Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
13. mar 2008

zaza,idem k svojmu na kontrolu,ale az po mrche.Doslala som liek na krvacanie,ale nezmizlo,iba sa zmiernilo.Hovoril,ze mi nic ine nevie dat. 😠

bianka30
13. mar 2008

no pipka tesim sa ja som dnes zacala brat closilbegyt, tak dufam ze sa mi cista nespravi... nie ze by som ju nexcela ale nemusim mat vsetko hehehehe
pipka neboj sa. neviem kam chodis k lekarovi ale skus tych nasich v samorine (ja chodim osobne k Ciernemu ) a neviem si ho vynachvalit...
zaza... uz sa neviem dockat ked budeme behat po obchodoch a rozmyslat ze co tam kupit, aj ked uz som ju chcela robit ale manzelik mi to zakazal, povedal ze ked budem tehu ze bude na to dost casu a potom ze by som sa zbytocne nudila.. sikovny je ..taaaak ho luuuubim 😀 😝 😝

zaza_na
13. mar 2008

ja viem, ze to laka bianka. ale pravdu ma. co budes potom porabat? 😀 a neboj, to bude us urcite coskoro. 😉
pipika, to kolko tych IUI uz mas za sebou ak sa smiem spytat? 😔

pipika
13. mar 2008

Bianka,ja chodim na sukromnu kliniku v DS a som spokojna. A v BA chodim do GF k Darbekovi.Boli sme uz 3x na IUI.Neviem vy kam chodite.

bianka30
13. mar 2008

tak v to dufam , aj ked mam pravdu povedat moc tomu sancu nedavam. skur bud.mesiac lebo ak nevyjde toto tak ideme na IVF, aspon zatial usetrim nejake peniazky hehehe
ale tesim sa z toho ze uz nieco robime...
piípika neboj, daj si radsej nejaku prestavku , tvoje telo asi nieje celkom pripravene na to aby sa pokusalo znova... skus na chvilku vypnut a uzivat si zivot.. ja viem ze sa to velmi lahko povie a milion krat horsie spravi, ale skus to... ja som bola na tom psychicky uz velmi zle, tak ze som sa bala ze si to odnesie uz aj moje zdravie (zaludok, vredy.. )a ked som sa ukludnila tak sa to cele zlepsilo... prestala som na to mysliet a nechcela som sa len tak unasat zivotom. a vidis aj bez toho aby som sa do toho nejako hrnula som tam kde som ... takze klud a nohy v teple... cmuuuuk a drzim palceky aby si sa nam rychlo dala dokopy...

bianka30
13. mar 2008

svojho lekara mam v samorine, ale chodim k Drabekovi do GF. preco chodite na IUI, kto a aky problem ma z vas dvoch , teda okrem tvojich vypestovanych císt?

pipika
13. mar 2008

Bianka u nas sa okrem cist nic nesalo.Vraj sme v poriadku.V septembri sa nase 2.IUI podarilo,ale som potratila. 3.IUI bolo teraz v januari ale sa nepodarilo.Kezde nemame problem a jedno sa podarilo Drabek radil,aby sme este aspon 2 skusili s injekciami.Ale ziadost na IVF uz mame vypisanu,cakame na schvalenie.Chceli sme ist teraz na dalsiu,ale nemozme.Taha sa to. ☹
Prave mi volala kamoska,ze zajtra idu na 1.IUI tiez do GF.

bianka30
13. mar 2008

super, pozdravuj kamosku , ja idem cca v nedelu na velku noc.. tak som moc zvedava.
na nas mame slaby spg. aj ked sa nam vylepsil stale nam odporucaju IVF, ale ja som si presadila ze aspon jedno IUI chcem vyskusat... tak uvidime

pipika
13. mar 2008

Veru,treba skusat.Nadej umiera posledna. 😉 Aj kamoskyn mangel ma velmi zly spg.Aj oni skusia iba jedno IUI.
Ja sa lucim,idem sa domov pripravovat,ideme vecer do divadla.
Zaza budem sa snazit sem nakuknut,ale mam vela prace.Pohladkaj brusko aj za mna.
Pekny den,ahojte!

bianka30
13. mar 2008

pipika ahoj a drrrrrza sa prosim ta a s tou cystou uz daj pokoj...

zaza_na
13. mar 2008

pipika, ahoj. pekny vecer a uzi si divadlo. to neva, ze sa neukazes casto. ja som velmi rada, ze si sa zastavila a zreferovala ako sa mate a co nove. budem na teba tuho mysliet 😵
bianka, aj ja si myslim, ze treba najskor aj toto skusit 😉

zaza_na
13. mar 2008

balim domov. papa zajtra vsetkym 😉

zabka
13. mar 2008

AHojky, dnes som nemala cas ani sem nakuknut, a ani zajtra sa mi nebude dat 😠 ... Nemozem sa vam venovat... Takze sa tu s vami stretnem az v pondelok, a mozno cez vikend ale to tu nebudete...

mirka20
14. mar 2008

dobre ranko 😵
ste tu toho popisali vcera. mrzi ma, ze som nezastihla pipiku, ale mozno ked uz budem na tej materskej, tak to bude ovela lepsie. dnes opat budem len tak sporadickejsie, mozno ani na obed sem nepridem, lebo vcera sme nevarili, lebo sme boli v divadle a tak musim ist niekam von sa najest. alebo mi manzel donesie nieco, este uvidime. zatial papa 🙂

zabka
14. mar 2008

Ahojky tak som vas prisla aspon pozdravit... neskor sa ozvem.. 😉 😉 😉

martinkamm
14. mar 2008

ahojte babenky 😀 tak dnes nas caka poradna tak som zvedava co nove sa dozvieme🙂
😵

zaza_na
14. mar 2008

dobre ranko 😉
mirka, zabka, tak pekny den vam prajem a nech vam rychlo ubehne nech je uz vikend tu a vy si oddychnete. mirka, ides aj cez vikend do prace? 😕
ahoj martinka, drzim palce v poradni 😉

mirka20
14. mar 2008

ahojte. tak som sa konecne dostala k jedlu. doniesol mi ho manzel, takze mozem aspon trochu pokukat, co je tu nove 🙂
zuz, minimalne jeden den pojdem, ale este neviem ktory.
martinka, drzim paste v poradni 😉

zaza_na
14. mar 2008

ahoj mirka. co mas dobreho dnes?
ja mam cestoviny s omackou kupovanou v obchode - velmi narocny obed, co sa varenia tyka 😀
kolegovia ma prehovaraju nech idem s nimi na obed. tak neviem, mozno si pojdem dat nejaky salat a potom tu zjem svoj obed...
a ako ti to dnes ubieha?

mirka20
14. mar 2008

ahojky zuz. no teraz ani poriadne neviem cia som 😖 nejak sa to na mna vsetko sype, nevladzem...
manzel mi doniesol zeleninove rizoto, ale nejak extra mi nechutilo. ale zjedla som to, lebo som bola hladna ako vlk. a chod na ten salatik, aspon sa trochu vyvetras. 😉
ozik, pisala mi terezka, pozdravuje vas vsetky 😵

zaza_na
14. mar 2008

jaj mirka. to nie je dobre u vas v praci. takto sa to neda dlho tahat. vsak tam mas len stresy 😔
dakujem za pozdrav od terezky. uz sa na nu tesim, ked sa tu vrati a na fotecky, ako podrastlo brusko 😝

mirka20
14. mar 2008

zuz, stresov je dost. ale uz to konci, tak sa tesim...
terez pride az po velkej noci, vtedy tu hadam budem uz aj ja castejsie.
teraz idem opat pracovat, aj ked som ako vymleta...

zaza_na
14. mar 2008

papa mirka teda. asi sa uz dnes nestretneme tak pekny vikend 😉

zaza_na
14. mar 2008

zberam sa, tak krasny vikend prajem vsetkym 😉

kila
14. mar 2008

Ahojte! Dnes som tu len na skok... len rýchlo napíšem ako sa máme...
Takže neuveriteľné ale máme vymenené okná a vymalovanú detskú izbu. O týždeň vám to ukážem na fotkách... 😉 Ale v posledných dvoch týždňoch som pracovala "jak kôň"... 😝 Keď nám vymenili okná, tak prišiel maliar a za vymalovanie detskej izby si pýtal 2 tis. Sk. Tak sme sa potešili, aký je lacný. Lenže potom o 2 dni sme prišli aj na to, že prečo je taký lacný. Detská izba vyzerala otrasne! Stena po stierkovaní nieže by bola hladká ale vyzerala ako Vysoké Tatry. Všade boli vidieť zaschnuté roztečené kvapky farby... Manžel zúril. Ja som plakala. A na druhý deň sme sa dali do roboty: zase sme celú stenu zoškriabali, odznovu stierkovali a malovali. 😝 😅

kila
14. mar 2008

Ale teraz už vyzerá krásne... nadreli sme sa poriadne... ani si to neviete predstaviť - mne po škrabaní stien krvácali končeky prstov, tak som ich zodrela, že som stále hladkala stenu a hladkala som že kde ešte nie je hladká... každú chvíľu som Réke hovorila, že ešte to musí vydržať... 😅 Dnes sme začali konečne s upratovaním. Viete si to predstaviť ako vyzerá celý dom? Všade je prach, úplne všade... ale budúci týždeň už poskladáme aj nábytok v detskej, tak potom všetko ofotím... 😉

kila
14. mar 2008

Inak sa máme dobre. Na poradni som mala trošku vyšší tlak 140/70, ale ešte stále v norme... pribrala som len 12 kg a moje bruško meria 98 cm... Odber pupočníkovej krvi máme vybavené. Po veľkej noci v utorok ideme do nemocnice na kurz pre oteckov pri pôrode, tak som zvedavá! 😀 A po veľkej noci objednáme už aj kočík... konečne... 😅 Inak už mám všetko pokúpené. Keď bude detská izba zariadená, tak si pripravím tašku do pôrodnice, ale teraz v tom bordeli čo máme doma by som ju nevedela ani kam dať. 😅 Na poradňu idem zase až 27. 3. - vtedy ma čaká zase ultrazvuk, odsledujú prietoky a zoberú aj stery. A asi vtedy sa začnem báť že čo bude ďalej, čo bude pri pôrode... 😅

kila
14. mar 2008

Och baby, prvá aprílovka dnes porodí... 😕 😅 začínam sa bááááááááááť... 😅 😅 😅

martinkamm
14. mar 2008

ahoj kilka ja som mala tiez dnes vysoky tlak🙂a pribrala som od zaciatku tehu 15 kg 😠

kila
14. mar 2008

Ahoj! Ale dúfam, že ešte neideš rodiť... 😉 Aj môj manžel sa narodil 31.3.! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre