Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

sonidlov
17. nov 2009

jéjda tak držím palce a len samé lepšie správy dúfam budú

mscat
17. nov 2009

soni:děkuju moc..taky doufám,už jsem tu jak na trní..stále se nic neví.. ☹ 😒
ach jo...
tak je to mamky páté dítě na stará kolena... 😅 a teda holky co zažívá za trápení s ní,to nezažívala s nikým z nás,tak je mi ji líto teda...jen samé starosti pořád ☹

sonidlov
17. nov 2009

asi sedia na pohotovosta a čakajú na vyšetrenie neboj bude to v poriadku

mscat
17. nov 2009

děkuju...je to hrozné pořád člověk má o ty děti strach a celkově o všechny ☹
ted mi jen napsali že dostala injekci,už je doma a spí že byla unavená.ale stále nevím co jí je.
moc děkuji a přeji dobrou noc..
já už jdu taky k televizi a malý ještě nespí..

a teda že se mi ta menstruace spustila o 106 to vám povím. 😅 nemůžu ani chodit... 😅 😝

korenka
autor
17. nov 2009

pregnyl je hormón,ktorý pomôže k otehu,do 24 h musíte ale keksíkovať,ale najprv musíš mať ovulku a domin.folikul

mscat
17. nov 2009

korenka:já už tu ovulku měla..tak snad to už bude ok 🙂 děkuju

anieanne
18. nov 2009

Dobré ráno, dámy =)

Tak dnes ráno mi teploměr ukázal o další desetinu stupně méně, tak už na to kašlu, přestávám měřit, místo toho se zásobujuu hygienickými potřebami ( ona ta mrcha určitě přijde ve chvíli, kdy to bude nejmíň třeba, takže v pátek 😅 ). Jinak si říkám, že je vlastně dobře, že to nejspíš nevyšlo. Teď budeme stavět, a stěhování s břichem by asi nebylo nejlepší, nedej bože kdyby se to nestilo a mimi přišlo do rozestavěnýho 😝

No a co vy ?

Ms:
Co Sabča ? Snad už dobrý..

m.o.n.i.k.a
18. nov 2009

Ahoj holky 🙂
mscat, čtu, že se Tin zpustila ms, tak to je mi líto ☹ A už to vypadalo nadějně, ale nevadí, zadaří de příště 😵
A co sestra? Jak jí je? Bobek ☹
A co jinak? My už jsme přestěhovaní, ale nebydlíme tam ještě, jen tam máme věci a nábytek. Jsem ted u mamky, miláček př. týden přijede tak se tam bude malovat a nasazovat ta linka. Udělá úklid a hurá se přesunem tam 😵

mscat
18. nov 2009

ahojte holky

anieanne:vyjde to jindy 😉

Sabča ještě nevím...prý je to nějaká viroza ..jenže to oni magoři říkaj vždycky.dnes jeli k obvodní dr.tak pak mi dá vědět. ☹

děkuju za optání holky

Moni ahojky:tak vás čeká ještě práce ..ale aspon se můžeš radovat že vánoce už budete mít ve svém,určitě máš z toho velkou radost 😉
nevadí,nemusí ti to být líto 😉 že se spustila ms..je to známka toho,že je sliznice v pořádku..i ovualce byla 🙂
menstruaci mám teda vážně pěkně silnou..sotva lezu,večer mi bylo uplně zle,sotva jsem dolezla do postele.fuj teda 😝 🙄 🙄

m.o.n.i.k.a
18. nov 2009

mscat, tak hlavně at se ségra brzy uzdraví a je to fakt jen ta viroza, nic jiného.
Jo jo to určitě 🙂 Hlavně se těším na to zařizování, chodíme ted po obchodech a nakupujem doplny, nábytek a ták, takže je to supér 🙂
Hlavně at se Ti to dá už dopořádku a může být opravdu normální snaženíčko 😵

mscat
18. nov 2009

moni:hmm nevím.asi prý ano.volala mi mamka že ted jim tam dojede dr.se na ni podívat.prý je ji malilinko líp.
a děkuju..snad to bude už lepší jenom.
to já jsem ted ráda že nikde nemusím nic nakupovat...všude ty bacile.člověk nečte nic jiného 😝 😝

děkuju...už bych chtěla mimiňo 😀 a malý furt chodí.a že kupíme miminko 🙂

m.o.n.i.k.a
18. nov 2009

Mscat, já to tak neřeším ty bacily, to by se člověk musel zavřít doma a být doma 😀 A nebo se z toho všeho zbláznit, to bylo a vždycky bude ☹
Aspon se odreaguju a pokochám 😵 Lukášek se už taky těší na sourozence tak snad mu to vydrží i pak.
Pořád chodí a ptá se kdy se narodí a kdy ho budeme mít doma 😀
No ještě užívej a pak se zadaří, hlavně na to nemyslet, psychika taky dělá hodně 😉

mscat
18. nov 2009

moni:jj tak já jsem v pohodě..nemyslím na to až tak.ok je to 🙂 já vím že jednou někdy to přijde..zatím mám dost práce s tím jedním takže na to netlačím.až bude tak bude 🙂

já vím ohledně těch bacilů...ale když já letos z toho mám hrůzu už.kvuli tomu jak tom dopadlo minulý rok. 😝
snad bude letos malý zdravý!

jo,určitě mu to vydrží to těšení 🙂 a kdy budeš vědět copak čekáte jistě? 😉

m.o.n.i.k.a
18. nov 2009

mscat, jednou určitě a hlavně tehdy kdy to nečekáš, protože my to nečekali absolutně 😀 To je fakt, že jak na to nemyslíš a věnuješ se jiným věcem, tak to jde rychle 🙂 Však to se dočkáte taky cobydup 😵
Neboj malý bude v pořádku a zdravý.
No co čekáme se dozvíme až se ta naša potvůrka v tom bříšku dobře otočí, je otočené tak, že tam dr. prd vidí a tak je otočené už dlouho,tak je taky možné, že to bude překvápko do porodu 😠 Tak uvidíme co bude, tedka jdu zase 27 a pak nějak v prosinci 11 nebo nějak tak, tak snad se do Vánoc ukáže a jak né, tak smůla no.

m.o.n.i.k.a
18. nov 2009

mscat musím fičet. Tak se měj hezky a optarujte se, zase se ukážu papa 🙂

andy2306
18. nov 2009

ahoj holky-co nového?
jak je mscat,bříško bolí mín?
xeni-jakpkaj je tobě?
soni-myslím na tebe a doufám,že aspon tobě to vyjde tento měsíc 😉 😉

my jsme byli s terezkou v poradně-na poslední hexavakcíně-tak jsme pochválení-ona u toho očkování nikdy nebečí-TO FAKT NECHÁPU-to po mě nemá-já jsem dosraná z každé jehly 😀 😀 😀 za 14 dnů poradna přesně v 6měsících-poslední dávka prevenaru a máme to za sebou.

mscat-já se těch nemocí taky moc bojím.ale už jsem si řekla,že to nebudu řešit-kašlu na to.stejně tim,že bududoma sedět,přemýšlet nad tím a stresovat se,nic nezměním-co se má stát,to se stane-a já věřím,že nám nic zlého /a doufám,že niikomu nic/.hanička už šla aj dneska do školky-nebudu ji kvůli chřipce nechávat doma-protože zatim tu nic u nás neřádí-a stejně aj když ji budu izolovat,takmůj chodí do práce kde je přes tisíc lidí-tak by stejně klidně mohl něco dotáhnout on.a ona je v té školce maximálně spokojená-ted tam budou mit mikulášské besídky,budou se fotit-a vánoční besídky /taky už pilujem koledy 😀 😀 )tak at si to tam užije.

korenka
autor
18. nov 2009

ahojte,ms došla,takže bojujeme ďalej... 😒

andy2306
18. nov 2009

korenka- ☹ ☹ ☹

mscat
18. nov 2009

ahojky

moni:tak už by se mimi mohlo ukázat..jsem zvědavá 😀 😀 😵

andy:malý taky nikdy nebrečel při očkování..teda když byl menší ted už má strach z doktorů ☹
já vždy měla hruzu jak bude chudák plakat..a místo toho jsem řvala já a on ani nepípl 😀 teda

aj když už byl starší tak nastavil ručičku,jen trošku zaknudlal..ale ted už má strach,jen když vejdem do dveří..ani se mu nedivím ☹ 😒
ale jak píšeš....to po mě taky nemá...mě paní doktorka honila s mamkou fakticky kolem stolu a já jim tu ruku nedala a nedala 😀 😝 ted už mi to neva vydržím 🙂 😝

sonidlov
18. nov 2009

Ahojte baby, 😀
korenka to mi je ľúto ☹
ja som dnes v robote tak trpela ozaj strašne ma začal boliet pravý vaječník až do krížov až ma v nom pichalo, že chvílkami som asi aj prestala dýchať dúfam nie som prechladnutá, lebo ten hlien mám stále ale je priesvitný
hmm....neviete niektorá poradiť čo to môže byť ?
mscat ako s malouvieš niečo už bližšie?

mscat
18. nov 2009

soni:já nemám tušení..ale držím pěstičky,že se vám zadařilo!! 😉 😉
a děkuji za optání...ano je to teda virové,má málo vitaminu B,musí brát probiotika.dnes už je jí prý o něco lépe,jedla suchý rohlík aspon.

toja
18. nov 2009

ten pregnil je na recept?

mscat
18. nov 2009

toja:bych řekla že asi ano 🙂

korenka
autor
18. nov 2009

ano,je na recept a to sú injekcie,ktoré sa pichajú do zadku,do svalu

dzou
18. nov 2009

ahojte 🙂 mscat ma riadne sprdla ze k vam uz nechodim 😅 tak vaaaaaaazne sa ospravedlnujem ale uz robim cely tyzden a nejak nie je cas chodit do voac tem ja som vacsinou v julovkach...
ako sa vam dari? Kessynke moc gratulujem k babetku...
ja uz taham 6.kolo a nic 😠 zatial ale tak mozno teraz sa postastiiiii

mscat
18. nov 2009

dzou....já si s tebou ráda písinkovala 😅 😉 ☹

že já sem tě sprdla 😀
tak já bych ráda věděla jak pokračujete a tak víš 😉 😉

dzou
18. nov 2009

jasne ja sa ozvem jo? 😉 teraz uz idem bubat 🙂

andy2306
19. nov 2009

ahoj holky-
mscat-taky si myslím,že až bude terinka starší,tak už bude taky plakat u očkování.zatim se nebojí-nemá z toho rozum-a jak psalas-one nebečí,mamka to obečí 😀 😀 když jsme šli na první hexa v září,tak se mi smála sestřička,no trapas 😀 😀 a mě taky naháněli po třídě-tenkrát ještě chodila očkovat doktorka do školy celou třídu za ráz-a honili mě po třídě.potkala jsem svoji třídní jak jsem byla u našich a hned si na to vzpoměla 😀 😀 dobře jsem se zapsala. 😀

anieanne
19. nov 2009

Ahoj kočky =)

Jakpak se máte ? Já si byla vyzvednout šatičky, za chvíli vyrazíme pro kytičku, a večer frrr do Poděbrad na hotel a paaak... 😀

Jináč, svatební noc nebude - jsem to ráno tentononc 😅

mscat
19. nov 2009

ahojte

anieanne:tak si to dostala? 😅 😝
jak naschvál.
Teeeda už tak..-jsem nervozní za tebe 😀
Tak si to pěkně užijte,určitě to bude krásné. 😉 Hodně štestíčka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre