Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
21. jún 2009

moni:jsme ale na dědině víš 😒 na to že tu je jen lékárna kde nic neseženeš a dva obchody kde taky nic neseženeš tak bych řekla že je to dost a na to,ž to tu vlastně není trošku zrekonstruované..teda je to ok,ale nic novějšího víš,tak bych řekla že je to aj moc.možeš se mrknout jestli chceš jak to tu zhruba máme na libimseti.cz 🙂 a mscat mám tam profil a naše bydlení tak tam je ten barák a všechno vyfocené,jen kdyby ses chtěla kuknout 🙂
aha,tak to je zajímavé,to jsem nevěděla že to tak jde.tak budem muset něco vymyslet a je supr,že vlastně nejřív řeknou jestli ten úvěr výjde a nemusím si někdě zamlouvat barák a pak nic.

tak dětátko už spinká dnes 🙂 uff.já mám ješte doma miminko 😉 😝 jsem ho dala do kočárku zababušila,a vozila na dvoře a za chvíli chrupkal 😉 😅 takže supr

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

mscat aha, ale hlavně že bydlíte, ale za ty peníze můžete mít svoje, tak šup šup za přítelem a přemluvit ho 😉
Jo v každé bance Ti řeknou jestli Ti výjde tolik kolik by jsi chtěla nebo né. 🙂 My to máme přes to stavebko a v něčem je to lepší jak v bance.
Jo jasně , že kouknu a hned si Tě uložím, taky tam mám profil 😅 😀
Malý nám taky spí, jsem zvědavá na jak dlouho, pak půjdem se zase vyvětrat ven 🙂

mscat
21. jún 2009

já vím no,že můžeme mít svoje za ty peníze...když já to mojemu pořád říkám i do spořky jsem musela zajít sama protože měl keci.toje hruza s ním.on vubec nemá hubu totiž víš,doma ano to jo to mu jde dobře,ale někde jinde výřečný moc není 😠 🙂 ☹ mě to ženská vypočítala že se přesně vejdem do milionu a půl.ale nevím jestli nám to daj víš,jestli to schválí ted mě každý straší s tím,že s úvěrema je to těžké že to jen tak neschválí ☹
tak my byjsme to měli asi přes českou spořku,Lukáš tam má u nich dva účty tak je asi lepší že to má u nich nebo nevím nemám tucha 🙂
tak ok.to je fajn,že tam máš taky profil 😀 🙂 tak kukni a já pak taky kuknu 😀
taky jsem zvědavá jak dlouho bude spát ale mě stačí když bude spát aspon hodku což už za chvíli aj bude a pak taky pujdem určo ven 🙂
co říkáš na tento kočárek...jsem to ted náhodně našla a viděla sem ho aj na živo a zdál se mi divný,ale ted když jsem se dívala na video tak celkem pohoda 🙂 má nějaký plus i když je zvláštní 🙂
http://www.stokke-stroller.com/cs-cz/

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

No pokud máte u české ty účty a neměli jste nikdy problém a máte oba dostatečné peníze na ten úvěr, tak si myslím, že by problém být neměl, nevím jak to je tam.
Tak to můj Lukáš je na tyhle věci same machr. To zase chodí on vyřizovat a zařizovat, já na to moc nejsem 😅
No tak jsem si Tě uložila, ale nějak ses mi nezobrazovala, tak snad je to ok, tedkom po té nové verzi to mají dost nepřehledné a na houby ☹
Ten kočár, je dost zajímavý, ale já bych si ho osbně nekoupila, mám vybraný jiný, za kterým si stojím. 😀 😉

mscat
21. jún 2009

má tam jen můj účty,jinak žádný problém nee,jen ted lukyn dluh na tom paušálu,plus jen splátka na notas a on si vul vzal 50 000úvěr a to je vše.a jo spláceli byjsme tak 8 500 což je pohoda na to máme 🙂 samozřejmě jen z jeho peněz já jsem na 4roky doma takže.. 😒 🙂 tak ženská řekla že by nám to vyšlo ale nevím jestli by to schválili.doufám.ješte prý potřebujem odhadce kdyby jsme si vybrali byt bo dům..
ne tak to můj ne,ten nic nevyřídí..ale kolik je tvojemu?tipuju kolem třiceti? 🙂 to můj je ještě ucho,mamka říká,že se to časem naučí prý 🙂 takže všechno vyřizuju a sháním sama...což mě někdy pěkně štve
já se jdu hned mrknout na libko jo je to ted nepřehledné to máš pravdu
já mám povybíraných tolik kočárů už sem to na internetu prolezla snad skrz na skrz 😀 tento se mi nelíbil ale ted mě zas nějak zaujal 🙂 a který máš vybraný jestli to není tajné at se kuknu 😉

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

Jj nám to tehda taky vypočítali kolem 8000 🙂 To je suér, hlavně, že je bydlení a máš svoje platíš svoje 😉
Né můj má 27. Ty máš mladšího jo? No můj favorit na kočár je http://www.detatko.eu/zbozi/3529/komplet-Cortin... 😀
Mám vybrané nějaké kombinace co bych chtěla, ale tento kočár budu chtít 100% už přes rok po něm toužím 😀

mscat
21. jún 2009

tak už tě tam mám 😉 a ty jsi pěkná ženská čoveče 😉 a hubenunká 😵
joo a ty nehtíky máš taky pěkné..já jsem též chodila ješte do nedávna ale bohužel mě to vubec nedrží do týdne jsem třeba byla i bez tří nehtíku a teda každý týden bo každé dva týdny dávat 300 hmm to bohužel nešlo.asi by jsme pak jedli moje nehty 🙂 takže ted je mám opět hnusné a ohlodané fuj ale doufám,že si zas někdy na ně zajdu ale uplně někam jinam 🙂
no můj bude mít ted v srpnu 24 a já za chvíli 22 😀 🙂

mscat
21. jún 2009

jojo ten kočárek znám 🙂 ten mě taky chvíli držel ale už nee 🙂 když potkávám tady ženskou co ho má,tak se mi přestalo líbit to přední kolo které moc trčí dopředu ale jinak je moc hezky 😉
mě se ješte dost líbí casualplay...,bebe confort high trek full.. 🙂 ABC design,..no a tak dále..ted u mě vítězí ten high trek 🙂 ale ta cena noo to byjsme našetřili pořád utěšuju mojeho když kulí oči jak jsem náročná 😀 😀 😝

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

díky 😅
Jste taky moc šikovná rodinka 🙂 No některé nehty jsem dělala já, ale ty nejhezčí teta toho mýho, dělá je už strašně dlouho a krásně, ale taky stojí dost, že 😕 Třeba ty růžové stěma květinkama ružovýma dělá za 800, 900,- uf.
Já mám taky nehty hrůza a děs a tedka jsem si je dlouho nedělala nebyl čas, jak bude tepleji a jak bude nálada, tak si je zrobím 😅 😀
Jo? Tak to jsme skoro stejně staré, mě je 22 🤐

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

jj Lukáš taky čučí jak se díval na cenu toho kočáru, že jsem střelená 😀
Ale já prostě cu 😠 Mě to právě vyhovuje ten předek, že mimču jak vyroste nebudou se mu tam motat nohy do kol, že tam vydrží klidně i ve třech letech 😀
My měli u malého taky cam, ale 4kolkový a jak byl větší tak ty nohy mu sjížděli do kol, to bylo na prd. 😒

mscat
21. jún 2009

líbí se mi jak tam máš napsané o těch namyšlených kravkách a tak 🙂 to jsme na tom stejně... 😝 a o tom špulení rtu když to má na každé fotce vyšpulené..ježiš a já na té hlavní mám taky trochu vyšpulenou pusu 🙂 😒 ale to měl být jako takový úsměvo ksicht jo 😀 nepatřím mezi ty kravky abys nemyslela že tak blbě schválně špulím pusu 😀 😝

mscat
21. jún 2009

díky 🙂 tak to je pěkná pálka 800 900. 🙂 😨 no já si ty svoje hlodám už od malička 😠 ☹
taky 22? 😉 no supr..kolik je ted mladých maminek,mám pocit,že čím dál víc 😉 mě bude ted 10.7 🙂
takže si malého měla taky v 19ti 😉 když už má tři ročky.
jo tak to máš pravdu,že na ty nožky to tam bude dobré..u toho high treku je to podobné ten zase cu já 😠
no musí nám to potom ti chlapi splnit když už jim porodíme drobečky 😀 😠
tak my jsme si pořídili sporták čipolino z netu...s pultíkama což je supr,naše odkládací rampy na bordel 😀 😝
a malý zatím chce mít nohy poářd nahoře,víš že to nechce dát dolu ale tam je v pohodě to na ty nožky ale tak on je zatím ještě mrnous..máme 90cm 😉 a 12 kg.prý je drobný mi říkaj ale mě se zdá naprosto akorát ani tlustý ani vychrtlý.
a ješte chrupká 😉 😕 ve dve hod se vzbudil povztekal se že je přikrytý chtěla jsem ho vzít do náruče to se taky vztekal že nechce a drndala sem a za 15min spal znovu.hmmm takže ted už jsou to dve hodiny co spí takže večer opět juchů do 22 😒 😠

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

No já nemám ráda moc vesměz namyšlené lidi, co se pořád jenom vytahují a taky né ty kozy co se na libku fotí a co fotka to našpulená fotka a myslí si, že tím je hvězda roku 😀 Ale je to jejich věc 😉
jj je to pálka za ty nehty, ale taky pěkná piplačka 😖 Malý má vel. 104/110 a váží skoro 16kg, taky je tak akorát 😉 My měli taky s pultíkama, ale nevím jak se přesně jmenuje, tak já už mám malého vzhůru ☹
Tak nevím chvíli budem doma a pak půjdem na kratičkou procházku.
Jo malého jsem měla v 19... Je čím dál mín mamin mladých dneska. A to je aji dobře jak se umíš postarat a postarat se i o domácnost tak co. Já jsem z domu jak mi bylo 18, a od 17 se starám o sebe sama.
A moc si nerozumím s mými vrstevnice co nemají rodiny, myslí na samé pařby na kluky a ták a ty máš jiné starosti. A vyspělejší názory jak kdysi, ted vše vidíš jinak a pak si ty druhé myslí, že jsi důležitá, ale to není v tom 😉
Holky nás tady za chvíli ukamenují, že si píšeme něco jinýho a narušujeme jim diskusi 😅

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

čím dál víc jsem chtěla napsat 😀

mscat
21. jún 2009

tak já ti už odepíšu na libko ju?ted se mě malý taky vzbudil ani mě nezavolal jen sem ho zahlídla jak sedí v kočáru celý vyhukaný kde to je že není v posteli 🙂 dvě hodky spal no mazec to zas bude večer veselo

mscat
21. jún 2009

já jsem si říkala žes napsala čím dál mín a já myslela že čím dál víc 😀

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

Víš co tak založíme své téma, na libko moc nechodím, protože to tam je děs tedka 😠 😀
Navrhni něco.

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

TAK JSEM ZALOŽILA DISKUSI-DRBÁRNA O VŠEM 😉
TAK KDYŽTAK SKOČÍME TAM 🙂
AŤ TADY HOLKÁM NENARUŠUJEME TÉMA 🤐

m.o.n.i.k.a
21. jún 2009

samozřejmě se můžete přidati ostatní a jen tak tam pokecat mimo toto téma 😉

mscat
21. jún 2009

jéé tys už sem napsala a já ti sepisovala na libko román 😢 😢

mscat
21. jún 2009

já tam taky moc nechodím spíš vubec 🙂

mscat
21. jún 2009

tak paráda tak jdu tam 😀

mscat
21. jún 2009

nemůžu to najít

mscat
21. jún 2009

holky a kde jste jinak všeechny? 🙂
Miška:jak to vypadá s teplotkou? 😉
a martinka se nám uplně vypařila? ☹ což je škoda

lucinka1104
21. jún 2009

cavte ja somsi kupila daky šuvix že 2 v 1 za 1 euro 50 cen a nič len / no muž aj tak tvrdí žetehu sme a mam veriť tomu včera ta tam sice bola len 30 min,ale zato bola anozaj krásna 😒 no aj teplota mi klesla tak asi z toho enbude nič, aj ked príznaky by boli 😝 😕

lulu19
21. jún 2009

ahojte baby mozte poradit som 17dc a hrozne ma bolia prsia co ma nikdy nebolievaju takto skoro az neja 2alebo 3 dni pred mrchou a tiezma tak trosku pobolieva a sem tam pichne v podrusku ovulku som uzmala tak nrviem poradte ak vietemoze to nieco znamenat s tehu?dakujem za od

lucinka1104
21. jún 2009

no jasné že môže ked siuž 17 dpo rano ti test musí krásne ukázať tak testuj mala by si byť tehu

lulu19
21. jún 2009

teda asi som sa zle vyjadrila mrchu som mala 6.6

lulu19
21. jún 2009

a mrchu by som mala dostat 4.7

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre