Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

jane86
7. jan 2010

Dobrou holky. Jsem mrtvá a je mi blivno 😢

m.o.n.i.k.a
7. jan 2010

andy jo no, jsem taky docela akční a ted mi to chybí, hodně jsme cestovali a ted jsme dlouho nikde nebyli, a tak se těším až bude malá na světě a vyrazíme ven, někam na výlet, ona bude v kočáře , nebo k rodičům od toho mýho atd. doma se už nudím, chodíme ven, ale už jen na krátké procházky, více se zadychám a vše mě bolí 😅

sonidlov
7. jan 2010

mscat jééj gratulujem 🙂 neboj hypotéka vyjde a budete všetci spolu a šťastný mám z teba radosť opatruj sa 🙂))

andy2306
7. jan 2010

m.o.n.i.-jako že byste ji dali hlídat?
já nedokážu ještě pořád terzku někam dát-jsem z toho nervozní jen když ji někdo má venkuv kočárku.jsem na ni závislá,chci ji mit pořád zatim u sebe-je to asi aj tím,že kojím.u haničky jsem to štěstí neměla a tak si to užívám a potřebuju ju pořád vidět,mět u sebe.akční jsem myslela spíš jako že mjsím pořád něco dělat-nedokážu jen tak sedět a nedělat nic.ona mi spí dopoledne vic jak dvě hodiny a to já nevím,co bych dělala-se nudím.venku jsme taky často,ale v tomto počasí to nejde tak jakv létě-to jsme kolikrát došli dom až navečer.a určitě to tak bude i ted,to už bude chodit,budem u baráku se hrát,máme tu posezení,bazen nafukovací jsme koupili-tak budeme mit zábavu na léto. 😉 bude to mhohem akčnější než ted v zimě,kdy je tma už ve čtyři.
no ty záda to je hnus co,když bolí?taky mě bolely hrozně ke konci-no nevím,nevím jestli je těhu požehnaný stav.ale co bysme pro ty mimina naše zlaté nevydrželi,že?tak si ty poslední týdny užívej,ty letí jak splašené.

m.o.n.i.k.a
7. jan 2010

andy né, malá by jezdila taky, samozřejmě, že né hned, ale jak se oteplí třeba ten březen , duben, nějaký výlet určitě podniknem. My jsme zvyklí pořád někam jezdit, na hory, někam se podívat na nějaké památky, tak se těším až zase někam vyrazíme třeba do přírody na procházku, malá v kočíku a malý se vylbne, mám to hrozně ráda a doma bychom nevydrželi, pro nás už je tedka hrozné, že nemůžem na hory, když je sníh se vyblbnout, ale tak už to vydržíme a pak budem zase normálně fungovat a brát všude malou, nemám hlídání a ani bych nechtěla aby mi jí někdo hlídal, ani u malého to tak nebylo, vše jsem si dělala sama, po nikom nic nechtěla a i do obchodu jsem si ho brala, prostě všude 🙂
No my léto prosedíme na koupáku a nebo u tety v Itálii, uvidím jak to bude jestli se odvažíme s malou jet, do toho daleko 🙂
Jinak záda, to je hnus největší, poslední týden mě chytají brutálně teda a kvůli tomu i špatně spím. 😖
Už abych byla tak v půlce února. 😀
Letí to, letí. Včera jsme byli kupovat kočár, ještě postýlka a povlečení do ní mi příjde a budem připraveni, pak nevím jak by to bylo s chystáním, už ted nemůžu 😅

mscat
7. jan 2010

soni:moc moc děkuji 🙂 😵

andy:jasné já jsem na mateřské taky spokojená jinak bych rozhodně do další nešla 😅 ale já zase upřímně můžu říct že s malým já mám zápřah teda..prostě klidně si připustím a nemám s tím problém že někdy nestíhám si pomalu ani vyčistit zuby při něm.teda ted už ano ale když byl menší tak to byl někdy velký problém to stihnout.když třeba jen řval...třeab v roce a půl..ježiš to byl fakt uřvanec hnusný 😅 a nestydím se to říct..fakt byl protivný a na mě už toho bylo dost když jsem jela durch sama třeba 14 dnů a děcko permanentně téměř brečelo.a fakt mě nenechal nic udělat.takový byl..a není dodnes samostatný,.pořád mamka jen něco.ani se nevyčůrám v klidu hned ho mám za zadkem 😅

ale doufám že ho na to připravím a nebojím se že bysme to nezvládli.no akorát že ted začal být na mě vážně závislý.až ted.jen maminka maminka.chce se dost často furt chovat..knudlí jak mimino,nevím co ho to chytlo.najednou se rozbrečí zas kvuli každé ptákovině..no to ho ale musí přejít 😅

jinak jsem se dnes večer pěkně chytla s matkou..jsem nadala do ku...do pi 😅 😅 🤐 ups... 😀
ne konkrétně ji ale taká slova mi do vět vlezla 😀
jsem musela zhučet malého..ono to jinak ani tady nejde nahnat ho o půl 9 do jednoho pokoje a tady ho kvuli sabince držet v místnosti jak vězně.jsem z toho na nervy uplně.tak malý furt vymýšlel blbosti a ne a ne spát.tak jsem už musela huknout a nakonec začal brečet jak jinak.před spaním vždy tak protestuje.
matka dovalila že co mu dělám a bla bla...jaj boha.tak jsem ju seřvala že jak deb...l ho tady usměrnuju at ona nenadává že budí sabinu že teda jako jak už mu to mám říct když je pozdě a on ne a ne spát.a podobně.nakonec jsem ji řekla že ho aspon vychovávám ne jak ona sabinu že se z ní míní popo a holka z ní akorát prču má a vymýšlí si furt že ju bolí břicho a maminka kolem ní létá jak pošuk a sabina se nappůl jen culí a hraje to.kope do tatky řve na matku,to ju i štípla a zařvala na nu přede mnou..matka nic zustala sedět..no chápete to.já bych ji tak sflákala po té prdeli že by si ani nesedla...jenom tříská s dveřama protáčí oči dělá ksichty vyplazuje jazyk,adriana odevšad vyhání.matka nic..dojde k ní řekne beruško dá ji pusu a co chceš papkat...ježiš moje nervy. 🙄

jako aspon mě dvou a půl leté dítě poslechne víc jak velká školačka už.napočítám do tří a malý už valí.jasné...ne vždy musím si pro něj i dojít.ale ví že bude zle když neposlechne..ne že by dostal na zadek...ale že si pro něj stejně dojdu a budu křičet.u nás to jinak ani nejde prostě většinou.

tak jsem se tak rozčílila...a nálada hnusná pokračuje 😠
ježiš holky..já chci domov!svůj náš domov.jaj boha...ještě b udou se mnou hormony házet tak to se budem rafat možná ještě víc..oj oj 🙄

jo a jinak mě můj ted taky naštval...tak jako on mi napíše že na těch testech nic nevidí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že se tam něco málo črtá no.tak jsem řekla at jde spát nebo na oční.že je fakt mimo už. 😅 🙄

mscat
7. jan 2010

jinak zítra jdu na návštěvu za známou ..má dvouletého a měsíční holčičku. 🙂 tak ji oznámím že jsem těhu 🙂 ta bude mít radost...a ponuchnám si miminko..a třeba mě to těšení v této blbé situaci chytne 🙂 juj jsem to nechovala tři roky už mimino 😅

andy2306
8. jan 2010

ahoj mscat.
já taky nemám problém říct,kdybych něco nezvládala,nestíhala,děcka kdyby byli protivné a nevím co.ale zatiim to tak nemám,tak to napsat holt nemůžu.aj hanička byla hodné miminko,takže jsem neměla pocit,že je to hrůza.kdybych měla uřvané děti,tak bychsamozřejmě mluvila jinaka,ale asi jsme fakt měli štěstí.
to je hrůza ta malá sabinka-a mamka že ji to toleruje.snad brzo budete ve svém,nebo z toho zešílíš.ty jo......tříleté dítě vychované víc jak školačka-to je síla teda věřím,že by mi nervy hráli jako tobě určitě.
hlavně se moc nevztekej-jsi přeci těhotná,tak se šetři.můj mi taky tvrdil,že na těch testech nic nevidí ze začátku-oni jsou slepí. 😉
m.o.n.i.-já jsem taky taková,že si hlídám sama-beru je všude sebou,na úřady-do obchodu.ono to ani jinak nejde,když babička bydlí 35 km daleko-a ta druhá nehliídá-navíc bydlí na opačném konci jako my a to je 40minut cesty,má 65 let-a už by to ani nezvládla dvě děti hlídat.ale mě to nevadí teda....když si člověk nezvykne,že mu někdo pořád hlídá,tak mu to nechybí,protože to nezná.
my jsme v létě taky jezdili po výletech i s malou,brali jsme ji všude,i na koupák.to se nedá nic dělat,když už máš i tříelté dítě,které si chce užít léto i zimu.u moře jsme zatim ještě nebyli,ale po památkách jezdíme taky.a v létě se chystáme i na nějakou dovolenou,a v zimě pak na silvestra bych chtěla taky jet do hor.jsem astmatik a doktorka mi to přímo doporučuje a děckám to taky udělá jen dobře.nehledě na to,že se ve sněhu vyblbnou.
teda tady toho sněhu je,to si nepamatuju-a na netu píšou,že bude hůř..no to je na dílka teda.škoda že to nebylo na svátky tolik sněhu.
mscat-tak co testík dneska ráno,dělala jsi?

mscat
8. jan 2010

andy: 🙂 já jsem měla taky zlaté miminko..to už jsem tu psala 🙂 malý je holt chuligán 😀 i moje teta když tu byla to měl malý 4 měsíce..tak se mě ptala jestli je to normální že ho neslyší za celé dva dny zabrečet 😀 tak jsem říkala no hold mám hodné dětátko.on není zlobivý nebo zlý 🙂 je to raubíř vymýšlí lumpárny.ale to je normal je to děcko 🙂 zase je s ním parádní prča ted 😀

jojo andy s tou sabinou je to hrůza to fakt teda.někdy vážně škoda slov.protože to je fakt spratek.

holky jinak tady je taky hotová sněhová kalamita 🙂 za chvíli půjdem určitě ven!paráda už jsem to i fotila...bydlíme dost pod kopcem..takže se z malým potáhnu s bobama 🙂 a budem řádit jupíííí 😀 fakt je tu teda síla sněhu a sněhu krása 🙂

jojo testík jsem si dělala za chvíli dám do albumu

dnešní graf
http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

jane86
8. jan 2010

Dobré ránko holky.

mscat
8. jan 2010

jane ahojky jak je?

xena1
8. jan 2010

bre ranko ,mscat....juuj teplotka sa drzi....super...som zvedava na testik....sup sup...
uzi si maleho teda,u nas pojde dnes vonku mm s benjim a oliverom,a ja ostanem doma s jojom-je chory a so psom...chcem dnes vegetit...lebo zajtra budem sama s troma detmi,mm ide pracovat...

andy ahojky..... 🙂

jane86
8. jan 2010

mscat zase blivno, sice jsem nezvracela a každou chvilku mi připadá, že budu....děs 😲

xena1
8. jan 2010

mscat a tvoj krcok ako???mooj sa mi zda ze ide vyssie ,tak som jasna... 😉

mscat
8. jan 2010

xenka ahojky

čípek jsem dnes nesledovala...jen sem ráno změřila a udělala test, 😅 už tam nebudu až tak moc štourat. 😅 večer byl ok dole tvrdý. 🙂
tak relaxuj..a at je malý brzo zdravý!

jane:mě dnes taky lehce nevolno...ale jen od hladu hned po ránu..tak jsem se musela najest.u malého mi to začlo taky tak.furt hlad a když jsem se nenajedla tak špatně mi bylo. 😝

mscat
8. jan 2010

už jsou tam testíky 🙂

xena1
8. jan 2010

krasne ciarocky....mirus...uz som z tej mojej mrchy na nervy...nech uz pride a ideme do caru...takto mi je iba zlea nic...

mscat
8. jan 2010

xenka: ☹ ...kolik že jsi ted??

andy2306
8. jan 2010

mscat-hezké čárečky-už jsi jasné.a voláš k tomu dr,?
ty jo-neblbni s tím taháním do kopce s bobama-jsi těhotná,asi jsi si to nestihla pořádně uvědomit,co?fakt opatrně.první trimestr se musíš šetřit. 🙂
mě to taky našiříkají,když tu jsou,že neslyší terku za celé dva dny-sousedi prý kam to děcko dáváme.ale já si nedělám plané naděje-jak jsi napsala,je to dítě-a dřív či pozdějc raubířit začne.mscat-přece bysme nechtěli,aby kam je posadíme,tam by byli,ne? 🙂
ty jo-fakt nechod do toho kopce bobovat.at jde někdo s váma-a malého povozí.a co té mamce,neřekla jsi nic?a tvůj kdy dojede?to už budeš mít tak velkou čárku,že to už ti neřekne že to nevidí.mám s tebe fakt radost.

xenka-ahoj 🙂 já ti přeju,aby jsi taky našla druhou čárku a abyste to s mscat tady mohli společně prožívat.držím ti pěsti 😉

cambina
8. jan 2010

ahoj 😉
mscat...čárečka hezky sílí 😵

m.o.n.i.k.a
8. jan 2010

Ahoj holky. Tak jsem dnes byla na poradně a jsem asi 30tt+4-mám to pokaždé jinak, ale termín mám jak na konovy, tak nevím co to furt mění a vážíme asi už 1588g.
Andy ani nemluv, jak já bych jela na silvestra někam na hory 😵 Určitě jedte, samo, že Vám to udělá dobře na čerstvém vzduchu... 😵
Mscat supééér testíky 😵 😵 😵

andy2306
8. jan 2010

m.o.n.i.-už to popoháníš co a oni ti to furt prodlužujou? 😀 😀 to fakt uteče.ten poslední trimestr je na jednu stranu krásný-bříško velké,mimisek se vrtí-ale já se taky modlila,at to uteče a mám pokoj.m.o.n.i.-těhotná na hory nemůže,že?proto jste nejeli asi.neboj-brzo vyplkneš mimi a budete trajdat jako vždycky. m.o.n.i-a jinak vše vpořádku,mrvila se malá na utz?

normálně holky-haničce někdo v úterý ve školce ukradl uplně nové gatě zateplené-fialové.měla je na sobě pět minut.učitelky čekali,jestli to někdo omylem nevzal a nikdo nic nedonesl,tak dali ceduli na nástěnku jestli to někdo omylem nemá.a ted mi volali ze školky,že jedna holčička si v nich vesele nakráčela-dle popisu jsou to ony,vypadají fakt nově.a je fakt náhoda,že doted tam stejné kalhoty nebyli-a ted naráz,až se naší haničce ztratí,tak ona si v nich dorazí.tak počkají na tu maminku a zeptají se jí-jsem zvědavá,jak to dopadne.jsem fakt naštvaná.kvůil nim jsme jeli do kyjova v této kalamitě...ach jo.lidi jsou svině...a maminka si nadrzo tu holčičku do toho obleče...ty jo....ta musí mít nervy teda.

ahoj cambi,jakpak se máš?

cambina
8. jan 2010

ahoj andy...no je to síla...jsem taky zvědavá, jak to dopadne...u nás ve školce se taky krade, proto nemáme dávat dětem značkové a drahé věci...dokonce se kradli i hračky na ven...a minulý rok vykradli kancelář během dne...to byli nějací feťáci, kter potm chytli
mscat...a já jsem počítala, že budeš těhu hned po první ovulce...tak to neva, jsi po druhé 😵

andy2306
8. jan 2010

cambi-to nebyli značkové,to byli od vietnamců-to by mě fakt trefilo kdyby to byli značkové.ale nosí tam i bundu za šet set-tak ji budu dávat tu levnou co má doma,už se fakt bojím,že příště půjde ze školky nahatá.ale co naděláme.maminka řekne,že je koupili a hotovo.alet ady je koupit nemohla-mám to tu oběhané.sehnali jsme je v jiném městě.jinak učitelky říkali,že se tamnikdy nic neukradlo.že se stane,že někdo něco vzal omylem,někdo kdo dítě pravidelně nebrává a neví co nosí,ale zase se to vrátilo.tohle je poprvní.

andy2306
8. jan 2010

no a aby toho nebylo málo tak mi volali ze školky znova že haničče leze teplota a boli ji hlavička ☹ ☹

michalag
8. jan 2010

Ahojte 🙂

hned ako sa mi teraz dalo ... prve co bolo som pozrela do albumu mirky a ciarocky ti krasne silneju, uz ju tam vidim pekne 🙂 😵 😵 😵 .... tesiiiiii sa a kedy planujes ist k dr.?

mscat
8. jan 2010

moni:to už je kus baby teda 😵 😀

cambi:ano sílí 😵 noo po druhé 😅 🙂

andy:jdu k dr už v pondělí před devátou hod. 🙂
jj já vím že bych neměla blbnout s těma bobama 😅 ale ono to není zase až tak těžké..jej ted fakt budu muset dávat pozor...velký nezvyk po čtyrech letech 😅 😀 a hlavně se teda začít stravovat zdravěji asi 😅

miška:ahojky.v pondělí k dr 🙂 děkujiiii 😵

holky špiním..mám strach 😖 měla jste to některá v den očekávané ms???já při malém teda neee!! 😒

andy2306
8. jan 2010

tak kalhoty máme doma-maminak opravdu měla doma dvoje,tak nám je vrátila a omlouvala se.haničku už můj dovezl,nekašele-nesmrká,takže to nebude nic hrozného,jen teplotka-virozka
mscat-věřím,že se bojíš-já měla špinění chvilku na začátku u haničky.držím palce-snad to bude dobré.at už je radši pondělí a víš,že je vše o.k.že?

michalag
8. jan 2010

Mirka, niektore baby spinia pocas prvych mesiacoch ked maju dostat mrchu, tak sa nestrusuj 😉 🙂

michalag
8. jan 2010

a grafik vyzera tiez super, neboj sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre