Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
17. sep 2009

jo...a letím dneska.holky jsou vzhůru,půjdem za chvilku asi ven,tak pa zas zítra..a korenko,myslím na tebe.papa

m.o.n.i.k.a
17. sep 2009

Andy tak to je supér, protože já trpěla, kolikrát mě to až bolelo-myslím jako prsa jak se jsem je měla pořád nalité a malý byl tak hodný, pořád spinkal. Tak jsem i odstříkávala a vozila mlíčko do fakultky, dětem co ho potřebovali a maminky ztratili hned mlíčko. Fakt to byl masakr, podle toho taky vypadají, popraskané jak hrom.
Tak papa my tak za hodku vyražíme pro babičku do práce a k pra babičce 🙂

andy2306
17. sep 2009

my taky s babičkou chodíme k prababičce 😉 a je fajn,zrovna nám půjčí na to očkování prevenar co tady o tom pořád melu.a jedu ještě do obchodu se podívat bez dětí-mamka hlídá.s dětmi za zády to je furt rychle rychle anestihnu pak všechno prohlídnout. 😉
tak hezký den..pa

mscat
17. sep 2009

andy:já malého kojila a taky jsem mu na radu mamka už od třetího měsíce dávala i pribináčky,i přesnídávku..to tuším teda ve 4 měsíci.zeleninku kašičky...a i kojila.strašně mu to šmakovalo a měl pestřejší stravu tak jsme byli spokojení oba 🙂
jasné..jak se píše a říká..pokud se kojí tak začít s příkrmama v 6ti měsících...já v tom 4tém stejně přestala kojit..bylo málo mléka.tak už ty příkrmy začít stejně musely 🙂

moni:to si měla super že jsi měla tolik mléka..já to teda nechápu,tvoří se mi dost mléka do dneška..ale tehdy když malý potřeboval tak se mi prsa nestihla nalit za ty tři hodiny aby měl dost ☹ což mě mrzelo..dala jsem mu obě prsa a pak ješte vycucl 90 🙂 no a pak mi začal prsa už odmítat potvůrka ☹ byla jsem z toho smutná ale tak co se dalo dělat.jiné mléko mu zachutnalo líp...ale hned byl klidnější jak měl napapý pupík.
mě malý taky pořád jen chrupkal...to mu zustalo teda až do dneška..v uterý šel spát v 21hod a vstal o půl 11.ráno.což teda bylo něco 🙂 😝 on si to ted vybírá přes den jaký je lump 🙂

andy2306
17. sep 2009

dyt jo....pribináček?no teda....to by se mělo až po roce-prý je to moc tučné..ale tak nemusíme se držet jen toho,co se píše..ale vlastním intuicí a taky-hlavně vlastním dítětem,to nám samo řekne,co mu chutná a co ne.

někdo kojit může,někdo ne-první dceru jsem nekojila-narodila se dřív,navíc jsem ji neviděla po porodu-byla v jiné nemocnici jakjá,tak neměla se jak přisát a mlíko se tvořit.a ani se nepřisála když jsem ji přiložila,byla tak malinká,že to moje prso se ji do pusy nevešlo..byla zvyklá na flašku od narození-to ji flaškou a sondou krmili v inkubátoru v brně,takže jsme nekojili.ted ano,ale taky toho mlíka nemám na rozdávání...a proto jsem i začla s příkrmy-a večer tou kaší-vidím kolik toho snědla.a pokud mámslabé mlíko nebo málo,můžu být klidná-že ji příkrmama dodám co potřebuje.

hanička mi je taky spáč..a vypadá to,že i terinka bude 🙂

sonicc
17. sep 2009

ahojte, tak dnes som testla-negat. 9dpo, a mam pocit ze sa to tento mesiac ani nezmeni
zacalo ma na mrchu brucho boliet. Som tak dufala ☹

mscat
17. sep 2009

andy:jojo pribináček..vím že ten by se neměl..,taky ho malý neměl furt ale strašně mu chutnal,fakt si pomlaskával vždy dostal jen pár lžiček...a já se řídila radama mamky 🙂 prý jsme to jídávali normálně..a bráchovi babička ve třech měsících cpala knedlo zelo vepřo a nić mu z toho nebylo a žije..už mu bude 34 😀 sice to mi přijde dost drsné. 🙂 ..asi proto je ted taky vypasený 😀

jak bylo na nákupech? 🙂 malý ješte spí tak až se vzbudí tak jedem taky do břeclavi ale jen koupit králíkovi papání a malému plynky na spaní 🙂 on před spaním vždy tak moc pije že se budí uplně nacuclý 😝 😅

mscat
17. sep 2009

sonicc:to máš ješte čas..to je ještě brzy 😉 až tak 16 dpo. 🙂

kacenka74
17. sep 2009

Ahoj sonicc, aj ja som dnes 9 DPO atiez som sa testla asi skoro. Inak mna pri prvom tehu bolelo brucho ako pred mrchou a ona stale nikde. Tak sa nevzdavajme, mozno to vyjde 🙂 Drzim palce 😉

sonicc
17. sep 2009

tak sme na tom rovnako 🙂 testujes aj zajtra? Ja mam celkom aj strach.
Ake velke mas prve mimi? Moj maly ma o 3 tyzdne 4 roky 🙂

kacenka74
17. sep 2009

sonicc, ja by som sa aj testla 🙂 , aj mam kupeny ten test co boli dva v jednom, ale uz mam strach, ze zasa tam bude jedna /, tak u mna bude zalezat od odvahy 😀 . Inak dcera uz je velka, ma uz 10 rokov, takze by sa uz zislo nejake mimi 🙂 . A ty sa skusis testnut i zajtra?

sonicc
17. sep 2009

kacenka asi hej 🙂 ja mam sice strach ale nemam trpezlivost 😀
dam zajtra vediet 😉

kacenka74
17. sep 2009

tak sa zajtra testnime obe 🙂 a dame si vediet, oki? 😉 A drim palce

sonicc
17. sep 2009

ok, aj ja drzim palce 🙂

mscat
17. sep 2009

holky dle mého názoru testujete obě zbytečně moc brzy a to vám tu každá potvrdí 😉 ještě aspon 5 dní by ste měli vydržet 🙂

andy2306
17. sep 2009

tož už jsem doma z nákupu..donesla jsem si rifličky super za 900 kč,dvě značkový trika next s dlouhým rukávem-svetr skrátkým rukávem-proužkovaný-růžovo černé proužky-pod zadek....a pod to když dám triko s dlouhým rukávem,bude to super 😉 tak to mám dnes teda nákup:ještě ty dvě mikiny,dvě halenky-no super.už chybí jen zimní boty.

andy2306
17. sep 2009

no a už mám všechno,chybí jen boty aprachy 😀 😀 4tisíce jsem dnes za sebe utratila.no co.... 😉

andy2306
17. sep 2009

korenka-už jen 12 h a budem vědět....kéž by tam byli //..mě se snad o tom bude i zdát. 😉 tak dobrou holky-těhulky i snažilky.

korenka
autor
17. sep 2009

baby,asi nič nebude z testovania,zvýjam sa v bolestiach,ale strašnýýých ☹ 😖 😢

korenka
autor
17. sep 2009

síce ešte nekrvácam,ale bolesti mám strašné,úplné kŕče...toto som si nezaslúžila hádam? 😢

mscat
17. sep 2009

korenka: ☹ ...ješte není nic ztraceno...pokud nemáš ms ty bolesti můžou být i k těhu.držím pěsti ... 😉 někdy ty bolesti můžou být i nesnesitelné..

korenka
autor
17. sep 2009

mscat,to fakt,ale až také?už som aj zvracala,ale uvolnilo sa mi a je mi lepšie...tak toto fakt nechápem... 😨

korenka
autor
17. sep 2009

uvidím,ako bude do rána,ale asi nebudem predsa len testovať,kým si nebudem istá,tu testy niesú lacné,nebudem to náhliť,počkám do nedele asi,tak sa na mňa nehnevajte babuľky moje 😒

mscat
17. sep 2009

korenka:ano je to možné..mohlo by to na tebe tak působit a mohla bys mít k těhu také bolesti.já měla šílené bolesti v podbřišku že sem se svíjela a nemohla ani chodit a myslela že snad potratím..a ne...bylo to roztahování dělohy..ale to teda až ve druhém měsíci no.tak uvidíš..korenka..ale já si myslím,že jeden testík by si mohla zkusit?a proč ne?aspon budeš vědět třeba proč ty bolesti hmm? 😉

xena323
18. sep 2009

korenka,vysvetlim to uzivanie mesiac pred otehu...niekomu sa podari otehu hned a niekto sa trapi rok ako ty,ja a ine...ale ide o to ze trva asi mesiac kym sa vytvori dostatocna hladina folatov v tele pre zdravy vyvoj dietatka a preto treba kyselinu listovu a vitaminy /napr femibion uzivat mesiac pred planovanym pocatim...dokonca 50%zien nedokaze spracovat v organizme kys.listovu nech ju uziva v akejkolvek podobe,preto ja uzivam femibion kde je metafolin uz spracovana kys.listova..a ver ze vitaminy su v tehot.velmi dolezite,kto ich dokaze zabezpecit v strave-klobuk dole,ja nie...
a ozaj,dnej mas den D,tak prajem stasticko nech testik vyjde
ja som dnes 21DC,BT stale okolo 37,a denne ma pobolieva podbrusko..takze uvidim co ma caka...
babulky netestujte 10DPO,ja viem ze to zvadza ale je to straaaaaasne zavcasu...
mscat prajem ti nech sa ti konecne MC upravi,priebezne som tu ciitala co si sa natrapila..
vsetkym krasne dobre rano a uspesny dnik...

sofinka2009
18. sep 2009

ahojte.a neviete ten femibion ci mam uzivat tu 400 alebo 800?ak vie niekto poradit.dakujem 🙂

xena323
18. sep 2009

sofi,femibion 800 je mesiac pred planovanym tehu az do 13tt a femibion 400 je od 14tt do ukoncenia dojcenia...inak mnohym zenam sa po nom podarilo otehu...drzim palceky

andy2306
18. sep 2009

KORENKA-MĚLA BYS UDĚLAT TEST-JE TO DŮLEŽITÉ,PROTOŽE POKUD TO NENI TĚHOTENSTVÍ,TAK JE TO NĚCO JINÉHO A MUSELA BYS K DOKTOROVI.A POKUD TO TĚHU JE,TAK TAKY...ZJISTIT TY BOLESTI,ALE JE FAKT,ŽE ROZTAHOVÁNÍ DĚLOHY MŮŽEPĚKNĚ BOLET.KORENKA..UDĚLEJ TEDT EST.NEJDE VŮBEC O ZVĚDAVOST,ALE O TVÉ ZDRAVÍ..A PŘÍPADNĚ I ZDRAVÍ MIMINKA,POKUD OPRAVDU TĚHOTNÁ JSI.MYLSÍM NA TEBE

sonicc
18. sep 2009

ahojte, takze dnes opat negat....... 10dpo 😠

mscat
18. sep 2009

ahojte..
korenka:já si taky myslím,že bys měla udělat ten test..a jak píše andy..není to ze zvědavosti ale z důvodu tvého zdraví a popřípadě miminka!ok? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre