Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

lussyn
27. júl 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že sem mezi vás takhle vtrhávám, ale chci se zeptat.Tento měsíc jsme začali se snažením v minulým týdnu nejspíš proběhla ovulka, a chtěla bych se zeptat zda se takhle brzy dá podle nějakých přiznaků těhotenství rozpoznat.já tedy žádné příznaky nemám,jen mě občas pobolí bříško, ale jen maličko a objevil se mi trochu výtok.V březnu jsem prodělala revizi dělohy a teď mám z těhotenství trochu strach, tak chci vědět, jestli se to dá poznat dřív než v době MS.Předem moc děkuju za rady.Lucka

karminka
27. júl 2009

Lussyn: nedalo mi to a musím ti napsat. nebo spíše mám stejný problém. za necelý měsíc nás čeká svatba,ale rozhodli jsme se začít plánovat mimi právě minulý měsíc /minulý týden v sobotu první "nechráněný sex"/. antikoncepci mám již vysazenou od listopadu 2008,ale nechtěla jsem být ve vysokém stádiu těhotenství na svatbě. ve čtvrtek jsem onemocněla nějakou virózou, beru antibiotika (řekla jsem lékařka,že je možné těhotenství,proto mi předepsala nějaké,které smí užívat i těhotné). pořád mi není dobře, teoreticky jsem 9.DPO.není mi dobře i od žaludku, cítí se zesláblá - nevím však, zda jsou to příznaky spíše k viróze nebo je to možné těhotenství.
nevíte prosím někdo, zda když jste v prvních týdnech nemocná, tak zda může mimi odejít např. s následující MS nebo je právě větší pravděpodobnost otěhotnění, že organismus je oslabený.

lussyn
27. júl 2009

Karminko:Tak to jsme na tom dost podobně, mě totiž už týden pobolívá v krku, ale žádné léky užívat nechci, taky se bojím, zda by to nemohlo nějak ovlivnit případné těhotenství.Tak uvidíme, snad nám holky předají nějaké zkušenosti, jinak ti přeju aby to do svatby vyšlo a všechno bylo v pořádku 🙂 A koukám, že jsme skoro sousedky, ty jsi z Mostu a já ze Žatce 🙂

karminka
27. júl 2009

Mě to totiž ve čtvrtek totálně zkolilo,tak jsem šla k doktorce, radši ji jsem jí řekla,že se snažíme s přítelem o mimi,ale krátce, proto to právě není možné zjistit z testu.tak mi radši dala nějaké šetrnější antibiotika,které jsou i pro těhotné. do toho prý můžu půlku paralen,ale jen občas. a do toho mám nějaké pastilky na ulevení bolesti v krku. ale dnes jsem šla už do práce (od čtvrtka do neděle jsem doma ležela),tak jsem myslela,že to bude dobré,ale nějak jsem to podcenila,tak uvidím,jak se budu cítit zítra ráno, kdyžtak bych šla k doktorce na neschopenku. připadala jsem si tak trapně,když vlastně třeba těhotná ani nejsem,ale řikám ji to kdyby náhodou,tak aby se něco mimču nestalo. Jojo, mám tam uvedený Most,protože tam mám trvalý pobyt, rodinu, bude tam svatba,ale jinak bydlíme s přítelem už přes 3 roky v praze kvůli zaměstnání. ale v mostě jsme hodně často. Četla jsem tvůj příběh a opravdu dost dojemné, měla jsem slzy v očích. Přeji moc moc štěstíčka, určitě se brzy zadaří. třeba už se zadařilo 😀

mscat
27. júl 2009

lussyn:ahoj..taky jsem četla celičký tvůj příběh...jedním dechem...přeji vám moc ,at se brzy zadaří 😉 po ovulce..noo tak 14dní po oplodnění by mohl testík něco ukázat už.ten podbřišek,to tě může bolet.jinak holky tady píšou hodně že je bolí prsa nebo bradavky tuším 🙂 to ale já osobně neznám.u mě byl příznak jen časté čůrání ani ne tak dva týdny po oplodnění 🙂 co pět minut 😝 🙂 a pak už jen vynechání ms.tak asi nejlépe vydržet jestli ms dorazí nebo ne a pak zkusit testík 😉 držím pěstičky

monika0001
27. júl 2009

ahoj ☹

martinka2000
27. júl 2009

ahoj holky karminko je jedno jestli jsi zdrava nebo nemocna a je jedno ze v prvnich dnech beres leky to jde mimi miminko jeste 14dnu po prvnim pozitivnim testu na mimco to nema vliv a pokud nejsi opravdu vazne nemocna mimi s ms neodejde kvuli chripce
lussyn nepoznas to mala vetsina holek si to mysli nebo to nejak citi hned po ovu ale vetsinou mas priznaky jako pred ms takze se to poznat da ale hoooooodne tezko opravdu je to stejne jako ms priznaky takze si tim nelam hlavicku dokud ms neprijde stejne i kdyby tam neco bylo muze to odejit s ms kdyby to nebylo v poradku samozrejme ti nic takove nepreji prave naopak ale stat se muze vsechno pak by jsi byla akorat nestastna kdyby jsi to vedela pred ms
tak jinak devcatka jsem zacala spinit nebylo to uplne ruda krev ale dovela tmavsi byla vyteklo toho docela dost tak jsem bezela k dr jeste tam byl vecer koukal a mimi tam je tluce mu srdicko a je zatim v poradku dostala jsem injekci ascorutin utrogestan a klidovy rezim takze musim lezet lezet lezet abych nepotratila a kdyby se krvaceni opakovalo treba v noci mam jet do nemocnice ale meli jsme sexik tak jestli treba to nebylo s toho ale ten nam taky zakazali 😅 a co jinak devcatka?

martinka2000
27. júl 2009

moni co svagr jak mu je??a co ty v praci budes mit nejake volnicko???

monika0001
27. júl 2009

mati - to bolo mne?

martinka2000
27. júl 2009

jo jo jasne ze tobe 🙂

monika0001
27. júl 2009

a co so svagrom? asi myslis svokra... ten je veľmi chorý.. no ale asi zomrie skor moj dedo.. ten je na tom teraz horsie... ☹
a v rpáci som mala tri týždne dovolenku.. 24.8. nastupujem na PN a ideme na IUI... 😉
Strašne sa teším...

martinka2000
27. júl 2009

jo jo tak jsem to myslela rikala jsi ze je nemocny to me mrzi i dedecek to je mi lito muj deda ma rakovinu taky to nevypada dobre to je desny zivot je pes 😖 tak snad to dopadne a bude konecne miminko taky se stalo ze pak po vsech tech hormonech a tak to vyslo prirozenou cestou drzim ti palecky aby to dobre dopadlo

monika0001
27. júl 2009

no teraz cakame ci sa to podari este prirozdenou cestou... 06.08. idem na krv či som mala obvulku a ak hej tak 24.8. nastupujem na tu PN a ideme na to....
chceli sme to už teraz ale doki je tento tyzden na dovolekne a nestihame bo ja mam ovulku cca teraz cez vikden... ale mmm si msli, že je to znamenie, že doki ma dovoleknu a podari sa nam to prirozdene. bol by to krásny dar k 1. výročiu svadby (a k 1. roku po tom čo nám prví odišlo... 😒 )
tak snáč majú pravdu...
a v piatok mi kamoška volala domov ze sa jej snivalo ze som bola tehu.. vraj to bol tak silny sen, e msela ist do prace spytat sa citam este robim.. 😀

martinka2000
27. júl 2009

tak to je super me se to taky zdalo o kamaradce a tehu byla do dvou mesiců ale potratila a ted se mi zdalo ze je znovu tak jsem ji rikala at cekaji prirustek 😀 to mi je lito s tim miminkem ale tentokrat se to podari uvidis a i kdyz ne prirozene tak s pomoci treba tam nekdo nahore vidi ze jsi smutna a ze to moooooooooc chces a bude vystarano 😀 a chtelo by to rovnou dvojcatka 😉

monika0001
27. júl 2009

jedno stačí... ale nie si jedina co vravi, ze budu dvojicky.. teda ze by mohli byt.
ale ked taktak pár.. chlapec a dievca 😀 😀 😀

monika0001
27. júl 2009

a s tymsnom.. hadam mas pravdu.... ale tak po 3 krát by to uz aj do konca mohlo vyjst.. nie. 😉
a ty ako sa citis..? všetko O.K. dufam ..

martinka2000
27. júl 2009

mohlo by to vyjit holcicka i chlapecek to by bylo krasny 😉 ne ne dnes jsem zacala krvacet ale na utz bylo mimi v poradku dokonce mu tlouklo srdicko tak mam klidovy rezim zadny sexik dostala jsem injekci a utrogestan a ascorutin tak budu poctive odpocivat
mohlo by vam to konecne vyjit aby bylo vse v poradku a mohlo by to byt jeste nez půjdete na vypomoc 😀

monika0001
27. júl 2009

juj tak pozor na seba!!!! ani sa neponi.. pekne ležkaj a nič nerobkaj.. oj to by bolo....

no strašne moc si to prajem.. ale tak čo urobím ak to nevyjde.. nič.. poplačem si a pôjdem ďalej.. 😒

martinka2000
27. júl 2009

utri slzicky prestan se tim trapit tolik na to nemysli a ono to prijde uvidis to si jen namlouvas ze se ti nic nedari musim myslet pozitivne to taky hodne dela opravdu rikej jsi ze to vyjde ze se to vse dari nemej spatne myslenky a mimi bude rychle nez jsi cekala
davam pozor chodim uklizet vcera jsem to prehnala tak asi proto dnes jsem mela jit taky tak jdu zitra ale sehnala jsem si kdo to za me udela ja na nej budu jen koukat jestli to dela dobre snad to vydrzim jen koukat 😀

monika0001
27. júl 2009

no budes musiet...!!!
ja si vravim,ze tento mesiac to vyjde. ja verim tomu ze to bude nas najkrajsi darcek k vyrociu...

VERÍM TOMU, VERÍM TOMU, VERÍM TOMU, VERÍM TOMU........ veríííím 😉

dzou
27. júl 2009

caute baby aj ja som dnes mala akurat sen ze som na teste mala // mam 24DC tak som si povedala, ze sak vyskusam, ale nic ☹ iba / ale tak este stale tam ta druha moze byt co myslite? tak som bola z toho nestastna som sa chcela nejak odreagovat tak som sla so psom na prechadzku a stratila som tam kluce 😒 ale nastastie taky dobry ujo mi ich nasiel 😀 tak som hned prestala mysliet na mimi pri strese ze co budem robit bez klucov 😕

martinka2000
27. júl 2009

sikovna holka 😉 i to je dulezite i kdyz si nekdo mysli ze ne ale je je dulezite byt v pohode a verit o tom zivot je v neco verit ja taky verim kdybych mela myslet negativne tak o mimi prijdu verim tomu ze bude v poradku moc tomu verim ja jsem premyslela ze si ho nenecham a to byl mozna ten trest za to ze jsem nad tim vubec premyslela ne ze bych nemela deti rada mam a moc ale ja uz dalsi nechtela delam to kvuli manzelovi o n chce jeste jedno a jak jsem zacala dnes krvacet tak jsem mela takovy strach abych nepotratila a kdyz jsem videla tu bublinku tak jsem citila ze to jeste zvladnu a ze to chci vim ze to zni hnusne ale taky mam hrozne myslenky ale jsem jen clovek a mam taky strach

martinka2000
27. júl 2009

dzou a kolikaty dc ti ms chodi???24dc je moc brzy ja mela dve 30dc dva dny pred ms a byla slaboucka takze tim se netrap a jeste pockej

monika0001
27. júl 2009

dzou - ahoj...
no hlavne ze sa našli... ooo.. to by bolo keby sa nenašli....

Maťa - neboj bude dobre.... ty veriš.ja verím,, bude dobre... cmuk fazulke!!!

dzou
27. júl 2009

joj martinka sa netrap uvidis vsetko dobre dopadne, ked moja mamina bola tehotna so mnou tiez rozmyslal ze si ma nenechaju( som 4-te dieta) a nakoniec sa rozhodli ze hej a uz som velka 😀 😀 a vsetko je v poho

monika0001
27. júl 2009

dzou ako sa inak máš?

dzou
27. júl 2009

no sak od domu by ani tak nevavdilo, sak by sa vymenil zamok ale s autom by to bolo asi horsie 😝 este ze tak a co myslite mozem byt este tehu ked test bol snehobiely?ja na zaciatku tohto cyklu som bola taaaaaaaaaaaaak pozityvne naladena, ze teraz sa to urcite podari a aj som si to myslela do teraz naco som si robila ten test, ale tak ked sa mi snivalo ☹

dzou
27. júl 2009

takked odmyslim snazilkovanie tak sa mam dobre v piatok mi zacina dovca 😀 😀 😀 😀 😀

martinka2000
27. júl 2009

maťa uz mi dlouho nikdo nerekl naposledy kdyz jsem byla na slovensku kdyz tam bydlela moje segra akorat jsem si na to vzpomela
dzou a ted je urcite rada ze te ma jako ta moje ja byla taky ctvrta holka nejmladsi a ted me ma maminka nejradeji vola mi i trikrat denne 🙂 a je stastna ze me ma

martinka2000
27. júl 2009

ja myslim ze se jeste muze neco ukazat jeste je cas jeste pockej a nekaz si tim naladu zkus den pred ms a zkousej mamatestem jak jsou tam ty dva za 35

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre