Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

anieanne
7. nov 2009

mscat:
Tak já to ráno zkusím a dám vědět =) Dobrou noc, kočky 😉

mscat
7. nov 2009

luciebx:ono ví mimi kdy má přijít 😀 😉

anieanne:jasné 😉 dobrou

xena:a co si myslíš o těch grafech a té ovulaci..na který den to tipuješ...holky v grafech mi tipují ten 67Dc...ale to si zase já moc nemyslím vzhledem k poloze čípku. 😝

xena1
7. nov 2009

asi by som sa k nim pridala ale aj 63DC ma nieco do seba...a kedy tipujes ty???a co hlien aky si mala v tie dni???ja myslim ze ty to mas take nevyspytatelne ze je jedno ci budes testovat zajtra rano alebo v pondelok...

mscat
7. nov 2009

xena: 🙂 no já myslím že určitě dřív jak na 67 dc...ale jelikož jsem ovu vubec nečekala..tak žádný hlen ani nevím jestli byl 🙂 vubec jsem to nesledovala a ničeho jsem si ani nevšimla 🙂

za to vím..že ted mám krémový až tvarohový...mám na sobě černé kalhotky..ale bohužel tak nějak už jsou celé bílé..-omlouvám se ale je to tak..plno výtoku 😝 😅
já si tipuji 62dc nebo ještě 64dc.

xena1
7. nov 2009

v pohode vsak je to prirodzeny popis hlienu...a ake mas pocity alebo priznaky???a co testik???

mscat
7. nov 2009

testík-stíneček..ale to já mívám furt..tak ted ještě počkám tak ty dva dny a koupím testy.
pocity-hrozné. 😝 dnes celý den mották hlavy,horkost v obličeji...37,1 tělesná teplota,slabost celého těla únava strašná.jo a prý rozšířené zorničky. 😝 .
jinak ani nic..i toto bohatě stačí.. 🙂 😝 😝 jo a před dvěma dny bolest podbřiška nebo včera..hmm ted ani nevím ale bolelo dost ted je klid zase 🙂 ale začal pro změnu ten výtok...jo a taky tuším nálady mě jaksik haprují pěkně...dopoledne nervní že malý nesměl pomalu chudato na mě ani promluvit všechno mě vytáčelo..a odpoledne a ted na večer zas pěkně lítostivá..pohled na malého jak si hraje a už se mi chce brečeta pořád si ho chovám a pusinkuju a ani to že zlobí mě ted nevytáčí...většinou mě zlobí jinak celý den a ani pusu si nenechá dát...
tak nevím..asi sem pojašená nějak už 😀 😀 😝

xena1
7. nov 2009

to znie ako na tehu.... 😀 zeby prva ovulka a si v tom???to by bola rychlovka ale nadherna...tesim sa ked napises ze testik je pozit....take nalady mam aj ja,dnes som dojato plakala pri superstar pri hodnoteni porotcov..potom som chytila nervy ze mi mm zavadzia v kupelni a napokon ma natiahlo zo zubnej pasty a zacala som mat precitlivele zuby...pocity na zvracani mam hocikedy...ale taketo priznaky mam pocit ze mam stale...mozno zo stresov...do MS je este 10dni...

mscat
7. nov 2009

xena: 😉 😉 tak taky máš pěkné náladičky 😀 😀
do ms máš ještě dlouho...tak uvidímě..třeba budeš ty těhu 😉 😉
ještě tak pět dní a můžeš zkusit testík ne? 😉

noo..já tomu těhu moc nevěřím..ale haluz by to byla pěkná to tedy ano..kdybych si tak byla jistá tou ovulkou v ty dny kdy zrovna byly sexíky tak bych tomu aj věřila že se mohlo zadařit 😀 😉 já jsem totoiž myslím jinak v pořádku...čekalo se hlavně na ovulku 🙂 😝
to tady psala jednou cambina:že abych náhodou nebyla těhu hned při první ovu.. 🙂 ale haluz že zrovna přítel byl akorát doma 🙂 no uvidíme...nepočítám s tím ale..to bude lepší. 😉

idu spinkat tak papap kdyžtak zítra...dobrou nocinu

xena1
7. nov 2009

tak to by bola haluz...mozno to cambi privolala...preju ti to...krasne sny...s testikom asi pockam ak neprijde mrcha...

anieanne
8. nov 2009

Dobré ranko =) Tak jsem si ráno naměřila 36,7 C. To asi nic moc, co... Bříško pořád bolí a píchá ( už pátý den ), ale ten výtok dost zeslábl, takže se bojím, že jsem se zase radovala zbytečně...

mscat
8. nov 2009

anieanne:ahojky
no právě je na prd že nevíme tvou normální teplotu....bohužel z tohoto se ted nedá nic říct 😒

flyangel
8. nov 2009

ahojte tak ako sa mate?kessy mas krasneho synceka je fakt nadherny.... 😀 😀

mscat
8. nov 2009

fly ahojky

co u tebe nové? 😉
fly já měla ovulaci!!! 😀 😀

m.o.n.i.k.a
8. nov 2009

Ahoj 🙂
Lucie moc gratuluji k těhu, hlavně at je vše v pořdku a hezky si to užíváš 😵
Mscat, držím Ti pěstičky, kdy budeš zase testovat, zítra? Tak tfuj, tfuj, tfuj! 😵

flyangel
8. nov 2009

ahoooj Mirka....nooo to je uplne superrrrr 😀 😀 😀 sa veeelmi tesim 😀 vidis predsa si na dobrej ceste ku tehu 😉 a budes testovat?u mna vsetko postarom akurat zajtra mam skusky...

mscat
8. nov 2009

fly: 😀 😀 😉 😉 mooc děkuji.první jsem tomu vubec nemohla uvěřit co mi to ten graf ukazuje 😀 😵 ale supeeer fakt i doktor bude mít beztak radost chudák byl ze mě neštastný 😀

moni děkuji 🙂 ale nevím no...však uvidíme. 😵 😵
jj holky budu testovat asi v uterý 🙂 😉 zítra a nebo spíš až v uterý radši 😉

fly:to zvládneš ty si šikovná..ale i tak držím pěstičky!! 😉

m.o.n.i.k.a
8. nov 2009

mscat, tak držím palce, třeba se zadaří a bude už jenom dařit 🙂

mscat
8. nov 2009

moni 😵 děkujiii...a máš už nějaké novinky...copak nosíš v bříšku?, 😉

m.o.n.i.k.a
8. nov 2009

mscat, ještě nevíme co čekáme 🙂 Od té doby co jsme si psali, jsme ještě na poradně nebyli jdeme tedka v pátek tak jsem zvědavá sama, včera jsem byla v chiccu a mají tam krásné bodýčka za supér ceny, je málo věcí neutrálních a já potřebuji koupit bodýčka a dupačky, jinak máme po malém. No snad se mimčo ukáže at si pak můžu zařídit v ložnici i koutek pro mimi 🙂

mscat
8. nov 2009

moni:no tak pak mě hned žhav za čerstva 😵 😵
jdu chrupkat...zatím papa 😉

m.o.n.i.k.a
8. nov 2009

Jasně, pokud se ukáže budu hlásit 😉
Běž, běž, já vstávala něco po desáté a v 11 jsem se vyklubala z postele tak jsem odpočatá až až, malý je u mamky 😵
Pápá

flyangel
8. nov 2009

dakujem Miri,aj ja ti drzim palceky aby ti v utorok testik ukazal krasne // 😀

mscat
8. nov 2009

fly: 😉 děkuji...ale myslím si že stejně bude ještě brzo na testík..vzhledem k tomu že nevím přesně den ovu 😒
v grafech mám rozdíl 5 dnů...

moni:tak sem si zdřímla jen půl hodky 😝 malý myslí že mu hodka dnes stačí a půjdu uklízet
už je mi trošku líp díky bohu..už se mi tak nemotá hlava ..včera mě bylo hrozně blbě 😝 😝 ☹
jsem se celá třepala...ale ted sem se nacpala ibalginem i paralenem a čajíkem..tak snad to pomohlo. 😝 bojím se těch hnusných chřipek 😒 😖

flyangel
8. nov 2009

nevadi moja hlavne je aby testik ukazal //

mscat
8. nov 2009

fly: 😵 děkuji....

cambina
8. nov 2009

ahoj 😉
mscat...mě připadá, že ovu byla 62DC

mscat
8. nov 2009

jééé ahoj cambi
na tebe jsem myslela či se neukážeš? 🙂 že jsem ti chtěla říct s radostí že jsem měla ovulaci...a znát tvuj názor..ty si v tom taková přebornice a na tebe já totiž dám 😵 😵

moc děkuji...já stále slyšela 67 DC...a nikdo ani neřekl toho 62... 😒 ☹ 🙂
a to jsem právě nejvíc tušila a myslela...

a co jinak..jak se daří cambi?doufám že dobře!

cambina
8. nov 2009

67 taky vypadá na pěknou ovulku, ale přece jen mi připadá, že byla 62..škoda, že nemáš naměřené teploty 3 dny předtím..podle čípku by jsi to měla mít upřesněné... tak to bývá první ovulka-hned těhu

mscat
8. nov 2009

jojo to máš pravdu,to je fakt škoda,že nemám naměřené předtím..ale já už na to chtěla kašlat..a pak byl můj doma tak sem si řekla že to zkusím jen tak no.
podle čípku si právě nemyslím že 67dc.to už byl dole nacpaný a tvrdý uzavřený.

ale já nejsem těhu.. 🙂 teda ještě to nevím 🙂 😅 ale jak říkám..to by byla velká haluz.a stejně ale ani nevím jak jsou na tom přítelove spermijky..on tvrdí že určitě velmi dobře a že kdyby náhodou se netrefili tak to bude tím,že tam ve mě beztak mají špatné prostředí 😀

titulienka
8. nov 2009

mscat...kedy mas v plane spravit testik ??? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre