Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
7. jan 2008

ahoj terezka. dnes asi budete mat vela telefonatov, lebo aspon u nas su tie cesty dost hrozne a to, ze su odhrnute 😝
my sme boli cez vikend sami dvaja, bolo dobre. oddychovali sme a ja som si aj zobrala domov nejake doklady na vypisovanie, tak som aj trochu pracovala.
ale inak bolo fajn, len ten vikend je akysi kratky 😒
vejinka, gratulujem k 2// 🙂

terezicka
7. jan 2008

Mirka ale mestské cesty má na starosti mesto a nie my 🙂 Takže reklamácie môžeš podávať na mestský úrad 😀

mirka20
7. jan 2008

ved ja sa nestazujem, ja som presla normalne, ale autom by som moc nesla 😒

terezicka
7. jan 2008

Veď dobre Mirka 🙂 Ja som to včera zvládala autom, síce som šla len 30 a 40 km, ale prešla som v poriadku a to bolo hlavné 😉 Ale dnes keď som išla do roboty tak si myslím že ľahšie by sa mi brodilo v metrovom snehu na chodníkoch ako v tom čo tam bol teraz, veľmi bol udupaný a utlačený a dosť sa na ňom šmýkalo 😅
Mirka tešíš sa už na piatok? 😉

mirka20
7. jan 2008

terez, uz odratavam dni. uz je to tak blizko. velmi sa na to s jankom tesime 😵
v piatok som bola na www.mimiakcie.sk a vyhrala som svoju prvu aukciu - oblecko pre malicke a len dufam, ze to bude naozaj rebeka, lebo su v tom aj ruzove vecicky. ale jankovi som o tom este nehovorila, uvidim, kedy to pride a co nam povedia v piatok. ale ak sa z nasej malej rebeky vykluje chlapcek, tak to niekomu darujeme. 🙂

martinkamm
7. jan 2008

dobre ranko babenky

mirka20
7. jan 2008

ahoj martinka 🙂

martinkamm
7. jan 2008

ahoj mirus 😉

mirka20
7. jan 2008

uz si zdravsia?

martinkamm
7. jan 2008

no uz sa to da lepsie dnes idem okolo obeda do poradne tak sa tesim co sa nove dozviem aj o miminku a potom ma caka cestovanie do Ziliny ☹ a ty ako?

mirka20
7. jan 2008

u mna vsetko po starom. v piatok ideme na 3d, tak sa uz nevieme dockat 😵

martinkamm
7. jan 2008

supis to ti aj tisko zavidim 😵 ja osm velmi zvedava kedy opat uvidim moje miminko aspon na uzv 😵

mirka20
7. jan 2008

a dnes na poradni ti neurobi utz? my sme boli v poradni na silvestra, aj nam robil sono, tak malicke bolo krasne a riadne narastlo. uz mame 412gramov, takze sme uz riadne velky 😵

terezicka
7. jan 2008

Ahoj Maťka ako sa mávate s drobcom? 🙂

martinkamm
7. jan 2008

nie neurobi posle ma na najbizsi az do TN ako pocitam 😠

mirka20
7. jan 2008

ja mam stastie, lebo moj doktor ma sono u seba v ordinacii, takze mi sono robi vzdy, ked som v poradni

martinkamm
7. jan 2008

terezicka ahojcek mame sa supis 😵
mirka no ved to mne krstna hovorila ze on ma tiez tak nechape preco nas stale posiela po TN

terezicka
7. jan 2008

Maťka to je dobre že sa máte supiš 🙂 Pozerala som tvoje bruško v albume a máš ho veru fakt krásne 🙂

martinkamm
7. jan 2008

terezicka uz sa citim hlavne na vecer ako sudok 😵

mirka20
7. jan 2008

martinka, ja sa uz rano, ked slapem do roboty hore kopcom citim ako velryba 😝 😅

martinkamm
7. jan 2008

mirka o tom slapani ani nehovor kade rano do skoly ma caka obrovsky kopec 😵

jankabelka
7. jan 2008

Ahoj Martinka 😅
Ale máte krásne brušká 😉

martinkamm
7. jan 2008

jankabelka ahojcek moja,no dakujem veru rastieme ako z vody 😵

mirka20
7. jan 2008

martinka, ja som tiez studovala v za, ale byvala som na hlinach, tak ten kopec dobre poznam 😉

terezicka
7. jan 2008

Teda baby a čo poviem ja keď budem tehu a každé ráno šlapem necelé 2 km pešo do roboty 😅

http://www.bleskovky.sk/cl/11/195543/Maly-chlap...
Toto som teraz našla a už vôbec nechápem čo sa to vlastne na tomto svete deje 😔

marse
7. jan 2008

Dobre ranko zabky, konecne som zabludila medzi snazilky 😅 ako sa mate??? co nove???

inak vsetko naj do noveho roka, najma krasne TLSTE 2 // 😀

terezicka
7. jan 2008

Jej Marse ahojky, no teba som nevidela aspoň 1000 rokov 🙂 Ako sa mi máš? Čo robí bruško? A tebe všetko naj teiž do nového roka 🙂

marse
7. jan 2008

terezicka mame sa celkom dobre, len teraz mame taky problemik ze je babo nizko ulozene a tlaci na krcok a tak nam hrozi predcasny porod koli itvaraniu 😒 ale lezim s vyzdvihnutymi nohami a tak verim ze vydrzime co najdlhsie 🙂

terezicka
7. jan 2008

Joj Marse a to dokedy bdueš musieť takté ležkať? 😅 Ale kvôli drobcovi vydržíš hocičo však? A čo Vikinka? Ako sa pripravuje na príchod súrodenca? 🙂

jankabelka
7. jan 2008

Ahoj Marse, aj tebe všetko dobré v novom roku a hlavne sa držte 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre