Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
13. máj 2008

Bianka,dakujem 🙂 🙂
Aj ty tam coskoro budes mat, cmuk 😉

bianka30
13. máj 2008

duuuuufam ale hlavne tomu verriiiiim

pipika
13. máj 2008

A aj tomu treba verit!!!!! Raz sa urcite podari,mne to trvalo 3 roky.Ale som tehotnaaaaa

zabka
13. máj 2008

Pipika ty mas termin den predo mnou aspon podla tych tu vypoctov... 😵 😵

bianka30
13. máj 2008

no mne to trva trosku dlhsie ale viem ze teraz je ten spravny cas aje to dobre nacasovane... takze uvidim tak cca o mesiac...

pipika
13. máj 2008

Zabka,vsimla som si. 😉
Bianka,drzim palce. 🙂

zabka
13. máj 2008

Aj mas nejake nevolnosti? Ja zatial len hrozne bolesti hlavy.....

pipika
13. máj 2008

Zabka,ja mam celodenne nevolnosti,prsia mam velmi citlive a skoro cely den ma boli hlava. 😠

zabka
13. máj 2008

Mna uz prsia tak nebolia predtym viac teraz len tak jemne.... Ale ta hlava 😠
Kedy ides k lekarovi? Ci ty si uz bola? Ja chcem ist koncom tyzdna..

pipika
13. máj 2008

Mna bolia prsia viac nez hlava. ☹
Ja som bola minulu stredu na krvi a aj vcera.Hcg stuplo priadne. 🙂 Zajtra mam volat dokimu,ze ci mam prist v piatok alebo v pondelok na 1.sono. Uz sa neviem dockat. 🙂
Tvoj buduci mangel ako reagoval?

zabka
13. máj 2008

Som mu to este len vcera povedala..... 😵 😵
Som mu kupila taky privesok super ocino a taku malu karticku do ktorej som nalepila testik a napisala par riadkov pre ocka... 😀
Ten pohlad stal za to... a jeho prve slova nam sa to podarilo????

bianka30
13. máj 2008

jeeeej ten musel byt prekvapeny... to je iny darcek na svadbu.... a vasi to uz vedia?
ked im to poviete na svadbe to bude len prekavpko... alebo uz svadba bola? prepac stracam prehlad...

zaza_na
13. máj 2008

ahojte babenky 😉
tak sa mi podarilo zase nachvilu tu nakuknut 😀 pomaly sa zariadujeme v podnajme. vcera sme si tu dovliekli kopec dalsich veci tak ma caka vela vybalovania 😝 ale tesim sa na to.
a vy co mate nove? ako sa ma mirka, neviete? a terezka? je tu dnes? 😕
zabka, pipika, vam tak krasne svietia tie 5tt pri mene. mam z toho taku obrovsku radost 😵 . zabka, aj testik som kukla v albume 😝

pipika
13. máj 2008

Zaza,dakujem. A ty uz mas 35,fuuuuha. 🙂
Zabka to bolo mile prekvapenie.A ako si to vydrzala do vcera? Ved ty to uz vies skoro tyzden.

zabka
13. máj 2008

Nie nevedia to nasi az ked to budem mat aj od doktora tak poviem...No veru akurat sme vcera hovorili najkrajsi darcek k svadbe aky sme mohli dostat...Bude bianka teraz v sobotu... 😉
Zuzi a ty mas uz krasnu 35.... Uz budes mat zachvilocku malicke v naruci... 😵

bianka30
13. máj 2008

zabka... tomu sa hovori skvele naplanovane.... tesim sa s tebou. ja v sobotu zacinam prvu inekciu , tak budem na teba mysliet.... ja na svoju svadbu pred 7 rokmi spominam veeeeelm i rada, tak si ju hlavne uzi... a potom hod nejake fotky... budeme cakat...

zabka
13. máj 2008

No skvele len to sa tak naplanovalo samo... 😉 .. Oki tak ja tiez na teba budem mysliet ze to budu posledne injekcie.... Jasne hodim.... 😵

zabka
13. máj 2008

Uz som vlozila aj druhy testik... 😵

jankabelka
13. máj 2008

Zuzka ahoj, tak asi máš teraz veľa povinností, a kde ste v podnájme?

zaza_na
13. máj 2008

dakujem babenky 🙂
veru, leti to strasne. a zvlast teraz, ked je tolko vela vybavovaciek...
bianka, drzim palceky aj ja 😵
janka, ahoj. ako sa vam dari? co mate nove? v podnajme sme nakoniec v ZA v centre...

pahu
13. máj 2008

Ahojte, tak už som tu 😀 😢
Konečne mi robil Insemináciu Drábek, ale to som si baby vytrpela... Najskôr som skoro 45 minút čakala kým ma vezmú dnu a potom nacupital Drábek, + laborantka a sestrička... Drábek do mňa vnoril tie otváracie kliešte, rovno mi trochu oškrel krčok, ale vyčistil ho a pojkračoval... Keďže ovulka zrejme len prebieha, tak ešte nie je úplne stvrdnutý, tak si uchopil môj krčok do klieští a to bola dosť veľká bolesť a potom som musela zakašľať aby sa mi dostal dovnútra maternice a to bola druhá bolesť, ktorá už ale neprestávala a trvala až kým neskončil... Keď odišiel, jasné že mi zaželal do tretice všetko dobré .... Ostala tam so mnou sestrička, ktorá bola strašne zlatá, že či mám vložku, lebo budem krvácať a či ma to veľmi nebolí... Trošku som si fňukla s tým, že 2 x u Dr.Stenovej som nič necítila a ona že nebojte sa, s jednou babou sa tam totiž trápili 3/4 hodiny a je tehuľka 😉 Noé a teraz sa cítim akoby som mala mrchu, strašne ma tam dole všetko bolí... 😖

danka24
13. máj 2008

pahulienka tak len vydrzat a drzim ti palceky aby sa to vydarilo aby si cim skor objavila krasne // 😉 😉

pahu
13. máj 2008

Danka, ty si všade 😀 Ďakujem 😉

danka24
13. máj 2008

pahulienka ja len tam kde ty 😀 😀 😀

pahu
13. máj 2008

Danka

jankabelka
13. máj 2008

Pahu moja to viem že Ťa to bolelo ale čo by si neurobila pre fazuľku nie? takže silno držím palce a isto sa to podarí cmuk 😉
Zuzka tak to je super a kde v Žiline môžeme sa niekedy stretnúť hm? aspoň naberiem zopár tehu vírusikov 😀

pahu
13. máj 2008

Janka 😉 Vy sa idete stretnúť so Zuzkou? Tak to jej poriadne vyobjímaj bruško 😀

zuul
13. máj 2008

pahu aj ja som všade 😀

pahu
13. máj 2008

Zuul 😀

vejinka
13. máj 2008

ahojte zienky..posielam vam par tehu virusikov TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre