• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

20. januára 2017 
ahojky tak jsem to dnes dostala a jsem naprosto v pohodě. Hurá do dalšího kola... :grinning:
26. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím, vím, že sem to nepatří, ale potřebuji vědět, na kolik Vás vyšla svatba+ kolik jste měli lidí, klidně do vzkazů, jen tak pro představu, děkuji :slight_smile:
26. sep 2009 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se chcete brát :wink:
26. sep 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No , tááááááák to nevííím, ale tuším, že do konce roku budou zásnuby :grinning: Dneska jsem byla u babičky byla tam mamka s malým, tam mi bylo smutno musela jsem se na něj kouknout aspon a mám klíče od babička, tak jsem něco slyšela, asi co jsem neměla, tak dělám , že nic nevím :dizzy_face: A tak nenápadně musím vysomrovat info , kolik a co a ták. :wink:
26. sep 2009 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ktore mate skusenost s tym ze ste boli tehotne a napriek tomu ste mali mrchu?
26. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak podávam hlásenie stále a úspešne 2v1 :grinning: krpček sa pekne hýbal ani štuchat som do neho nemusela, takže sme nakoniec na tu pohotovosť nešli, boli sme u našich na hodoch, tak som si jarmok odpustila, kedže včera mi tvrdlo bruško možno aj z toho, že je to už pre mna záťaž také dlhé prechádzky, takže hlásim som ok :wink:
....akurát ma vytočila svokra a teda fest, ale nejdem vás s tým otravovať.....zajtra sa vám ozvem, papa :frowning2: :frowning2:
26. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky

kessy:zak to je dobře že se vrtká tak jak má :wink:
svokra? :angry: :frowning2:

má ms nikde zatím... :angry: už mě to štve..protože vím že těhu určitě nejsem :angry: :unamused:
27. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...kessy to som velmi rada ze sa mate skvelo...urcite oddychuj vela... :wink:
mscat a beres este lieky na upravu ms?
lenca.b ano ja som to takto mala... :pensive:
27. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:ahojky..
no už ne..právě by měla doraziit ms do 4 dnů.
dobrala jsem ve středu..co si o tom myslíš?musí dorazit po dobrání těch prášků?
já totiž..graf mi ukázal i ovu a my jsme zrovna ty dny keksíkovali..tak ted nevím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: 4 dny už mě pobolívá břicho,ted zase ne..na ms se vůbec necítím..a spíš mi ms chodí než že by se někde sekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ted nevím...před dvěma dny jsem uplně minimálně zašpinila jednou na záchodě a tot vše..
co si o tom myslíš? :confused:
teda jinak myslím si že těhu nejsem protože se mi nechce věřit tomu vůbec že by ovu byla víš.
je to divné..
27. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat a preco si nespravis testik aby si vedela ze nacom si?..ved ak bude len / TAK ASPON VIES ZE TEHU NIE SI.a mozes zacat patrat po inej priceine,popripade ist za dr.urcute si urob test a uvidis na com si.
27. sep 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly: :slight_smile: já už dělala testík..nic tam není.dnes bych teda měla být 13dpo.. a 29dc.
to si říkám že ješte nemusí možná být nic vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevím...ach jo tak aby radši ta ms dorazila než abych zbytečně čučela na testy pořád dokola :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dneska som zažila také menšie rošambo so svokrou a nebudem sa čudovať keby prídeme na svet aj skôr, poobede už sa tvárila, že je všetko ok, pohladkala mi bruško a povedala, že určite nevydržíme do termínu že pôjdeme každuchvílu a my so Samkom sme si len tak potichučku povedali, ked budeš taká mila ako dnes ráno tak to možno bude aj v blízkej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessy: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak máš takovou příjemnou tchýni jo :wink:
27. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhoršie že este donedávna som sa mohla pýšiť že akú ja mám svokru a ako si vychádzame, že máme pekný, úprimný, otvorený a kamarátsky vzťah a teraz len bum facka jak hrom a z tej vety ti ostane pravdou len to, že akú ja mám svokru.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale nevadí aspon ma už nikto nepresvedčí že svokry môžu byť aj ok, teda myslím z pohladu žien, pri mužoch je to trošku jednoduchšie, no proste treba to brať tak že je svokra=diagnóza, a kedže čakáme chlapčeka a ja tiež raz budem raz svokra tak sa mám čo učiť aby som to mohla zmeniť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

musím to brať takto :grinning: :grinning: :grinning:
Mscat a robila si test ráno??? skús este zajtra ráno to už by mohlo byť vidieť aspon tienik by tam mal byť :wink: držím palce :slight_smile:
27. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus test urobit zajtra rano ak tam nic nebude tak chod za dr.
kessy zo svokrami je to dost tazke.. :unamused:
27. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:jojo ale snažm se stále vzpomenout kdy mi test při malém ukázal tu uplně slabou první čárečku...a tuším jsem byla už aspon 3 týdny těhu skoro.
já jdu v uterý k dr už jsem dávno objednaná :slight_smile:

kessy:ano ráno...tak nebudu kecat nějaký stíneček tam kdesik s povzdálí je ale to neřeším to nic není to tam mám furt. :stuck_out_tongue_closed_eyes: skuzím bud zítra nebo v útreý než pujdu kdr.a pak mu to povím a snad mi řekne kde ms vázne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessy: já osobně nemám vůbec dobré zkušenosti s maminkama od bývalých nebo i nynějšího :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: zabit je málo.
většinou jsem nebyla dost dobrá...ale když pak zjsitila po rozchodě že jsem na jejich chlapečka měla dobrý vliv,tak bylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale vždy jsem byla špatná a chlapeček zlatíčko..ježiš strašné.to bylo Marcelinku tutinky nuniky..jaj boha,nebo Honzíčku bla bla :slight_smile: no až ted nemám mamminčineho mazánka...že Lukáš se z maminky nemíní popo...

ale já to vidím ted na sobě...že malý je muj broučínek a stále říkám že ho žádné nedám :grinning: že žádná nebude pro mého syna dobrá..že maminka je ta nejlepší a nejdůležitější :slight_smile: tak možná to i ted chápu :grinning: :wink: ale budu ten názor samozřejmě muset změnit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no jo mscat...držím palčeky na zajtra aby tam bol normalny seriozny tienik, nie duch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

..ono ja aj som dost dobrá pre ich synáčka, len sa im nepáči že mm má radšej moju rodinu, sestry a švagrov našej mamy ako jej, oni sa len pretvarujú a hrajú na rodinu a to sa mu nepáči a u nás je to všetko také úprimnejšie a na rovinu, no a on potom ochotne pomôže každému kto potrebuje a robí mu to radosť, ale jej vadí že pomáha len na našej strane a čo všetko on urobil pre našu rodinu a ja pre ich nič :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
...a veľmi tragicky berie, že som z mesta a teraz bývam na dedine a nesprávam sa celkom podla jej chuti ale kým sme sem isli bývať sme si pár veci vyjasnili hned a zaraz a vtedy to problém nebol až teraz....ach jáááááááááj :angry:
27. sep 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessy:děkuju ale myslím,že z toho vážně nic nebude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aha..tak to je naprosto jak u nás.Luky jen za mojí rodinou-u nás je sranda,všechno v pohodě.obě naše rodiny bydlí ve stejné vesnici.když už má jít do trvdonic tak jen k našim a pomůže taky jen našim.přesně jak píšeš.Oni s epřetvařují vůči naší rodině,vůči mě vůči všem ,Lukynek je se mnou chudák já ho asi týrám a nenechám ani odpočinout.To je strašné.

takže se nespráváš jako typická vesničanka asi že.jen se chovej tak jaká si.Ono to zřejmě se ukazuje až ted víš,co jí vadí.
No oni trošku ty vesnické ženy jsou zvláštní..tady je to tak,mě klidně cizí baba zastaví a začne se mě vyptávat na různé osobní věci a tak..a podle Lukášove babičky bych měla pěkně slušně odpovídat a nebýt držkatá a tak podobně.No a to sem celý život na vesnici vyrůstala..ale i tak ty zlozvyky trapné nikdy nepochopím.
27. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky...
KESSY--TO JE TEDA RODOST,OPRAVDU!!!S TCHYNÍ....
JSEM RÁDA,ŽE JSI V POŘÁDKU....ŠETŘI SE A DONOSÍŠ,NEBOJ...UŽ ZA 2TÝDNY BUDE PRCEK DONOŠENÝ,KDYBY SE NARODIL...AJ KDBY TO BYLO DŘÍV,TAK BUDE VŠECHNO V POŘÁDKU...!!!!to máš fajn,že má manžel radši tvoji rodinu....asponnebude mit tchyně vliv na vaše dítě a dov šeho ti kefrat...když tvůj stojí při obě.to jef ajn..

jinak doufám že jste měli lepší víkend jak my.
museli jsme s terinkou donemocnice,protože už od čtvrtka co ji naočkovali prevenarem,nejí....jen pije čaj,nechce prso,flašku,nic..navíc se i osypala....a v noci plakala,když se vzbudila na jídlo,ale jest nechtěla,jen čaj..a zas usla.normálně v noci ještě nikdy neplakala,taknám bylo jasné,že je něco blbě.no a řekli nám,že hlavně ženám pije..jinak byji museli hospitalizovat,aby nebyla dehydrovaná....je to reakce na ten prevenar!no to je hrůza..protože za měsíc nás čeká ještě jedna dávka a za další měsíc zase další dávka ach joj :frowning2: ale už ted večer se napila s prsa KONEČNĚ,a i vklidku usnula,tak snad už to bude lepší..a i to osypání zmizí.
27. sep 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy to je mi lúto že ste s Terezkou mali takýto poplach, chudatko malinké, ale ozaj hlavne že aspon pije, ked bola segra s malým v nemocnici a som videla tie babatka také všelijaké pouviazované o tie postielky a v hlavičkách mali infúzie bolo mi do plaču, taže som rada že si vas tam nenechali a pevne verím že reakcie na tie ostatné dávky očkovania už nebudú také silné a Terinka to zvládne v pohode.
Držte sa :wink:

no mm je super, vždy stál na mojej strane ale je to hlavne dosť vyčerpávajúce pre mna takéto vrtochy, a ja som aj dost citliva aj ked to nedám na sebe vedieť, tak potom sa s tým sama dosť trápim tak aby ma nikto nevidel, musím sa naučiť staré dobré "jedným uchom dnu a druhým von" :unamused:
27. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:tak hlavně aby terinka byla už v pořádku chudatko malé..takové trápeníčko měla kvůli té injekci :frowning2: a vy taky.ale už bude líp uvidíš..
27. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky doufám..jsemměla nervy nadranc,že se mi aj zvracet chtělo od nervů...ale už je to lepší a snad bude dobrá.
kesy....tos emusí,vypouštěst ty kecy ven.....máš dobréo chlapa..brzy budete tři,tak co....bude fajn.. :wink:
27. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy?ti věřím..zažila jsem to od těch nervů jak je zle...ted si pěkně odpočin a bude dobře...
27. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo mscat--každá matka určitě má strach o své děti,když jim neni dobře...já jsem v tomto asi nějak přecitlivělá...si tomoc beru,když těm beruškám něco je.... :wink: jaký jste vy měli dneska den?
27. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy:to nejsi přecitlivělá..nebo nejsi jediná.já to snáším strašně zle taky,hrozně stresuju a brečím a jelikož už jsem s malým zažila hodně toho :frowning2: ..tak ted už se zaleknu jen toho ,když mu začíná rýmyčka a mám strach at se to zase nezvrtnev něco a tak podobně.

my dnes den celkem na nic..protože mě je celý den blbě strašná migréna no děs.takže hlava mě třeštila a malý celkem vymýšlí stále volovinky..dnes jsem na to neměla moc náladu.no ale tak přežili jsme to..zítra bude celé odpoledne u babičky..tak já aspon vypnu chvíli. :slight_smile:
27. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,ja som bola celý výkend na školení,takže som sem nemala ako dojsť... :unamused:
no,ja som dnes 11DC,idem za chvílku na endokrinológiu,potom na kožné,potom na folokometriu,takže perno,večer dám vedieť,papa.
soni,aj ja som pribrala za posledné 3 roky 30kg!!!,ale snažím sa hýbať,stále doma cvičievam rána,na aerobick som chodila roky,len teraz mi dr. povedala,že kým beriem clostík,že by som nemala skákať,ani plávať :cry:
soni,tebe sa tiež blíži testovanie,nie?
pa večer
28. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tak ako mscat???? seriozny tienik, alebo niečo????? :grinning: :grinning: :grinning:
andy je úplne normálne že sa bojíš o berušky-to slovo sa mi moc moc páči :slight_smile: myslím že je to taký sprievodný jav, proste sa budeme už báť odkedy sa dozvieš že si tehu, či je všetko ok, či babo rastie, či mu niečo nechýba, potom sa bojíš pôrodu, čo bude po pôrode, a potom ked nám mimiškovia rastu, aj ked už budú veľké, aj ked budú dospele, aj ked už budú mať svoje rodiny, raz je to tvoje dieťa a strach o nho je úplne prirodzený :wink:

tak mne sa do rána vyhodila taká mala zimnica na pere, ale to je z únavy(teraz už nespávam, sa mi podarí tak 3 do mesiaca) a možno aj z tých nervov so svokry-možno nejaké také vyčrpanie, aj mám stále pocit že mám teplotu, idem zmerať :frowning2:

dneska si idem zajednať pôrodnika tak vám dam potom vedieť ako som dopadla :grinning:
28. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievcata, mamicky i snazilky :wink:

andy, ako si vyriesila ockovanie proti pneumokokom? pocula som, ze chripka utoci, tak my sme uz zacali s akou-takou prevenciou :wink:

mscat, ako sa mas, a co malicky? vlastne asi je to uz velky chlap, ze? :wink: nasa nastupuje v polovici oktobra do skolky, tak uz mam stres z ranneho vstavania a zhonu :grinning: :grinning: :grinning:...i ked vstavame aj teraz skoro, ale nikam sa neplasime

lenca, ja taku skusenost nemam, ale moja kamoska bola tehu, sono nic neukazalo a tak jej pichli vyvolavacku a si predstav, drobcek sa udrzal a po mrske sa uz aj na sone ukazal...a Ema je na svete

neviete mi poradit - meriam si BT, som 23 DC, 14DPO ...MS cakam podla FF v stredu, podla cyklu v piatok a moje hodnoty sa uz 4 dni drzia nad 37, vcera a pred 37,2, dnes 37,3.......ale!!! mam nejaky zapal a uz 2. tyzden uzivam vag. gulocky Macmiror 500.....je mozne, ze je to tym?
minuly mesiac som mala najvyssiu 36,9 - 1x a inak sa drzala okolo 36,8 - 36,7 :unamused:
...asi by som sa stastim zblaznila, keby som bola tehu, ale nemam ten pocit, lebo ziadne ine priznaky nemam...a myslim si, ze na test je este skoro
28. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je těžký říct... vypadá to dobře ale já jsem si taky teď dělala naděje a minulý měsíc ještě větší a 2 dny před ms pád... ale u tebe to může být jiné... já měla nejvyšší 37 ale to je individuální.
28. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok