• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
Cambi a co nato gynekolog?nenavrhol vam nejake vysetrenia?a na umele by si nesla?Moni tak uz len pekne skusat a vela sexikovat... :grinning:
26. júl 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly - setrim sily na ovu.. vo čtvrtok som bola na ultrazvuku a folikul mal len 12mm... :wink:
26. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny je...
26. júl 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
andy:já si myslím že to zánět nebude :wink: a že to bude ok..asi jen prodloužené krvácení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
26. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:přesně tak..já doktorum fakt vubec nedůvěřuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri ahoj...
26. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda..ten malý je bombastický :grinning:
26. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj moni :slight_smile: kam jsi včera už zmizla? :slight_smile: :confused:
26. júl 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my bolo zle akosi ta sme sli potom spat...
ako sa mate?
26. júl 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..dnes už je líp?my zrovna nic moc ale jinak dobré :slight_smile: dala jsem do prvního albumu čerstvé dvě fotečky našeho budoucího pejska :slight_smile: jak už povyrostla jsou krásnučcí :dizzy_face:
26. júl 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne hafo...
krásnučky....

aj ten predposledný kočik je dobrý... :wink:
26. júl 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš ten zelenkavý? :slight_smile: jo moc se na Bellušku těšíme :slight_smile: 8.8 ji budeme mít.jéé není to náhodou na vaše výročí :grinning:
26. júl 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo.. je...
krásny dátum :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten šedý sa mi viac páči.. to sú moje farby... :wink:
26. júl 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo krásné datum :slight_smile: na to datum nám vždy chodí oboum výplata :grinning: malý má dnes přesně 2roky a tři měsíce :slight_smile: mě se líbí i ten šedý i ten zelenkavý,ale nevím proč,ted jsem spíš víc na takové výraznější barvy :slight_smile:
26. júl 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde jste všechny? :slight_smile:
26. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozte mi prosim zhrnut prve priznaky tehotenstva velmi kratko po ovulacii :slight_smile: Co ste na sebe spozorovali ako prve tehulky? Rada by som vedela vase skusenosti. Nechce sa mi to vsetko citat. Dakujem
26. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík holčiny. Potřebuji radu. 2 měsíc beru clostil 15 DC jsem byla na ultrazvuku a doktorka mi řekla, že mám jeden folikul 26 mm, teď jsem 24 DC zkoušela jsem těhu test a nic. Myslíte, že by se mohli do MS ještě objevit dvě čárky :slight_smile: na testíku? Jaký jste měli příznaky? cca 29 DC bych měla dostat MS a včera mě začali bolet bradacky, ale nevímjestli to nemám vsugerované nebo jestli to není k MS. Poraďte prosím......
26. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen:ahoj :slight_smile: tehdy jsem se teda vubec nesledovala ale muj jediný příznak bylo čůrání co pět minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: a to docela brzy po oplodnění.a pak jen vynechání ms :slight_smile: jinak nic..ale může tě bolet podbřišek,prsa...to tady hodně holky píšou :wink:
26. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len tak zistujem, v stredu som mala ovulku, snazilkovanie nam vyslo super, ale hned od stvrtku ma trochu boli podbrusko, kazdy den. Viem, ze ak to vyslo, tak vajko este ani neprislo do maternice, ale rada precitam vase skusenosti :slight_smile: :wink:
26. júl 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane:myslím že by se do ms mohli ještě objevit dvě čárky :wink: nebo spíš den po ms už..tak 14dní po oplodnění by test mohl ukázat //
26. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri ahoj. som späť... sme boli s Cleom vonku a potom sme si dvd pustili.....
:sweat_smile:
26. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luicalen:ten podbřišek to tak může být :slight_smile: i když mě bolí taky často a těhu nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky moni :wink: tak jste si udělali pěkný den :slight_smile: já uklízím ješte narychlo a odbíhám k pc :slight_smile: kluci jsou pryč ale už je du nahánět :grinning:
26. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala jsem si do albumu jak je adrianek 2 roky a tak dále :slight_smile: dvě nové fotečky :slight_smile: jednu sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: pak ještě přidám malého ale ted se mi nechcou zmenšovat :slight_smile:
26. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som myslela, ze ma bude boliet pred alebo pocas ovulky a nic nebolo, az po ovulke. Ale, co, pockame a uvidime
26. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucialen:jasné..nejlepší bude počkat :wink:
26. júl 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nopekny ako pekny este pred tym dvd som pozehlit musela a vies ako t ja nenavidim... :angry:
ale tak mam to... zas mam na chvilu pokoj...
A zasa mi je zle.. nechápem tomu.. :frowning2: :frowning2:
Každý večer mi je zle... :angry:
26. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok