Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
13. feb 2008

janka, rebeka sa ma hadam dobre. kopcuje o dusu, vcera som az vykrikla od laku, lebo som mala ruky na brusku a zrazu som citila, ako mi ide nozickou po brusku. janko az dobehol, ze co sa deje. tak malej potom dohovaral, ze ma nesmie takto plasit. potom mala tak vystrajala, az sme sa smiali 🙂

terezicka
13. feb 2008

Mirka tak tvoja Rebeka je teda riadny divoch 😀 Dúfam že aj v pondelok sa aspoň trochu predvedie, aj ja chcem vidieť čo dokáže 😀

mirka20
13. feb 2008

terez, ona akcni vacsinou vecer, ked si lahnem na gauc alebo do postele. uvolnim sa a vtedy to pride. a neboj, dam si nieco sladke, to tiez pomaha k jej aktivite 🙂

terezicka
13. feb 2008

Mirka sladké ti donesiem aj ja ako odmenu a Rebeka sa mi určite bude chcieť zavďačiť tak ma trošku pokopká cez tvoje bruško 😉

mirka20
13. feb 2008

terez, nerob si starosti s nosenim sladkeho. len dojdite vy a rebeke dohovorim, nech kopcuje o dusu 😀

terezicka
13. feb 2008

Mirka ty sa už netráp, niečo určite prinesiem 🙂 To bude pre mňa super zážitok cítiť Rebeku 🙂 Iste sa aj naše malé poteší 🙂
Včera som písala mamine že ak mi doki v piatok povie že je všetko ok, tak v nedeľu poobede by sme došli a povieme to aj mojim súrodencom 🙂 A mamina hneď odpísala že aby sme prišli aj na obed 🙂 A Marek povedal že mám zistiť čo bude variť a podľa toho sa mám rozhodnúť či pôjdeme aj na obed 😀 A keď už budeme u našich, tak môžme poprehadzovať detské vecičky čo sú u našich schované 😵 Joj už sa na to teším, aspoň sa trochu pokochám 😵

mirka20
13. feb 2008

terez, budete mat peknu nedelu 😵
my by sme mali byt na nedelnajsi obed u svagrovcov v blave, teda ak pojde vsetko podla planu 🙂

terezicka
13. feb 2008

Mirka tak aj vám bude dobre cez víkend 🙂

mirka20
13. feb 2008

v to dufam, len aby nam to vyslo. chcela by som si dat rande aj s pavlinkou a pipikou, len ani jedna tu dnes poriadne nie je, tak sa dohodneme asi az v piatok.
o chvilu by mala pipika volat, ako dopadla, tak som zvedava

jankabelka
13. feb 2008

Mirka tak hovoríš, že Rebeka je už teraz živé striebro 😅 ale je to dobre že sa takto ukazuje

zaza_na
13. feb 2008

prave ma to napadlo mirka, ked som kukla na hodiny. tak som zvedava aj ja... 😝

pahu
13. feb 2008

PIPIKA!!!! DRŽÍIIIM PALČEKY!!!!! 😀 🤐 🤐 🤐

P.S. Mala som angličtinu hneď poobede... Idem prečítať spätne, čo máte nové 😉

mirka20
13. feb 2008

janka, ja som rada, ze takto vystraja, aspon viem, ze je tam. ale vcera som sa fakt zlakla, ze co to bolo. ale na to si budem musiet zvyknut, uz bude asi takto vystrajat castejsie, nakolko sa jej priestor v brusku zmensuje 😵

pahu
13. feb 2008

14:01 Pipi, kde si? 😨 😕

zaza_na
13. feb 2008

sa mi vidi, jak sme sa tu zhrcili a cakame na pipiku 😀

jankabelka
13. feb 2008

Mirka to máš pravdu, bude to čoraz častejšie a akčnejšie 😉
Pipika už asi volá tak sa o chvíľku ozve

mirka20
13. feb 2008

pipika, haloooo, ako si na tom 😨

terezicka
13. feb 2008

Aj ja čakám na Pipiku 😨

pahu
13. feb 2008

Aj ja keď som tam minule volala na výsledky, tak tam bolo non-stop obsadené 😠 Totiž všetky výsledky oznamujú v labáku na 1 telefónnom čísle medzi 14,00 - 15,00. 😠

mirka20
13. feb 2008

tak dufam, ze sa uz coskoro dovola a da nam vediet

terezicka
13. feb 2008

Tak to by si ale mohli zriadiť viac pevných liniek aspoň na tú hodinu 😅

zaza_na
13. feb 2008

joj, este stale cakame? ja uz neobsedim. mohlo by tam byt viac tych telefonov... 😒

mirka20
13. feb 2008

som jej pisala sms, ze ju tu cakame, tak som zvedava, ci odpise

mirka20
13. feb 2008

tak mi odpisala 😢 tehu nie je a nema sil sem prist 😔 boze, to je take nespravodlive toto vsetko. ja som z toho uplne mimo 😔 idem si trochu poplakat na wc

jankabelka
13. feb 2008

tak som zvedavá aj ja ale ak tam majú len tu jednu linku tak to nie je nič moc

terezicka
13. feb 2008

Mirka ako to že nie je tehu? A prečo jej ten test vyšiel dobre? A čo všetky tie príznaky? Ja to vôbec nechápem 😔 Je mi z toho do plaču 😢

zaza_na
13. feb 2008

tak ani ja tomu nechapem. som si bola ista, ze pipika bude tehu. som z toho velmi smutna 😔

terezicka
13. feb 2008

Zuzi ja som si tým tiež bola 100% istá a teraz takáto správa 😔

henrieta76
13. feb 2008

no to nie je mozne,pipika mala byt tehu,som smutna.ale potom preco mala 2//?

mirka20
13. feb 2008

ja to furt nechapem. ale ako jej mohol vyjst pozit.test? a co tie vsetky priznaky? 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre