Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

juliett7
7. aug 2009

tak ti drzim palce monky, vsetko bude dobre 🙂 A neviem, ja mavam PMS stale az pokial sa mi nedostavi mrcha, len 1 alebo 2 dni pred.

cambina
7. aug 2009

ahoj baby 🙂
už pracuji a dělám od 8h do 18h- 19h- 20h., takže přes den jsem mimo net...ach jo
termín MS mám za 9 dní, zatím žádné MS příznaky, ale ony příjdou.

flyangel
7. aug 2009

ahoj cambi...a ako v novej praci?tak co ak tentoraz nepride ms? 🙂

sonicc
7. aug 2009

ahojte. Tak ja dnes nedokaze m ani 5 minut obsediet. Priserne ma bolia krize a podbrusko. Podobne ako pred mrchou ale horsie ovela. Som dnes na 100km musela 3krat zastavit co som v krci uz nemohla obsediet.
Dufam ze ma skor mrcha neprekvapi... 😠 Verim tomu ze si babo robi miesto 😀 aj ked..... neviem no...uvidime...

juliett7
7. aug 2009

ahoj sonicc, snad to bude uhniezdovanie, neviem. Mna dnes strane picha v lavom vajecniku aj v strede podbruska, tak neviem

sonicc
7. aug 2009

snad mas pravdu 😀
ja nemam pichanie skor taky tlak ale tak ako keby do stran a z krizov az do chrbta mi bolest vystreluje.... uz mi sibe z toho... 😀
uz aby bol aspon ten utorok. Ides testnut so mnou?

juliett7
7. aug 2009

Aj mne sibe, stale sa len pozorujem a ked ma nieco pichne, hned to pripisujem moznemu tehotenstvu, muzicek je uz zo mna na nervy. Minule mi povedal, ze ani mi neuveri, ked mu poviem,ze sa citim tehu a naozaj budem, lebo uz tolko krat som mala ten poci a nic 😀 Samozrejme, aj ja testujem v utorok,som zvedava, ci nam to tentokat vijde

sonicc
7. aug 2009

ok tak utorok rano 😉

juliett7
7. aug 2009

ok, neviem sa dockat 🙂

flyangel
7. aug 2009

tak kocky drzim vam palceky,nech vam to vyjde 😉

mscat
7. aug 2009

ahojte holky...co nové..mě už zase odjel miláček a je mi na nic ☹ to loučení to je strašné...

m.o.n.i.k.a
7. aug 2009

Ahoj holky 🙂
mscat to Ti věřím, já pro miláčka jedu v neděli a bude tady celý týden, tak se už nemůžu dočkat 😵
Jinak bez něj taky trpím a dost 😖

monky1
7. aug 2009

dievcata, aj ja sa pridavam na test v utorok - ak ma MS neprekvapi skor (ocakavam v pondelok, ale myslim, ze asi pride, lebo sa citim normalne...ako vzdy).....takze budeme 4, ak dobre pocitam 🙂
....mscat - kam ti odisiel? a na ako dlho? ja som bola 4 mesiace bez manzela - zaciatok bol tazky, ale potom som si zvykla, i ked nevravim, ze mi nechybal

mscat
7. aug 2009

to jo...pro mě je ale to loučení čím dál těžší..dřív jsem ani nebrečela ted bulím vždycky a už dvě hodiny dopředu ☹ 😢 fakt je mi čím dál víc smutno.hrůůza.máme tu už pejska 🙂 a ten tu ted zatím pořád knučí a ne že adrian otravuje ji,ale ona jeho pořád kouše 😀 a ne že mě nenechá uklidit malý a osprchovat,ale Bella 😝 🙂 takže si ted natrénuji druhé dítě..a teda je to mazec 😀 takže od zítřka už neměřím BT protože mi tyto dvě děti stačí 😀

mscat
7. aug 2009

monky:on pracuje v Praze.na 9 dní vždy a 4 dny je doma nebo pět necelých.ted měl dlouhou nucenou dovolenou tak jsme si to užili ale je mi hrozně smutno je to děs 😝 ☹ jak říkám,čím dýl jsme spolu,tím víc mi chybí.ani ze začátku to nebylo tak těžké. 🙂 😒

monky1
7. aug 2009

mscat, tak to ti verim, ze je ti smutno, ked odchadza a zvlast, ked je doma len tak kratko.....ale hlavu hore, mas tu nas 😀
...ja sa zajtra odmlcim, ideme do ZOO, nech ma drobcek zazitok a potom sa pojdeme previezt vlacikom po detskej zeleznici - zajtra ma hana 2 a pol, tak si spravime celodnovy vyletik 😵

mscat
7. aug 2009

to je..a velké ☹
🙂 ale tak vás tu sice mám,ale nemám na vás čas 🙂 😒 ☹ ted když je tu ješte to druhé psí mimino...tak vůbec nevím o co a o koho se dřív starat ješte když pořád zatím knučí a vřéská 🙂 plný dřez nádobí mám a plno prádla na žehlení...takže paráda ale pujdu spát kašlu na to.teda nádobí umyju ale na žehlení kašlu 🙂
to se máte taky bych hned šla s malým do zoo...ješte jsme nebyli nemáme auto. 😒

lucinka1104
7. aug 2009

ahojte ako sa mate ? mne dnes vyšiel krásny mamatest 😵 😵 😵

mscat
7. aug 2009

lucinka ahoj.a už to dáš do toho albumíku 😵
no já už usínala ale knučí mi tu pořád pes tak to vidím na děsnou noc asi 😝

lucinka1104
7. aug 2009

ja ked som daval foto do albumuamla som starý mobila k tomu kabel tak som si to robila sama teraz som zavislá od môjho anžela ktoréme sa do toho nechc

mscat
7. aug 2009

☹ to je škoda .my by jsme se rády kukly ☹

petra2505
7. aug 2009

Baby ja om uz zufala, 21DC som mala slabe hnede spinenie, dnes som 27DC a znova som nasla na nohavickach hnede flaky.Cyklus mavam 32 dnovy, tento mesiac ma bolia prsia a som zufala z toho spinenia nikdy som take problemy nemala, sem tam ma troska boli podprusko.Bojim sa, ze sa vyskytnu problemy, ideme na IVF a nic podobne sa mi este nestalo.Je to normalne mat take spinenie pred M?

flyangel
8. aug 2009

Ahoj Petra,neviem dovod preco idete na IVF,ale ak mas ovulaciu je mozne ze sa ti spozdila a preto bolo to slabe spinenie,alebo na 21dc to moze byt aj uhniezdenie...ak beres nahodou nejake hormony..moze to byt jeho vedlajsi ucinok...nemysli nato najhorsie,a popripade ak bude nieco nezvycajne porad sa so svojim gynekologom.

petra2505
8. aug 2009

Fly este hormony neuzivam, na IVF ideme september/oktober.Ovulaciu mavam pravidelne a uplne bez problemov - fungujem ako hodinky toto sa mi stalo prvy raz, dnes uz znova nemam spinenie ani nic tak neviem co to potom mohlo byt, ale uz som kludna, vecer som hladala na nete info a sem tam sa t babam stava tak dufam, ze bude vsetko o.k. a my sa mozeme pustit do IVF.

flyangel
8. aug 2009

Neboj Petra,urcite sa mozete pustit do IVF 😉 niekedy sa moze stat ze spinenie je uz naznakom prichadzujuceho ms,aj moja kamoska mava obcas 3-4dni pre ms spinenie kt potom prestane a potom dojde ms.

cambina
8. aug 2009

ahoj 🙂
fly... v práci se mi líbí čím dál víc, ikdyž 10-12 hodin dělat je trošku moc. MS určitě dorazí, některé cykly mám, že už 14 dní před mě bolí prsa a bolí podbříško, někdy zase né... každopádně počítám, že příjde

flyangel
8. aug 2009

Cambi ahoj..nuz to je super ze sa ti v robotke páči 😀 hmm...a vazne ste nepremyslali o IVF alebo tvoj drahy bol na spermiograme?lebo vies myslim ze sa snazite uz dost dlho a trebalo by najst pricinu toho ze sa nedari

mscat
8. aug 2009

ahojte holky.tak já dnes s pesanem naspala pouhé tři hodiny tak paráda.. 😝 🙂 od pěti jsem s ní vzhůru...hmm tohle s malým neznám 😀 horší jak s dítětem to je 🙂

m.o.n.i.k.a
8. aug 2009

Ahoj holky,
mscat fakt? Tak to my měli u našeho v pohodě, neknučel, nic. Vyspali jsme se krásně. Jen mě sral. ty loužičky a kakance, furt jsme sním museli ven. Tak jsem se taky pěkně otáčela 😀 A to chce drahý ještě jedno 😖
Cam, tak at se Ti daří v práci 🙂 A jak budeš mít časík se ozvy, zajdem na kafe 😉

mscat
8. aug 2009

moni:jojo fakt.šli jsme spát ve 23 hod.a to byl problém furt knudlala.pak nějak v 1 vzhuru,pak ve tři hod.mezitím akorát pořád šplhala po malým 🙂 no a od 5hod si chtěla hrát,poštěkávala tu,knučela pořád,tak jsem se přemístila do obýváku na gauč 🙂 😝 to mě nenechala vubec spát..no a najednou bylo pul 7 to jsem usnula konečně a malý došel o pul8 a ta potvůrka zaspala zase v 8 když už sem zase já spát nemohla 🙂 😝 ale zase se mi tu vyčůrala pouze jednou a to až k tomu ránu a 2teda vykadila.jinak ona hned jde ke schodum a začne vřéskat..takže je šikovná.řekne si.tak asi bude chtyrá 😀 takže to je v pohodě.myslela jsem že to bude horší..ted už konečně spí 2hodinky ,malý taky a já valím též 🙂 douáfm že se nevzbudí pesan 😅 😝 jinak jsem byly v obchodě a ta co dělala venku to bylo něco,sem ju musela vzít dovnitř jinak by dostala infarkt 😝 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre