Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
28. júl 2009

mscat...to je teda fakt šílené 😠 by mě trefilo...takže jsi injekci měla v listopadu...tak to jsi se ted zbytečně snažili, když to působí tak dlouho... 😠
jane...já čekám skoro už tři roky na pozitivní výsledek a můžu ti říct, že to je teprve těžké a na palu... vydrž a v pátek teskni a neřeš příznaky...přeji ti, aby ti v pátek mrcha nedorazila a měla jsi pozitivnní test

magic08
28. júl 2009

jane86 pod si na piatok pockat so mnou 🙂 tiez idem vtedy testovat... 🙂 som dnes 12 DPO 🙂

jane86
28. júl 2009

cambina díky
magic08 ty máš dostat mrchu taky v pátek?

magic08
28. júl 2009

no mam 15 dni LF, tak ocakavam mrchu v sobotu, no skusim testnut v piatok, ak sa teploty udrzia. Zatial mam na teste len tienik

mscat
28. júl 2009

cambi:to jo 😝 jojo poslední injekce byla 13.listopadu tuším takže ted už to bude 9 měsíců po ní..a unor,březen byly prášky..takže.. 😝 vůbec nevím jak to se mnou je.říká se ale že tak ten rok většinou než ta žena otěhotní..ale četla jsem na nějaké diskuzi,jedna otěhotněla vždy do půl roku,další do roka,další zas 2,5 roku nic a cyklus rozhozený..takže je to různé.ale já si myslím že já jsem uplně v pr...,protože mám ješte to mléko a kurnik fakt mě zas bolí to břicho jak na ms 😠 no tak jako doufám že po 12ti dnech zase nedorazí.to už bych řešila s dr fakt 😠 no my jsme se snažili a nesnažili..věděla jsem už podle těch teplot že se tam nic ještě neděje.a můj mi studoval čípek 😀 asi před třemi dny 🙂 že byl vzadu,prodloužený,polotrvdý spíš trvdší,uzavřený 😉 asi mu ho nechám ted zas zkontrolovat když mě bolí tak to břicho 😝 ☹

lucinka1104
28. júl 2009

jane ano mne bolo zle od druhého dna a mala som biely vytok neskôr ma strašne boleli bradavky ale to som už mala poz. test

jane86
28. júl 2009

magic, onlouvámse ale nevím co ej tienik 🙂 🙂 🙂
Já dnes doberu utroš a vždy jsem začala špinit ještě tak 3 dny před dobráním a teď nic. Tak MS by měla dorazit do 3 dnů tj. pátek

magic08
28. júl 2009

prepac 🙂
mala som druhu slabu ciarku na teste 🙂

jane86
28. júl 2009

A jsi 15 DPO ?? A jak dlouhý máš cyklus? Tak to je dobré že byla slabá, u mě zatím jen pořád jedna, ale já jsem 8-9 DPO

magic08
28. júl 2009

no dnes som 12-13 DPO, test som robila pred 2 dnami. Takze najblizsie si urobim test az v piatok... teda ak vydrzim cakat dovtedy 😀 😀 😀

magic08
28. júl 2009

jane netestuj skôr ako na 10 DPO, len uhniezdenie prebieha medzi 5-10 DPO, tak to skôr nema vyznam...

jane86
28. júl 2009

Dobrá zkusim to v pátek ráno pokud nepřijde mS dřív

magic08
28. júl 2009

ja verim, ze nepride 🙂

lucinka1104
28. júl 2009

msct aj ja ma taký istý krčoksnažili sme sa teraz 5 dní ak sa najbližšie dva dni udrží teploat hoer tak ovu konečne nabehla a bola 26 😅

mscat
28. júl 2009

lucinka 🙂 tak vám přeji aby se zadařilo 😉 to mě ovu ješte vůůůbec nenaběhla 😝 ☹ 😒

cambina
28. júl 2009

mscat...tak to máš fajn, že máš doma doktůrka...a asi to muselo být svinstvo, když takhle komplet rozhází cykly na tak dlouho...brrrr...a to mlíko je taky podivné 😲
kde je vůbec monika? včera měla jít k dr...ví někdo o ní něco?

monika0001
28. júl 2009

dobrý podvečer! 🙂

andy2306
28. júl 2009

ahoj holky..cambi,fly,mscat..sluníčka moje 🙂 tak jsem byla na gyndě na kontrole a všechno je v naprostém pořádku.akorát po císaři nemám tam žádnou sliznici nebo co a tak to dýl krvácí,ale to prý nevadí.dostala jsem antikoncepci pro kojící matky..prý nejmodernější novinka na trhu..taky pěkně drahá 600 kč,ale neva..a ode dneška ji beru,krvácení by tak mělo přestat.dokonce se nemusí u těchto prášků dělat ta týdenní pauza a tudíž nemusím ani krvácet,zvlášt když kojím...hurá.... 🙂 🙂 🙂 takže zlé prognozy se nepotvrdily a kojit můžu dál,antibiotika žádné..paráda.v to jsem ani nedoufala.
a co vy berušky?já jsem ted v hodoníně u našich na 14 dnů...tak se mám dobře...prázdninuju.nemusím uklízet,vařit...nakupovat.jen se starat o děti..a až dojd emamka z práce,tak ani o to starší ne...takže pohodička. 🙂 ale včera jsem s děckama zlvádla zavařit aj okurky,terinka byla zlatá...ona je vlastně zlatá pořád,dnes mi prospala 5 hodin v kuse,ani nevěděla,že ji nakládáme do auta,berem k doktorovi na gyndu....vykládáme z auta u našich...🙂a za chvilku půjde hajat zas.ale nejsem naivní....jsem matka jednoho dítěte a vím,že z toho vyroste ☹ ☹ ☹ 😉
tak pište co vy,ráda vás čtu.a jestli jsem vám přerušila diskuzi,tak se omlouvám,ale chtěli jste,at dám vědět,tak jsem napsala.ahojky a dobrou papa a snažte se ...... 😉 vy víte co myslím,že?a hlavně tfuj tfuj tfuj...úspěšně.pa

andy2306
28. júl 2009

teda oprava:jsem matka dvou dětí,ale matka už tríletého caparta jsem chtěla napsat..omluva. 😉

andy2306
28. júl 2009

a příznaky po ovu můžo být brzo..mě 4 dny po ní hodně bolel podbřišek....také jak na krámy..a to normálně nemívám,tak si mylsím,že se mimiuško už uhnizdovalo....a za týden po ovu rozšířené zorničky,časté chodění na wc...stále bolest v podbřišku...nechut ke kávě,kterou normálně miluju ...a větší prsa...to si všiml manžel 🙂 😉
takže všechno je možné...ale nejlepší je to fakt nesledovat a počkat na termín ms..a testnout.protože člověk je schopný si všechno krásně vsugerovat.....ale já to fakt poznala.můj mi nevěřil,ale já jsem si byla jistá že těhotná jsem,taky jsem to zažila už podruhé,tak vím... 😉 kéž byste už všechny tady měli své vysněné //

monika0001
28. júl 2009

ja som moje prvé tehu zistila o týžden skor ako mala prist mrcha.... az na zaklade priznakov som robila test.... 😉
Druhé tehotenstvo: vo štvrtok som otehu a v pondelok mi to test ukázal... Viem to preto tak presne lebo sme mesiac boli bez sexu (potrebovala som ísť na rentgen pluc, tak som si dala vziat krv aby som vylucila tehu´a ten štvrok som bola na rengene, mmm mal narodeniny, tak sme dali po mesiaci sex 😉 ), v nedelu sme dali dalsi sexík a po nom som spinila tak som v pondelok bezala k dr. vzali mi krv a musela som cakat. Po odebe mi volali ze je tam tehu za mam prist zasa rano.. tak som si urobila aj test aby som mala 😉
No a v utorok ráno mi vzali krv a zasa som mala cakat do obeda. Lenže v práci som zacala krvacat tak som tam bežala a čakalo ma nepríjemné prekvapenie... HCG klesalo...veľmi kleslo... a tak následoval pre mňa najdlhší týžden v živote (zatiaľ) .. každý deň na odber krvi či to samo odchádza, alebo zasa treba na čistenie... ale tak ako sa vravé bolo to šžastie v nešťastí a odišlo to samo....

lucinka1104
28. júl 2009

mna teraz tak zabolelo v podbrušku akoby by mi niekto sekerou zaťal 😖 a to som en 2 DPO 😝

karminka
28. júl 2009

Holky já nějak tu ovulaci zatím nepoznám...budu to muset vysledovat příští cyklus. od té doby,co tu čtu tyto diskuze,tak pozoruju svůj výtok a pořád vodnatý, zatím žádný hlenovitý. teplotu také neměřím. tak doufám,že také v mém těle dochází k ovulaci. to se budu muset asi zeptat gynekologa v září na preventivce

cambina
28. júl 2009

jééé andy naše ahoj...je paráda, že jsi v pořádku...určitě jsis oddechla...jsi moc hodná, že na nás tak myslíš a že za námi chodíš mrkat.

moni..že ti za 4 dny test ukázala //? 😲 😲 to snad ani není možný

m.o.n.i.k.a
28. júl 2009

Ahoj holky, jdu Vás zase jen pozdravit, malý je poslední dobou dost hrozný, nenechá mě chvíli v klidu, jsem z něj už na mrtvici, tak nestíhám Vás ani číst, jak začnu, tak začne otravovat tak to po chvíli vzdávám.
Doufám, že se vše daří dobře. Ted jdeme koupat a večeřet a nad už budu mít klid 🙂

monika0001
28. júl 2009

cami - ani ja som tomu nemohla uveriť. no kôr než som sa spamätala bolo po všetkom... 😒

mscat
28. júl 2009

andy:tak to jsem ráda že je vše v pořádku 🙂 a že terezka je tak hodnunká 🙂 jen si to užívej s holkama 😉 tak to jsi ted kousek od nás 🙂
já holky jen narychlo píšu.celý den uklízím 😝 a ješte budu žehlit a balím,bléé takže se tak do půlnoci ješte nezastavím ☹ a my hned jak pak dojedem dom tak zas dojde na návštěvu teta a už bych nestihla uklidiit tak gruntuju ted ježiš ale už mě to neba 😝 🙂 adrian má tolik hraček že se nedá ani chodit po pokoji už mě to 😠 😠 🙂

monika0001
28. júl 2009

no konecne.. ta tu cakam... ako?
inak AHOOOOOOOOOOOOOOOJ!!
cmuk 😉

mscat
28. júl 2009

cambi:jojo připadala jsem si jak na gyndě 😀 akorát ☹ asi mi začíná mykoza nebo co ☹ děsně mě to dole začíná svědit,mám to tam trošku nateklé a zarudlé.snažím se neškrábat ach jo.. 😒 když nejsou krámy tak je zas ěnco jiného..jo a ješte k tomu mám dost výtok ☹

mscat
28. júl 2009

moni ahoj 🙂 taky cmuk cmuk 😵 jsem hotová 😝 a ješte musím zas běžet..koupat malého dát ho spát,ještě povytírat a tak dááále a stejne už tu malý zase stihl nadrobit 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre