Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
16. okt 2009

cambi... ☹ ☹

a nebudete to teda řešit s doktorama?nebo tvojemu je to jedno? ☹ že si přeješ miminko..on po tom netouží nebo jak?strašně mě to mrzí...nechcete to jít řešit ☹
taková dlouhá doba..já to nechápu...že to necháš jen tak ☹

andy2306
16. okt 2009

cambi..... ☹ ☹ ☹
taky bych si dupla a dělala s tím něco.ale ty víš jak to je,co my víme.... ☹

m.o.n.i.k.a
16. okt 2009

Ahoj holky,
cam holky mají pravdu, už bych to fakt řešila s dr., jinak je mě líto, že se dostavila ☹

katika82
16. okt 2009

ahojte babulky,

andy, dušička potrebovala by som pomoc

no tak sme boli včera v poradni, najskôr na pasoch tam sme sa s maželom nasimali ako malý kopal a ako mu tlklo srdiečko no a napokon sme sa dozvedeli v poradni že sa vôbec neotočil takže zatiaľ to tiež vyzerá na cisárky.

Najskôr ma doky začal zo spolu vyšetrovať a hovorí: no halvička je už dole a potom že noooo toto asi nieje hlavička, poďte si ešte urobím ultrazvuk uvidíme čo to tamma zašprajocvané. no a zistil že je stále zadočkom otočený takže povedal že u nás sú opreračné dni utorky a to robí aj on takže niektorý utorok urobíme sekciu. a ja že ako niektorý?? no a on sa začal smiať že nebojte sa budúci ešte nie ale že tak cca v termíne okolo toho 10.11 prípadne týžden skôr. teda ak sa malý ešte neotočí ale povedal že teraz už asi nie, že ked sa doteraz od toho 30tt ako mi naposledy robil ultrazvuk takže to sa už asi teraz neotočí.

ja neviem čoho sa báť viac. doteraz som mala depku z normálneho pôrodu a teraz z cisárskeho aby som sa prebrala po nom

cambina
16. okt 2009

holky vám se to lehce řekne.... když já mám takového vola... ještě ted mi nadal, když jsem mu řekla, že je třeba to začít řešit

cambina
16. okt 2009

katika....malý se mi otočil hlavičkou dolů 14 dní před porodem, takže ještě se otočit může.

andy2306
16. okt 2009

ahoj katika..
mám za sebou dva císaře--a probrala jsem se pokaždé.a to jsem před prvním měla narkozu ještě jednu,když mi šili děložní čípek při riziku předčasného porodu už ve 30tt...takže jsem se probrala třikrát.
pokud se ti malý neotočí do termínu,tak bud za císaře ráda....neni dobré rodit dítě koncem pánevním....je to riziko pro plod i matku,víc se musíš ale zeptat doktora-na co jsi byla v té poradně beruš? 😉
neboj se - císař bolí,jizva bolí hodně v prvních chvílích,ale hned ti dávají léky od boletsti,které spolehlivě zabírají...pak tě rozejdou ..a dají k miminku,neni to nic hrozného...řeknu ti to asi tak:já jsem si zažila u haničky bolesti víc jak 16 hodin-bylo to hrozné,císař byl nakonec akutní-a byl pro mě vysvobození z těch hrozných bolestí co jsem na konci měla.takže jsem s po probuzení řekla,že to neni vůbec hrozné ta bolest jizvy-že kontrakce jsou o moc horší.a ted -podruhé,to nebylo taky nic hrozného....jsem ráda,že jsem si těch několik hodin bolestí ušetřila-než mě vzali na císaře,měla jsem kontrakce 2h a stačilo mi to bohatě,byla jsem ráda,že už budu spat.

samozřejmě-přirozený porod je vždycky lepší-neni tam tolik hrozících komplikací.operace je operace-to jo.ale já jsem nikdy žádné komplikace neměla a neznám ve svém okolí nikoho,kdo by je měl.neboj se-at už se malý narodí jakkoliv,tak to bude všechnov pořádku.a císařský řez se většinou plánuje týden před termínem-aby nezačali kontrakce prostě.držím pěsti,at je všechno v naprostém pořádku.žádný porod neni bezbolestný-s tím musíš počítat.ale přežiješ to jako my všechny.... 😉

andy2306
16. okt 2009

cambi-já byh spíš v tomto případě asi dřív popřemýšlela o změně partnera v tomto případě.tohle neni normální.pokud oba chcete dítě,tak oba musíte pro to něco udělat-jako se pak o něj oba starat,mít za něj stejnou zodpovědno a tak dála atak dále..je mi líto,ž emáš s tvojím také problémy....je mi to moc moc líto.já bych to asi řešila radikálnějc-dala ultimátum.ale na to je třeba odvahy-pokud ji máš,tak to řeš..a nenech se takhle trápit.nezasloužíš si to

andy2306
16. okt 2009

kamarádce ce v květnu narodila holčička-taky ji hrozil císař a malá se ji natočila dva dny před porodem..všechno je možné katika. 😉

cambina
16. okt 2009

andy...ano taky o tom dost uvažuji a nejen kvůli tomuhle problému...těch problémů je víc než dost...

mscat
16. okt 2009

cambi: 😠 😠 ☹ ☹ mě už to štve za tebe vážně!!!a myslím že nejen mě.promin ale co je blbý už nebo co!! 🙄
ty se takhle trápíš a on jako nic a ještě ti vynadá!!bych s ním nebyla promin.uplně mě to naštvalo že ti ještě nadá když to chceš řešit!!!!!!!!!wrrrrrr 😠

cambinko zlatá...však už se snažíte tááák dlouho ☹ ☹
tak už ho nakopni do zadku nebo nevím...bože ti chlapi jsou totálně nemožní!! 😠 😖

tak víš co..řekni mu že zřejmě bude problém v jeho spermijích a že si zajdeš jinam to dětátko udělat.že není jediný chlap na světě.no co...třeba to v něm něco konečně probudí! 😒 😖 je to chlapská ješitnost ..at hergot jde na ten spermiogram to je takový velký problém já to nepochopím! ☹ 😠

andy2306
16. okt 2009

cambi-zeptám se tě něco,ale nemusíš odpovídat,spíš jen aby ses nad tím zamyslela,ale věřím,že už jsi nad tím asi přemýšlela mockrát,a neni to poprvní,co si takhle postěžovalas za ten rok,co se tu vídáme...
je tvůj přítel člověk,ze kterým chceš zůstat celý život?a chceš mít s takovým člověkem potomka?protože byt sama na dvě děti nemůže byt žádná sranda.tak jen jestli je váš vztah dost pevný na to,aby vydržel..)jasně,to nevíš nikdy co se stane)..já jen tak...že mi to je moc líto..a cítím s tebe,že ty nejsi v současném vztahu moc spokojená.a to je škoda.. 😉

andy2306
16. okt 2009

mscat--super jsi to napsala¨!máš pravdu,akorát jsem měla strach,ž emi cambi nadá..taky bych ho kopla někam,pána tvorstva,co nestjí za nic a jen ji deptá! 😠 😠 taky mě to totálně vytočilo....
cambi-já vím,kdo by udělal radikální řez,když má doma dítě?pořád něco měnit,dovézt nového tatínka.a taky-kde ho hledat?ale co je moc to je moc..... ☹

mscat
16. okt 2009

když mě to fakt vytočilo a mrzí mě to za tu cambi hrozně... ☹ 😠 😠

určitě to není jednoduché,přesně tak má dítě...a zase měnit chlapa...ale prostě co se dá dělat jako.takový je život.já taky nemůžu vědět co se přihodí...taky se může stát že si nebudem už rozumět..a to už by byl pak třetí náhradní tatínek.ženská pak vypadá jako že to střídá ale bohužel..sama ví nejlépe co je pro nia pro její dítě nejlepší!

cambi ☹ ☹ moc ti přeji to vytoužené miminko..a prosímtě dyt on nemůže být tak úžasný aby si takhle musela trpět!! ☹

mscat
16. okt 2009

cambi....a nebo se nech uplně dopodrobna vyšetřit...a když budeš ty v naprostém pořádku..tak mu ty papíry pak dej pod nos..at vidí konečně že v tobě problém není!!a pokud i tak si nic neuvědomí tak je to korunovaný Vůl!

andy2306
16. okt 2009

jasně-já se taky můžu rozvést a zůstat sama se dvoma dětma..to by se pak hodně blbě hledalo.ale já zázemí mám,hodného chlapa taky ,ač v každém vztahu jsou krize-byli,josu a budou,ale jinak jde o to,jestli se ti dva shodnout v základních věcech..a u vás to cambi bohužel nefunguje.a to je škoda.a ty jsi cambi hezká ženská-ty se budeš mít s jiným určitě líp jak ted,pokud se tvůj nedá dohromady a nezačne fungovat.

andy2306
16. okt 2009

přesně tak... 😉

duha82
16. okt 2009

Ahoj Katinko, já za císaře děkuji bohu 🙂 🙂 abych ti pravdu řekla tak byl císař pro mě lepší jak normální porod!!!!žádný bolesti, žádný tlačení, sem za nej moooc ráda, sice ta jizva chvilinku bolí ale ne dlouho. Neboj se toho, je určitě lepší!!

duha82
16. okt 2009

Cambi moc mě mrzí že ti to zase nevyšlo, ALE měla by si s tím rychle něco dělat, holky mají pravdu!!!!!

andy2306
16. okt 2009

katy..ještě jsem ti poslala něco na IP-nemám tady u mamky na tebe icq...tak to píšu do tvé soukromé pošty.ahoj a drž se

nina88
16. okt 2009

Baby spojme sa: téma Objednávka do vesmíru. Bude nám veselšie keď budeme pokope z viacerých tém, viac pozitívnych správ, lepšia psychika tým pádom... 😀 Skúsme to...

babojka
16. okt 2009

Ahoj Cambina.

Nenechaj sa mužom odratiť a navštívte centrum pre reprodukciu. My takto fungujeme, že navštevujeme centrum v Martine už dva roky. Mysleli sme si 3 roky, že príroda to zariadi ale nezariadila až kým som sa nerozhodla navštíviť centrum, vybavila som si to sama a na manžela som išla s tým, že ak nám na tom skutočne záleží musíme to riešiť obaja nie len ja. V centre sa s nami lekár porozprával a s manželom tiež, aj keď od začiatku bolo jasné, že chyba je vo mne. Boli sme na vyšetrení obaja. V apríli sme čakali prvýkrát naše bábo ale nevydržalo to, opäť moja chyba ale liekmi sa to dá riešiť. Teraz skúšame opäť. V centre sú fantastický, ešte nikde som sa nestretla s takým prístupom. Na dieťatko sa tešia spolu s Vami.

Preto Ti radím, skúste to aj touto formou. Muži sú neoblomný ale treba im trafiť na tú správnu strunu.

Môj manžel chodí so mnou všade aj do vyšetrovne, všeto vidí a počuje, a minule sa sám priznal, že už všetko chápe a rozumie, doteraz to bola pre neho veľká neznáma.

Prajem pekný víkend.

mscat
16. okt 2009

ahojte holky

kdepak jste? ☹ ☹
potřebuju si pěkně pokecat s někým kdo je normálnější než chlap 🙂 😢 😢 😢 😢 😢
vypadá to s námi se vším bledě 😢 🙄

jaruska8
16. okt 2009

Ahoj mscat, tí chlapi vedia byť niekedy pekne otravní. :((

mscat
16. okt 2009

ahoj jaruska... 🙂
to jo..ale hlavně někdy neschopní něco vyřešit když jsou velké problémy a starosti ☹ ☹ 😒 a všechno nechat na ženě..to je nejjednodušší..to bych taky chtěla někdy udělat 😝 😅 a o nic se nestarat.. 😉

andy2306
16. okt 2009

mscat-a nejsi jen rozčilená,nebo to je fakt tak vážné?protože já když jsem na mého naštvaná,tak vidím všechno černě.to jsou patálie,co?

jaruska8
16. okt 2009

Hm, tak to verím, ja našťastie nemám takéto problémy, ale aj mňa manžel dokáže napáliť. 😉

mscat
16. okt 2009

andy:jsem rozčilená to víš že jo.ale nevidím všechno černě ono to totiž černé je.je to tak vážné.
nedělám nikdy s komára velblouda...ale když ho neštve,že nemáme kde bydlet..že já zřejmě budu muset s malým jet o 120 km dál a mačkat se se starýma lidma v dvoupokojáku a snášet jejich hádky 😝 😝 lebo bohužel babička je strašný člověk ☹ 😒 😝

že jistou věc mu připomínám už od února aby vyřešil a on stále není schopný tam zavolat a tím to bude ještě horší.dnes mu to říkám celý den a zaase nic! 😠 😝 🙄
že mi řekne proč to řeším že pujdem bydlet k nim a hotovo..jasně.se asi zbláznil když s jeho rodinou nevycházím nejsem dost dobrá.a bála bych se tam aj uprdnout 😅 a on je furt v praze a co já tam u nich..stejně tam chcou jen lukyho a je jim jedno kde budu já.

nejsem jen rozčilená jsem zklamaná,smutná,mrzí mě to..nevím jako už co mám dělat když on nic nedělá! ☹ ☹

ale v pohodě...já si pustím ted na plné pecky písničky a odreaguju se a nebudu zřejmě nic řešit 😅

víte co ho jen asi zajímá....až večer usne malý a on na mě bude moct skočit 😝 😅
je to chlap ne... 😠

andy2306
16. okt 2009

mscat--to je blbé,že všechnu zodpovědnost máš ty.kolik tvojemu je let,řekla bych,že asi ještě bude mladý,že?protože také pasivní chování bych čekala u nějakého mladého kluka,co ještě nemá zkušenosti.ale chlapi vesměs většinou rádi utíkají před problémama.
no to doufám neuděláš,že bys šla bydlet k jeho rodině-psala jsi,že i on s nimi extra nevychází a má rád radši vaši rodinu.to by bylo jen peklo!!!!!!!!! věřím,že jistě najdete nové bydlení,hezké,levné a bude vám fajn.trošku by sis asi taky měla dupnout...ale na každého chlapa zabírá něco jiného.je to škoda,že se vídáte málo a když,tak se hádáte.
mě písničky taky pomáhají se odreagovat a vypnout 😉

cambina
16. okt 2009

no jo, holky, je to děs... mám tolikrát chut se sebrat a utéct někam,ale opravdu hodně daleko...
mscat... pro malou útěchu... nejsi v tom sama... tvůj je takový, můj zase rád přikazuje, rozkazuje, nakazuje, buz...je... dokonce mi nakzuje, že mám vysát, vyprat atd., jak kdybych byla neschopná pipina... jó s chlapama jsou větší starosti než s dětmi...
andy... ono to ani nezáleží na věku, ale na povaze dotyčného... mnohdy mladý hošík je rozumnější než pantáta... a přece ti chlapi mají přitroubělejší chování at je jim kolik chce... pan stvořitel je měl trochu vylepšit, něco jim zbytečně ubral v té jejich hlavičce... pardon ženě, která má dokonalého muže, nechci se ji dotknout svými slovy...
mscat... je třeba pořád bojovat s plodnými dny, s chlapama... teda určitě s našima

jinak holky děkuji, co jste tady napsaly...
mě můj r. před rokem vyšetřil a vzhledem, že mám už dítě a všechno v pořádku, nechtěl mi dělat další vyšetření tj. laparku atd. pokud nebude spermiogram... no a já mám doma hrozně výbušného, vulgárního vzteklouna a můžu ho prosit, škemrat, vyhrožovat, nadávat....stejně to dopadne nijak...
andy... na tvoji otázku se velmi špatně odpovídá...

babojka... to je fajn, že máš ve svém muži podporu i při vyšetření (v mém muži bohužel podporu nemám).... moc vám přeji, at už máte doma to svoje vytoužené miminko... hodně štěstí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre