• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
Bola som dnes u mojej gyn a mi robila preventívu a strasne ma teraz boli v podbrusku. Som 6 DPO tak sa pytam, nemohlo to uskodit pripadnemu uhniezdovaniu?
5. aug 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky:malý je taky rozumný ted pozoruju,že všechno pochopí když něco chce tak to obkecám vysvětlím a kupodivu je klid a pochopí to :slight_smile: ale jinak je divoch..ale ted si myslím,že si to spolu nejvíc užíváme,to jak mluví je někdy prča :slight_smile: a celkově je v pohodě ted :slight_smile: tak ale to zase přijde..i když někdy to furt kvičí a neřekne nic normálně jen se vztekáním,to je někdy na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: malý má 92 cm a 12kg.a je tak normal velký jak tříletí kamoši tak si myslím,že asi akorát.malá má kolik teda? :slight_smile: a jak papá.malý byl vždycky jedlík,ale ted je to s nim děs a běs..nic pořádně nesní :unamused:
5. aug 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta bolest v podbrusku je normalne mna ked prehliadal doktor z vnutra ma vsetko bolelo som sa citila ako znasilnena ja mam vzdy taky pocit po prehliadke a neviem ci to mohlo uskodit zahniezdeniu si myslim asi nie :sweat_smile:
5. aug 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet:já si taky myslím,že to uškodit nemohlo :wink: a jinak ty prohlídky jsou nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vždycky trpím
5. aug 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt pravda je to neprijemne ale co uz musime to postupovat ked chceme mat babo aby bolo vsetko v poriadku a tak :slight_smile:
5. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, tak hana ma 15.5 kg a ma 94 cm - je to velka zena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...niekedy aj my mame take fantiky - hovori ako keby s placom, ale vtedy jej poviem, ze jej nerozumiem, ze to musi pekne povedat...ale uz vie povedat "r" - v niektorych slovach nie, ale snazi sa, tak sa s drahym vytesujeme :dizzy_face: :dizzy_face:
...a tiez sme sa pohorsili v papani - stale by jedla len nieco fajne (sladkosti a somarinky) :angry:
5. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky:tak to je veliká :slight_smile: to malý je teda asi drobec :slight_smile: jo malý taky mlvuí jak když knučí a tak mu nerozumím tak mu vždy říkám at mluví normálně a pomalu že jinak se ním nebudu mluvit dokud on nebude normiš :slight_smile: joo tak to malý ani ty sladkosti moc nemusí ale zase když už mu dám zeleninku nebo ovoce to papá ..čokoládu vubec nejí .tak aspon že tak :slight_smile: a jinak ve slově traktor se mi taky zdá že mu to tam trošku hupsá.. :slight_smile:a mamka že kde by tam nabral "r" taký malý :slight_smile:
5. aug 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako kde ste zasa všetky?
:angry:
5. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já tu
5. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že ja som ta asi mysliekami dotiahla sem....
ahooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!
moja najkrajšia..... ako bolo... nechce sa mi to citat,je toho vela za tri dni.. :sweat_smile: .
5. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Aj ja som už tu.To bol teda deň.Doobeda varenie a pranie.Potom 2hod.spánok a potom vypratanie komplet malej izbu,skrine no debordelizácia.Strašné.A teraz som si dala zaslúženú zeleninovú polievočku a jogurt višňový s hroznom.To je gombinácia???A vy ste čo robkali? :sunglasses:
5. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri? hnevas sa?
5. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v práci... od 9 do 17.. bleee.... a potom net? :grinning:
5. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pekne.Tak to ti nezávidím.Inak pozerám že aj ty si z BA a dokonca sme sa skoro rovnako tu registrovali. :grinning:
5. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dokocna si tusimaj chodila zo zaciatku na AKo otehotniet a zaroven... ze?
5. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No je to možné.Ja som chodila do viacerých. :slight_smile:
5. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite si tam bola.. pametam si tvoje meno...aj foto.. tusim.. mas ju od zaciatku ze?
5. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky nerada ale musim vas opustit.. rano skoro vstavam, idem na krv (auuuuuuuuu) ci bola ovulka (drzte palce) a potom do 17 -tej zas v robote... bleee... a ešte teraz musim neičo urobit...
tak prajem lrásnu nocku..
papap
5. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,tak ja neviem,ci mam tak skoro priznaky ,kazdopadne sa snazime a ovu som mala cca pred 5 dnami,ale,beriem lieky Macmiror a dnes uz ma neznesitelne boli brusko ako na ovu,mrchu alebo k comu to mam pripisat a picha vo vajecniku a prsia ani nevravim,strasne moc,moze to byt sposobene tymi liekmi?alebo to moze byt co?

dakujem
5. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nee nehněvám :slight_smile: jen jsem tu zase nebyla tak držím pěstičky zítra na krvi a já tu budu pořádně až zítra večer jedem se podívat na pejsky a na byty :slight_smile: takže nebudem ani moc doma..tak pa
5. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky..lucinko..gratuluju.!!!
mcsat..vdávat se je krásné,dojemné..byl to nejhezčí den mého života a to jsem v té době měli 15 měsíční haničku už a byli jsme v té době už spolu 8 let.doporučuju .....svatbou se nic nezmění,to nečekej,ale ten den stojí za to..jak si ho uděláš,takový ho budeš mít.
6. aug 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, zienky,

...co nove? u nas nic :confounded:....cakam do nedele :grinning:

andy, aj my mame Haničku :dizzy_face:
6. aug 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak sa hlasim z dovolenky, bolo super, Tatry sú krasne aj ked už sme tam moc toho nepochodili kedze fučim jak lokomotíva tak sme prevádzkovali autoturistiku ale bolo to tiež fajn :grinning: :grinning: :grinning:
co tu máme nové, nejaké nové tehulky????? :wink:
Ahoj andy ako sa máte, Terezka je este stále také zlatíčko???? dufam, že ano, a ty už si ok??????
Cambi, miška, Fly, Korenka??????ahooooooooojte :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky dnes ssom etstla opäť a presne ako včera o nič silnejšie no nič mrcha mi nedorazí v nedelu ( teda dúfam :grinning: ) tak testnem ešťe v pondelok vraj hcg stupa každé dva dni tak asi je topravda krásny deň a veľa šťastia
6. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka, po kolkych dnoch po sa ti ukazali 2 //?
6. aug 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky všem.... má někdo zkušenost testu s // a zároveň menstruovat? Jen se ptám kdyby náhodou do budoucna se něco podobného stalo. Já těhu nejsem.... ale nevadí. Už druhý cyklus mám po 28, jsem moc ráda.
6. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka, ahoj, ja nemam taku skusenost....ani neviem o nikom v mojom okoli :unamused:
6. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jen aby jsem nemusela pochybovat když to dostanu.... moc díky za odpověď
6. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky po 10
6. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , pridavam sa k vam. Som 5DPO a cakam a cakam.....
lucinka po 10 dnoch planujem aj ja testnut :grinning: ja som nedockava strasne.
a ak tam mas aspon slabunky tienik si urcite tehu a tmavnut moze zacat az za par dni...neboj :slight_smile:
6. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok