Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
25. feb 2008

nellie, veru. treba sa setrit 😀
joj, uz aby aj tu bolo tak krasne teplucko 😵

nellie_
25. feb 2008

Pahu, že Jadranku... 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu bavím na tom... 😀 😀
Ja som veru na diske nebola riadne dlho....naposledy v novembri ked sme boli z firmy na skoleni....
a tam v hoteli boli viacere firmy a my sme sa sulali ako z firmy Porche tam boli oblecene v korzetových satách ako na plese a z nejakej drevarenskej firmy tam boli tetuše v bielych ponozkách a lodickách..iné extrémy 😀 😀 😀 😀

zaza_na
25. feb 2008

nellie, tie tvoje pribehy a postrehy z roboty sa tak dobre citaju 😀 a co ste si obliekli vy? 😉

pahu
25. feb 2008

Nellie, ale to je fakt, ja som 3/4 tých umelcov nepoznala, ani keď mi povedali, kto to je 😉 Tak sme si tam z toho vždy robili strašnú srandu a chalani sa nám pripili a robili tie break densové rybičky a tak ... 😀

Zazi, a aké máte počko u Vás? 😨 😵

nellie_
25. feb 2008

Zuzik jasne ze normalne.. 😀 😀 😀 😀 my nie sme také ťapuchy... 😀 😀 😀 😀

A keby viete aky bol na tej diske striptiz...my sme sa sulali...no to vam bola sranda...zrazu nas vyhnali z parketu, ochrankar zakazal drzat v ruke fotaky a mobily a my ze co sa deje....v tom tam nabehlo take vychrtnuté nič oblečené ako kovbojka, povyzliekalo sa to a hmyrilo po zemi ako trojka plech...ja som sa smiala ze keby jej dali na ruky a nohy kefy, tak im super vycistí tanečný parket....no sranda to bola...a potom jej kolegyna vynadala lebo sa jej obsuchla holou prdelou o lice... 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie 😀 Fuuuuj 😝 😀

zaza_na
25. feb 2008

nellie 😀 😀 😀

zaza_na
25. feb 2008

neviem sice aka je trojka plech, ale idem sa usulat akokeby som tam bola a videla to aj ja 😀

pahu
25. feb 2008

Zazi, ani ty nevieš aký je to trojka plech? 😕 😵 😀 😀 Ale ja si myslím, že 3-milimetrová hrúbka 😀

nellie_
25. feb 2008

ano to je taky tenulilinky plech co sa zvija ako diablom posadnutý... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

No ja som sa na nej tak sulala...keby sa na mne niekto tak sulal tak ujdem prec.. 😀 😀 😀 😀
Aj koelgovci velice ze co to bolo, ze nemala ani rici ani cici, ale pritom z nej slintali ako besné dogy.. 😀 😀 😀 a dobre bolo ked sadla na kolena nasmu 55 rocnemu kolegovi a hladkala mu jeho plešinu a on sa tvaril ako keby pozeral televizne noviny...to bol pohlad.. 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, vieš to perfektne opísať, teraz si živo predstavujem nejakáho plešatého paprdu, ktorý má okliare na špičke nosa, trochu sa mu potia kúty vo vlasoch a robí sa, že mu to nič nerobí 😀

zaza_na
25. feb 2008

pahu, teraz uz budem vediet. to bude nieco podobne ako ja pred tehu 😀
mali ste tam veru veselo nellie. 😀 😀

nellie_
25. feb 2008

Pahu ano presne si ho vystihla, toho mojho kolegu v cierno bielej kockovanej flanelke 😀 ....nie si náhodou vysoka blondyna, co sa rada oblieka za kovbojky?.. 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
25. feb 2008

Myslíš veľmi chudá, ktorá sa zmieta ako 3-jka plech a obtiera si prdel o babské tváre? Presne, ako si to uhádla? 😀

Zazi, čo budeš vedieť, že ako ty pred tehu? 😕

zaza_na
25. feb 2008

pahu, ze aky je trojka plech 😀

pahu
25. feb 2008

Ahaaaa 😕 😀 Už to mám!!! 😵 😀 🙂

nellie_
25. feb 2008

😀 😀 😀 😀 ja tu mam vybuchy pri vas..kolegyna kuka ci mi nesibe nahodou... 😀 😀 😀 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, nepočúraj sa, oki? 😀 Aj ja by som Vám chcela napísať niečo humorné, ale momentálne ma prekvapil drahý, keď mi zložil telefón a to mi moc smiešne nepripadá 😠 Tak on niečo zabudol vybaviť, teraz letel domov pre potrebné veci a nevie nájsť jednu z nich a ja som si zlizla že doma je to ako po výbuchu, pritom on má všade plesknuté veci a cez víkend sme boli na Chopku... Neviem či si myslel, že keď zavrie dvere, že u nás niekto uprace, hlavn keď ja nie som doma. Truhlík jeden. To ešte stále nepochopil, že to upratujem ja? A aj že darčeky nenosí ježiško? 😠 😀

nellie_
25. feb 2008

Pahu, nenervač...s chlapmi je to hrozne niekedy.... 😉 🙂
čo už s nimi, ja mam doma presne takeho isteho.... 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, aj on si teda myslí že keď zavrie byt tak ty mávneš čarovným prútikom? 😀 Ale nenerváčim sa, iba ma prekvapilo, že na môj argument, že sajgon tam nie je iba kvôli mne mňa zrušil a zložil telefón 😒

zaza_na
25. feb 2008

pahu veru. nic si z toho nerob. taki uz su ti nasi chlapi. ja mu stale dokola prizvukujem, nech si vsetko odklada na miesto. a potom sa on mna bude pytat, kde co ma, ked nevie nieco najst 😀
ja uz obedujem 😉

nellie_
25. feb 2008

dobru chut Zuzka...dajte si.. 😉 🙂 🙂 🙂

Pahu, tak to vie riadne nastvat, ked zlozi...poznam.. 😖 😠

zaza_na
25. feb 2008

nellie dakujem. pahu, klud. on bol podla mna len nastvany na seba a na tu situaciu, ze nevie najst co potrebuje. ja to poznam. tiez byvam taka nervacka 😉 on to urcite nemyslel tak, ze by sa na teba hneval 🙂

katka444
25. feb 2008

pahu to bolo krasne napisane

To ešte stále nepochopil, že to upratujem ja? A aj že darčeky nenosí ježiško?

vistihla si zmyslanie nasich poloviciek

pahu
25. feb 2008

Ale mne je to jasné... 😉 Ja sa nenerváčim, viem že on na to už úplne zabudol 😵 A ja by som bola v strese až do večera, no nie? Nič to, prídem domov, poupratujem po celom týždni (vysavač, umývanie dlážky, prachu a kúpeľne) a večer sa budem tváriť zvodne v krásnom čipkovanom spodnom prádle a vedľa seba si položím čarovný prútik, ktorým som to celé upratala a potom ním šibnem ešte raz a bude zo m&ńa nenásytná sexuálne dračica 😀 😀 😀 To by mu mohlo na jeden deň stačiť, nemyslíte? 😉

pahu
25. feb 2008

O´´OOOOO a prepáčte, ešte mu navarím 😀 😀 😀 Niečo komplikované, aby si snáď nemyslel, že je to nejaký take away 😀

nellie_
25. feb 2008

Pahu, ti si exotka... 😉 😀 😀 😀 😀 ale super si to vystihla... 😎 😉 🙂

nellie_
25. feb 2008

sorry ty si nie ti si.... 😅

pahu
25. feb 2008

Nellie, realita 😀

pahu
25. feb 2008

Nellie, ale ja som aj s mäkkým i 😀 Mne to nevadí 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre