• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

20. januára 2017 
jo on je totiž sfinucha :grinning:
22. sep 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jitě moni..já taky věřím své dr. :wink: každý dělá dle sebe a dle toho,co si myslí že je pro jeho dítě nejlepší.měj se hezky,ahojky...

mscat--i kdyby plakal,tak si zvykne-každé dítě si zvykne.hanička šla po týdnu,cob yla nachlazená do školky s úsměvem.ted je sice doma a ještě dlouho bude,ale myslím,že tam bude už pořád chodit ráda
22. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:já vím..ale spíš budu plakat já než on :grinning:

nevíš kolikátý dpo si dělala jane ten test a měla tam tu slabou čárku?
22. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne.to nevím...pročpak,chceš testnout nebo jak?
22. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he :grinning: vím že je to zbytečné už taky blbnu ale mám tu doma jeden test a chci se ho sbavit tak že bych to zkusila :grinning: at mě to pak pořád neláká víš...že pak už si počkám do ms :slight_smile: a kupovat nebudu protože zbytečně utrácet ted nemůžu :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo už sem si to zjistila :slight_smile: byla 24 dc jak jsem ted já a měla ale test s citlivostí 20 já mám 25.no už sem testla samozřejmě že nic :slight_smile: aspon sem se ho sbavila a ted už nebudu robit nic :grinning:
22. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky, mne prvý náznak tieňa ukázal test 30 DC, a to najcitlivejší test - skôr asi nemá zmysel testovať, držím palčeky :slight_smile:
22. sep 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bondy--no konečně to tu někdo řekla ..já to tady říkám furt,ale oni mě neposlouchají :angry: :angry: :wink: že mscat? :wink:
22. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo holky..však já to říkám taky furt že brzy je zbytečné testovat :grinning: :grinning: no joo no. :grinning: :grinning: vím že aspon ješte 6 dní :sweat_smile:
22. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat :grinning:
22. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj se vlastně jmenujeě?
22. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježíš-to je překlepů-chtěla jsem se zeptat,jak se vlastně jmenuješ :grinning:
22. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala jsem si do albumu fotky děcek- poslední čtyři jsou nové.mscat,taky si do albumu něco dej,at tě vidíme ty mamino..
22. sep 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee...mscat-promin.ty tam máš fotky..jsi moc moc hezká baba,fakt!!!!!!!!
22. sep 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy :grinning: :grinning: ...Miruna se jmenuju :grinning: ne Mirka
andy:však já tam mám fotek a fotek :grinning: ty si kukala až ted jo? :slight_smile: :frowning2:
já a hezká baba?andy no to ne.,.ty si dneska málo spala nee náhodou?nebo brýle sis zapoměla dát :grinning: :grinning: ne no tak tož ujde to možná když se namaluju ale jinak..boože to je děs jak vypadám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
že hezká baba..hi :grinning: ale sluší se poděkovat tak děkuji :wink:

já se kukala na tvé,ale ješte ne na ty nové ty si taky šikovná sympatická...a holky jsou upllně stejné a nevím jak vypadá tatínek ale jsou podobné na tebe ne? :slight_smile:
22. sep 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc pěkné fotečky... :wink: jak ti spinká v náručí tam jste taky moc krásně :wink: a jak jsou tam holky spolu to je příjemný pohled na dvě sestřičky :slight_smile:
22. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no>.ted jsem tam přidala novou svoji fotku,ale nemám to načesané,jak ten účes má byt-je to mikádo,kde vzdadu krátké,vepředu dlouhé...nic moc.

no jsi krásná ženská.....opravdu.aj vlasy,obličej..všechno.a tvůj je taky fešák...
a holky jsou prý na mojeho,hlanička uplně..a terinka je prý půl tatínek,půl maminka
22. sep 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bríle nenosím,takže jsem si je nemohla zapomět..vyspala jsem se dobře...dobře vidím.neboj :wink:
22. sep 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala jsem tam aj fotku mojeho..tak se mrkni..a jestli ti na něho přijdou podobné?mrkni ju?
22. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslední fotka
22. sep 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Andy no prosímtě neblbni...krásná?ne toto to ne...to fakt ne chudato nemáš hlad třeba :grinning: :grinning: :wink:
ale děkuji fakt :slight_smile: no a mojemu to neřeknu :grinning: :sweat_smile:

hned kuknu na tvé nové foto :wink: :wink:
a taky tam musím dát nějaké nové...a co říkáš na mého uličníka :slight_smile:
22. sep 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pěkně se tam spolu válí :grinning: tak Hanička mi přijde na něj víc podobná :wink:
a tobě to moc sluší tak ty vlasy...to já bych tak krátké asi nemohla mít :slight_smile:
22. sep 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mě se ten můj chlap už ani nějak moc nelíbí :grinning: dyt je škaredý :grinning:
22. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat--ne,opravdu nemám hlad..a to jsem nic nesnědla pořádně dneska :grinning: :grinning: kačo jedna bláznivá.
to říká každý,že hanička je celý tatínek-a terezka je víc domě..no ne že bych neměla radost. :wink:

náhodou...tvůj je fešák.a tvůj malý chlap je šikula-moc hezké děceno...kdy má narozeniny ten tvůj malý?
22. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat--IP
22. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: IP
to jsme na tom stejně..já dnes zhltla jen půlku tmavého rohlíku a kousek banánu :slight_smile: a nemám e vubec chut ani hlad .nebo hlad asi jo ale chut ne :grinning:
už tam mám nové fota tak kuk jestli chceš :wink: je tam i mé tělo :grinning: :grinning:

to ti věřím že z toho máš radost :slight_smile: mě taky potěší když někdo poví že malý je na mě podobný.. :slight_smile: hlavně ty uši to má po mě..teda já už je nemám ale on zatím jo bobek :slight_smile:

malý je 26.4...to měla 2.
a můj je obluda :grinning: má křivé zuby velký nos,vyzáblé tělo... :grinning: :grinning: su hrozná co? :grinning:
22. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty hubneš?
22. sep 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a mám konečně klíííd :slight_smile:
Prcek spí, koukám, že jste toho popsali, ani se mi to nechce číst :wink:
Obj, jsem tedka přes net pračku, protože v obchodech se mi nelíbí a když už tak ty pálky, přes 12, 13 000, je dost. A ta se nám líbí i cena je supér :slight_smile:
Andy krásné fotky, šikovná rodinka :slight_smile:
22. sep 2009 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:nee ani nehubnu ale chtěla bych...jen to dolů nějak neleze :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni:já mám novou minulý rok..za 8000 teda.
já přidala taky ze pár nových foteček :slight_smile: jo a taky dnešní test :grinning: jsem blbá co :sweat_smile:
22. sep 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a taky mám konečně klid malý šel taky spát o třičtvrtě na 2 :slight_smile:
22. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok