Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
10. nov 2009

Ahojte, chcela by som sa vá opýtať na jednu vec. Pred dvomi nami sm mali keksík a včera večer som si utrela máličko krvi a dnes ráno zase som si utrel máličko krvi. Može to byť zahniezdovanie? Ked som bola pred rokom tehu tak to bolo presne tako isto, ale to tehu bolo mimomaternicove. Baby poradte čo to mohlo byť. A ešte podla hlienu mi práve začala ovu dnes ráno.hm.....dakujem za príspevky 🙂

Kessy ako sa máš? Andy ste zdravučké? Korenka ahoj 🙂

sonidlov
10. nov 2009

kessi- Samko je prekrásny 🙂
cambi ako sa máš?

petafr
10. nov 2009

caute kocky, takze http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, grafik sa po vcerajsku drzi hore, ale bolesti bruska zahadne zmizli. Vcera som mala aj trosku vytok, ja vacsinou ani nemavam, ale musela som si normalne prezliect nohavicky, bolo mokro 😀 😝
tak cakam na 10 DPO, ak este budem nieco pocitovat, tak testnem, ak nie, tak pockam do MS... no co uz, uvidime. nikto nic lepsie ako trpezlivost zatial nevymyslel...

lenkaaninka
10. nov 2009

Ahojte ženy...potrebujem radu normálne si BT nemeriam ale je 13 DPO a včera som mala 36.8 a dnes 36.9 za tých istych podmienok a robila som si test a sa mi zdá ta čiarka že tam je to možné? viem že pri teho musí byť teplota okolo 37 vo štvrtok mám dostať mrchu..4 dni od prip. oplodnenia má bolia brutálne prsia ...myslíte že môžem byť tehu? ale aj ma vo vaječníkoch pichalo celý týžden ale neviem čo si mám myslieť...ale teraz má bolí brucho ako na mrchu...bolelo tak niekedy brucho aj tie baby kt. boli tehu?? diky 🙂

nela00
10. nov 2009

lenka hod foto 😉 teplota je ok 🙂 neviem z vlastnej skúsenosti, ale baby písali, že bolelo brucho ako pri mrche

petafr
10. nov 2009

lenka, teplota je individualna, vobec nemusi byt 37... a co ja viem, vacsina bab sa citi ako na mrchu, akurat ju nedostane 😀 , posli foto, ak vidis ciarku, tak tam urcite bude, najlepsie je zopakovat test aj zajtra rano...
Predbezne blahozelam! aky test si pouzila? Vraj mamatest je najlepsi, rapiclear by mal ukazovat horsie... skus pripadne aj inu znacku testu. drzim palce.

lenkaaninka
10. nov 2009

ja sa bojím že to na fotke nebude ani vidieť...len mala som iba testík s citlivosťou 20 tak asi preto je to velmi velmi slabé...asi mi nič iné neostáva ako čakať do štvrtka piatka a potom skúsim znova ale to sme sa snažili prvý krát bez ochrany a že by sa zadarilo sa mi nechce veriť. Dve deti mám ale tie boli pred siedmimi rokmi a neplánovane tak takéto nič ako planovanie a čakanie som nikdy nezažila. Ale toto tretie je naše vytúžené už dlho...tak dúfam 😅

mscat
10. nov 2009

ahojte holky
lankaaninka:držím pěstičky... 😉 😵

petaf:teplotka krásná jen tak dál 😉 z toho doufám něco bude.. 😵 😉

já takto dnes...od včerejška večera mě děsně poblívá břicho..přesně jak na mrchu..a teplotka dnes klesla... ☹ 😝 tak nevím...

http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lenkaaninka
10. nov 2009

čo ja viem taký v tescu som kupila ale ten kazetovy za 130 sk značka neviem...skúsim sa testnúť pozajtra som velmi zvedavá....baby normálne vám nezávidim takto čakať každy mesiac.

ved by som si zakaždym pripadala ako tehotná 🙂 musíte mať riadnu trpezlivosť
samozrejme že to vždy stojí za to potom tá odmena 😉
držím všetkým palce

cambina
10. nov 2009

ahoj soni...pokud ti dnes začíná ovu, tak to bude pravděpodobně s tím spojené

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Nene, nezkoušela, stejně by byl negativní, tak nemá cenu se tím stresovat... Jestli, tak možná v pátek bych ho zkusila, ne-li až příští týden. Protože neví, co je na tom pravdy, ale většinou ženský říkaj, že to na sobě poznají, že mají pocit, že tam mimi je. No, a já ho teda nemám...

sonidlov
10. nov 2009

cambi dakujem už som si začala namýšlať, lebo som sa s tým ešte nestretla ☹

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Z tý teploty si nic nedělej, nezadaří-li se teď, zadaří se příště =) Mě už taky veškerý "příznaky" pominuly, jen ty nafouklý prsa mi zůstaly ( dle manžela, podle mě jsou normální ), a občas mě zabolí bříško, jinak horkost jsem už dva dny neměla, žáha taky už dlouho nic..

mscat
10. nov 2009

anieanne: 🙂 ale ještě není nic ztraceno...stále nemáme ms 😉 😵
a jinak mě už je taky ok 😀 😝 😒
horkost ve tvářích též zmizla,akorát teda 37 tělesná ale to nic.,jen podbřišek sem tam bolí
jo a akorát novinka...mám stále hlad...najím se,"sežeru" 🙂 dva hambáče a za pet minut je mi blbě od hladu....což teda je děs 😝 😅 ted jsem se naobědvala a taky...dál uplně prázdný žaludek a nutně se potřebuji zase najíst 😝

😀 😀 tak pokud nebudu těhotná tak jsem asi nenažraná 😀 😀

anieanne
10. nov 2009

mscat:
To ne, to nemáme =) No já taky žeru jak prokopnutá... Já se najím, pak hodinu skučím, jak jsem přežraná, a najednou z ničeho nic zase ooobr hlad. Nic mezi.. Jinak, jsem se dneska zvedala od stolu, a tak mohutně mě v tom břiše píchlo, že jsem si zase sedla.

mscat
10. nov 2009

anieanne: 🙂 jenže u mě je sranda v tom,že já se necítím ted vůbec přežraná..pořád hladná 😝 😀

tak sranda..máme to dost podobné... 😀 mě tak několikrát pichlo včera večer na levé straně 😅 že jsem to musela rozdýchat pomalu 😝 😅

anieanne
10. nov 2009

mscat:
Švanda :D Tak buď jsme obě v tom, nebo jsme obě vadný :D:D

mscat
10. nov 2009

😀 tak já budu asi vadná... 😀 😝 ale u tebe nevím 😉 😀

lenkaaninka
10. nov 2009

aj mna tak pichá v podbrušku a ale pred týždnom stále na lavej strane....teraz mám také ako krče alebo tak nejak. Počkám ešte do piatku a piatok urobím test... Ale strašne mi pýta kyselé velmi velmi 🙂 a tiež som stále hladnáááá

anieanne
10. nov 2009

Hmm, já chci být taky jen hladová, bez toho přežrání 😢

mscat
10. nov 2009

tak jsme tři těhotné nebo vadné 😀 😀 😀

anieanne
10. nov 2009

Já jsem pro to první =) Ale bojim, bojim... :(

mscat
10. nov 2009

anieanne: 😀 tak já jsem permanentně hladná..fuj.bud ráda že se můžeš přežrat 😀 mě už je z toho prázdného žaludku blbě...a to furt do sebe něco rvu ale pořád mi tam škrudle..i v noci mě to budí což není normal 😝 😖 🙂

neboj... 😉 😉 myslím že to bude ok 😉 😉
já chci být těhotná..ale kdybych byla těhotná tak bych zase pro změnu měla z toho bobky...tak si vyber že 😀

anieanne
10. nov 2009

Hele, dáme si termín, kdy si uděláme test - stejný den, stejná doba, a písnem si to sem =)

lenkaaninka
10. nov 2009

ja som to mala totiž skoro vždy pred mrchouale to išlo na kvantá sladké a čokoláda ale teraz len kyselé uhorky a acidko ....čokolády som sa ani nechytila...normálne sa tešim že sa najem...
ved uvidíme či ešte uvidíme 🙂

mscat
10. nov 2009

anieanne: 🙂 ale ty už si měla dostat mršinu ne? 😉 já sem trošku pozadu tuším... 😅

lenkaaninka:taky zajímavé 😉

lenkaaninka
10. nov 2009

ja sa do lekárne dostanem najskôr piatok a vo štvtok mám dostať mrchu...tak vtedy aj kupim test

anieanne tebe kolko mešká?

mscat
10. nov 2009

já zkusím taky tak ve čtvrtek bo pátek....podle teploty teda 🙂 😝 dnes trošku klesla..uvidíme jak zítra bude pokračovat..pokud klesne ještě tak to bude zbytečné 😅 😝

ale už mě to štve teda....celý den at jím co jím mi škrudlí v žaludku...už je mi z toho fakt blbě.jak kdybych tři dny nejedla.
tak ted jsem snědla plný talíř svíčkové od maminky 😀 se třema knedlama.a jdu pokračovat polévkou a ještě hledím do ledničky....jaj budu jak prasnica-.ještě víc než jsem 😠 😠 😝 😝 😅

lenkaaninka
10. nov 2009

mscat aj ja by som si dala sviečkovu veruu 😀

mscat
10. nov 2009

to jsem si myslela že tu beztak udělám chutě 😀 😀
protože kdo nemiluje svíčkovou? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre