Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
29. jan 2008

Drobé ráko. Pahu gratulujem k ovu.

mirka20
29. jan 2008

zuzka, tak dievcatiek s menom emma je uz tiez kopec. ale mate este dost casu, tak si porozmyslate. a na tom 3d je fakt velmi dobre vidiet, ci to bude chlapcek alebo dievcatko, tak neboj, pipik nedorastie 😉

zaza_na
29. jan 2008

ahoj andulla, ani som nemala vcera prilezitost ta privitat 😉

mirka20
29. jan 2008

andulla, aj ja ta vitam medzi nami 🙂

andulla
29. jan 2008

ahoj zaza_na nevadí. Dik za dnesné privítanie 🙂 Ako sa cítiš? Uz más aj pohyby malické?

henrieta76
29. jan 2008

ahojte
mirka zuzka vsetko najlepsie k vasim narodeninam.
vcera som tu nebola,lebo maluju pracovnu a obyvacko-kuchynu tak moj notebook okupoval manzel.ale teraz odysiel tak to vyuzijem.
som smutna lebo ste na mna zabudli.aj ja chcem fazulku do bruska.
mirka krasne vecicky mate.
pahu mama skoro rovnako ovu.ja som mala vcera.dufam ze nam to tentokrat vyjde.

terezicka
29. jan 2008

Mirka a budem to vedieť využiť aj potom alebo nie? 😅 Ja neviem koľký budem tt, ak rátam že dnes je utorok a som 7tt tak 19-teho budem 10tt? 😅 Ja neviem aj tak mi to dr.gregor ešte upresní 😉 A ozaj vieš aký bol happy? Ja som to najskôr povedala sestričke a ona to povedala potom jemu a on vyšiel zo sono s veľkým úškrnom na tvári 😀

henrieta76
29. jan 2008

a zabudla som privitat andulu.takze vytaj medzi nami.

zaza_na
29. jan 2008

mirka, vsaj ja viem, ze aj tych je uz kopec. ale vsak nebudem z toho robit tragediu. hlavne nech sa nam meno paci 😉
ja viem, ze 3D uz je na isto, ale zadne vratka si radsej necham, nech sa nenechame sokovat, keby daco. ale ja uz sa k mimcu prihovaram ako k diavcatku a hovorim jej bambulka 😀
heni, drzim palce nech to vyjde s touto ovulkou a posielam exkluzivne pre teba a pre andullu virusiky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

terezicka
29. jan 2008

Andulla ahoj 🙂
Joj Heni to ma mrzí ale určite to nebolo naschvál že sme kus pozabudli 😅

mirka20
29. jan 2008

heni, dakujem 🙂 a neboj, coskoro si aj ty tehulka, teda taka oficialna 😉
terez, hej, bude sa to dat vyuzit aj potom, ale...ale tak pockame do toho 19.2. a darcek dostanes potom. aj ked neviem, ci nahodou tento tyzden nepojdeme do lc, tak by sme ti to doniesli. este uvidime, ako sa dohodneme s jankom. a doktor musel byt samozrejme rad, ved tak trochu aj on tomu pomohol, tak je to aj jeho uspech

henrieta76
29. jan 2008

zuzka dakujem

henrieta76
29. jan 2008

dufam ze pomozu.

henrieta76
29. jan 2008

kocky ja mam uz normalne depky z toho malovania.vsade bordel a spina uz aby to dokoncili.aj ked budem mat co upratovat,len aby bol uz poriadok.

zaza_na
29. jan 2008

andulla, ano, uz citim. takmer 3 tyzdne kazdy den a tesim sa z toho 😵 a vcera vecer som videla aj ako sa brusko pohlo, ked som lezala 🙂

pahu
29. jan 2008

Už som a po porade 😀 A baby, oplatí sa mi robiť tie zvýšenia 😀 😀 😀 Je to úžasné!!!!!! Toľko som ani len nečakala... 😉

Ahoj Heni, nezabudli sme na teba, to iba počítač nejako zblbol 😨 😀

Ahoj Andula 😉 A prečo si PN?

andulla
29. jan 2008

super, tesím sa s tebou. Je to super pocit. Ja som uz aj pomalicky zabudla ako je to byt tehu, ale na tie pohyby sa zabudnút nedá nikdy.

pahu
29. jan 2008

Heni a kedy už budete mať po? 😨 😵

zaza_na
29. jan 2008

andullka, je to veru nadherny pocit. drzim ti silno palce, aby si ho aj ty uz mohla coskoro zase zazit 😉
pahu, tak super. vidim, ze ti to zdvihlo naladu este viac 😀
heni a aj daco prerabate, ci len malujete?

andulla
29. jan 2008

ahoj no musela som íst na operáciu kolena, plastika oboch krízových vazov. Padla som zo schodv. a to sme sa chceli snazit o bábo. Teraz musím aspon do marca rozhýbat koleno a sup na to. 😢

andulla
29. jan 2008

dik zaza snád sa mi to podari lebo uz nemám dávno 20 ani 25 rokov a cas ide neskutocne rýchlo dopredu.

pahu
29. jan 2008

Anduli no pekne a čo si na tých schodoch robila??? 😕 😉 A obzrela som si tvoju rodinku, však ty si tam ako ich dieťatko a nie to obrovské mimino vedľa teba 😀

Zazi, zdvihlo, ale keby som vypisovala materskú, viac by som sa tešila 😀 ☹ 😀

terezicka
29. jan 2008

Mirka tak ok, ale tento týždeň nám bude vyhovovať asi iba štvrtok poobede, lebo v piatok na obed padáme do Blavy 🙂 Aj to vo štvrtok asi skôr ako o 16-tej nie, lebo ideme konečne odniesť tie bločky na to stav.sporenie - dúfam že sa toho už konečne zbavíme 😝
Pahu tak super aspoň viem kam pôjdem po MD robiť 😀

andulla
29. jan 2008

No ved to moje synciatko je o vyse hlavy vyssí a top prosím sa narodil a mal 47cm 2760g a toto z neho vyrástlo. Inak bola som gratulovat na svadbe v Zchiho co ako sa to píse kamoske a ako sme schádzali uz na nádvorie zo schodov zrazu som sa ocitla na dlázke ako som velká a siroká. ☹ To bolo v septembri a az teraz ma operovali. Nemali fleka.

mirka20
29. jan 2008

terez, ale to fakt nesuri. nechame to na potom. my inak do tej blavy asi nejdeme, kedze uz mame kocik. ale urcite tam pojdeme, len nevieme kedy

henrieta76
29. jan 2008

koniec malovania by mal byt zajtra pozajtra,potom nekonecne upratovanie.
zazi neprerabame to uz mame chvala bohu za sebou.prerabali sme pred 7 rokmi.teraz len malujeme,lebo mam doma malych picassov.
pahu teba to len caka vsak?

henrieta76
29. jan 2008

mi take mat nebudeme,ale pre inspiraciu

http://www.wallpainting.sk/index.php?option=com...

terezicka
29. jan 2008

Ok Mirka radšej to nechajme na potom, potom sa budem už viac tešiť a možno mi už aj bruško bude aspoň trošičku vidieť 😅
Andulka idem si aj pozrieť tvoju rodinku 😉
Heni neboj to upraceš určite raz dva a potom sa už budeš vytešovať z krásne vymaľovaného 😵

zaza_na
29. jan 2008

heni, tak hlavne, ze to uz coskoro budete mat za sebou a mozu zase picassovia malovat 😀
tie malby na stenu su zaujimave. to by sa mi pacilo len na kusku steny, lebo to mi pride take, ze uz si tam nic nemozes zavesit, to by posobilo rusivo...
andulla, to vekovy rozdiel medzi mojou sestrou a najmladsim bratom je zhodou okolnosti 18 rokov. 🙂

terezicka
29. jan 2008

No Andulka vyzeráš super so svojou rodinkou 🙂
Už mi prišiel obedík, kolega mi kúpil rezník so zemiačikmi tak sa idem do toho pustiť 😀 Ale zas mi treba ísť cikať 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre