Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
27. júl 2009

no ved 😀 al teda fakt uz bezim tak zajtra dam vediet ci som odolala 😉

dzou
27. júl 2009

😀 😀 😀

monika0001
27. júl 2009

všetky sme rovnaké.. 😉 😉

jane86
27. júl 2009

Ahojky holčiny. jsem 25 Dc a nevydržela jsem a udělala test a nic. Ale už druhý den mě bolí podbřišek tak jako před MS ale o něco méně a také mě bolí bradavky. Tak nevím buď test ještě nepoznal, že jsem těhu nebo to jsou příznaky k MS. co myslíte?

karminka
27. júl 2009

ahoj holky,

marti: moc děkuju za odpověd, dlouho jsem to tu sháněla,ale nikde jsem se tu tuto informaci nedozvěděla. ano,šlo mi pouze o takovéto nějaké nachlazení, né o nic vážnějšího.

holky, i přesto,že jsem antikoncepci vysadila už v listopadu, tudíž má očistná kůra travala 8 měsíců,tak jsme se začali snažit až minulý týden. jde právě jen o tu svatbu. bojím se,že jestli budu mít nevolnosti v těhotenství jako moje mamka (zvracela do 7 měsíce těhotenství),tak svatbu asi prozvracím.
takže jsme se snažili pouze jednou, tudíž jsem ještě neřešila, kdy mám a nemám ovulaci. zatím to vůbec nepoznám a nechci to nějak řešit pomocí ovulačních testů apod. prostě když to delší dobu nepůjde,tak to začnu řešit. začátek poslední menstruace jsem měla 7.7. a můj cyklus je dlouhý cca 30-31 dní. Každého sedmého nebo osmého dne v měsíci mám menstruaci,tudíž podle nějaké té kalkulačky na internetu jsem měla první den ovulace 18.7.,což byl zrovna náš první nechráněný sex. (dočetla jsem se to až po sexu,nepočítala jsem to před sexem).

mscat
27. júl 2009

dzou:já by sem ješte počkala ale je jasné že ho uděláš 😀 😀 všechny to známe 🙂

martinka:nooo na dovolenou nee.to si zatím nemůže dovolit 😝 ☹ jen k babičce do třebíče.na panelák do 2+1 😀 jezdím tam od malička a ted už s rodinkou 🙂 tak hlásí teplo tak si tam snad aj zajdem na koupák do města a táák bude to aspon změna prostředí chvíli.a musíme jet ted protože pak už bude pejsek a od něj už byjsme nemohli odjet 🙂

monika0001
27. júl 2009

jane - ja ti asi neporadim, lebo ja sama som zmetena kazdy mesiac. uz tri mesiace po sebe mi tehu testy ukazuju // a krv stael cista... a zvdy pride MS.. takze ja nie som správny clovek na poradenie..

monika0001
27. júl 2009

ja mám rodinu niekde v Třešnovec... či tak dajako... ale nevidela som ich veeeeeeeeeeeľa rokov... už cez dobrych 18 ... 😅

jane86
27. júl 2009

Hm, tak třeba se ještě do pátku (to má přijít mrcha) objeví //. A v krvi se to zjistí dřív než těhu test?

monika0001
27. júl 2009

myslim ze hej... a je to na 100 % z krvi... 😉

mscat
27. júl 2009

martinka:kukalas?dala jsem tam nové fotečky pejska jak vyrostl 🙂 poslala mi ta paní 🙂 jsou krásní
moni:jestli chceš tak se podívej co malému dnes už došlo má z toho velkou radost 🙂 je to tuším v tom prvním albumu ti hasiči 🙂

monika0001
27. júl 2009

hezskyyy... to sa mi páčiii... 😉

monika0001
27. júl 2009

už zasa ma bolí ten vaječník... auuu

mscat
27. júl 2009

jane86..někde jsem četla že jedna byla těhu tak 4tt a krev stále negativní... 😕 jedna to tu měla v albumu sice je to zvláštní ale stát se může asi

monika0001
27. júl 2009

ale to je podla mna mala pravdepodobnost.... no ale citala som to tiez..ale o inej zene... 😅
vraj jej mažel bol doki a ona bola v 12tt a krv sále nič a na sone krásna fazulka...
tu niekde na koni som to citala...

mscat
27. júl 2009

že?představ si taková látka a s dodáním 700kč. 🙂 😝 líbí se mu to..jo a tuším ještě jsou tam nové fotečky z kolotočů 🙂

mscat
27. júl 2009

zatím mizím holky jdu konečně uspat tvorečka 😀 😝

monika0001
27. júl 2009

hej hej..
no najviac sa mipáči ako sa vie pohrať s ranajkami 😀 😀 😀

monika0001
27. júl 2009

ja tiež utekam... zajtra ma čaká náročný deň
tak papa a prajem krásnu noc

jane86
27. júl 2009

ještě mám 4 dny na to aby se objevila druhá čárka . Takže když mi mamka zítra vezme krev (pracuje v nemocnici) tak by v ní i něco mohlo být ikdyž v testu nic není?

martinka2000
27. júl 2009

da se to poznat z krve ale pred ms je hcg v krvi velmi nizke takze to muzou brat jako negativni takze jestli na krev tak v den ms nebo az se opozdi jina to nema cenu az v den ms by mela byt hodnota kolem 60 a to jen pokud byla ovulka 14dc takze bych si usetrila korunky
karminka no jde o to ze ja kvuli lekum a tehu zakladala diskuze na jinych strankach a kdyz jsem zjistila ze jsem tehu bezela jsem k dr ze beru leky ktere v tehu se brat nesmeji rekl ze to nevadi ze je jeste cas ze to jde mimo miminko ze nemusim tak plasit ale stejne jsem jela k dr kde me leci a nechala jsi dat nahrazku ktera tehu nevadi ale rikal mi dr a ne jeden ze tech 14 po pozitivnim testu se nic nedeje a ani na zacatku nebo v průbehu tehu nachlazeni nebo tak vubec nevadi je lepsi rict ze se snazite aby nedala dr nejaky drastak ale nic se nestane s mimi i kdyby tam bylo kdyz uz se odlouci tak z jineho důvodu nez ze jsi mela rymu
jinak priznaky pred ms jsou nesmysl nekdo to muze vedet ze otehotnel ale tech holek je malo a spis si to mysli jako kazda z nas kazdy mesic protoze to chteji ale je to uplne stejne jako pred ms stejne priznaky az po vynechani to zacina ale driv je to jako pred menstruaci muzou bolet prsa a nemusi nebo jen bradavky bricho boli stejne jako pred ms atd atd

martinka2000
27. júl 2009

mirko to je taky dovca u babicky takze to ze nejedete k mori neznamena ze nejedete na dovolenou

jane86
27. júl 2009

A test teda bude také 100 % až v den MS. Já měla 15 DC folikul 26mm....teď jsem 25 DC a na testu nic... 😒

martinka2000
27. júl 2009

no jde o to ze kazda z nas v urcitem dni v cyklu ma hcg v krvi takze se to nepozna pokud to neni opravdu hodnota treba 80 ja mela v den ms 60 a dr mi rekl ze je to hranicni hodnota a kazda laborka ma svoje tabulky na ktere jede a ty muzes mit HCG 23 a oni to budou brat jako negativni to je tezke a je to brzy neco se dozvedet pred ms reknou ti negativni a za par dnu bede pozitivni jestli me dobre chapes mohla jsi mit ovulku o par dnu pozdeji nez 14dc a hodnota bude nizka takze negativni muzes mit hcg nizke i tri dny po vynechani to zalezi vse kdy jsi otehotnela

jane86
27. júl 2009

Takže zkusim test v pátek ráno to má přijít MS.....a uvidíme. Takže není nic ztraceno ,když teď 25 DC je na testu jen /

martinka2000
27. júl 2009

svym způsobem jo protoze i kdyz se ti ukaze slaba druha porad je moznost ze ms prijde bud se to neudrzelo nebo mas hladinu hcg pred ms vyssi ja si delala test dva dny pred ms a byl slabe pozitivni ale v limitu v den ms hodnoty 60 stalo se mi nekolikrat ze jsem si delala test a byla tam druha slaboucka a dostala jsem to dr mi i jednou bral krev a hcg bylo nizke takze negativni a ms prisla i tech 60 bylo pro nej hranicni a moc tomu neveril ja bych pockala vajicko se mohlo zahnizdit o par dnu pozdeji atd nekomu test ukazal druhou az treba dva dny po vynechani ale jestli mas zadarmo krev tak to zkus a uvidis za to nic nedas me dr rikal ze tehu testy jsou dnes tak citlive ze ukazi tehu jeste driv nez je to poradne rozeznat v krvi

mscat
27. júl 2009

moni:jojo ta snídaně to je taky super 😀 tak jsem to našla na stole místo aby to spapal..on je ted vůbec celkově takový nimra v jídle 😝 vůbec nechce jest pořádně.

martinka:já vím 🙂 ale já to tak neberu jako dovolenou protože tam jezdím už od malička tak spíš jen prázdniny u babičky 🙂

martinka2000
27. júl 2009

urcite neni nic ztraceno neboj porad tu nadeje je ale neupinej se na to tak jinak budes zklamana jestli ms dorazi radeji to ber z rezervou

martinka2000
27. júl 2009

taky hezky prazdniny no ne 😀 ja mela taky prazdniny u maminky a bylo to super takze pro me kratoucka relaxacni dovolena 😀

mscat
27. júl 2009

martinka:jo to jo..ale tak..to bys musela trošku znát naši babičku...já ji mám sice ráda,ale ona bohužel když to tak musím říct je taková trošku spíš ježibaba 😝 ne vážně..ona je ten tip staré ženy která nenávidí všechny a vše kolem sebe a děsně je falešná a hoodně sprostá,jedovatá taková.nevím..ona taková byla vždy.takže se tam s ní většinou spíš jen hádám 😝 protože tohle nesnáším a i sem ji jednou řekla že je mi z ní na blití 😝 😕 je to matka mýho no.mého druhého rodiče 😝 ..ale s tím já nejsem od narození.oni jsou zvláštní celkem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre