Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
19. sep 2009

Andy tak to je supér, to zhodit postupně než vše, jak to jde pomalinku dolů tak na té postavě to nejde znát 😉
Páá

mscat
19. sep 2009

holky...já nabrala teda jen těch 13kg..a v porodnici jsem nechala deset doma pak shodila na původní váhu.hned do týdne.a teda ani nemůžu říct,že bych vypadala blbě 🙂 bíško bylo samozřejmě trošku povolené ale uplně malinké každá baba tam čučela že jakto,že mi nezustalo břicho 🙂 že každá měla pěkné banděro po porodu a to jsem viděla i v porodnici tak jsem si pískala... 🙂 no ani ted si nemůžu moc stěžovat na břicho,stejně ho neukazuji 🙂 ..spíš mi hlavně narostl zadek..ale zas jaké prdelisko má jenifer lopez,shakira nebo beynce že? 😀 ted mám teda kilo a půl dole..zatím mám radost z tak malého úbytku 🙂 snad to půjde dál 😝

mscat
19. sep 2009

ono možná tím,že jsem nic nikde nenabrala,jen to bylo všechno v břiše tak ani na mě nic nevyselo 🙂 když to šlo hned dolů a nemělo na mě co zustat 🙂

moni:ale však ty si chudunká 😉 a náhodou na té fotce to teda vypadá,že máš jinak pevné bříško a zadek 😀 😉 myslím,že nebudeš mít problém to zase shodit na pěknou postavu.

já počítám že při druhém budu jak hroch pokud neshodím ted to,co mám 😠 😝

andy2306
19. sep 2009

neřešme váhu...budme rádi za to,jaké jsme a že jsme zdravé.já potkávám holky ze základky o 12 let mladší než já i víc..a mají břicha,že jim to visí..a to nejsou po dvou dětech.to já jsem proti nim štramanda 😀 a vy taky...fakt jak dneska vypadají malé děcka,jak jsou vyžrané...to je ta americká hnusná strava.tak my-matky-můžeme mít nějaké kilo navrch,no ne?

mscat
19. sep 2009

andy:to je fakt..taky si říkám že ješte vypadám dobře na to že jsem po dítěti když vidím některý ty bezdětné maminy nebo mladé holky 🙂 😀

andy2306
19. sep 2009

jojo....a já se taky snažím dostat kila dolů..tak v tom můžem bojovat spolu hm 😉
no mě každý říká co prý dělám...prý jsem čtvrteční oproti tomu jak jsem dojela z porodnice.a fakt.dívala jsem se na fotky ze dne kdy jsem se vrátila z porodnice..a na to jak vypadám ted a to je teda sakra rozdíl.no ale do štíhlé linie ještě tak 10kg....a budu spokojená 😉

andy2306
19. sep 2009

spíš pak zpevnit-cvičit,ale jsem ted s těma dvoma dětma tak shnilá...nechce s em idělat nic navíc,než musím..a radši jsem s nima než se potit na orbitreku.
před rokem a půl jsem chodila 4x týdně do posilovny a cvičila každý den doma na tom orbitreku ashubla jsem 16kg za tři měsíce..a bavilo mě to.ale ted jsem tak strašně shnilá....a štve mě to

maryah
19. sep 2009

baby, mali ste pocas ovulacie bolesti bradaviek? ja som mala pred par dnami ovulacne bolesti a na druhy den ma zacali boliet bradavky a uz to trva treti den... mali ste to niektora?

mscat
19. sep 2009

andy:jasné..tak mi napiš čím se tak stravuješ? 😉 ti věřím že se ti nechce dělat nic navíc než musíš.je toho dost té práce s dětma plus domácnost a taky si musíš chvíli sednout odpočinout.

já teda když neotěhotním ještě nějakou dobu,tak až bude řidičák a auto tak budu určitě jezdit do posilovny a dám se do kupy.to stopro ale tahat se věčně autobusem a nic nestíhat to ne,toho už mám až až 😝 🙂

jane86
20. sep 2009

Ahojky, tak jsem dnes ráno zkoušela mamates a na tom nic.......
Ale ten není tak citlivý jako ty testy před tím a na víc se má dělat až v den meškání MS.....TAk teda nevím, ale mám trochu strach, že z toho nic nebude. ☹

andy2306
20. sep 2009

jane..jsem ti přece psala,že mamatest je spolehlivý na 100% ale až v den vynechání,jasný?je to nejspolehlivější test když ho děláš správě.mě ukázal přesně v den vynechání slaboulinkou čárku.měla jsem aj jiný test a na tom nebylo nic...a mamatest mi nelhal teda nikdy.neboj...který den cyklu jsi?až bude 28dc tak udělej mamatest...

mscat....pak napíšu,ju|,ted neni čas.

jane86
20. sep 2009

Teď jsem 25 DC a zítra dobírám utrogestan. Já vím, ale nedalo mi to a zkusila jsem ho. No jo už mi z toho hrabe. 🙂

cyconka
20. sep 2009

Ahoj holky.Jsem tady poprvé a pročítám si vaše články jsem na tom podobně jako vy.Ale potřenovala bych poradit.Ted v březnu to budou dva roky co se snažíme a nic je to asi smúla.Už jsme obědnani no spíš přítel na spermogram tak snad to dobře dopadne.No ale spátky k moji otazce.Prd tydnem jsme byli u moře myslela jsemze tam by se to mohlo zlepsit mněla jsem to dostat 15 září a dnes je už 20. tak jsem na váškach mam si udělat mamatest nebo je to jen zmnena prostredi a klimatu??neim jak dal poradíte mi??Děkuji 😒

jane86
20. sep 2009

cyconka: udělej testík a uvidíš..... 😉

andy2306
20. sep 2009

cyconka--no neváhala bych a testla,když ti mešká už 5dnů.samozřjemě-může to být cokoliv-změna klima,ale na dovolené se umí zadařit nejčastějc,člověk vypne-užívá si..a ejhle,naráz se zadaří,protože ženská na to tolik nemyslela.tak šup a testni mamatest....držím pěsti a dej nám vědět.ju?

mscat
20. sep 2009

ahojte holky
cyconka:no určitě udělej testík..se divím že si to ješte nezkusila,já už bych žhavila dávno 😀 😉

andy2306
20. sep 2009

mscat...ahoj 😉
holky mi usínají,jdu si uvařit kávu a budu si číst časopis:zdraví.ten odebírám pravidelně a ještě dietu,fit pro život-a samozřejmě maminku. 😉 😉
dnes odjíždíme od našich dom,tak mě čeká vybalování,uklizeni,protože můj tam byl týden sám..to bude binec.a zitra už jde hanička do školky.a já k doktorce pro recept na ten prevenar. ☹ to jich bude bulet chudátka moje.

mscat
20. sep 2009

andy ahoj 🙂 taky mám koupenou novou maminku ješte jsem ji ale nečetla to by ten můj lump nesměl pořád něco chtít 🙂 tam do pokoje,tam jinou pohádku tak to podat..a táák a večer se mi budto nechce nebo čučím do pc 🙂 my jsme dnes jako vylezli z postele až o půl 12 😀 malý totiž spal skoro do třičtvrtě na 11 😝 😅
tak ješte,že mám vařeno takže ted už jen brambory se dělaj a hotov..tak jsem si řekla,že máme víkend tak budem lenošit 🙂 protože zítra začínám tu autoškolu a dopoledne jdem do toto centra tak budem asi pořád někde přes týden pobíhat..
týden sám:jejda...to já v pátek mojeho nechala hodinu samotného doma my jeli pryč o hodinu dřív jak on 🙂 a dojela sem,a myslela jsem že mě trefí šlak...celá chodba mi nesvítila,nevyměnil nikde žárovku,vyplá lednička záhadným způsobem...všechno maso rozmražené..noo aspon že nádobí umyl ..jako venku už tma a mě doma nesvítily světla na chodbě..fakt mít ho po ruce tak škrtím 🙂 😠 jako někdy mi přijdou ti chlapi zaostalý já si nemůžu pomoct..halvně že umí sedět u hry na pc to je důležité 🙂 😠

taky asi půjdu na ten prevenar s malým.řeknu prababičce ta se nabídla že mu poplatí očkování když si vyberu nějaké.
to zvládnou neboj 😉
můj malý,ten už jak vidí dr.tak začne strašně brečet no řvát a vyvádět. ☹ uplně má hrůzu v očích ale to nastalo ten starch z doktorů až v té nemocnici no ☹ ale při pichání injekce je statečný vubec nebrečí což já jsem byla jiná teda mě naháněly po celé ordinaci 😀

mscat
20. sep 2009

jo a jinak se teda chystám konečně protřídit malému malé věci a přidat velké..co jsem povytahovala...je toho děsně moooc 😝 nevím už kam to postrkám.to je šílené 🙂

andy2306
20. sep 2009

mscat....já jsem dojela po týdnu dnes dom...a myslela jsem ž,e mě raní mrtvice.bordel jak v tanku..hrozné.a to vybalovat nákup,hadry....a že toho je.bych ho zabila..a mám dnes po náladě.prý by to stejně neudělal tak dobře jak já,tak neudělá radši nic ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale nevzrušuju se-neuklízím.at to tu je jak někde...nevím kde.je mi to jedno..a at to uklidí někdo jiný....JÁ NE.!!!!!!!!§

mscat
20. sep 2009

andy:promin ale ted sem se musela zasmát.. 🙂 protože oni ti chlapi jsou na tom asi všichni stejně tak mě to hrozně rozesmálo jak si vytočená že v tom nejsem sama 😉 😉 😝
ale to se mu musí nechat,že to tak pěkně vymluvil,že by to tak dobře neuklidil jak ty 😉 to mi totiž říká i ten můj..že bych stejně šla a uklidila to po něm po svojem 🙂
ti věřím,ale že tě to rozčílilo..vždyt on měl celý týden klid...a měl na to i čas aby jsi mohla přijet do uklizeného a nepřidělal ti ješte práci. 😠
jim totiž jaksik ten bordel nevadí víš 😠 🙂 to vidím na mojem když dojede po delší době z práce..není na to zvyklý tak dělá bordel všude.. 😝 😖

to chce klid dělej že to nevidíš jestli to půjde a vůůbec se sním nebav třeba mu to dojde a začne pořádně uklízet 🙂 ale stejně si to beztak uklidíš..to známe 😉

andy2306
20. sep 2009

mscat...jak kdybys mě znala 😀
to víš že to uklidím,to mám nechat děti bydlet v takém bordelu?navíc já v tom nedokážu žít...bych ho pichla kudlou do zad,fakt.
já bych to fakt po něm pouklízela znovu--a líp.ale takový bordel tu byt nemusel-drobky na zemi,nádobí místo v myčce,tak naházené ve dřezu,prádlo ze šnůry,co jsem ještě věšela já než jsem odjela před týdnem,tak stále visí na balkoně-a půlka rozházená na gauči....drobky na stole,kuchynské lince,noviny ...na wc,letáky na jídelním stole...no hrozné...a prádlo visí z pračky ,jak je plná....ale jak se zapíná pračka,to ví moc moc dobře 😠 😠 neni jak svobodným matkám.
moje tříletá dcera si po sobě umí uklidit...a dospělý chlap ne? 😠 😠 😠 😠 😠 😠
máš pravdu..oni nepznají bordel......nechápu to.ničemu nerozumím.
KURNA-MÁM DVĚ DĚTI-PRÁCE I TAK DOST,ANIŽ BYCH DO TOHO MUSELA DĚLAT NĚCO JINÉHO.NEJSEM SLUŽKA.... ☹ ☹
PO MĚ TAKY NIKDO NEMUSÍ UKLÍZET..A ŘÍKAT MI CO MÁM DĚLAT.jenže holky..já mám děti tři...ne jenom dvě. ☹

baradisk
20. sep 2009

ahoj holky,prosim vas je mozny ze kdyz ve ctvrtek jsem byla na prvnim umelem opl.a od toho dne me boli bricho jako kdybych to mela dostat,nemuze to znamenat nic spatnyho???dik za odpoved

mscat
20. sep 2009

andy:no právě já znám i sebe..a myslím,že to tak máme všechny ženy 🙂 že řeknem že to neuklidíme,že na to kašlem..já to říkám furt..a stejně to tak nenechám 🙂 😀

ježiš no tak to teda udělal pěkný bordel..no to by mě švihlo a byla bych jak tajfun,to se znám. 😠 😝
no prostě fakt doslova neuklidil nic..aj to prádlo no teda...to ho ani nemoh posbírat 🙂 😝

tak to je opravdu na zabití.jo ono se říká,že chlap je další dítě a nebo ješte aj horší jak dítě.mojemu taky musím všechno říkat a on je ještě horší..ten ani nic sám nevyřídí,nevyřeší..tak to ted taky tak vypadá..dluhy na paušálu...mi povídej.bych ho za to zabila!!a neřeší to jen chodí upomínky jako!

mscat
20. sep 2009

ted ti musím popřát jen klid ..ale teda ono to myslím ne jen ženu naštve,ale i myslím že zamrzí co?že ten chlap není schopný uklidit a uznat..že ta ženská má plno práce jen s dětma a stačí trošku pomoct..že se nestydí tě pustit do takového borčusu. 😝 teda aspon já vždycky jsem z toho zklamaná...
i když teda ten můj ví,že bych řádila 🙂 a když jsem někde pryč a on je doma výjimečně,tak umí zaméct vytřít a trošku tady poskládat i hadry a tak...ale ted poslední dobou dělá ho.no 🙂 😝 jen má keci.

pastuska
20. sep 2009

Tak ja pri prvom som mala test negatívny ešte 7 deň po očakávanom menzese, a to ja mávam ovuláciu týždeň od začiatku menzesu (čiže o týždeň skôr, ako normálne je), na desiaty deň už bol pozitívny....teraz sa pár dní od ovulky cítim ako tehotná....dnes to prešlo, necítim nič. Takže počkám, a tiež sa dám prekvapiť. No neverím, že aj druhé by sme splodili na prvý krát, ako prvého synčeka.

andy2306
20. sep 2009

mscat-můj má toho hodně v práci,je tam fakt celé dny..a volno měl jen včera-a prý mu nebylo dobře... 😝
ale je to tak pořád,on na úklid neni...a všechno dělám já. ale zase je na něj spoleh,vyřídí-zařídí,odveze nás kam chci a kdy chci-má rád děcka...nelže,nepije-nepodvádí.....je to chlap do rodiny...ale ten úklid..to je katastrofa.si myslí,že musím asi dělat všechno a pořád...a že když to umím líp,tak at si to dělám sama....a pak řekne: a o co jde,co furt řešíš?
ale on neví jaké to je rozvrhnout si čas tak,aby ti vyšel na všechno-vaření,uklízení,na děti-jít ven-do obchodu-prostě aby to doma klapalo a bylo dobře....a kdyby on tak pořád uklízetl aj á mu pořád dělala bordel-a on to uklízel stále dokola bezv ýsledky,asi by se mu to pánu tvorstva noc nelíbilo že? 😠

mscat
20. sep 2009

andy: 🙂 každý má něco 🙂 u nás je to zas spíš naopak...ten můj nemá dostatečnou hubu na to,aby někde něco vyřídil ..to je děs to není chlap 😔 😅 takže vždycky musím zakročit já..což bych chtěla pocítit že na něj může být spoleh v tomto..ale to ne,to on ješte neumí,mamka říká,že se to naučí..přece jen je asi ješte mladý a přišel k rodině jak slepý k houslým.tak se snažím to neřešit někdy 😝 😅 nebo mladý...no tak jako je to srab otevřít hubu.doma to jo to mu jde..ale jinde je hroznej v tomto.
ale jinak zase umí uklidit,i by klidně vařil,pral věšel prádlo i si žehlil..tohle zase mu problém nedělá ale to zase dělám radši sama a beru to jako ženskou práci.takže mě stačí když se věnuje malému což taky umí se o něj postarat 🙂 takže oni ti naši chlapi mají nějaký ten plus i minus 🙂 ale kdyby se to spojilo dohromady tak je jeden ideál že? 😀

ale zase ted si nemůžu jinak stěžovat oproti tomu co bylo předtím..ted je to téměř dokonalé 🙂 halvní pro mě je,že dokáže ženě pomoct,a že teda udělá pro nás vše a jak říkáš je to chlap do rodiny.nikde se mi nafláká a taky dře v praze jak mezek i třeba celých 9 dní maj noční.. 😝 to dojede dom uplně hotový.

víš co:je by to taky nebavilo dělat stále dokola:domácnost,děti,chvíli si v klidu nesednout,navařit,nakoupit..někde ani ten nákup s dětma není v klidu..,teda aspon u mě je všechno pod tlakem..malý furt mami honem honem.. 😝 oni to ale prostě neznaj..že my si musíme všechno zorganizovat tak,aby se na nic nezapomělo..to já musím myslet stále za moje za sebe a i za malého. 😝

m.o.n.i.k.a
20. sep 2009

Ahoj holky, tak Vás jdu pozdravit, dnes v pět mi odjel milášek ☹
Ale bylo krásně 🙂
Já teda s drahou půlkou nemám problém, taky mi strašně vadí, že neuklízí a dělá binec, sem tam, ale raději jsem taková, že jsi vše dělám sama. Mu řeknu sem tam, ale pak to stejně po něm dělám, tak se zbytečně nerozčiluju a uklízím jen já. On zase výborně vaříííí 😵 Ale pak ten výbuch v kuchyni po něm 😀 😀 😀
Zrovna tam mám nádobí jak ........, ale umyju to zítra, dnes jsem už hotová a nechce se mi. 😅

sonidlov
20. sep 2009

no tak andy ja vás tiež teraz pobavím. Teraz som doumývala celý byt a došiel môj skvelý manžel a kludne si tu behá v teniskách. Sila , že 😠 oni sú všetci rovnaký 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre