Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

babs
31. aug 2009

ahoj holky,
urcite ste to uz v teme rozoberali, ale prejst celu diskusiu, to asi nedam ...
tak sa chcem spytat na com ste sa zhodli, ze su prve priznaky. Ja to mam dostat vo stvrtok, a dufam, ze nedostanem. Dnes rano som si robila uz aj test, zatial negativny ...

andy2306
1. sep 2009

SONI..pokud to tam vidíš pokaždé,tak to je pozitivní-a potichučku gratuluju.já měla taky duchy-manžel semi smál,že jsem blázen,jestli tam vidím nějakou čárku---a naše dušička to taky tak měla.a má dvou měsíčního dominička a já tříměsíční terezku 😉 moc ti to přeju....každému hcg roste jinak,tak i čárka ti může sílit pomalu a nevyrazně.napiš?a kdy budeš testovat?

KORENKA--PERFEKTNÍ ZPRÁVA-MYSLÍM NA TEBE,DRŽÍM PĚSTI-BUDE TO O.K.DEJ VĚDĚT,JAK TO S TEBOU VYPADÁ.

my máme dnes velký den-hanička jde poprvní do školky,tak jsem zvědavá,jak to zvládne.taky jsem asi i nervozni,protože všichni spí a já tu na netu čumákuju od půl paté... 😀 😀

xena323
1. sep 2009

babs,prve priznaky su rovnake ako predmenstruacne,a sa akokolvek pozorujeme a nadejame su stale neiste...ale pokial sa snazis a tuzis mat babo,samozrejme sa pozorujes a vidis v nich mozne tehu priznaky..avsak najistejsie je vynechanie MS a overenie tehu testom...su aj kocky ktore to intuitivne vycitia hned,cize vsetko je mozne..niekedy sa to da posudit az spatne ked uz vies ze si tehu,co sa s tebou dialo kym neprisla MS..viem ze kazda z nas by to najradsej vedela hned,a precitala si ze ak mas to a to tak si isto tehu,ale to nefunguje..a psychika je kamen urazu,akonahle studujes priznaky tehu,moze sa stat ze ich budes mat vsetky,a MS pride...viem to podla seba,chodila som cikat,vracala som,citila som sa inak,pomaly som pozerala termin porodu,taka som si bola ista,a odvtedy je par mesiacov a nic...treba verit a urobit vsetko pre mozne splodenie babatka ale pokusit sa nato neupnut tak ze nas to bude nicit a to neprospieva ani k otehotneniu....prajem tebe aj vsetkym vela stasticka...

deina2005
1. sep 2009

jeeeeeeeeej lorenka tak zasa po dlhej dobe si sa tu ukazal.drzim palce na rukach a nohach.

deina2005
1. sep 2009

no uz som ta aj premenovala myslela som korenka

sonidlov
1. sep 2009

🙂 andy ja sa bojím, že si dávaam nádej a potom príde mrcha a budem hodne hodne sklamaná.uvidíme testovať by som chcela až na budúci týždeň . No neviem či to vydržím.

Andy tak ako sa mala Hanička v školke?ako to zvládala?

xena323
1. sep 2009

soni testuj urcite skor,ci uz to bude pozitivn alebo negativne,potrebujes to koli stitnej zlaze,aby sa ti mohli nastavit davky hormonov...je to dolezite....drzim palceky

sonidlov
1. sep 2009

uvidíme ako sa to vyvrbi či nedostanem mrchu ☹ 😒

sonidlov
1. sep 2009

haloo to tu nikto nie je?

mscat
1. sep 2009

ahojte holky...
andy:děkuju...starosti to jo..no přece nemůžem mít ten život jednoduchý no ne? 😠 ☹ 🙂 hlavně já..na mě se všechno sype už od malička 🙂 😝 ale tak nevím jak se to vyřeší..rozhodla jsem se že mu nic neulehčím peníze chci a hotovo.je mi ukradený..splodil dítě tak bude platit.já už se s ním crcat nebudu.pořád jsem chtěla za dobře vše..ale když to nejde hold chlapeček to bude mít ještě horší..

jinak andy:jak píšeš Soni..že pokud to vidí pokaždé tak to těhu je..hmm..tak já viděla dvě čárky na 15ti testech a to fakt nekecám měla jsem je všechny pod sebou a těhu to určitě nebylo.

ale Soni samozřejmě moc moc ti to přeji at to tak je a jsi těhu 😉

sonidlov
1. sep 2009

ahoj mscat tak som si hovorila,že si tu dlho nebola. No ja neviem čo to je a kašlem na to uvidím ako sa to vyvrbí aj ked ma to zožiera.Občas mám pocit,že už som dostala a nič.Mám mierne bolesti v podbrušku po stranách a hlavne v pravo. Ale to nič neznamená nie?

sonidlov
1. sep 2009

mscat a máš pravdu ani ja by som nedarovalatie peniaze takému darebákovi ved nech sa stará ty sa musíš a on nie? 🙄

mscat
1. sep 2009

soni:no já ani tak nemám moc co psát 🙂 ovulaci nemám tak ted to neřeším 🙂 😝 akorát si vesele menstruuji 🙂 a příští týden pujdu k dr.co dál.abych to neměla každých 14 dní 😝 snad mi na to dá nějaké prášky na úpravu cyklu.

nee..ty bolesti určitě nic neznamenají...jen se snaž být v klidu nestresuj a uvidíš jak to dopadne ju? 😉 😉

mscat
1. sep 2009

soni:noo asi jo..ale je to velmi smutné..já nikdy nepochopím jak někoho nemůže zajímat vlastní dítě!a navíc když už má takový věk !!ale aj tak dobře..jinak by jsme neměli takového tatínka jak máme 😉 jak se říká.všechno zlé je k něčemu dobré..a člověk když trpí tak to má svůj důvod..ono pak přijde něco co tu bolest spraví. 😉 a u mě to tak fakt bylo..i když jsem si musela vytrpět asi víc než dost 😝 😝 no snad to už skončilo a tento tatínek s námi zustane 🙂 snad ho nějaká kočanda neklofne..je to přece jen chlap 😀

sonidlov
1. sep 2009

mscat neboj teba už čaká len dobré 🙂

idem spať prajem peknú nocku 😉

mscat
1. sep 2009

soni 🙂 no snad...ale ne jen mě ale všechny holky tady čeká jen to dobré 😉 😉
tak dobrou nocinku páá

andy2306
2. sep 2009

soni...testovala jsi?máš tu čárku silnější?napiš...
mscat-aha,já právě mám zkušenosti s testama lepší..jak ta byla uplně slabá-vždy jsem těhu byla 😉

andy2306
2. sep 2009

mamatest je nejspolehlivější test

kessy11
2. sep 2009

ahojte babulky,
tak sa vám hlásim, dnes som bola na poradni a všetko je ok, vyzerá to tak že Samko bude chlapina, som 32tt a máme 1978g, tak sa aj trochu obávam pôrodu, ale len tak trošička zatial🙂)
Miška aký bol tvoj Samko, aký bol pôrod???inak krásne tehulkovanie prajem🙂)))
soni držím palce aby čiaročka silnela🙂))
Korenka🙂)))))......tichučko...aby to tentokrát vyšlo🙂))
Andy🙂)) aj ja už chcem mať svoje zlatíčko pri sebe a aby bolo také dobré ako Terinka🙂))držte sa, pa pa

michalag
2. sep 2009

Ahojte 🙂 ,

andy ako sa mate?
kessy, Samko ked sa narodil tak vazil 3220g a 52cm a porod bol v pohode 😉
korenka, siiilno na teba myslim, aby sa vam to uz podarilo a mohli sa spolu tesit na drobceka 🙂

ja som dnes rano bola u gyn. ze mi zoberie krv na hcg a sestricka mavla rukou, ze to ma uz rovno posle k Dr. na sono, lebo ked mi vysli 2 pozitivne testy (robene naposledy) a uz meska 12 dni, tak tam nie je o com .... takze o 16:25 na mna myslite idem na sono ... ale predtym si idem pre nasho drobceka do skolky, som zvedava ako bolo, ci neplakal ...

andy2306
2. sep 2009

ahoj kessynko-těhulko naše krásná.to bude kus chlapa-terezka měla v 38 týdnu 1900g-taky velká.a nakonec se narodila s normální porodní váhou.moc ti přeju,at ti to uteče a máš svého broučka brzo u sebe a at je hodný-ale hlavně zdravý,to především.

andy2306
2. sep 2009

ahoj micha...budu na tebe moc moc moc moc myslet..musiš napsat co nejdřív.máme se dboře--dnes jsme byli v poradně,terezka roste,je šikulka.haničce se ve školce moc líbí-nebečela-nechtěla ani dom.že tam ještě chvilku musí byt...tak snad se to neotočí a bude tam chodit ráda.

mscat
2. sep 2009

andy:v 38 týdnu 1900g je málo 🙂 nespletla si to 😉

mscat
2. sep 2009

kessy:tak snad nebudeš mít obříka 🙂 ale malý měl taky necelé dvě kila kolem 34 týdne.a narodil se a měl 53 cm a 3100g.takže si myslím že bude mít třeba 3400 😉 😉 a to je tak normal bude to šikovný chlapák 🙂
oni vždy dr.dle odhadu říkaj velký mimi,nebo malý mimi,nebo nám bylo řečeno menší hlavička a drobnější.nakonec byl veliký ale drobnější teda jo 🙂 dlouhý a hubený 🙂
miška tak na tebe myslím určitě se těšíš že? 😉 pak dej hned vědět.
andy:moje sestra...ted nastupovala do první třídy 🙂 ale když nastoupila poprvní do školky tak byla z ní nadšená a časem tam vubec nechtěla chodit.ale tak snad se to u vás nepřetočí.

sonidlov
2. sep 2009

Ahojte, tak mám pre vás správu mrcha došla čo už :(((((((((((((((

sonidlov
2. sep 2009

baby ste moooc mooc zlaté a dakujem za vašu podporu ja už na to kašlem

xena323
2. sep 2009

soni,mrzi ma to,ale hlavu hore....nekasli nato len sa netrap....skus si sadnut a naplanovat co by si chcela este tento mesiac podniknut pre pocatie babatka..neviem ake vysetrenia si uz absolvovala..?dnes mi jeden gyndos povedal ze treba sa odrazit od zakladnych vysetreni a nemusis cakat nato rok a tak...ja to tak robim zakazdym skusam co som este neskusila....

m.o.n.i.k.a
2. sep 2009

Ahoj holky, po dlouhé době nakukávám k Vám.
Je něco nového? Nějaká nová těhullka? 🙂

andy2306
2. sep 2009

mscat--v 31.týdnu--spletla jsem to 😉

SONI.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

andy2306
2. sep 2009

micha-tak jak u doktora?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre