• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Mirka nie malinké, napíš že už úplne veliké bruško mám :grinning: Pavlínke som nepísala, mám jej napísať? Nepríde sem na MK?
Inak včera sme od našich zobrali tie veci čo som ti vravela, sme to všetko pretriedili a z troch vriec sú dve na vyhodenie :astonished: Ale v tom jednom zostali pekné vecičky, tak ak budeš chcieť niekedy ti môžem doniesť potom a ak si budeš vedieť pre Rebeku niečo vybrať tak ti kľudne požičiame :wink: Ale fakt len ak budeš chcieť, lebo nasilu nútiť nebudeme...A boli tam aj dva spacie vaky tak sa tešíme, to nebudeme musieť kupovať :slight_smile:
14. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ale my sa uvidime este v stredu, donesiem ti tie vitaminy, co som ti spominala.
adu, mala ma 2780gramov plus minus, takze uz je riadne velka.a ja mam plus 11kg a som z toho strasne zhrozena. a to som sa zo zaciatku bala, ze mam nejak malo kil navyse
14. apr 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
spacie vaky su super, aj Alex spinka v takom jednom, tiež požičané :wink: a asi tak sme aj my preberali veci od bratranca , najlepšie boli ružové šatičky a vela sukienok :sweat_smile: to by asi super Alex vyzeral :grinning:

dnes ideme kuknut do prace :slight_smile:
14. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka tak to si super na tom, vidíš ja som pribrala asi 19kg a už mam len dva na sebe :wink: neboj to pojde z teba dole ani nebudeš vediet ako :wink:
tak Rebeka už je kočka :wink:
14. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, jasne, velike brusko mas. a co mam potom ja? :grinning: tie vecicky jasne, dones, pozrieme. ved si slubila, ze prides v juli k nam, ked budete mat celozavodnu, tak to pokukame. a tej pavlinke asi napis, neviem ci dnes pride a aby sa nehnevala, ze sme jej nedali vediet. :wink:
idem si baby trochu lahnut, ocka mi nejak klipkaju, noc bola tazka, tak to idem trochu dohnat :slight_smile:
papa zatial.
14. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ok ale my sme sa včera s Marekom rozprávali že ak to vám bude vyhovovať tak by sme prišli možno aj niekedy koncom júna, ak stále platí tá divina - lebo guľáš robíme hneď prvý júlový víkend keď prídeme z Tatier...Ale to bude záležať od teba ako sa budeš cítiť ty a Rebeka :slight_smile: A ozaj v stredu sa asi kedy stavíte? Ja som v stredu riadne v robote, len rátam že do nejakej 11-tej budem sedieť na porade a robiť zápis :sweat_smile:
Adulka viem si živo predstaviť Alexa, určite by bol veľký fešák v šatočkách :grinning:
14. apr 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my ideme papat a prichystat sa na návstevu papa a drzte sa :slight_smile:
14. apr 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka tak papa, prajeme dobrú chuť a príjemnú návštevu :slight_smile:
Idem si aj ja zohriať obed, lebo drobec sa začne o chvíľu hlásiť že je hladný :grinning:
14. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky:slight_smile:
14. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ahojky no ako? Ja ani neviem či som s tebou bola od pôrodu ak nie tak ti zo srdca gratulujem a prajem všetko len to naj tebe aj Emily :dizzy_face: No ako sa máte? Ako si zvykáte jedna na druhú? Aký si mala pôrod?
14. apr 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam sa super!malinku pestujem na rukach prave a porod no des potom ti napisem!mam nove fotky zo vcera:slight_smile:
14. apr 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka fotky som videla, Emily je naozaj krásna :dizzy_face: No budem čakať že mi napíšeš som zvedavá na čo sa mám pripraviť
14. apr 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maťka aj ja gratulujem k Emily a je z nej krásavica :sweat_smile:
14. apr 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Maťka, tá je ale super, gratulujeeeem :wink:
14. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Pahu ako sa máš?
14. apr 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Janka :grinning:
Poslušne hlásim, že močový mechúr ma poslúcha už od stredy ale lekárka ma nechala napriek tomu doma, antibiotiká som skončila až v sobotu, a už od piatku som bola na víkend v Amsterdame :grinning: Dosť dobre sme sa mali, bolo nás 14 báb :dizzy_face: No a na kontrolu som mala ísť až zajtra, ale už by som doma nevydržala, tak som si dnes dala ukončiť PN-ku :dizzy_face: Som niekde pred ovuláciou, tento mesiac sme zase neriešili IUI, nakoľko by mi to vyšlo zrejme dnes alebo zajtra a aj ja aj manžel sme mali náročný víkend, ja v tom Amsterdame a on v Prahe - boli to rozlúčky so slobodou našich kamarátov :wink:
14. apr 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak je super že ste sa odreagovali cez víkend a že vám bolo fajn :slight_smile:
14. apr 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka a vy ako? Už viem že si zdravučká, kedy na to vhupsnete? :wink:
14. apr 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavlínka ja by som aj hneď ale boli sme v sobotu na nákupoch v Poľsku a hrozne ma bolia ladvinky tak mám ladvinový pás, musím sa doliečiť a po mrche sa chceme objednať do centra :wink:
14. apr 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak som vybuvana. :dizzy_face:
pavlinka, som rada, ze si uz v poriadku a ze ste mali pekny vikend.
janka, mrzi ma, ze ta trapia ladviny, ale hadam to uz coskoro bude ok a vy v centre uspejete a vsetko bude ok a coskoro budes tehulka :wink:
terez, jasne, ze mozte prist aj skor, s tym ratame :wink:
14. apr 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka vitaj, ja dúfam tiež že čoskoro budem tehuľka aby som sa tak mohla tešiť z bruška ako vy :sweat_smile:
14. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, neboj, urcite budes :wink: inak ste velmi zlatucki na svad.fotke :dizzy_face:
14. apr 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujeme :slight_smile: už len tá fazuľka v brušku nám chýba
:sweat_smile:
14. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coskoro bude, uvidis :wink:
14. apr 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa toho neviem dočkať :wink:
14. apr 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby som tu aj ja, len zajtra tu nebudem tak som musela triediť ešte aj poštu teraz :sweat_smile:
14. apr 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, zajtra si to pekne uzi v bb a dufam, ze dobre nakupite :dizzy_face:
idem si opat lazkat, lebo ked pride janko z roboty, chceme ist este trochu sadit, tak nech som oddychnuta :slight_smile:
papa zajtra
14. apr 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre Mirka tak si oddýchni a dobre posadte :wink:
Terezka a s tebou sa uvidíme až v stredu
14. apr 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka len u nás začala pršať tak som zvedavá či aj u vás nezačne :sweat_smile: A dúfam že zajtra aspoň niečo pokúpime, veď pofotím a ak stihnem tak v stredu dám do albumu :grinning:
Januška veru až v stredu prídem, ale skoro celé doobedie budem na porade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok