalo aj na obed. a co ides varit dnes? ja ryby, lebo som si dala zavazok, ze minimalne raz do tyzdna musim jest ryby, aby nasa mala princezna bola mudra 😵

bianka30
13. mar 2008

no to nieje zly napad, ale ja mam nastastie tuto temu dnes vyriesenu. Idem po robote s mangelikom ku znamym a ti nas cakaju aj s vecerou . a kedze zajtra ide moja polovicka na cely vikend na chatu ( a bezomna ) tak ja som u kamosky a nemusim varit...... som to ale dobre vymyslela...

mirka20
13. mar 2008

bianka, velmi dobre to mas vymyslene. ja dnes ryby a zajtra netusim...

bianka30
13. mar 2008

francuzaky.? tie budem robit u kamosky cez vikend...
a rybu ako ?:

mirka20
13. mar 2008

francuzske sme mali minuly tyzden. aj ked su moje najoblubenejsie jedlo, tak mozno aj to. rybu klasicky upeciem na masle. a s varenymi zemiakmi

bianka30
13. mar 2008

jaaaja no francuzke mozem aj ja a v akomkolvek mnozstve...
ryba.. no musim kuknut do mrazaku co tam mame... je v tom selen, zinok... no to by nam len a len pomohlo. o par dni mame ten IUI a tak pomaha vsetko .. ja sa uz aj tesim aj bojiiim vsetko dohromady

mirka20
13. mar 2008

bianka, verim ti. urcite by ti pomohla nejaka ta dusevna pohoda, aj ked si v takom rozpolozeni, ze asi pride az ked bude fazulka v brusku. teda ani potom nepride, lebo potom sa budes bat inych veci

bianka30
13. mar 2008

uz som pokojnejsia 🙂 😀 😀 😀
ale nie, viem si predstavit ze pokojna, to tak skoro asi nebudem. aj keby uz bola fazulka tam, potom tych dlhyyyyych 40 tt, dobre a ked sa to narodi... no o to viac strachu ... ale ked mam povedat pravdu , uz sa na to aj tesim .
pred par mesiacmi sa mi ani len nesnivalo o tom ze budeme chodit do CAR a brat lieky a rozmyslat nad IUI, IVF ... a vidis, je to tu skor ako som sa nazdala...
tak uvidime co bude ako bude...
mimochdoom nevies nahodou ci sa pred planovanym IVF+ICSI berie jeden mesiat antikoncepcia? co je na tom pravdy...

zaza_na
13. mar 2008

dobru chut vam prajem 😉
ja ma dnes zemiaky s acidkom 😝 ale to asi az tak o 2 hodinky 😝
bianka, drzim palce na IUI 😵 a neboj sa ale sa tes. aspon mate nejaky plan a daco sa deje 😀
mirka, vidis. a ja sa k tej rybe akosi nemozem donutit. aspon tuniaka z plechovky si dam. a minule som mala tresku, aj ked neviem, ci to bolo prave to najlepsie, ale taku strasnu chut som na nu dostala 🙂

mirka20
13. mar 2008

bianka, o tom neviem nic. nikdy som sa o to nezaujimala, takze vobec o tom nic netusim
idem opat pracovat. papa

bianka30
13. mar 2008

zaza, skus makrelu alebo heika alebo pstruha... tak toho keby mi niekto teraz spravil tak si aj nohu zlomim len aby som tam prisla... zboznujem pstruha...
tesit sa tesim, presne kvoli tomu, aspon mame plan a posunulo sa to o poriadny kus dopredu..

zaza_na
13. mar 2008

bianka, my akosi ryby velmi nejedavame tak ani neviem, ako to mam pripravit 😅 ale keby aj mne niekto navaril a dal tanier pod nos, nepohrdla by som urcite 😀

bianka30
13. mar 2008

mirka papa...
zaza, tak to sa musime nejako dohodnut... dame spolocny obed.. hehehehe na kedze mas napisane vo vizitke ze ine zahranicie tak jedine tak ze ty budes v jednej restike, ja v druhej a budeme si mailovat.. hehehe he
ozaj ked sme uz pri tom kde vlastne byvas?

zaza_na
13. mar 2008

bianka, no veru 😉
ja som momentalne v Londyne. ale uz o nejake 4 tyzdne aj daco sa chystame naspat na Sk 😝 tak sa tesim ale aj velmo bojim 😖

bianka30
13. mar 2008

neboooooooooj nieje to az tak zle ako to vyzera.. hehehe
a ostavate na SK alebo sa chcete vratit po porode spat? alebo idete natvrvalo? a mozem sa spytat ze kam idete na Sk ?

zaza_na
13. mar 2008

uz ostavame natrvalo na Sk. ja uz som tu takmer 4 a pol roka. xceli by sme postavit domcek a usadit sa pri Ziline, respektive hned pri Kysuckom Novom Meste. Uz tam mame kupeny pozemok.
bude to velka zmena, lebo sme si tu na mnohe veci uz zvykli a budu nam chybat. najviac sa bojim tych vybavovaciek po uradoch. u nas je taka strasna byrokracia a ja mam trvaly pobyt stale na Orave a manzel na juhu. a nebudeme si to moct prehlasit, ani ked budeme v podnajme. takze sme manzelia s trvalym pobytom kazdy na opacnej strane republiky... 😖

bianka30
13. mar 2008

pohoda, aj mi to tak mame, ja mam v samorine a manzel v BA. a v pohode...
vybavovacky... no tak to je vec ktoru ti ozaj nezavidim... to je najhorsie co moze byt... ale nejako to zvladnete... neboj ak budes potrebovat nieco kludne sa ozvi a nejako pomozeme.. ak budeme moct

zaza_na
13. mar 2008

dakujem bianka. hrozne si zlata 😵
aj ja dufam, ze to nejako zvladneme. budu to ale nervy. musim sa najskor zahlasit na urade prace a vybavit si predovsetkym poistovnu a az potom budem moct vybavit si doktora. ta poistovna ma uz mata 😝
ale vsak dajako bude...
a vy mate ake plany do buducna? byvate v podnajme, ze? chystate sa stavat alebo kupovat nejaky byt/domcek?

pipika
13. mar 2008

Ahojte!
Zaza vy uz idete spat?To je super. 🙂 Mala poslucha?
Bianka,vidim,ze ides na IUI,drzim palce.Poznam to aj ja.

zaza_na
13. mar 2008

pipika! 😵 ako sa mas moja? ty si tu tak davno nebola. no povedz, co mas nove?ako dopadla kontrola? 😔
hej, ideme uz domov. leti to strasne. mala poslucha. dnes sa cely den vrti v brusku. bojim sa, ci tam nie je moc stlacena a preto sa vrti, lebo mam oblecene obycajne silonky 😅

bianka30
13. mar 2008

prepac ale musela som co to porobit.
no my byvame uz konecne vo svojom, kupili sme si bytik v samorine co je cca 25 km od BA. kedze manzel ma rodicov v BA a aj tu pracuje nechal si trvaly pobyt v BA aby nemusel chodit vybavovat veci inde. ja mam rodicov v pezinku co by bolo asi jedno , takze preto tie rozdielne trvale pobyty.
som nesmierne vdacna za to ze sme uz sami 3 roky po svadbe sme byvali najprv s nasimi a potom so svokrovcami(aj ked na tieto casi velmi rada spominam ) ale sami je sami.. takze nas caka uz len nejaka mensia prerabka a potom uz len ta decka izba... lebo to je zatial len susiaren pradla a ukladanie bordelu .. heheheh

pipika
13. mar 2008

zazi,Pahu vam asi napisala co sa som mnou stalo.Este stale krvacam,cca 2 tyzdne.Na kontrolu mam ist az ked dalsia mrcha konci.Ale ak to takto pokracuje s krvacanim ani nebudem vediet kedy zacina dalsia mrcha.Hozne to je.Som z toho smutna.

pipika
13. mar 2008

Bianka,ja som 24 rokov zila v Samorine.

bianka30
13. mar 2008

a kde si teraz? preco si odisla ? my tam byvame 3 roky a som veeelmi spokojna...
prosim ta a co s tym krvacanim ? co to stvaras... davaj pozoer...

zaza_na
13. mar 2008

pipika, hej. spominala. myslela som ale, ze mas ist k svojmu gynekologovi a ten to xcel riesit. a co ta hnusna cysta? budu ju odstranovat? 😲 😔
pipika, to ziadneho doktora netrapi, ze ty takmer vkuse krvacas? 😢

bianka, to mate super. tak to veru je. aj ked mozu byt rodicia aj svokrovci super, byvat sami je predsa len najlepsie. tak ste dobre spravili, ze ste si kupili ten byt 😵 teraz nech uz len aj ostatne vyjde a mozte zacat prerabat detsku izbu 😉

pipika
13. mar 2008

Bianka,vydala som sa a teraz som vedla DS uz 3.rok.
To krvacanie? Po kazdom iui som mala cystu ako aj teraz.Ale teraz to nejak prehanam.Ak teraz s menzesom nepraskne bude treba operovat.Preto nemozem zacat stimulovat znova.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre