Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
26. mar 2008

terez, hlavne ze ti chuti jest aspon tolko. chapem, ake to je, ked ta ide dakto poucovat, co mas robit. ja sa idem cely zivot napocuvat, ze by som mala viac jest a podobne zvasty. ja som sa v jedle nikdy neobmedzovala... viem, ze je to trochu ina situacia ako teraz v tehu...
darmo budes do seba nasilu tlacit jedlo. to ti nepomoze, praveze ti z toho moze byt este zle. jedz len tolko na kolko mas chut a na inych nedaj. nech sa staraju o seba. Marek tak povedal podla mna len pod vplyvom okolia, lebo ini do teba stale hucia to iste. z toho si nic nerob. nad hormonmi nevyhras, oni si diktuju, co xcu... 😖
ja veim ako mne bolo na zaciatku. minimalne 3 tyzdne som mala problem do seba nieco dostat. nic mi nechutilo. im sa lahko vravi. oni si asi neodskusali, co to je jest jedlo nasilu... a zvlast je to u teba horsie, ze ti aj byva zle...
to je normalne, ze na zaciatku tehu schudnes. to ete do porodu dobehnes aj trikrat 😀

zaza_na
26. mar 2008

ked si spomenula tie tycinky, hned som vybrala zo suflika tie svoje a uz aj chrumem 😀
mirka, ahoj. ako dnes 😉 co mas dnes dobreho na obed? 😝
my sme navarili roztenku so zemiakmi. som zvedava aka bude, ale vyzera to tak, ze sa podarila 😵

terezicka
26. mar 2008

Baby ďakujem aspoň že mám vás, hoci ja mám niekedy na neho za toto riadne nervy ale nechcem sa rozčuľovať 🙄 A jesť budem naozaj len toľko koľko mi chutí a koľko zvládnem zjesť 🙂
A keď sme už pri tom jedle, tak čo mám dnes variť na večeru? Polievku mám takže potrebujem vymyslieť len druhé, poradíte mi dačo?

mirka20
26. mar 2008

zuz, dnes je to nejake takze. strasne ma zacali boliet krize a som nejaka unavena, ci co. a mam toho este dost a to som si myslela, ze vsetko v pohode zvladam 😒 na obed som mala rezen s varenymi zemiakmi. robila ho maminka, tak je mnam 🙂
terez, my mame este sunku, tak budeme jest to. a uz mame v marinade divinu, tak ta pride na rad asi zajtra.
a neboj, marekovi ja dohovorim. janko je v tomto super, jemu sa paci, ze nie som ako gula, takze je spokojny kolko zjem 🙂

zaza_na
26. mar 2008

terezka, neviem. nieco masove, ze?

pahu
26. mar 2008

Terezka 😉 Papkaj vtedy keď máš na to chuť, tvoje telo presne vie, koľko musí dať zo seba aj bábätku 😵 A nehádajte sa kvôli tomu s Marečkom, však ešte budeš tučnučká, neboj 😀

marse
26. mar 2008

ahojte babulky.... 🙂

terezicka jejo krasne napredujes, uzsi v 2. trimestri....ako sa citis? 😉

terezicka
26. mar 2008

Zuzka asi hej 😅
Mirka a na nás budete myslieť s tou divinou na to leto na Marekove narodky? Spýtaš sa Janka či to platí prosím?

mirka20
26. mar 2008

terez, urcite to plati, toho sa neboj. len nam to musite pripomenut. my mame vzdy masko v mraznicke, tak len treba povedat 😉
baby, u nas su vianoce 😵 tak krasne snezi

zaza_na
26. mar 2008

neviem terez, co poradit. ja mam dnes tu roztenku a vcera sme mali halusky s bryndzou a slaninkou...
zavisi asi od toho ake masko mas poruke 😉
mirka, idu zase Vianoce? takze treba ozdobit stromcek? 😀 to asi nepojde, uz sme ho odviezli domov na Sk 😝

terezicka
26. mar 2008

Mirka a u nás svieti slniečko a to nás delí od seba len pár km 😅
Marse ahojky, no veru tie tt mi tam pekne pribúdajú, som dakedy neverila že aj mne to bude tak pekne svietiť pri mene 😵 A ty sa máš ako? Už sa to začína ale aj tebe krátiť 😅 Vikinka sa už teší na sestričku?
Baby mňa práve kolegyňa odhalila že som tehotná 😀 Na chodbe smrad od cigariet tak som sa jej pýtala či ona fajčila a ona hneď že nech zavriem dvere a hneď že som isto tehotná 😲 Lebo na tej chodbe je vždy nafajčené a mne to doteraz nevadilo...A povedala že mám aj inú tvár, že vidno že som sa zmenila do tváre 🙂 A mi poradila nech sa určite natieram, to mi vravela z vlastnej skúsenosti, lebo že teraz strie na brušku nevidno, ale po pôrode ak sa nebudem natierať tak to bude vidno veľmi

terezicka
26. mar 2008

Baby vy ste voľakde museli zmiznúť 😕 🙄 😨

mirka20
26. mar 2008

terez, ja som tu, len pracujem 😝 a vobec sa mi nechce. a dnes mi nejak moc tvrdne brusko 😖

terezicka
26. mar 2008

Joj Mirka tak si aspoň trošku oddýchni nieže sa budeš veľmi namáhať a veľa pracovať 😅 Prosím sprav si na chvíľu pauzu alebo sa choď trošku prejsť von alebo ja neviem čo, ale hlavne si dávaj pozor 😔
A chcela som sa ťa spýtať - objednávala si si nejaké tehu veci aj cez net? Ja pozerám nejaké stránky a najviac sa mi páči značka complicite a ceny sa mi nezdajú extra prehanané, keď ich porovnám s včerajším obchodom tak niektoré veci sú aj lacnejšie a fakt sú tam krásne veci 🙂

zaza_na
26. mar 2008

mirka, moc casto? kolkokrat ti uz stvrdlo za dnes? 😲
teerzka, ja som tu. prave obedujem 😉

terezicka
26. mar 2008

Mirka kde si? Čakáme na odpovede na otázky, veď si musíš dávať na seba teraz veľmi veľký pozor a už sa blížiš ku koncu tehu, musíš stále viac oddychovať a nepracovať toľko

mirka20
26. mar 2008

uz som tu 🙂
terez, tehu veci som neobjednavala. len to tielko a silonky. ostatne som si chcela najskor vyskusat a potom som kupovala. cez net som objednavala len detske vecicky. a oddychovat budem uz od buduceho tyzdna
zuzka, neviem presne, ale zda sa mi to dost. ked pridem domov, musim si dat magnezko. rozmyslam, ci si nejdem aj teraz kupit aspon sumive. a trochu sa aj prejdem a pomoze mi to

terezicka
26. mar 2008

Mirka prosím dávaj si pozor a choď sa prejsť aj teraz
Baby mňa z tej mojej katívnej kolegyne raz isto trafí dačo 😅 Ona mi chce vravieť ako si ja mám zakladať zmluvy, aký v tom mám mať systém a podobne...No ešte že tu už nebudem mať dlho 😝

mirka20
26. mar 2008

tak uz som spat. kupila som si magnezko a idem si ho aj vypit 🙂

zaza_na
26. mar 2008

terezka, zase som ti skomolila meno 😅 ja som si objednavala nejake veci na ebay-i. boli uz niektore aj pouzivane, ale mne to nevadi. a kupujem teraz tam aj mnoho veci pre malicku - teplomer, flasky, asusky, odsavacku som si (ale to nove); no a take ako kolotoc nad postielku a lehatko a vankus podkovu - to tiez pouzivane...
mirka, ale davaj si na seba pozor. najlepsie by ti bolo lahnut si a oddychnut 😖

terezicka
26. mar 2008

Zuzka a dáš mi link na tú stránku? 😕 Ja som si vytlačila nejaké veci čo sa mi páčia, nesiem ich domov Marekovi ukázať som zvedavá čo mi povie 😝
Mirka oddychuj aspoň trošku prosím ťa 🙂 A ozaj ten sneh od vás už prešiel k nám 😀

terezicka
26. mar 2008

Tak už to vie aj personálna u nás, čiže zajtra sa to začne šíriť kadetade 😖 Ale čo už 😖
Idem sa ja už pomaly baliť, ale ešte sa prídem pozdraviť 😉

terezicka
26. mar 2008

idem papa

mirka20
26. mar 2008

zuz, to lahnutie by bolo super, len tu nemame ziadnu postel 😝
terez, u nas raz svieti slnko, potom je tu chumelica. takze parada. ako keby bol april 😅

zaza_na
26. mar 2008

terezka, ale Ebay na Sk asi nie je... 😅 ja to kupujem tu v UK. viem, ze je aj nemecka verzia...
je to vlastne nieco ako bazar, ale daju sa tam pravdaze pokupovat aj nove veci.
prajem ti teda krasny zvysok dna. a neboj, ze uz budu vsetci vediet. vsak by sa ti to uz aj tak nepodarilo dlho tajit. 😉

mirka20
26. mar 2008

pa terez

pahu
26. mar 2008

Pa Terez 😉
Zuzik, ja som si objednávala cez e-bay čižmy z USA, lenže opozor, lebo tam musíte potom platiť clo 😀

zaza_na
26. mar 2008

pahu, kolko vyjde to clo? je to drahe?
mirka, kedy dnes koncis? dofam, ze sa ti podari skor ako vcera... 😔

mirka20
26. mar 2008

zuzi, neviem. aj ja dufam, ale uvidime...

pahu
26. mar 2008

Zazik, myslím že to bolo nejakých 200-300,- Sk, ale podľa mňa je to rozdiel z USA a z Anglicka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre