Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
21. jan 2008

Snoopy pa a držte sa spolu s Natálkou 🙂
Mirka no viem si živo predsatviť ako ti Janko bude hovoriť: "teraz dýchaj, teraz potlač, počkaj a zas dýchaj a potlač " 😀

adulina
autor
21. jan 2008

no konecne to ide, a samozrejme mi odpoved nepridalo, ani neviem co som tam pisala 😠

pahu, my sa dohodneme 😉

pipika tebe drzim paste 🙂

ahoj snoopy, nebodaj sa rozpadnes skor ako ja 😕 😅 aj ja som si to myslela ze okolo vianoc uz budeme traja a vidis stale sme po kope, hlavicku mam zostupenu od vianoce v panve 😅

terezicka
21. jan 2008

Adulka ale teraz ti už odpoveď pridalo tak tu môžeš byť s nami 🙂

mirka20
21. jan 2008

terez, tak to si zivo aj ja predstavujem 😀

terezicka
21. jan 2008

No Mirka keď si napísala že ťa bude navigovať 😀 Len aby to Janko nevzdal po pár minútách 😅 Či myslíš že to v pohode zvládne?
Adulka a tvoja manžel bude pri pôrode? Ako ste sa dohodli?

adulina
autor
21. jan 2008

Terez, chcem aby predychaval so mnou ak sa bude dat a potom nech sa rozhodne sám 😉

terezicka
21. jan 2008

A čo myslíš ako sa rozhodne Adul? Ja by som potom raz chcela aby bol môj Marek pri mne 😵

mirka20
21. jan 2008

terez, fakt neviem, ci to janko zvladne, lebo on je dost citlivy, ale dufam, ze bude vsetko ok a on odrodi rebeku so mnou. ved uvidime v maji 🙂

terezicka
21. jan 2008

Jaj Mirka ja sa už tiež veľmi teším na vašu Rebeku 😵 A však mi ju dáš aj na ruky aby sa mi prilepila prosím? 😵

adulina
autor
21. jan 2008

no uz som tu, drahy isiel s hafanom na cvicak, tak teraz som tu este kym neodidete a potom idem pokracovat v praci

terez, mne to je jedno, ked chce nech je, ked nechce nech nie je, ale zatial nechce byt a ja to beriem, mozno nakoniec to ani mne nebude prijemne 😅

mirka20
21. jan 2008

terez, jasne ze hej. ale podla mna sa na teba uz nalepilo, teda dufam...a ak nie teraz, tak do maja sa urcite nalepi 😉

jankabelka
21. jan 2008

Babulky pre dnešok končím, tak opatrujte brušká dobručko papa

adulina
autor
21. jan 2008

ahoj janka pekny zv.dna 🙂

pipika
21. jan 2008

Janka maj sa krasne. 🙂
Vy uz koncite? Uz je tolko hodin? Berte aj mna,prosiiiim ☹
Terez dostala si IP? Lebo vtedy blbol konik.

mirka20
21. jan 2008

papa janka 🙂

terezicka
21. jan 2008

Jani papa 🙂
Mirka no veď uvidíme, ale najpozdejšie ak sa mi nenalepilo hladkaním tvojho bruška tak určite sa mi nalepí Rebeka keď už bude vonku z tvojho bruška 😵 Ale ešte by sme sa mohli stretnúť pred pôrodom a mohla by mi kopnúť do ruky možno aj to pomôže 😵
Adulka veď jasné, nech sa sám rozhodne ako uzná za vhodné 😉 Hlavne že ti bude potom pomáhať 😀

terezicka
21. jan 2008

Pipika dostala som IP len kým som ho otvorila a prečítala tak to trvalo dosť dlho 😅

adulina
autor
21. jan 2008

Terez, lebo si viem predstavit co by tam robil, prizabil by doktora, ze mi robi zle 😀 som mu povedala, ze ked ostane za dverami nech striehne aby mohol ist fotit Alexa ked ho budu merat a tak
Tomu ver, ze bude pomahat, ale nie on je zlatý, aj teraz sám upratuje ako divý 🙂 na mna necháva len varenie 🙂

terezicka
21. jan 2008

Adulka tak super že sa viete dohodnúť ohľadne domácich prác 🙂
Ja sa idem už pomaly baliť tak papa zajtra 🙂 Ja sa idem učiť keď prídem domov, teda ak sa donútim 😅

mirka20
21. jan 2008

terez, do maja sa urcite este stretneme. ste teraz na rade vy, takze vas cakame v krtisi 😉
pipika, ja som tu este do stvrtej

adulina
autor
21. jan 2008

tak ahoj Terez, a prajem prijemne ucenie, ale vobec ti nezavidim 😅 no ale musim ta radsej povzbudit, len pekne do toho budes múdručká 😀 😉

terezicka
21. jan 2008

OK Mirka veď dakedy sa už len dohodneme 🙂 odcházam papa 😀

mirka20
21. jan 2008

pa terez 🙂

adulina
autor
21. jan 2008

ahojte aj ja idem, idem prackat

pipika
21. jan 2008

Ahojte baby,pekny zvysok dna! 🙂 Ja som dostala dost vela tovaru,takze nudit sa nebudem. 😠

mirka20
21. jan 2008

o chvilocku odchadzam aj ja. papa 🙂
pipika, nech ti to co najrychlejsie ubehne 😉

pipika
21. jan 2008

Dik. Papa aj tebe 🙂

jankabelka
22. jan 2008

Dobré ránko snažilky a tehuľky 😉

terezicka
22. jan 2008

Dobré ránko kočky hlásim sa aj ja 🙂

jankabelka
22. jan 2008

Terezka tak ako ? 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre