Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. dec 2007

Úloha splnená, sms-ka poslaná 😀

zaza_na
21. dec 2007

tak teraz len cakat 😉

terezicka
21. dec 2007

Už mi odpísala že je už na ceste domov, v robote jej vypadol internet tak sa nemohla ozvať. A že všetkých pozdravuje a praje pekné sviatky

adulina
autor
21. dec 2007

no tak teda aj my jej prajeme vsetko dobre pekne sviatky, statsny novy rok a ze ju cakame v pripravach IV 😉

terezicka
21. dec 2007

Adulka som jej napísala že už máme Prípravy IV 🙂 Ja ešte hodinku musím vydržať 😅

adulina
autor
21. dec 2007

no vidíš ako to rychlo preslo, sice teraz Ti to pojde najpomalsie, ale zvladneme to 😉

zaza_na
21. dec 2007

tak predsa sa jej nedalo ist na net. no neva. aj ja pozdravujem a prajem jej krasne sviatky 😉
terezka, to mas uz len chvilocku. to zbehne rychlo 😉

terezicka
21. dec 2007

Joj už by som najradšej bola doma, ale príde pre mňa môj Marek tak sa veľmi teším 😵 Ale som aj trochu smutná lebo zajtra ráno ide do roboty a príde v pondelok večer

henrieta76
21. dec 2007

ahojte
prisla som sa aj ja rozlucit,lebo vas tu mozno neskor uz nenajdem mam vela roboty z domom ved to poznate doteraz som nakupovala varila....a rano som nevedela pridat prispevok,je to zaujimave ze vsetky temy isli len nasa nie ,ale bol to dobry napad zalozit pripravy IV.
takze vam prajem prijemne sviatky,stastny novy rok tehulkam zdrave babatka a nam snazilkam fazulky do bruska.

adulina
autor
21. dec 2007

čože až v pondelok večer 😔 , ale potom budete spolu až do nového roka, nie ? 🙂

adulina
autor
21. dec 2007

Henrieta, tiez prajem krasne sviatky, vesele vianoce plne radosti a darcekov a splnených prianí a štastný nový rok 🙂

zaza_na
21. dec 2007

henrieta, aj ja ti prajem krasne sviatky a vsetko len to naj do noveho roka 😉

terezicka
21. dec 2007

Heni teiž ti prajem krásne sviatky 🙂
Adulka jej až do 1.1.2008 má Marek dovolenku a takto sme to volili kvôli tomu že aj tak by musel odpracovať jeden sviatok a radšej nech odpracuje hneď ten prvý a potom už máme voľno 🙂

adulina
autor
21. dec 2007

no super Terez, tak radsej nech si to odkruti teraz 😉

terezicka
21. dec 2007

Veď hej Adulka ale aj tak mi bude samej veľmi smutno 😔 Dúfam že sa aspoň zamestnán upratovaním a podobne...

adulina
autor
21. dec 2007

a okolkej pride v pondelok ?
Budes upratovat, nieco dobre upecies, pozries si rozpravky a uvidis pondelok vecer tu bude ani sa nenazdas 😉

terezicka
21. dec 2007

Adulka v pondelok príde večer okolo 20-tej 😔 Ja idem k našim okolo 17-tej teda ocino príde pre mňa lebo Marek si berie auto. A marek pôjde potom rovno k našim 🙂
A vy budete u tých svokrovcov na sviatky?

adulina
autor
21. dec 2007

no tak to si potom mozes dat s Marek druhú stedrovecernu veceru 😉

ideme k svokrovcom, jasne 😀 aj nam napiekla slane a sladke, este nam urobi makovník a orechovník aby som ja teraz nemusela nic robit, teda hlavne dlho stat v kuchyni 🙂

terezicka
21. dec 2007

Adulinka ja budem jesť len 1x a to u našich a preto príde pre mňa ocino skorej ku svokrovcom aby som tam nemusela jesť 😅 Vieš to by bolo dosť blbé aby oni večerali a ja by som bola sama hore alebo sedela pri nich. A ja chcem večerať len so svojim manželom 🙂
Ja v nedeľu upečiem jeden koláč ktorý zoberiem k našim, zvyšok pečú oni 😀

adulina
autor
21. dec 2007

aha, čiže budete papat len raz a to o osmej? 😅 😕

terezicka
21. dec 2007

Presne tak Adulka a si predstav že moji súrodeni povedali že vydržia čakať kým príde aj Marek a vydržia aj darčeky neísť rozbaľovať 😲 😉 To je veru pri nich riadny úspech 🙂

terezicka
21. dec 2007

Babuľky pomaly sa budem lúčiť lebo sa už zberám domkov 🙂 Tak si užívajte sviatky, oddychujte a peknú oslavu nového roka 🙂 Vidíme sa 2.1.2008 🙂

adulina
autor
21. dec 2007

Tak Terezka uži si volno, krasne sviatky, vela darcekov a oslávte novy rok ako sa patrí 😀 😅 PF 2008

papa

terezicka
21. dec 2007

Adulka oslávime dúfam a pomôžeme násmu materiálu dostať sa na správne miesto 😀
pa babuľky 🙂

adulina
autor
21. dec 2007

to som tým chcela povedat 😉

adulina
autor
21. dec 2007

No idem aj ja, prajem este raz krásne sviatky, veselé vianoce, vela darcekov a stastny novy rok 2008, aby sme sa tu uspesne v januari stretli. 🙂 🙂 🙂
pa kočky a užite si volno 🙂

zaza_na
21. dec 2007

papa vsetkym! a krasne a pokojne sviatky. uzite si to a stretneme sa v novom roku 2008 😉

kila
26. dec 2007

Ahojte!
Sorry, že som sa pred sviatkami stratila bez slova, ale mala som v robote blázinec a nakoniec som išla domov až po dvanástej. Sviatky boli fajn, manžel ma prekvapil knihou pre budúce mamičky, takže som bola príjemne prekvapená. Je to také zvláštne, že už neidem do roboty. V piatok som nemohla spať, stále som myslela len na robotu a začínam spomínať len na dobré a na zlé zabúdnúť. Šéf ma ešte pozval na novoročné posedenie, predsalen sa mu podarilo zorganizovať nejaký obed na 4.1., ale ešte neviem či pôjdem. Ja som sa už so všetkými rozlúčila. A 3.1. idem do poradne, som zvedavá že čo bude. Malá ma začína strašne tlačiť, najmä keď sa najem už neviem čo so sebou. Po novom roku sa vám ozvem zase, prídeme na víkend a pridám aj nové fotky malej aj môjho bruška. Prajem vám šťastný nový rok! 😵

kila
26. dec 2007

Ešte by som bola zvedavá čo je s Laurinkou, neviete o nej niečo?

martinkamm
26. dec 2007

ahojte babulky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre