Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
24. jan 2008

Mirka a ty dnes nejdeš na obedík? Však už je skoro 12,00 😀 Rebeka bude hladná? 😨

terezicka
24. jan 2008

Už som tu aj ja 😀 Pahu a predsatv si že kolega mi nič nespravil 😀
Mirka a česať môžeš prísť aj mňa, ja to mám veľmi rada keď sa o mňa niekto stará 🙂

mirka20
24. jan 2008

ahojky terezka 🙂 tak kedy mam prist? 😀
pavli, idem obedovat, len som okolo jedenastej jedla jogurt, tak som este nie velmi hladna. ale ako nad tym rozmyslam, tak ten hlad akosi na mna dosiel 🙂

kaboca
24. jan 2008

ahoj mirka...kraaasne brusko 😵 😵 uz sa z kopca pozeras 😀

mirka20
24. jan 2008

ahoj kaboca. no, este chvilu a nedovidim si na spicky 😀

terezicka
24. jan 2008

Mirka keď aj hneď prídeš, dnes som tu sama 😀

mirka20
24. jan 2008

terez,dnes nestiham. mam toho moc 😔

terezicka
24. jan 2008

Mirka tak inokedy sa určite dohodneme 🙂
Písala mi Kila: "Ahoj! Tak my sme v poriadku, na poradňu idem zase 14.2., vtedy sa už pozrieme ako leží bábo, lebo leží stále krížom a mám pocit že takto aj ostane 😖 "

mirka20
24. jan 2008

terez, uz si jej odpisovala? ak nie, tak jej napis, nech sa tym netrapi, ze Reka sa urcite este otoci tak, ako ma.
ja som sa prave pustila do obeda 🙂

terezicka
24. jan 2008

Mirka hej napísala som jej že malé ešte dostane rozum a otočí sa 😀 A že hlavné je že sú v poriadku 🙂 A tebe prajem dobrú chuť k obedu 🙂
Ja si idem v rámci možností čítať veci na zajtrajšiu skúšku, uvidím ako sa mi to podarí či tu niekto nebude chodiť 😕

mirka20
24. jan 2008

terez, pekne sa uckaj 😉
ozik, vcera som zabudla ti povedat. beries nejake vitaminy? ja som uzivala kyselinu listovu, tu si daj urcite a aj calibrum babyplan, hlavne teraz v zime, aby si neochorela.

pahu
24. jan 2008

Aj ja som už tu 😉 Mala som angličtinu 😵

Aj ja užívam kyselinu a baby plan 😀 A o 14,00 odchádzam k tej fyzioterapeutke, tak dúfam, že ma dobre ponapráva 😵

pahu
24. jan 2008

Nikto? 😨 😕

mirka20
24. jan 2008

pavli, to je super, ze to uzivas. a pijes dost? uz si sa polepsila? aj ja by som sla k fyzioterapeutke 🙂

terezicka
24. jan 2008

Baby ja beriem tú babyplan, síce je pravda že niekedy som to veľmi zanedbávala ale teraz už nebudem, lebo si musím dávať na seba pozor 🙂 A dnes som zjedla aj banán, ku obedu som mala kompót a teraz som pocítila že už zas som hladná 😅 Doma mám ešte zelený grep, no u mňa to bude horšie so zeleninou 😅 To ja neľúbim 😨

henrieta76
24. jan 2008

ja som tu,len tu bola moja mamicka,teraz peciem file atd.takze pridem precitam odbehnem sem tam nieco napisem a toto bude asi kym nevimalujeme.uz aby to bolo

henrieta76
24. jan 2008

terezka na grep pozor obsahuje chinin a to ty nemozes.

henrieta76
24. jan 2008

a ani pravopis uz v tej rychlosti nezvladam

pahu
24. jan 2008

Pitný režim? Čo je to? To je ten pohár vody denne??? 😕 Nedodržiavam, ale snažím sa, naozaj 😀

Heni, už aby to bolo za Vami, však? 😉

terezicka
24. jan 2008

Heni to vôbec nemôžem ani kúsok grepu? 😅
Pavli uvidíš tá fyzio ti pomôže a ani sa nenazdáš a budeš tehu 🙂

mirka20
24. jan 2008

heni, jeden grep za den si moze dat 😉
terez, ale kup si este aj kyselinu listovu, aspon teraz na zaciatku, alebo papaj vela listovej zeleniny

mirka20
24. jan 2008

pavli, ale hned si chod napustit pohar vody a vypi ho, kym pojdes k fyzioterapeutke. to je rozkaz!

pahu
24. jan 2008

Oki, už letím 😀 A u nej sa pocikám 😀

terezicka
24. jan 2008

Dobre Mirka kúpim si, uvidím či stihnem ešte dnes alebo až zajtra ok? 😅 Chce sa mi spať 😔

pahu
24. jan 2008

Mám 1,5 litra minerálky, asi ho nezvládnem celý, ale skúsim aspoň trošku 😀

Terez, šup do lekárne 😵

mirka20
24. jan 2008

pavlinka, vsak pojdes predtym este na wc. 😉 len pekne pi
terez, zvykaj si, teraz to bude lprvy trimester tak. 😅 a kupis si kyselinu listovu alebo zeleninku? 😀

pahu
24. jan 2008

Mirka poďme sa staviť, že si radšej kúpi kysleinu listovú 😀 Ani ja nemám rada zeleninku 😀

mirka20
24. jan 2008

pahu, sa stavim, ze urcite vyhraju tabletky 😀

pahu
24. jan 2008

Mirka, idem na to WC a hneď potom k tej fyzioterapeutke, takže neviem či Vás ešte stihnem... Zatiaľ pa, Pavla. 😵

mirka20
24. jan 2008

papa pavli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre