Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
31. júl 2009

no a najhorsie je ze ked je zenska madsia, tak sa stale len zaobera antikon ze aby naaaaaaaaaaahoudou neotehotnela ked to este nechce tak si clovek mysli, ze ake to musi byt jednoduche otehotniet a prd vase velebnosti 😀

kkatkaa
31. júl 2009

ok som rada tak sa budeme priebezne info ako sa nam dari a ako ho splname suhlas? musime sa navzajom podporovat lebo tebe to pojde asi tak tazko ako mne pozeram 😀
mas recht cecilko presne tak najprv som sa bala a teraz ... skoda slov 😢

cambina
31. júl 2009

podle mého průzkumu na MK velký počet holek otěhotnělo do jednoho roku, což je výborné...
já udávám, že se snažíme 2roky a 7 měsíců, ale asi poslední rok to je snažení podle ovulace, předtím to bylo více méně na náhodu trefit se do správných dní (což jsem si myslela, že ovu mám +- 2 až 5 dní po MS) ... tak tomu dává ještě šanci a zatím to nechci ještě řešit s dr.
dzou... přítel bere poslední dva měsíce vitamín E a poslední týden jsem mu k tomu přidala složení selen, A,C,E.
já beru listovku, kterou jsem si ted taky zvýšila na 2x denně, ženšen, vitamín E, pila jsem ženský čaj a kontryhel (ted mi došli oba)
vyčetla jsem, že pro chlapy je dobrý vitamín D a někteří brali i Q10

dzou
31. júl 2009

😀 😀 😀 ok tak dufam ze to nebude az take zle, no ja uz musim bezat idem nakupit na to campovanie nejaku dobru papu 🙂 no tak aspon jedna vyhoda tej mojej mrchy je, ze aspon si mozem dat trochu vinka na tej dovci 😀 a inac katka ty si ktory DC?

kkatkaa
31. júl 2009

cambina to su moc povzbudzujuce spravy len tak dalej 🙂 to mate ale peknu vydrz tak drzim palce
kolko listovky beres denne?

dzou
31. júl 2009

hej aj ja som citala niekde na nete ze 80% parov sa to podari do jedneho roku tak este mam 10 mesiacov no a ja si hlavne musim dat zavezok, ze nebudem testovat este pred MS to je asi moj najvecsi problem 😀
cam a ked bierie ten moj multivit. kazdy den a je tam teda aj vitE tak to nestaci?kolko by mala byt denna davka nevies?by som kukla na krabicku

kkatkaa
31. júl 2009

19 ale ja som naposledy mala taky mega cyklus ze 33 ☹

dzou
31. júl 2009

takze ovu je asi akurat teraz? tak dufam, ze ten dovolenkovy vikend sa zadari 😉 no ja mam cykly dost pravidelne no nic uz fakt musim ist tak pa

cambina
31. júl 2009

brala jsem 1x denně, po periodě jsem (to je týden) beru dvě denně.
před rokem mi můj gynekolog, stím, že se snažíme více než rok, řekl, hlavně nesledujte ovulaci atd, sexujte pravidelně 3x za týden...no, ale sexovat 3x za týden je právě u nás velký problém
katko...no ona ta výdrž je asi, že už mám dítě... kdyby to bylo snažení o první mimi, tak tu trpělivost bych určitě neměla

kkatkaa
31. júl 2009

dzou zatial pa uvidime sa v nedelu vecer po mojej "aktivnej" dovolenke 😀 ano ovu je asi teraz tak sa musim snazit tak sa coskoro vidime pa pekny vikend

cambina
31. júl 2009

dzou...v "čistém" E je v jedné tobolce 100mg, v kombinaci s jinýma je tam podstatně toho mín...třeba ten selen,A,C,E... obsahuje jen 16,8mg

kkatkaa
31. júl 2009

cambina mas asi pravdu ze to bude tym ze uz jedno dietatko mas a to vam trvalo ako dlho kym ste otehotneli?
a kolko je v tej davke kyseliny listovej co beres denne? nevies nahodou?

cambina
31. júl 2009

katko..je doporučeno brát čistou listovku 3 měsíce před plánovaným těhu, 1-2 tobolky 1x denně...
malý byl hned v prvním měsíci

kkatkaa
31. júl 2009

wow to ti zavidim
ale ja mam obsah 1000mikrogramov v tobolke tak len ci to neni moc

zuzana1971
31. júl 2009

Cafte to som zase ja 38 rocna 😀
co sa vam tu pred par dnami stazovala ze 10 rokov nemoze otehotniet, potom este na hnacky a pokazeny syr...tak ked som vas uz tolko poobtazovala, tak vam posielam este 2 fotky...chcela som sem napisat straaaaaasne dlhy prispevok....aaaale...ved pozrite sami:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kkatkaa
31. júl 2009

boze zuzi ja som to tusila ze to nebude ten plesnovy syr ale malinky pokladik strasne gratulujem a drzim palce
tusim si idem dat plesnovy syr aky to bol??? 😀 😀 😀

cambina
31. júl 2009

víš, některé otěhotní bez vitamínu, bez snažení... to my dlouhodobé snažilky berem a děláme všechno možné..

kkatkaa
31. júl 2009

ja viem
baby zatial caute odchadzam na ten vikend v nedelu sa vidime tesim sa na novinky
krasny vikend prajem

cambina
31. júl 2009

papa katko

dzou
31. júl 2009

tak uz som spat 🙂 jeeeeej zuzanko tak to ti mooooooooooc gratulejem 😀 😀 😀

dzou
31. júl 2009

zuzi a predtym si testovala ci toto je prvy?je kraaaaaaaaaaasny

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

Ahoj holky.
Cambi jj některé otěhotní bez snažení, bez vitamínů, prostě jen otřeš trenky a jsou v tom.
Znám pár takových a neváží si toho vůbec, to tak už bohužel bývá ☹ Ale nej. lék je na to nemyslet, vypnout a vykašlat se na to, pak to půjde líp a samo 😉

dzou
31. júl 2009

ajoj moni ako sa mas? si bola teraz dakedy u dr vsetko ok? este ti je zle?joj uz pozeram jak stupaju tie tyzdne uz 8 😀

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

A si pamatuju jak mi jednou kamarádka říkala, že nemohla dlouho otěhotnět, tak jí někdo z rodiny doporučil jíst hodně jahody a ona je jedla a 2 měsíce a byla v tom. Tak jsem si ted na to vzpoměla, že poslední dobou před otěhotněním jsem je taky hodně jedla a zadařilo se, tak nevím, třeba zkuste i hodně ty jahody 😅 (JINAK JSEM JE PŘEDTÍM NEJEDLA)

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

Ahojky dzou. K dr. jdu zase ve středu, zatím se cítím fajn. Jen dneska celé dopol. mi bylo na nic, večer jsem se přejedla, tak mi ráno bylo hrozně, ted už to jde 🙂
A jak ty?

dzou
31. júl 2009

no tak musim vyskutat tie jahody 😀 ja asi zachvilu mrchove 😒 dnes ma prist MS rano som trocu spinila, ale teraz nic ale tak opet to viem ze mrcha pride takze zase nic, test som robila preistotu lebo ideme na dovcu zajtra ci si mozem dat aspon vino a nic biely ako sneh 😠

m.o.n.i.k.a
31. júl 2009

Fakt? Neboj brzy se zadaří. Jen si pěkně užij dovolenou, příjdeš na jiné myšlenky odpočatá a zadaří se 😵

dzou
31. júl 2009

no sak v to dufam, a budem tam asi papat veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela jahod 😀 😀 😀

lucinka1104
31. júl 2009

zuzi jjjjjjjjjééééééééééééééééééééééééééééj gratulujem super krásne tehu
cambi ahoj ako?
Ja som dnes 5 al. 6 - DPO teplota kus klesla občas ma zabolí vo vaječníku inak ok

juliett7
31. júl 2009

ahojte ja som tu nova. Chcem sa spytat, ze ako dlho sa snazíte otehotniet?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre