Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
1. júl 2009

Ahojte! Môžem sa votrieť?

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Moni jasně, proč né? 😉 😉

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Koukám , že jsi stejný blázen jako my do méďi půa 😀 😀 😀

monika0001
1. júl 2009

Jej - monika ake krásne meno máš.... 😀
inak co som citala, ze pri tehu boli brucho..mna nebolelo...

Cambi - ahoj! neboj zvladnes to. ja som tiez bola mesiac bez nettu a myslela som ze nevyrzim, ale taak rychlo to ubehlo, ze ani nebdes vediet ako a budes opäť tu na konikovi... 😉

monika0001
1. júl 2009

nooo ja mozem macka pu... mam snad vsetko co som v obchode nasla 😀

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

Jo taky jsem si říkala, že máš hezké jméno 😀
No uvidíme 😉
Jsem tak do něj praštěná. Ten můj ze mě šílel a řekl, že to nekupuji pro malého, ale pro sebe 😀 😀 😀

monika0001
1. júl 2009

no moj to tiez vravi ale kupuje mi to on... chichichichichcihcihci 😀 😀 😀

No nie je to krásne? Aj izbu ideme tak vymalovat... 😀 😝

venyska
1. júl 2009

monika:hihi,no já vždy po sexu ležím nehybně,a nejdu ani na záchod až ráno 😉

monika0001
1. júl 2009

veny - to aj ja tak robim.. ani za nic nejdem na wc... 😀 a prvy raz som aj nohy na stenu davala... 😀 😀 😀

venyska
1. júl 2009

monika0001 doufám ale že to k něčemu bude ☹

mscat
1. júl 2009

AHOJTE HOLKY
monička:mě taky břicho nebolelo při těhu..teda až ve druhém měsící ano,to jsem měla neskutečné křeče že jsem nemohla ani dojít na autobus..ale dřív ne takže tě ted vubec nemusí bolet břicho 😉 😉

mscat
1. júl 2009

a jinak taky máme rádi médu pu 😉 malý má misku na jídlo a odebíráme knížky 😉 ale spíš si frčíme na cars 😀 z toho filmu takže to mám z internetu světlo,pytel na hračky..propisku,tužky,gumy,sešity... 😀

venyska
1. júl 2009

Koukám tady nikdo není,na letničkách vůbec nikdo není...děs ☹ ☹ ☹ ☹

mscat
1. júl 2009

venyska já vubec dneska nemám čas... ☹ jsem tam kuknu ale nejde to malý chce pořád pozornost už mi hrabe! 😝 já už jsem taky strkala nohy pomalu na strop že to zkusím jestli to funguje 😝 😀

venyska
1. júl 2009

Mě usnula v 5 malá,jinak jsem do té doby taky neměla čas.Je bouřka,hnus,a to jsem se ráno opálila a postavili jsme bazén ☹ Já doufám že jsme se nesnažili příliš brzy.Ovu test mě ukázal pěknou druhou čárku,sice slabší,ale byla tam(včera).To znamená že ovu je za dveřma,takže snad se udržej do opravdové ovu 😢

mscat
1. júl 2009

doufám...myslím,že by se vám mohlo zadařit...tak se snažilkujte i dnes?! 😉 😉 taky mám ebazen ale zatím nepostavený už ho máme koupený dva roky a ješte se nestavěl 😝 není kam ☹

venyska
1. júl 2009

Já ti nevím,dnes na ovu testu slabší řárka.Žeby už po ovu?To je kravina ne?Dnes je manžel v noci v práci... ☹

mscat
1. júl 2009

hmmm..já ani nevím jak to chodí,ale mě tu druhou čárku ukazuje furt ale ješte ne výraznou ale bývá hezky vidět tak nevím.sem myslela že po ovu už to neukazuje tak asi před ovu ješte

venyska
1. júl 2009

Já už jsem z toho debža...Kašlu už na to,budu doufat jen.Jsem 11-tý den cyklu

mscat
1. júl 2009

JÁ SI MYSLÍM ŽE TĚ TEPRVE OVU ČEKÁ 😉 A MĚ MUJ DOJEDE NA 13DC 14DC 15DC TAK TŘEBA BYCH MOHLA MÍT TU OVULKU 😅

m.o.n.i.k.a
1. júl 2009

NO HOLKY SAMOZŘEJMĚ JSEM TO ZAŘEKLA, PROTOŽE MĚ UŽ ZAČÍNÁ BOLET V PODBŘÍŠKU, TAKŽE MAZÉC 😀 RADĚJI NIC NEŘÍKAT 🤐 😀

sonidlov
1. júl 2009

simib
ďakujem určite to musela byť veľká bolesť aj toto je. Vieš mal právo žiť a to je zlé ked sa k tomu takto stavajú lekári.

mscat
1. júl 2009

MONI...TŘEBA NEE 😉

tatranka111
1. júl 2009

ahojte baby.....neviem či to tu patrí, ale stala sa mi taká vec...... asi pred troma dnami ma pobolievalo brucho od pupka dole....v podstate sa to deje už tri dni, tak ak nahodou niektorá niečo také zažila poradte mii prosíííííím.....neviem či to je tým, že sa asi sledujem, ale to si nemyslím, ale bo sa mám bát či mi niečo nieje? ☹

venyska
1. júl 2009

tatranka:Ahoj,kolikátý jsi dc?

tatranka111
1. júl 2009

veny.......dnes je to 24 DC

venyska
1. júl 2009

Poznáš u sebe ovulaci?Nebo jí nějak zjišťuješ?Já mám tohle při ovu.Pak už jen píchají vaječníky

tatranka111
1. júl 2009

no neviem ovu poznam iba podla hlienu a BT, ale myslím si, že už asi druhý mesiac neovulujem.....BT sa stale drží okolo 36:6.....cyklus mam 28dnový vdaka duphastonu....čiže ovu asi už davno mala byt....ak teda vobec bola

venyska
1. júl 2009

Tak to už vážně asi neporadím...je mi líto.Můžeš být třeba jen nastydlá.Asi nejlépe uděláš když zajdeš k doktorovi pokud se nic nezmění,ba dokonce zhorší

tatranka111
1. júl 2009

no ved uvidím ak sa to nezmení budem k nemu musiet zajst.....ajtak dakujem za radu.....papa a ešte raz dííík 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre