Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
5. okt 2009

ahojte holky

tak já se jen doma vždy mihnu 🙂 kuknu či tu někdo nepopísal 😉 a večer se učím takže ted vůůbec nemám na nic čas. 🙂 😝

ms stále nikde už mě to 😠 😠 😠
tak ted jen čekat a čekat či vubec dorazí 😝
jinak středa,čtvrtek,pátek mám jízdy v pondělí zase výuku...učení je hodně docela.prý by rád,aby jsme šli ke zkouškám ted 19tého.to nehrozí asi...můj ted odjíždí ve středu zase a já přes den se nemůžu vubec učit na ústní třeba to s malým prostě nejde.a večer zas kolikrát nevidím na oči a vzhledem k tomu,že malý mi chodí stejně spávat pozdě.tak vážně nevím kdy se učit.ale tak nějak to udělám-musím 🙂

kessy:myslím na tebe a držím pěstičky 😉a těšíme se na tvého chlapečka už 😉

moni:ty už jsi 18tt.to je síla teda.to fakt není možné..je to jak včera co jsi měla pozitivní testy.hruza jak to všechno moc letí 😅

flyangel
5. okt 2009

ahoj mscat...nuz aj ja si vsimam ze ten cas leti a nase tehulky sa dostavaju do vyssieho levela az sa nestacim cudovat 😀

mscat
5. okt 2009

fly ahojky 😉
no to jo teda...hrozně moc to utíká... 🙂 😕

m.o.n.i.k.a
5. okt 2009

Ahojky mscat
Neboj autoškolu dáš. Jsi šikulka, a jak né na poprvé nic se neděje tak na podruhé, ale vím, že hned na poprvé to dáš 😵
Jo no letí to jak hrom. Ještě si pořádně neuvědomuji, že jsem těhu a už jsem skoro v půlce.
Teda ted už si to uvědomuji, protože prcek na sebe upozornuje, kope a v brůšku se pěkně hýbe jak ležím nebo sedím v klidu, takže už dává znát, že tam je. 🙂

andy2306
5. okt 2009

fly--jsem nevěděla,že se nesnažíte..tak hlavně at vše klapne..a pak i následné otěhotnění 😉 a je fajn,i když zatim nejsi snažilka,tak sem za námi občas dojdeš.mě s tadyma taky ještě nikdo jako nesnažilku nevyšupnul 😀
jinak se máme dobře-díky.terinka je pořád prostě zlatíčkové miminko-v noci spinká,krásně papá,je to brouček,aj ta starší-i když ta mi umí dat někdy víc zabrat teda-ty průpovídky a tak.
mscat-to zvládneš-moje švagrová dnes udělala autoškolu a to je jí 41 let,naprosto nestudijní typ-a zvládla to.

mscat
5. okt 2009

moni:děkuji 😵 šikulka nevím 🙂 ale tak však jasné..kdyžtak na podruhé..nebojím se ani testů ani moc jízd,ale spíš těch ůstních nejvíc. 🙂 nebaví mě se učit co je vše v autě,o palivech a podobně 😝 😅
je to 25 otázek a celkem aj dost teda 😝 😝 😅

tak už cítíš pohyby 🙂 tak jaké to je zase po takové době 🙂 co malý říká na bříško povídáš mu že bude velký bráška a podobně..připravuješ ho na to nějak že bude další miminko 😉 ?

m.o.n.i.k.a
5. okt 2009

Neboj to zvládneš, já jí taky zládla a hlídání jsem neměla, tak to zvládneš i ty 🙂
Jo no, je to supér, užívám si jich. Protože si to už nepamatuju jaké to je, tak si jich užívám, je to supér.
Jen čekám na to pořádné kopnutí, jak budu mluvit ááuu nekopej tak, zatím je to něžné 😀
Ale fakt supér. No malému říkáme, že mám v bříšku miminko a on pořád jo? Kde? Ukáž? Nevidím.
😀 Tak je z toho ještě blbý, nechápe, že je v bříšku a že bude bráška 🙂

korenka
autor
5. okt 2009

to vieš,že sme snažilkovali o dušu,drahému toto obdobie moooooooc vyhovuje 😝
a zase len čakať,ešte skoro 2 týždne... 😒 😵 😕

mscat
5. okt 2009

ty ses učila všechny otázky na ústní?

tak to malý ten furt když vidí paní s břichem tak říká hned že je tam miminko schované 😀
to je dobře..tak si jich užívej a neboj brzy kopne pořádně až nadskočíš 😵 😉

nemáš nějakou knížku kde je třeba nakreslené miminko v bříšku?já mám nkěde schovanou první knížku která je o rodičovství a tak podobně..a ta je pěkná kreslená..je tam maminka a jak ji postupně roste bříško a v tom nakreslené to miminko.tak je to super víš..že se podle toho dá těm dětem ukázat co to v mamince vlastně je 😀 🙂 těším se ža to budu snad jednou ukazovat i já malému 🙂

kukáte někdo na superstar?

m.o.n.i.k.a
5. okt 2009

mscat jo učila, musela, protože jsme za řidičák dali dost peněz se vším, tak i to mě donutilo se učit.
Sice jsem z těch 25ti otázek byla debil, učila ses něco o čem si neměla ani páru, ale šlo to, nějak jsem se to naučila nazpamět 😀
No mám velkou knihu o mamince a dítěti do 3 let, jen mě to nenapadlo vidíš. Ale myslím, že tam ani nemám žádnou fotku, kde je ukazáno miminko v bříšku ☹
Jo já koukala, a bečela u toho 😅

mscat
5. okt 2009

taky se učím nazpamět ale umím jen jednu necelou zatím 😀 😀 😝 😒 nějak sem se ješte moc nedokopala což je blbý budu muset už.zítra celý den mám klídek nikam nejdu tak se budu učit.ale to je furt dokola uklízet prát žehlit vařit 🙂 😝 a já nevím co dřív hruza 😝 🙂

no vidíš co jsem ti dobrého poradila 😉 já mám tu jak je od 7-9 let.pak je od 10-13 tuším.to je o dospívání vlastně.pak už jsou tam normální obrzázky jak se plodí miminko a tak 🙂
ale ta první ta je perfektní fakt..postupně jak miminko roste.co tam všechno má...myslím že by to i malého zaujalo když bys měla něco takového. 😉

já taky koukala..nebečela jsem teda díkybohu nevypadl nikdo komu fandím 🙂 teda jako nefandím ale kdo mě zaujal 🙂 ale byla sem dost překvapená jak marta jandová byla z toho paf a celkově jak se tam dost brečelo.ale jsou to dost velké emoce tam asi bylo to hezké no potom ten dokument o nich-smutné ☹

andy2306
6. okt 2009

ahoj holky..celý den mi nešel koník zapnout,aj vám?
hanička měla 2 a půl roku,když jsme čekali terezku.a chápalo te,že tam roste,že tam je...i porod chápala.ukázala kama to leze ven....a tak,byla to sranda!a pořád říká,že je ráda,že se terezka už konečně narodila.

mscat-to zvládneš,autoškolu-to neni jak maturita.a ani ta neni tak hrozná,když na školu nějak extra nekašleš ..držím pěsti.

korenka...to snažení se jednou vyplatí.... 😉 a to teda fakt věřím,že manžela baví se snažit.to můj je chudák-my se snažit nemuseli.on se těšil,jak si užije.. no a jeden sex a bylo to tam no... 😉 😉 no ale to je vlastně to největší štěstí že...za chvilu máte výročí,to musí vyjít.

mscat- superstar sleduju..aj hanička-nejvíc fandíme a nejvíc nás baví citron 😀 😀 jinak holky jsou stokrát lepší jak kluci....jen bych spíš vyřadila tu chraplačku,tak je hrozná...škoda té co vypadla.ale ono stejně jich vypadne 12.tak jestli vypadne ted nebo příště,je fuk..a vyhrát může stejně jen jeden z nich.z holek se mi líbí ta konvičková...a z kluků tem co zpíval od gotta bum bum bum...ale jinak nic moc ti kluci...!a ta marta jandová je kočka.má krásný oči..kdybych byla chlap,tak ju beru ... 😀 😀 emoce to asi jsou,prožívají to tam spolu ty děcka-už od června jsou na sebe zvyklý..aj porotci na ně...tak jsou aj slzy..ale taky je to hlavně i šou pro diváky... 😉

andy2306
6. okt 2009

jinak- terezka udělala opět pokrok ve vývoji - už krásně ty hračky bere-cíleně a na poprvé se trefí...už se překuluje na bok..a taky ....to je nejlepší..řechtá se nahlas-přímo se zaliká smíchem,to je prostě bomba 😀 😀 to je nejhehzčí zvuk,co znám...aj hanička se ráda řechtala a vžy jsme z toho byli mrtví.také malé stvoření a řechce se jak blázen...tohle mě nabíjí,tyhle chvilky.a pak dojde ta starší.. srazí mě na kolena svojí super hláškou.... 😠 ale ne,je taky zlatá.a korát je ted ve věku-školkovém -kdy má na všechno odpověd.donesla mi ze školky super hlášky :ty vole-mami-podívej sena to🙂chtělo se mi smát když to zahlásila (ze školky bude nosit ještě horší,to je jasné)-ale samozřejmě že jsem výchovně zapůsobila a vysvětlila že se to neříká 😉 to já jen tak,novinky z domova -když jste celé těhotenství se mnou prožívali-jaks e vyvíjeli mimi v bříšku,tak at víte,jak se vyvíjí,aj když je na světě..dobrou noc přeju..jdu na ordinaci.pa

flyangel
6. okt 2009

Ahoojky...andy dakujem dufam ze rychlo ta skola ubehne a budeme sa opät snazit 😉 juuj Terezka uz musi byt velka...ciii ved ona uz ma 4mesiace..ani sa mi to nechce verit 😀 A superstar sledujem aj ja...ja ako 2.povolanim spevacka si myslim ze chlapci su straaaasne slaby..a ten co spieval od Gotta je aky maly a chudy ale predsa ma super hlas...a aj mne sa paci Konvickova,Bagarova a je mi luto Debbie ze vypadla...ta co ma vlasy ako pes co sa vola nejak Craft ci jak..si dala zmenit zrazu meno na umelecke..to je trapnééé...ta mala vypadnut....

m.o.n.i.k.a
6. okt 2009

Ahoj holky 🙂
Mscat neboj autoškolu zvládneš, není to zase taková hrůza, a snad chytneš u zkoušek lepšího komisaře než jsme měli my, byl to ko... 😖
Andy, no myslím si, že to malá až tak nechápala jak Vám vykládala, jen se to naučila, ale pořádně v tomto věku nechápala, že tam je mimi a ták. Je to tím, že jste jí to vykládali a ona se to naučila, jen vnitřně si to neuvědomovala, je to ještě brzy 😉

andy2306
7. okt 2009

fly-přesně jak jsi to napsala-ty jsi druhým povoláním zpěvačka jo? 😉 škoda že to neuslyšíme 😀
no letí to-už má skoro 4a půl měsíce (to popoháním 😀 )
moni-myslím,že chápala.my jsme ji to do té hlavy nervali-řekli jsme ji to jen jednou,ale ona si pamatuje všechno.a kolikrát měla také hlášky kolem toho,a otázky,že si myslím že to chápat musela....to že je v bříšku,že tam roste..a že za chvilku ho pan doktor vyndá,to věděla.a chápe dodnes 😉 ty jo,už 18 týden.letí to co?a cítit pohyby je skvělé že?jsem je cítilia už od 17 týdne-možná už od 16 bych řekla,ale nebyla jsemsi tim stoprocentně jistá,tak říkám od 17.tého..

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy no nevím, jak jsem s malým chodila na ko, když se narodil dřív, chodili jsme do 2 a půl let a tam jsem se toho hodně dozvěděla o gramatice dítěte, jak dítě reaguje, jak dítě rozumí a ták, tak si myslím, že v tomto věku je brzy chápat 😉 i jak nás propustila dr., že jsme šikovní, říkala, že v tomto věku, dítě rozumí, ale úplně nechápe 🙂
Jj letí to ve čtvrtek nebo v pátek bych měla začít 19tt. A jsem nemocná jak hrom :( Fakt paráda.
No já pohyby cítím takové žblunkání už od 13tt, jen tedka od 17tt to je takové silnější a jsou i kopance sem tam malé 😵

andy2306
7. okt 2009

každé dítě je jiné 😉 mě říkala zas dr.že naše hanička chápe až moc (někdy až příšliš 😀 ) m ysi myslíme,že chápala... 😉 to šplouchání se mi taky zdá,že jsem cítila brzo.....a pohyby vpravém slova smyslu až tak od toho 17.tt..mě ale řekl dr.že je brzo na nějaké šplouchání ve 14tt.tak jsem to zamítla....nevím..každá to má jinak-každá má jinak tlustou břišní stěnu..některá necítí pohyby ještě ani ve 20 týdnu ...

andy2306
7. okt 2009

za chvilku jdeme s terezkou do poradny-a na hexavakcínu...to mám radost.ale tu minule zvládla dobře,tak snad i ted... ☹

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

No Andy, já si myslím svoje, je to fakt brzy, ale je to Tvůj názor, dost jsem se o to zajímala 😉
No na to šplouchání jsem se ptala dr., jestli je možné, že to je mimi a ona mi řekla, pokud mi nekručí v břiše, což bych poznala tak možné to je, tak brzy není 🙂

andy2306
7. okt 2009

ne jenom můj 😉 já prostě vím,co říkala,jak se chovala.ty její hlášky-a kdyby byla uplně blbá,a nerozuměla,tak by tohle nikdy nemohla říkat 😉
co dr.to jiný názor.ale já si taky myslím,že to byli pohyby..určitě.poprvníb ych si jistá nebyla,ale podruhé už bych to poznat měla ne? 😉

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Andy je jasné, že svojí princeznu budeš bránit, malý chápe taky až moc, ale blbý není ! Je smutné psát, že není blbá, - to jsem já netvrdila, prostě je brzy takové věci chápat, ale asi Ti to nevysvětlím, budeš si jí bránit 😉 😉

andy2306
7. okt 2009

já ji nebráním- jen říkám,co jsme slyšeli...a viděli!když se narodila terezka,měla přes tři roky....myslím,že prostě chápala.

mscat
7. okt 2009

ahojte holky

jak vás tady tak čtu tak vidím výměnu názorů
je jasné Andy..že ty si tady svou dcerku budeš bránit i celkem stále dost vychvaluješ jak je geniální. 🙂
Každé dítě je jiné...náš Adrian taky chápe spoustu věcí někdy až moc,je bystrý taky ví že miminko je v bříšku že tam prostě něco je...ale asi nechápou ty děti ještě ten princip,jak je možné že tam to dítě je kolem toho ,tomu moc nerozumí uplně.co se tam děje.Ale hlášky máme i my dost zajímavé že pan doktor bude řezat bříško paní vyndá miminko a tak podobně.A to jsem se s ním o tom ani nebavila.

Myslím si,že není nutné se tady dohadovat.Pro každou mámu je to její dítě nej a tak to prostě vždycky bude.Některá s mírou říká jaké její dítě je některá to zbytečně přehání.Každé dítě je bystré..některé mín některé víc.Každá zná chování jen toho svého dítěte je s ním celý den a vidí jaké pokroky dítě dělá a co všechno už poví a umí.Takže to je jasné že je pro ni nej.Jiné děti neznáme.Já vidím že malý je chytrý moc šikovný..ale umím bez porblémů uznat že stejně stará holčička jak je on pozná už barvy na hračkách a jemu se to prostě učit nechce.I když vím že by se to brzy naučil,děti jsou učenlivé.Ale nechce se mu..a jestli bych měla ted říkat že on je mín inteligentní a ta holka až moc chytrá to je blbost.Zas umí chodit na nočník sám a ona stále má plynky a na záchod si vubec neřekne.takže.. 😉

Věřím že je Hanička šikulka vychytralá,učenlivá bystrá..stejně tak určitě Mončin Lukášek šikovný,chytrý..
Myslím si že dítě rozumí v tomto věku ale ješte tak nechápe.Hanička ti rozuměla všechno .Adrian taky rozumí všemu co mu povím ale jde kolikrát vidět i když mu vysvětlím že si s tojí za svým a nechápe to.Začne se vztekat.Ale při tom není hloupý.Takže myslím že dítě rozumí ale přesně ješte nechápe.

m.o.n.i.k.a
7. okt 2009

Mscat, já nemám potřebu tady Lukáška vychvalovat, tak to ani nedělám, příjde mi to vůci ostatním tady co mají děti blbé 😉 Nikdy jsme to nedělali i když víme, že šikovný je, jinak by mi ho nevzali ani do školky 😀
Tak po nás chtějí dost věcí aby uměl, a to on umí tak ho vzali. A na to, že se narodil dřív, rozumí dost dobře.
Jen nemám potřebu to taky psát a pochlubovat se 😉 Nic ve zlém.
A jak píšeš sama jde o ten princip, který dítě ve dvou a půl letech chápat nemůže, ale bohužel si bude stát za svým. S malým jsem chodila na neurologii , po různých dr., tím, že se narodil dřív a nebyl to jen jeden dr. bylo jich víc a názorů měli stejně, že dítě do 3let chápe co po něm chceš, co má udělat, ale chápat porod a takové věci, to těžko 😉

andy2306
7. okt 2009

mscat -to byla výměna mezi mnou a monikou a nevzala jsem ji tak vážně jako ty.
já si umím jak děcko pochválit,tak i pokárat nemysli si. já o hanině klidně řeknu,že je to paličká,vztekloun,že vše musí byt po jejim,že dělá scény když ji to chytne- jsem si myslela,že se tu dají psat ale aj pozitivní věci,ne jenom ty blbé.no ale jak chcete-můžem psat jen smutně.a nebo vůbec nic......a pokud se ti něco nelíbí,co píšu.tak na to nereaguj....já ti zas taky můžu napsat,že se sem chodíš vykecat ze svých starostí-a že všechno je pro tebe hrozný problém....ale nepíšu ti to sem.

mscat
7. okt 2009

moni: 😉

stejně je tohle téma o snažilkách a těhu holkách.a ne o vychvalování dětí. 😉

andy2306
7. okt 2009

geniální neni mscat- neboj se.a ani bych nechtěla-mámnormální průměrné děcko..jako každé druhé.
m.o.n.i. -moje malá je taky dřív- o 5týdnů....a taky něco vím.nejsem uplně hloupá-a je mi jasné,že dva a půl leté dítě nechápe všechno.kolikrát nechápe co by už měla ve svých tři a půl letech,ale jsou zas věci,které chápe až moc-tot vše.

a jestli vám vadí,že píšu,že je terinka hodné miminko,nemusím to sem spat- jenže já BOHUŽEL NEMÁM co špatného o ní napsat- co jako s tím mám dělat?vymýšlet si?

navíc-mscat-jsou tu holky,jako Korenka,fly-cambi-marta-co to se mnou prožívali devět měsíců-co mě znají-ty jsi tady chvíli,takže já tohe spíš píšu pro ně...pro holky.stejně tak jak se narodí malý od Kessy-taky mě bude zajímat co u nich nového a co malý,jaké dělá pokroky. koho to nezajímá,at to vynechá...

andy2306
7. okt 2009

já jsem sem chodila jako snažilky,i jako těhulka-i ted.protože mám tady ráda hodně holek- Kessy,cambi,korenku,fly,martu...atd.ta diskuze vznikla před rokem..když tys tu ještě nebyli.
každý si sem chodí psat svoje- nejen o tom jak nejde splodit mimi.zvlášt ty tu nepíše jen o tom jak se snažíte,že?zvlášt od tebe tady posloucháme tvoje starosti....všechny.a nikdo ti tu nepíše,abys toho nechala,že je to diskuze pro snažilky

andy2306
7. okt 2009

KORENKA..ještě 10 dnů....to uteče... 😉
Kessy- tak co,stále 2v1 ?myslím na tebe...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre