Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

mscat. No tak jasně když nemáte jiné nějaké větší starosti, tak to řešte, to je děs. Ale taky jsme si to bohužel zažili, Ti majitelé jsou svin. oni si pak dělají co chtějí, když je to jejich. Na těch plýnárnách nevím zda Ti něco řeknou ☹ Jedině když si vezmeš smlouvu nájemní a ták a to taky ještě nevím. Protože nejsi přímo majitelem toho domku. No snad jo, my jak jsme to chtěli zjištovat, tak domovník nám říkal, že nám nic neřeknou nikde, že jsem pouze nájemce a i když donesu smlouvu tak nejsou povinni mi něco říkat, jedině kdybych tam přišla stím majitelem 😉
Ale snad vy budete mít štěstí a narazíte na nějakou fajn paní 😉

Jinak ahoj holky 🙂
Vstávali jsme už o půl 7 😠
Natož , že malý zase min. 2 hodky v noci pobekával, asi ho bolelo bříško ☹
Tady je jedna parta kluků a holek, a Ti kluci milují Jacksona, tak jak jsem se ráno dozvěděla včera, že zemřel ☹ tak jsem říkala, že si na něj dneska beztak připijou a oni fakt, tady u školky si poslouchali jeho písničky, zapíjeli jeho smrt a o půlnoci tu byl krásný ohnostroj co dělali taky oni-jemu. No mazéc, při tom hrála jeho pomalá písnička nahlas, tak my docela i slzy vyhrkli do očí, pěkné to bylo. Jsou to blázni 😉

mscat
27. jún 2009

moni:ahojky....je to možné,že nám třeba nic neřeknou,ale víš co..to mě neznáš to já tam udělám takový bordel kdyby mi nechtěli nic ukázat...oni musí...když to máme platit my mě to vubec nezajímá..já chci vědět kolik tam prostě bylo zálohy a tak a je mi fuk jestli jsem nebo nejsem majitel.víš jak mě to se.e!haj.l jeden si myslí že co?jako mě je to fuk tohle si zaplatí on protože to je jeho problém,on to měl platit a když to nezaplatí a nám vypnou plyn tak nedostane prostě od nás nájem mě to nezajímá...to já sem mu hnec včera řekla že to rozhodně nehrozí tolik peněz..a má mamka taky říkala že at si s tím vubec nelámu hlavu že to platit nebudem a že to pujde vyřešit..a má mamka noo ta má pěkně prořízlou pusu tak už se na to fakt těším! 😠 🙂 ale jsem fuzrt vytočená do nepříčetnosti! 😠 😠 😠

nám malý vstal v osum a to šel spát po desáté tak mě naštval zas bude protivný zatím teda v pohodě.jinak mám uplně po... náladu! ☹ ☹ lidi jsou takové svin..! ☹ že já nepřestanu asi žasnout nad tím.

jo to má mamka kdysy taky milovala jaksona všude měla jeho plakáty ale to byl ješte šikovný černoch.je ho ale škoda no.

včera jsme koukalii na netu na baráky a našli jsme jeden jakžtakž v Mikulčicích za 1 300 00.ted šel muj volat tak doufám,že donese dobré zprávy!aspon někdy dobré zprávy.

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

mscat, no jo no. Ale víš jak udělejte tam bordel to jo, ale zase ať Vás ten majitel nevyhodí, je to jenom přece jeho a jak mu nezaplatíte nájem, tak těžko Vás tam si myslím nechá. Nevím, ale nás by vyhodil teda raz dva 😅
Jo jo byl dobrý, tedka si posloucháme jeho písničky na mtv tak hrajou jeho hity už od včerejška. Prý mohl žít, kdyby nebral ty prášky na nervy a stresy, že byli nějaké silné nebo co. Tak kdo ví, proč 😒
Tak to je supér, že máte něco vyhlidnutýho, hlavně at to výjde, držím palce 🙂

mscat
27. jún 2009

moni: 🙂 tak jako chápeš..né až tak bordel 😀 ale už máme zjištěné,že to samozřejmě má platit on a že kdyby byl nějaký problém,tak to dát právníkovi.na ten dum máme domluvenou prohlídku na pondělí 🙂 ale už tam jsou zájemci,kteří zatím řeší financování...ale já si té babě klidně kleknu i k nohám! 🙂 že je to nutné nutné a nutné! 😉 totiž to vypadá fajn víš uvnitř toho domu..chceš se kuknout?
http://www.sdk-reality.cz/Stranka_Nemovitost,La...
http://www.schmidt-reality.cz/sindex.php?id_vyr...

mscat
27. jún 2009

víš co já si myslím,že ten jakson se stejně uplně spizdil...

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Týýý jo, tak ten je pěkný fakt, takové levné to tam máte? Tak to tady u nás a v okolí nehrozí, tu jsou ty ceny dost předražené ☹
Jinak je fajný, tak držím palce aby Vám vyšel. 😉 Jo jo zpizdil se, ale i tak byl dobrý 🙂

dzou
27. jún 2009

Ahojky som tu nova tak dufam,ze pisem otazku do spravnej temy ak nie tak sorry 😖 , no s priatelom sme sa rozhodli mat babo pred cca mesiacom, takze skusame a skusame 🙂 ovulku som si vypocitala podla cyklu , lebo ho mam dost pravidelny. Asi 2 dni po ovulke ma trochu bolelo v podbrusku aj teraz sa mi to obcas stava aj prsia ma zacali boliet asi par dni po ovulke. No vcera sme mali mensiu oslavu tak som si dala vino( som citala na nete ze by to nemalo v rannom stadiu skodit lebo plod este nie je uhniezdeny v maternici a tak nie je spojeny s krvnym obehom matky)sla som spat v poho a uprostred noci som sa zobudila ze ma boli brucho a doslo mi strasne zle, tak som aj zvracala. Myslite ze to moze byt priznak tehu? Zeby sa to podarilo hned na prvy krat? Chcem tomu verit, ale nechcem byt sklamana ako casto sa to podari na prvy krat?

mscat
27. jún 2009

moni:děkuju.i muj děkuje za ty palce 🙂 já se taky modlím,že to je paráda,aby nám to vyšlo že tu ženskou uprosím at dá přednost nám..tak snad kdyby byla trošku lidská 🙂 😅 fakt by se mi moc líbil,je to v mikulčiccích a to jsem zjistila že je to kousek i od naší mamky nějakých 15minut cesty a do břeclavi až budu dělat řidičák tak taky jede přímo autobus přes trvdonice kde bych vyšupla malého mamce uplně skvělý jen at to vyjde please 😝 😅 😅
a nee není to tady tak nromálně levný..to se právě musíme i zeptat jaký je v tom háček že je to celkem prý 6+1..a je to právě že i zreknostruované pěkně ty podlahy to je paráda plus okna koupelna...jen pár uprav a supr.jo akorát střecha je na výměnu...a ta je teda dost velká...takže jestli v tom není nějaký háček víš,aby neplesnivěli zdi třeba jestli ten dum je starý což určitě je...a tak no.tak se modlím at nám to vyjde bych byla hrozně štastná a pak už to miminko do svého ješte auto a můžeme si už klidně žít... 🙂
ale jinak je to tu taky drahé..většinou baráky třeba za 1 500 000 a je to pomal rozpadlina..

cambina
27. jún 2009

ahoj 😉
téda mscat...to je síla...každopádně je to podvod z jeho strany, takže určitě bych mu další peníze navíc nedávala, každopádně hrozí, že vás vyhodí...(jak jsem pochopila on je majitel a vy jste u něho v podnájmu?) pak záleží, co je ve smlouvě (většinou se píše podnájem na rok s tím, že pokud podnájemník poruší podn. smlouvu), což pokud máte ve smlouvě přesný rozpis plateb a doklady o zaplacení u vás nehrozí, ale naopak pan majitel si může vymyslet spoustu věcí, čím vy porušujete smlouvu. pokud není seriozní pronájemce je to na ..... pokud to je takový blb, můžete dokázat, že vy jste platili, to co jste měli, naopak on neplatil zálohy, jedinně soudně...
i v případě, že smlouva byla sepsána přes realitku....bohužel 😠

miško...a kde jsi včera celou dobu byla?...mě opět včera vypl notas a nešel mi vůbec nastartovat, večer mi přišla na návštěvu kamarádka a bylo mi hrozně špatně..ještě dneska mi není nejlíp 😖
miško...já jsem to první rok a půl nechávala více méně na náhodě a přírodě

monika0007...budu na tebe myslet a pak netrpělivě čekat na pozitivní těhutest...musí se zadařit 😵

dzou...jasně, že můžeš otěhotnět hned při prvním cyklu.., já jsem taky dvakrát otěhotněla hned první měsíc (spíše první týden) snažení...moje kamarádka třikrát otěhotněla během jednoho sexu v měsíci...šťastná to žena...takže ti přeji, aby to byl i tvůj případ a nemusela jsi čekat na otěhotnění dlouhé měsíce... bohužel, na odpověd, jestli se vám to podařilo si budeš muset počkat...ted na to ještě nejde odpovědět.

cambina
27. jún 2009

andy...to je teda na prd...vím, co to je mít astma...mě tohle trápilo dlouhé roky a ted se jenom modlím, at to nemá Dádik (protože i jeho otec má s tím problém)...vím, jak jsem se trápila já a nechtěla bych, aby se takhle trápil i on...bohužel, ted má prokázanou alergii a to už je krůček k astmatu...bojím se

dzou
27. jún 2009

Diki za odpoved dufam, ze sa to podarilo 😉 no priatela asi trafi 😀 ked som ho predsviedcala, aby sme sa konecne zacali snazit tak som mu tvrdila, ze to sa vacsinou nepodari na prvy krat(on chcel este par mesiacov pockat) ale ved aj tak bude rad teda ak je to ono. Momentalne mam 23 DC tak uz onedlho si mozem urobit test dufam, ze budu //

mscat
27. jún 2009

cambi :a moni:prozatím vyřešeno! 😠 🙂 zavolala jsem si sem majitele,hned jsem se ho zeptala kolik platil zálohy?on se podrbal na halvě jak pako že stovku myslím..tak jsem mu řekla že to je naprosto směšná částka na zálohy že aspon minimálně měla být 2000kč.že to by jsme se krásně vlezli maximálně by se doplácelo tak pět tisíc podle výpočtu.máme daných 2 500 to jsem mu taky řekla,že vím že je to málo na inkaso ale on si to stanovil s tím že zbytek bude doplácet.to dělal jako že si nevzpomíná.jsem mu to tršoku vytmavila,že my nemáme platit nic že bohužel on měl zvýšit zálohy prý to zapoměl....že teda počítá s tím že ted to zaplatí(mimochodem ješte nedošla voda,a elektrika)tak jsem mu řekla at se těší na další pálky 😀 😠 a že nejsme tak hloupý,že my své povinnosti plníme s tím,že on se stará o zbytek že jsme s tím počítali že on se stará o to o co má...hmm takže to zacáluje ale pořád dokola narážel že to potom propočítáme nebo co..jenže to se plete my nedáme ani korunu.tak blbá nejsem.ještě jsem mu pověděla že každý komu jsem tu částku oznámila z toho spadl pomalu ze židle a on že jasné že chápe..že mu jde o to jak to bude do budoucna samozřejmě tím narážel na to aby my víc platili ale já doufám,že nám vyjde ten domeček holky tak se modlete prosím... 🙂 já bych byla tak štastná kdyby nám to vyšlo..jestli buh existuje tak na nás myslí a dopřeje nám trošku štestí 😅 😅

mscat
27. jún 2009

dzou:tak držím pěstičky 😉 a přítel to kdyžtak rozdýchá 😉 😀
cambi:a jakto,že ti není dobře?tak snad to ten tvuj malý nedostane 😉 .já zas měla strach z atopického ekzému..,malému se na levé tvářičce celou zimu a ješte snad v dubnu držela vyrážka která se nevyléčila ani po krému to jsem mu to mazala měsíc.měl to škaredý takový suchy červené pupínky...ale už ok.možná ze zimy třeba počasí nevím ale svědilo ho to.

cambina
27. jún 2009

dzou...já jsem taky nevěřila, že by se nám to mohlo podařit napoprvé...věřila jsem, že do půl roku snad... zkusili jsme a byla jsem hodně překvapená
test nejlíp udělej nejdříve den po vynechání MS...přeji hodně štěstí

dzou
27. jún 2009

Dik dufam, ze aj ja budem prekvapena 🙂

cambina
27. jún 2009

mscat...že chcete koupit ten domeček jo? ten vypadá fakt dobře... a to si vyřizujete hypotéku nebo jak zamýšlíte?

cambina
27. jún 2009

a už jste se tam byli podívat?

flyangel
27. jún 2009

Ahojte 🙂

cambina
27. jún 2009

jé ahoj fly...tak jak je?

flyangel
27. jún 2009

no cambi celkom ok..vcera som mala damsku jazdu 🙂 tak som sa vyzurovala 😉 a ty?

cambina
27. jún 2009

jé se máš...já už jsem na takové dámské jízdě nebylo hodně dlouho...včera jsem mohla jít, ale bylo mi tak špatně, že jsem byla ráda, že jsem dolezla do postele...

mscat
27. jún 2009

cambi:jo kukala ses? 🙂 je fakt pěkný,jak je to tam zrekonstruované..a veliké..akorát ta střecha ta je prý na výměnu.jinak žádné moc velké dodělávky je to taková příležitost tak doufám...ano koupit by jsme chtěli,a hypotéku vyřizujem.teda ješte ne ale už jsem se ženskou na spořce domluvená že až vyhlídnem domeček tak máme dojít a budem rychle vyřizovat.podívat se jdem v pondělí v 17.00.ale jedni zájemci už jsou kteří si vyřizujou financování...tak ju bude muset nějak uprosit nebo nevím.moc bych si to přála...

cambina
27. jún 2009

mscat...ono to je těžké, protože ona chce co nejrychleji prodat...a kdo dřív dá, tak dřív má...popř. pokud ta realitka poskytuje úvěry, byla by ráda, kdyby to šlo přes ní, tím by jste pro ně byli v lepší pozici... nebo složit zálohu (tím by, ale musela být už vaše hypotéka jistá)
ono většinou do takového domu, co je za dobrý peníz je třeba ještě dost vrazit...proto je třeba všechno pozjišťovat

cambina
27. jún 2009

a ona poskytuje úvěry přes českou, tak šance skloubit to všechno dohromady

flyangel
27. jún 2009

aj ja som už dávno bola na dámskej jazde...ale teraz ma vytiahli von kočky lebo moj drahy bol na nočnej takže som šla

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

mscat... Tak to on platil zálohy 100 kč za vše? Jestli jsem to dobře pochopila, proboha co to je za mačo? A vůbec jestli jsem to dobře pochopila, že platil tu stovku , tak kde žije??? 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

cam, máš pravdu no, že do staršího domečku vrazíš tolik, že to ani nečekáš. I když vypadá na venek dobře, ale zevnitř třeba nemusí. Jen taková střecha výjde na statisíce ☹
U nového je nějak ta garance, což u staršího bohužel né .....

m.o.n.i.k.a
27. jún 2009

Navíc u těch starších domů, se to nemusí projevit hned, ale třeba za 3 roky... A ty opravy pak, ufff. Vím jak bratranec toho mýho předělávají spodek nahoře bydlí jeho rodiče(toho mýho teta, strejda) A je to starší barák, žádná novostavba, ale vypadá pořád supér a sám jak jsme byli na návštěvě říkal, že je to ještě horší jak stavět nový, že to předělávají a opravují půl roku a jsou jak kdyby na začátku 😖

mscat
27. jún 2009

cambi:aha že ta makléřka dělá úvěry přes č.spořku že?tak jako že byjsme přes ní vzali ten úvěr?my jsme se totiž chystali jít pro úvěr na spořku...takže myslíš že přes ni by to bylo lepší?

mscat
27. jún 2009

že jako by sme měli teda větší šanci??
moni:ano...platil u všeho 100kč.nevím asi je to idi.t! 🙂 ješte jsem mu řekla vždyt vy jste pan inženýr jak ste to nemoh tušit 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre