Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
29. feb 2008

hej pahu. idem aj ja 😉

mirka20
29. feb 2008

pavli, nasli sme jej miesto tak, ze bude otocena tou dlhsou stranou ku nam, takze mala by sa nemala skotulat. mame uz aj taku podlozku na prebalovanie, takze by to malo byt vsetko ok. a ked uz bude vela vystrajat a tocit sa, tak ju budem prebalovat na posteli a ta je dostatocne velka.
a este vas vsetky terezka pozdravuje 🙂

zabka
29. feb 2008

Dakujemeeeeeee. Teraz sa tu dlhsi cas neukaze terezka co????

mirka20
29. feb 2008

terez bude tyzden pn a doma net nema, takze cely buduci tyzden tu nebude

zabka
29. feb 2008

No teda fnuk 😢

zaza_na
29. feb 2008

tak som rada, ze je vsetko ok s terezkou. diki za pozdrav 😉
mirka, som rada, ze mas na nas dnes viac casu 😵

pahu
29. feb 2008

Mirka, ďakujeme za info, hlavne nech si oddýchne a ak je choručká tak aj vyzdravie 😉

To tu bude celý týždeň potichšie a ja jej budem musieť napísať sms ako sme dopadli na teste 😔 😨

mirka20
29. feb 2008

zuz, len to nezakrikni, lebo uz dosiel sef, tak sa budem musiet asi vrhnut do prace a dnes sa mi tak strasne nechce. som nejaka unavena 😖

zaza_na
29. feb 2008

mirka, ide vikendik. oddychnes si. neboj 😉 a onedlho bude obed. den zbehne ani sa nenazdas
dufam, ze zajtra neplanujes ostat dlho v robote 😕

zabka
29. feb 2008

No pekne das vediet hned nam.... Ozaj aj v tu nedelu to vyskusas??? Ja sa kvoli tebe aj pripojim v nedelu... 😉

pahu
29. feb 2008

Zabka, jasné že Vám dám hneď vedieť,ale terezke musím tiež, tak jej pišnem smsku 😀
A testík v nedeľu? Noo, ešte som sa nerozhodla na 100%, lebo budem iba 10 DPO a ak bolo náhodou uhniezdenie až teraz ten pokles, tak na testíku určite 2// nebudú. To chcem skúsiť že iba ak by náhodou boli, lebo manžel má v nedeľu narodky 😀

zabka
29. feb 2008

Ahaaaaaaa no to by bol naaaaaaaaaaaaadherny darcek.. No ked este nebude nic vidiet bude musiet vydrzat par dni a potom dostane svoj darcek... 😉

pahu
29. feb 2008

Jasnačka a ak ani vo štvrtok nič, tak aj týždňov 😀 Snažím sa myslieť pozitívno-realisticky, lebo ak by to nevyšlo, nech ma to nezloží 😀

martinkamm
29. feb 2008

ahojte babenky 😀

mirka20
29. feb 2008

ahoj martinka 🙂 ako sa mate?
pavli, radsej vydrz a v nedelu netestuj, lebo ak by sa nahodou neukazali 2//, tak by si bola sklamana a to hadam nechces byt na manzelove narodeniny smutna

martinkamm
29. feb 2008

ahoj mirka mame sa supis citime sa perfektne 😀

mirka20
29. feb 2008

tak to sa uz pripravujete na porod, co?
ja sa prave napchavam obedom 🙂 nejak som vyhladla

pahu
29. feb 2008

Mirka, aj keď sa pripravujem na nedeľný neúspech už pár dní? Ja to mám iba ako skúšku odvahy.. Či to nemám pokúšať? 😕 😵

Babuľky, tak som sa teraz nasrala na manžela! 😠 On je totiž vo Francúzsku, pozval ho klient na lyžovačku... Včera sa mi ozval cez odeb na pár sekúnd, lebo mali nejaký program, večer vôbec a v noci, ako mal telefón vo vrecku, tak mi vyvolával z nejakej diskotéky, alebo klubu o 3,15.... Skúšala som mu volať späť, nech si zablokuje klávesnicu, nezdvíhal telefón, napísala som mu teda sms.. Dnes sa neozval, tak som mu zavolala ja pred chvíľou a normálne sa mi na to smial že fakticky? Hih ihi... A po pár sekundách mi povie že on už musí ísť, lebo ho poháňajú na vlek... Chápete? To sa nemohol aspoň ráno ozvať a slušne sa ospravedlniť? Musela som mu ja volať a ešte ma zruší? A smeje sa? A ani sa neopýtal už 3 dni ako sa mám! A vie že som po IUI a nič,... Je mi z toho smutno, na grc, nechutne........ To pre neho fakticky tak málo znamenám? 😢 😠 😔

martinkamm
29. feb 2008

mirka este si myslim ze amme cas citime sa vynikajuco a ani mi nepride ze by som mala ist rodit len sa dnes chystam holit tak sa zasa dorezme uz to vidim 😀

pahu nerozculuj sa zbytocne vies ono su niektori chlapi vazne asi trosku zadebneni a nevedia si uvedomit ze to co pre nich moze byt smeisne a take samozrejme moze byt pre zenu max. trapenie!viem o com hovorim ja som zazila podobne veci ale to je neporovnatelne lebo verim ze aj napriek tomu ako sa sparav ta tv polovicka mooooc miluje! 😉

pahu
29. feb 2008

Martinka 😀 Ale aj tak sa hnevám 😠

mirka20
29. feb 2008

pavli, ja by som to nepokusala, lebo nie som az taka odvazna a dost by ma to zobralo, ale ak chces tak je to na tebe. a na manzela kasli. on je proste chlap, kt. je teraz mimo zo snehu a lyzovania. ved ked pride, tak mu to pekne vytmav a uvidis, ze sa bude ospravedlnovat a potom to uzmierovanie bude stat za to 😉

pahu
29. feb 2008

Mirka, nebudeme mať na to čas, lebo priletí zajtra o piatej a hneď z letiska ho beriem a ideme za jeho rodičmi na chalupu a v nedeľu už má narodky... 😠

mirka20
29. feb 2008

no, ale nakricat na neho mozes. teda ja by som urcite na toho svojho. no a to udobrovanie by sme nechali na potom 😉

zaza_na
29. feb 2008

pahu, tak nech si uzije na tej lyzovacke. to ma nejakeho dobreho klienta. teba nemohli vziat? 😀
ale urcite by som si to nenechala a potom, ked sa vrati by som mu to riadne vytmavila 😠 😝

pahu
29. feb 2008

Zazi, Mirka, však ja mu to vytmavím 😠 Začala som hnusnou sms-kou, a ani len mi neodpovedal. A už je to skoro hodina. 😠 😠 😠

A vziať mňa určite nie, oni sú v jednom z najluxusnejších Francúzskych stredísk a všetko im platia, mali ich voziť na štíty helikoptérou, aby jazdili tam, ale ja sa celkom teším z toho že to nebude, lebo je tam lavínové nepezpečenstvo a ešte by sa mi k tomu ani celý deň neozval...

A písala mi Terezka, šťúrila som ju akú ma diagnózu 😀 : Takže prepisujem Vám sem sms:
Ahoj, obvodna ma vypisala aspon preventivne aby som si oddychla aj male nech je v klude. Uz mi je lepsie, len som zacala kaslat a iba by som spala. Vsetkych zdravim.

mirka20
29. feb 2008

pavli, terezkina diagnoza je tehotenstvo 😀
fiha, to sa ma ten tvoj manzel

pahu
29. feb 2008

Mirka, ja viem že Terezka je tehu 😀 😀 😀

Áno má sa, ale iba preto, že má doma takú ohľaduplnú manželku! 😠 Zmrďoško je to a občas zo zneužíva! 😠 😀

mirka20
29. feb 2008

pavli, o tom nepochybujem, ze je to kvoli tej manzelke 😉

pahu
29. feb 2008

Ja som to len chcela ozrejmiť 😀

Do kedy tu budeš dnes? 😕

A nepamätáš sa ako si sa cítila keď si bola týždeň po ovu ty a tehu? 😕 😅

zaza_na
29. feb 2008

pahu, prave som kukla ja do mojho dennicka. ja som sa necitila nijako zvlastne tyzden po ovu, len mam tu poznacenie caste cikanie a potom asi na 9DPO mam poznacene pocit nevolnosti 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre