Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

marta222
14. okt 2009

andy2306, ja som tiež všeličo čítala, myslím, že kto nemá problémy, tak to sono nevadí, ale vieš, keď mám už takéto skúsenosti, tak sa bojím. No, aj ja dúfam, že to už konečne vyjde 😉 .

mscat
14. okt 2009
cambina
14. okt 2009

mscat...tak nám ten stín ukaž...hm 😉

andy2306
14. okt 2009

marti,tak jsem to myslela-že na tvém místě bych se taky bála.a určitě jak píše kessy,právě ty bys na neschopenku jít měla...celé těhotenství.to neni sranda-takže určitě odpočívat,šetřit se a užívat si ten krásný stav.
kessy- 😀 😀 to už si neumím předtavit ani ve snu.ty usiluješ,že mi popraskají stehy po císaři... 😀 mám jich ještě čerstvé,tak opatrně...zvlášt,když už jsem ho měla dvakrát. 😀

mscat
14. okt 2009

cambi.. 🙂 klidně to vyfotím ale tam neuvidíte vůůbec nic 🙂 protože už to nevidím ani já 😅

kessy11
14. okt 2009

martuška ja som tiež ostala hned doma, a nelutujem ani chvilku, alebo si zober dovolenku aspon týžden, kým ti naordinuje doktor nejakú PN.

mscat jasné, jak bude, tak bude, len nech je malinký ok, ja prežijem všetko 😀 😀 😀

andy2306
14. okt 2009

mscat-vůbec tomu grafu nerozumím,se v tom nějak ztrácím 🙂

cambina
14. okt 2009

mscat...to je tvůj jo?

andy2306
14. okt 2009

cambi- co je její? 😨

mscat
14. okt 2009

andy... 🙂 to nevadí to je jen taká plácanina 😝 😅

kessy11
14. okt 2009

tak ja už budem vážna, ale len kvoli tebe andy, alebo kvoli tvojim stehom 😀 😀 😀 alebo lepšie povedané kvôli tvojim princeznám, aby nemali maminku jak vlka z rozprávky o kozliatkach 🙂

mscat skus pridať uvidíme, či niečo zbadáme aj my 😉

mscat
14. okt 2009

jojo cambi můj úžasný graf 😀 😝 😠 tam jak mi začly ty teploty létat tam byla nasazená ta provera 5mg i mi to ukázalo ovu pak už ne jak byla teplota 36,4 tak to neukázalo nic taky že nebyla 😝 😅

andy2306
14. okt 2009

kessy- díky,díky žes mě ušetřilas-nebo spíš mé holky 😀

cambina
14. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2587b4

mscat...tak ještě za dva dny teskneš,že 😉

andy2306
14. okt 2009

MARTI,A ANI TVŮJ MANŽEL TO ZATIM NEVÍ?A KDY TO OZNÁMÍŠ RODINĚ?

kessy11
14. okt 2009

andy pohoda, pre teba 😀
tak čo kde ste??? asi by som mala ísť niečo spraviť aspon trochu ako, aby to nevyzeralo, že celý den sedím len tu 😉

andy2306
14. okt 2009

mě už terezka přes hodinu sp a místo toho abych šla něco dělat,tak tu taky vykecávám s vama... 😀 ale neva,však nemusíme pořád něco dělat.

mscat
14. okt 2009

cambi:mě se tvuj graf líbí 😉

cambina
14. okt 2009

holky...u nás dnes sněžilo...spíše déšt ze sněhem,ale na to, že 14. října je to děs..brrr
a mimochodem..o té buchtě, co jsem dělala... vzhledově nevypadá nic moc, takže nikdo ji nechce, tak ji jím jen já a to skoro už celou jsem zvalila.

andy2306
14. okt 2009

cambi-mě se líbí aj vzhledově-je krásná-a výborná!!!!!!!!!!!!ale taky jsem ji spořádala jen já.cambi-a cítíš se na mrchu nebo ne?

cambina
14. okt 2009

mscat...no mě by teda zajímalo, co ta tvoje ovula 😨

cambina
14. okt 2009

andy...no jo, ty jsi kuchařka i cukrářka,ale já jsem jen kuchařka... ta moje fakt vypadá blbě,ale dobrá je... a malý je po mě..vybírá očima, ale ikdyž se nelíbí ani mi, přece své dílo nevyhodím 😒
už se moc na mrchu necítím.

marta222
14. okt 2009

andy, ten to samozrejme vie (ešte to nie je môj manžel), veď jeho sa to tiež týka, nie 😉 ? A ešte to viete vy a p. bylinkárka (takže celkom dosť ľudí 🙂 ). A s tým ultrazvukom si myslím že to môže byť takto: nejde asi o samotný ultrazvuk, ten možno až tak neškodí, ale o spôsob, akým ti ho urobia. Lebo podľa mojich skúseností sú niektorí doktori dosť nešetrní - pri prvom tehu som po ultrazvuku cca v 6. týždni slabučko zašpinila a o pár dní som začala krvácať a bolo po paráde. Taký je môj názor...

mscat
14. okt 2009

holky tak tady je taky taková kosa...že to se člověku nechce ani vylézt ale já musím do obchodu. 😝 😝
dobré tak zkusím testnout za dva dny...ale nič tam nebude 🙂 ale tak kdyby náááhodou se to zadařilo fakt náhodou teda 😀 2.10 tak by byl aj ješte čas myslím na pozitivní těhu test.ale stejně blbost...

ale cambi..na tebe jsem zvědavá a moc bych ti to přála...jak bylo snaženíčko.? 😉 často bo málo 🙂

cambina
14. okt 2009

mscat...málo jako vždycky 😠
mscat...právě, že to někdy je o náhodě...podívej se na mišku...jeden keksík a fuk ho...

andy2306
14. okt 2009

cambi-to je úžasná zpráva.to bych tady nadskočila až ke stropu asi kdyby jsi byla těhotná.. 😉 a až otěhotní korenka,tak ten strop asi prorazím k sousedům 😀 cambi,neva-každý nemusí umět péct.ty zas třeba umíš něco jiného skvěle,co já absolutně ne-třeba pléct,vyšívat,šit--no to teda ne...fuj.
marti-máš pravdu,ne každý doktor je opatrný.a ty jsi nejednou potratila,zvlášt naposeledy už v půlce těhu skoro..tak je opatrnost třeba.a o to víc ti to přeju.já myslela,že jsiv daná...no tak to musíte ještě stihnout.pokud jsi tak v 5-6tt,tak to budeš mít termín porodu na rozhraní květen červen,jako jsem to měla já....tak do té doby u budeš mladá pani.nebo neplánujete?my jsme se brali,až měla hanička 15 měsíců...

tady je taky zima- ahrozně fouká větr,a před třetí musíme jit pro haničku do školky-brrrrrrr.ale tak terezka se aspon vyspí v kočárku,te tam v tom našem mohutném fusaku bude teplo.ale já zmrznu-nemám ani zimní boty...doufám,že další test už nebude u kazovat jen stíny.

mscat
14. okt 2009

cambi..moja ovula se těžce někde fláká 😝 😝 😠 potvora jedna shnilá! 😀 ..
ale zajímavé fakt....že mě kolikrát popichává na pravé straně taková tupá bolest,ted mě to taky dělalo včera.plus teda ten výtok..toho mám hodně hned ale na kraji 😅 je bílý hustý ale i dost vodový.takže celkově uplně mokrý hustý.to jsem ještě u sebe nespozorovala asi 🙂 😅 a taky mě pobolívá v místě kde mám jizvu po císaři.ale uvnitř někde. 😒

cambina
14. okt 2009

jojo je tam hnusně... já byla dnes akorát nakupovat...lehce...mě svetr, šálu..malému svetr a pro nás oba podkolenka... akorát jezdím všude autem, tak to je v poho

andy2306
14. okt 2009

cambi-u nás byl taky jen jeden...bylo to.nejde o to,jak často...ale spíš kdy....

mscat
14. okt 2009

když není ovu ani jeden sexík nestačí 😝 😝 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre