Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
15. okt 2009

cambi- to mi je moc líto.to znamená,že těhotná jsi,ale mimisek se asi neudrží,že?to je hrozné-doufám,že si to ještě rozmyslí a zůstane tam u tebe v bříšku.moc na tebe mylím a držím pěsti.

andy2306
15. okt 2009

cambi-ale já bych hned utíkala k doktorovi-moc moc rychle!oni dokáži udržet miminko-dnes dokážou všechno.v prvnímt ěhu se mnou na pokoji ležela holka,co potrácela-a oni ji miminko zachránili.ve tvém případě bych fakt spěchala-snažíte se dlouho..a naděj tam je!

andy2306
15. okt 2009

ted vyšla nová MAMINKA-jsou tam dobré témata.o umělém oplodnění,o šestinedělí,co dělat při nedostatku mateřského mléka,pokroky dítěte v prvním roce.to by se vám některým mohlo hodit-kessy-to bys ted potřebovalas hlavně ty 😉

andy2306
15. okt 2009

taky je tam rozebraný KESSY poslední měsíc těhu-ale ty už to asineotřebuješ,že?ty už to prožíváš.píšou tam jak se nevyspíš a tak.a to ty zrovna máš.já bych ti to aj poslala,kdybys chtěla-jestli vy to tam nemáte v té vaší končině...maminku. 😀

cambina
15. okt 2009

andy...děkuji...počkám co bude dál....
taky jsem si v těhu i potom kupovala maminku a bettynku

andy2306
15. okt 2009

cambi-fakt budeš čekat?nezajdeš k dr?já bych pelášila kdybych byla na tvém místě..ale nejsem,jasné.. 😉 každopádně doufám,že se ti čárečka zas zesili.budeš ještě zkoušet testík?a jak ti kleskla moc teplota-z kolika stupnů na kolik?

cambina
15. okt 2009

andy...nezmůžu nic...krom toho můj dr. je tam jen ve středu a min. týden dopředu se musím objednávat.... musím pokat až dorazí MS

andy2306
15. okt 2009

cambi-ale třeba nedorazí.jen si třeba víc pila,proto jeden den zeslábla čárečka.já jsem t tak měla přece loni taky jestli si pamatuješ-jeden den čárka na mamatestu,a druhý slabší..a ty jsi mi sama psala,že mám počkat dva dny,a udělat test znovu.a pak sílila.... 😉 já stále doufám,že to bude dobré..

cambina
15. okt 2009

no andy...asi z toho nic nebude... stejně mi nezbývá nic jiného než počkat

kessy11
15. okt 2009

Tak sa hlasim, dneska som bola na poradni, všetko ok, ale v podstate mi nič nerobil 😝 streptokoka nemám chvalabohu, celu noc sme tvrdli každých 15-20 minut, teraz je to už lepšie 😉
Andy u nás tiež dostat kupit Mamina, Mama a ja, Dieťa a tiež aj českú Maminku, kupujem si Mama a ja, mám rada tieto časopisy, moc si ich vychutnávam 😉 😉 😉
Cambi a už si to niekedy spominala dr, že ti sem-tam výjdu slabo pozitívne testy a potom dojde MS, vieš či by ti nenasadil duphaston, alebo niečo podobne na udržanie, čo keby si išla na pohotovosť, možno aj tam by ti dali niečo, alebo to len skus prebrať so svojím lekárom.
Korenka no ako skúšala si znova, či si odolala???? ale dnes si tuším na tom školení tak nám daš vedieť zajtra 😉
Mscat ako??

andy2306
15. okt 2009

kessynko-ahoj beruško.takt o už brzy bude,jak ti takhle pravidelně tvrdne břicho.nebo co ti na to řekl doktor?hlavně at to tvrdnutí moc nebolí... 😉
cambi-ta pohotovost mě napadla taky.myslím na tebe-věřím,že to bude dobré.neříkej,že čekáš na mrchu,nebo si to přivoláš..prostě nečekáš..a ona nedojde...nesmí prostě.a hotovo!!!!!!!!!!!!!vím,že ti to moc nepomůže,ale jsme s tebou.
nakorenku taky čekám.a na mscat taky..kde vězíte holky?my tu můžem zatim zvědavostí puknout.

lyzenka
15. okt 2009

cambi - držím palčeky!

mám ísť 23.novembra na preventívku - tak mu tam už poviem, že už sa dlhší čas snažíme....či by nebolo dobré nasadiť nejaký ten duphaston, či čo....lebo tiež čo som si párkrát robila (teda ako naposledy, čiarka bola...a potom prišla MS)...tak nech niečo robí doktor, že ano.

kessy11
15. okt 2009

andy no doktor tiež povedal že sa to blíži, pýtal sa ma kedy idem na CTG a ja že v pondelok a on, že noooooo to by ste nemusela ani stihnuť 😀 😀 😀 😀 😀 a sestrička sa ma tiež pýtala aj prídete este budúci týžden a ja že no neviem, tak povedala, že ak neporodím nech prídem vo štvrtok 😀 😀 😀 😀 😀
...a to tvrdnutie raz je to aj s bolesťam a raz je to bez nich iba tak pocit tvrdého bruška ale väčšinou je to aj s bolesťami a takým tlakom dole, ale všetko je to este znesitelné 😉 😉 😉 😉 😉
...a lustrovala som porodnicu Piešťany(kam idem) tu na konikovi a baby si chválili personál, tak dúfam, že natrafím na dobrú smenu, lebo ozaj niekedy stačí jeden človek čo ti to vie všetko znechutiť 😖 😖 😖 😖

kessy11
15. okt 2009

lyzenka treba sa popýtať a poinformovať, s duphastonom sa toho lieči viacej ale ja som ho konkrétne brala na udržanie tehu, resp. na to aby sa výstelka maternice zväčšila a vajíčko sa tam mohlo pekne usadiť-ako mi vtedy dr.povedal musíme mu nachystať perinku aby sa tam mohlo zabambušiť 😀 😀 😀 😀

andy2306
15. okt 2009

kessy- přesně tak.mě to taky znechutil jeden člověk...a stačilo.ale jistě budeš mít vše na 1 !!!!!!!!
no jak dr.říkal že už to nestihneš,tak to tak asi bude,to jsem teda zvědavá.... 😉 co to je CTG?to nevím co je!

kessy11
15. okt 2009

to su tie pásy čo ti napnú cez brucho a sledujú prietoky 🙂
tak som dojedla vianočnu kapustnicu, dúfam že mi to nebude robiť šarapatu, lebo kapusta je kapusta 😅 😅 😅

andy2306
15. okt 2009

kessy- vánoční?na tu je nějak brzo,ne? 😀
aha-u nás se říká,že se jde prostě na monitor 😉 ten já měla naprd od 36.týdne--moc silné ozvy byli.den před porodem uplně sestra zírala,co tam to moje dítě dělá za kusy,že má tak vysoké ozvy-no aona už chtěla ven,protože jsem pak další den odpoledne začla mít kontrakce,a skalená plodovka....tož tak proto se tam tak vrtěla... 😉 a nikdo ji chudinku nechápal,co tím vlastně říká 🙂

kessy11
15. okt 2009

andy no je skoro, ale keby som kojila, tak kapusta moc nadúva a malinkemu by to nerobilo asi dobre, a to by som bola zasa celý rok bez nej a to by bolo moc ťažké lebo ju zbožnujem 😀 😀 😀 😀

asi idem žehlit ale sa mi nechce, ale zajtra príde sesterka s malým tak toho moc nespravím 🙂 🙂 🙂 🙂

kessy11
15. okt 2009

..tak už mám aj požehlené, periem druhú pračku a tu nikoho....tak prídem neskôr 😀 😀 😀 😀

mscat
15. okt 2009

ahojte holky

já dnes 36,6 takže jsem netestila..to je zbytečné.
ale dnes 😢 😢 😢 😢
jsem si pěkně pobrečela......všechno je jen na mě mě už to štve a mrzí už nevím jako co dál dělat. 😢
ale to nic to jen tak sděluji že celkem už jsem vyčerpaná z toho...že se vše nechává na mě a nikdo jiný si s ničím hlavu neláme.to že nejsou peníze ani nebude kde bydlet..jsem z toho tak neštastná.ale jak už psala jednou Andy...nebudu tu vygdákávat své starosti a problémy. 🙂

ale změním téma!
cambi:to mě moc mrzí..ale myslím si že pokud ti vyšli těhu testy\ pozitivně,že yb bylo vhodné letět na pohotovost vážně.na udržení tak jak psali holky 😉 😉 však už se snažíte tááák dlouho ☹ moc ti přeji aby ms nedoarzila...třeba zítra zase vyletí teplotka 😉 😉 jsem to četla že v období ms může teplota klesnout až pod čáru a pak zase vyletí 😉 😵 držím pěstičky a myslím na tebe at mimísek vydrží 🙂

kessy:tak se ještě držíte 😉 😉
dnes jsme byli chvilinku v mateřském centru...a byla tam známá co už je ve 33 týdnu.sem čučela nedávno mi sdělovala že je ve 12tt.mazec jak to letí.bude mít holčičku a má dvouleteho chlapečka ještě.

když vám řeknu že mě dnes malý tak parádně vytočil...že sii ju radši zašpuntuju než abych měla to druhé 😀 😠

m.o.n.i.k.a
15. okt 2009

Ahojte 🙂
Mscat, vše se v dobré obrátí neboj. Jinak nestíhám odepisovat, ted jdu uklízet tak jak bude pak více času odepíšu, tak si napíšem do ip 🙂 a nebul 😉

mscat
15. okt 2009

moni ahoj...
já vím já vím...ale když jsme se zas pěkně porafali...šli jsme pěcha dom od naší mamky to je asi 2,5 km.v té kose začlo pršet...malý fakt doslova řval celou cestu protivný nechtěl být přikrytý,nechtěl mít pláštěnku na kočáru,nechtěl nic a jen řval.tý brdo jako.já fakt nasr...á jak nejvíc to šlo.ten békal z jedné strany ten z druhé.no moje nervy..a to proto že jsem řešila finance samozřejmě..nemůžu ho sakra nikam dokopat už toho mám fakt dost.on si v pondělí zase odjede a já zas budu na vše sama...topení tady pořádě nefunguje,oknama tahne...no holky já už jsem opravdu vytočená děsně. ☹ 😠
a ten nic nic neřeší!!že se mu nějakých 6 tisíc odečetlo z účtu ani neví kam.dyt celá výplata v pr....a on neví kam to chodí.a jako z mých 4tisíc asi tak vyžijem...ooo boože mě trefí 😝 😒
fakt nevím jak to chce řešit když není schopný nic vyřídit...a to je jeho problém co si má vyřídit..to je na jeho jméno a to já nemůžu za něj ještě někde běhat!je dospělý ne a furt hážou ti chlapi ramenama že jsou prostě muži,páni tvorstva tak at mi to ukáže že??hahah 🙂 😝

coccinella
15. okt 2009

http://www.asistentka.cz/node/10077 - máte s tím někdo zkušenost? Docela mne to zaujalo🙂

andy2306
16. okt 2009

ahoj holky..
mscat-já jsem nenapsala nikdy,že si nemůžeš sem psat své starosti-ale napsala jsem ve zkratce,že když si sem může každý psat co chce,proč to cenzurujete mě-tot vše.prostě každý at si píše co chce.a ty víš moc dobře,že jsem na tebe vždycky reagovala...i na tvoje starosti..a nikdy mi nevadilo,že to sem píšeš-to dělá každá,když se tu známe,že napíše co u ní doma....je mi líto,že máš také starosti.to je radost..peníze,bydlení-a pasivní chování tvojeho.oni jsou opravdu páni tvorstava-ale ještě jsem nepochopila v jakém smyslu. 😉 a to počasí na náladě nepřidá,že?

můj brácha dnes odlítá na kanárské ostrovy-žijou tam naše dvě sestřenky,jedna si tam založila aj rodinu-a ta třetí,jejich ségra právě smým bráchou dnes za nima letí na týden-tak jim závidím to teplo,hezké počasí,pláže,moře..a my tu sních,zimu,větr a tmu.fuj.... ☹
my jsme u mamky-včera jak jsme dojeli,tak tu bylo lidí-terezka se pořád jen rozhlížela,pak přišel brácha,vzal si ji..a ona jak mě neviděla,tak začla naříkat...takovým zoufalým pláčem.a bečela tři hodiny.nepomohlo ji ani okoupat,a to přitom vodu zbožnuje,vždy si víská,směje se..a ted nic.bečela..a chtěla se jen ode mě chovat,nikdo nesměl na ni ani promluvit.a to před měsícem když jsme tu byli,tak byla v pohodě.ale tak byla o měsíc mladší.a asi změna prostředí ji nedělá dobře.ale spinkala v noci krásně,měla jsem strach,a ted se probudila taky s dobrou náladou,tak se snad aklimatizovala. 😉 jdeme nakupovat do města boty,bundu..a nějaké drobnosti.

korenka-copak ty,testovala jsi?dej nám vědět.doufám,že jsi to včera v práci zvládla a přežila ten hrozný den.
cambi-co test a čárečka?věřím,že mrcha nedorazila a ani nedorazí.moc moc ti to přeju
kessy-tak co,2v1 stále?a co kapusta,nenadělala ti neplechu? 😀 jejda-žehlení,to já nepraktikuju.jen když je to nutné-ty dnešní pračky to žehlí sami 😀

cambina
16. okt 2009

ahoj holky...
no mě už pěkně začalo bolet břicho, takže co nevidět.......

mscat
16. okt 2009

ahojte
cambi třeba nee co testík zkoušela jsi???

andy2306
16. okt 2009

cambi-věřím,že to nebude kvůli ms--měřila jsi Bt?jak moc ti včera klesla?a testík jsi zkoušela?

korenka
autor
16. okt 2009

ahojte,nie netestovala som ráno,jednak som zaspala,nestíhala som a aj počkám do nedele,načo sa ponáhlať,MS mám dostať zajtra,dnes som 29DC,ale už včera ma pobolievalo podbruško večer,keď som docestovala,takže asi ani tento mesiac nič nebude z toho... 😒

andy2306
16. okt 2009

korenka-to nevíš,naděje pořád je...kdybys testovalas,tak nám napiš každopádně 😉

cambina
16. okt 2009

právě jsem to dostala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre