Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
13. jan 2010

andy nebo někdo kdo už byl těhu....špinili jste při těhu po sexíku??my ted měli první sexík v těhotenství a teda zase špiním..nebo prostě jsem po tom zašpinila a ne málo 😕 ☹ 😒 ..to jako budu mít rizikovku nebo co 🙄 ☹
koupím si ještě dvě balení testů...jako to teda jsem při malým nezažila..to jsem mohla juchat jak chtěla 😅 ..ted vidím že ani ten sex zřejmě mít nemůžu 😅 ☹ .jaj jaj....snad to bude ok.no můj hned řekl že ten sex už byl poslední teda. ☹ 😅

andy2306
13. jan 2010

😝 😝 😝 😀 no nazdar

mscat
13. jan 2010

alzbeta:to máš stejné jak já..mě nikdy nemůže najít žilu 😅 a jednou mi tam s tou injekcí tak pokroutila že mi krev začla stříkat všude 😀 😅 ..he ale já to taky nesnáším víš jak se mi udělalo zle 😝 🙂

andy2306
13. jan 2010

mscat-my nesexovali.nemohli jsme-měla jsem zákaz.když jsem měla první porod dřív a u druhého tam bylo riziko.takže nevím-ale jako neblbnite,fakt.vykašlite se na to,jo?klídek...jsou i jiné praktiky.

mscat
13. jan 2010

andy: 🙂 tak jako toto byl vážně velmi šetrný sexík,to opravdu 🙂 žádná divočina 😀 ..jsme opatrní ale abych hned začla špinit..hmm to vidím asi taky na ten zákaz ooo jéééé 😀 😅 ..a tak po dvou týdnech už byla chut no 😅 ted už teda nebude po tomto 😅 😝 nevadí co se dá dělat.jasné..budou jiné praktiky 😀

andy2306
13. jan 2010

ty a kdy to stíháte jako?když je vás plný barák? 😀 😀 😀

korenka
autor
13. jan 2010

andy,len či ty tu ešte budeš,keď sa nám zadarí??? 😉

andy2306
13. jan 2010

KORENKA-SAMOZŘEJMĚ.jsem tu už rok a půl-sleduju to,jak se máš.to by bylo abych tu nebyla-pokud mě s tadyma teda nevyšupnete 😀 😀 😀
jdeme ven,zatim ahojík.musim něco dělat,nebo od vás se nedá odtrhnout baby jedny...papa zatim 😀

alzbeta.hod
13. jan 2010

výsledky budou kolem 4, nechtěl mi to říct po telefonu tak mi to zjistí sestřenka přes jednu známou co tam dělá. Ale teď je u dr. tak počkám lepší než do zítra.

monaberuska1
13. jan 2010

holky tak co mate nekdo dneska dr??nebo je uz jste byli sup svysledkama

mscat
13. jan 2010

alzbeta:proč ti to nechtěl říct přes tel??

andy: 😀 malý šel spát a my si šli taky lehnout.a do pokoje nikdo neleze.mamka se sabinou byli u sebe v pokoji,brácha u sebe zalezlý a ludva u tv 😀 říkám to bylo jen tak light 😀 ..no a i přesto že to bylo opatrné tak špiním ☹
nejsme zas takový maniaci 😀 😅 to bylo po dvou týdnech a přišla chut 😀

monaberuska1
13. jan 2010

alzbetko, proc??,ti to nechteli rict??to nechapu??

monaberuska1
13. jan 2010

mscat, kolik vas bydli v jendom baraku??a jak to mas??to mate spolecnou kuchyn a tak??

alzbeta.hod
13. jan 2010

prý to nesmějí a HCG vůbec ne. Jenže já jsem z vesnice a byla jsem ráda že jsem se tam dostala ráno.

mscat
13. jan 2010

mona:ted je nás tu 7.plus dvě kočky a pes 🙂 naše zvířátka jsou u přítelových rodičů 😅
jojo společnné všechno kuchyn i koupelnu.

martinka2000
13. jan 2010

ahoj Mirko ja to mela u natalky spinila jsem hned na zacatku a po sexu jsem mela hrozne krece a pak jsem spinila vic ale dopadlo to dobre hlavne na sebe davej pozor ja kvůli tomu mela problemy praskla mi cysta proto jsem krvacela chteli mi ji vzit rekla jsem ne a jsem ne a jsem rada hlavne se nenech zastrasit jinak mooooooc gratuluji 😀

andy2306
13. jan 2010

alzbet-to nechápu teda-tak pak napiš co ti ta známá zjistila.
byli jsme venku,je to tam jak v pohádce-v mrazíkovi.akorát to klouže-hanička chodila po sněhu a vůbec se to pod ní nepropadává-jako by šla po chodníku.terezce to jedině prospělo,protože nálada už je dobrá zase.

mscat-tak to jo no.....když opatrně.tož to bych nebyla já abych tě nepokárala trošku 😀

vladusik
13. jan 2010

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Mám jeden problém, teda ani neviem či to je problém, len neviem čo to znamená...Ide o to, že už asi tri dni za sebou mám taký tlak v podbruškuako keby som mala každú chvílku dostať mrchinu. Lenže mrchu mám dostať až 30.1. tak neviem o čo ide. Včera som mala aj taký hnedastý výtok a dooosť ma bolel ľavý vaječník, aj ma tam tak silnejšie pichlo že som sa až zlakla....a dnes ma celé doobedie bolel zase pravý vaječník...Neviete čo to je? Myslíte že to je nejaké prechladnutie??? Ďakujem Vám za odpoveď 🙂 🙂

andy2306
13. jan 2010

vladusik-já bych to tipovala na ovulaci,vzhledem k tomu,který den cyklu jsi-vy půlce.a některé ženy špiní při ovu.....tak šup 😉

monaberuska1
13. jan 2010

mscat- tyjo 😲 😲 😲 😲 😲 to je lidi 😀

vladusik, vitam te tady 🙂bohuzel to nevi co by jsi mohla mit ☹ asi radim k dr 🙂

vladusik
13. jan 2010

andy ďakujem za odpoveď. Tiež som si to myslela, len pri mojom poslednom sledovaní u lekára sa zistilo, že ovuláciu mávam až okolo 20. dňa v mesiaci....no a včera som bola u môjho gynekológa, robil mi sono a veľkosť folikulov ešte nenasvedčuje tomu aby už bola ovulácia...Tak neviem, ale každopádne sa už teraz teším domkov na manželíka 🙂 🙂

andy2306
13. jan 2010

vladusik-tak to ti radim to co monaberuška-jit opět k doktorovi.nebo počkej-ty jsi byla včera na sonu?no tak to máš z toho-je to ten ulrazvuk cos e zavádí dovnitř,že jo?po tom se umí špinit.....

vladusik
13. jan 2010

no počkám ešte, v piatok idem zase k lekárovi, tak uvidím....jáááj, keby mi tak povedal, že tam vidí fazulienku 🙂 Ale to len tak nahlas snívam..

andy2306
13. jan 2010

vladusik-jak ji tam může v pátek vidět,když jsi tam byla včera a ovu teprve bude?

martina_79
13. jan 2010

Ahoj holky, nasla jsem si toto tema, protoze jsem cerstve po ovulaci (nekdy z nedele na pondeli), a chtela bych vedet, jestli jste uz nektera mela takhle brzy nejake priznaky. Uz od vcerejska mam divnou chut v puse (spis horkou, i kdyz kovovou mozna taky - mam takovy pocit kovovych zubu) a strasnou, ale strasnou zizen. Taky se mi pridal lehci prujem (normalne mam spis tendenci k tomu mit zacpu). Mate nekdo s necim takovym zkusenost? Mohlo by to byt ONO?

andy2306
13. jan 2010

marti....to je blbst.kdyby k oplodnění došlo,tak jsi těhu teprve dva dny-a vajíčko se uhnizduje až 7-10 po ovu,teprv pak můžou byt příznaky.ted je opravdu moc brzy.

martina_79
13. jan 2010

jj, to rikaji vsechny poucky 🙂 a ma to svou logiku. hCG se pred uhnizdenim nemuze uvolnit. Tezko rict, co to je, ale je to divny. Tak jeste holt musim pockat - to cekani pro netrpelivce jako jsem ja primo vrazedne :(

Dve kamaradky mi teda rikaly, ze ony to stoprocentne poznaly hned, ale je to hrozne zkreslene, kdyz to rikaji zpetne, ze jo.

andy2306
13. jan 2010

martinko-no určitě.já to teda hned určitě nepoznala.poznala jsem to týden před mensturací,ale jistá jsem si nebyla.

sedmitecka
13. jan 2010

vladusik, taky myslím že buď jde o ovulaci nebo jsi prostě nastydla, to samé se stalo mě minulý měsíc, dva dny bolesti v podbřišku a špinění, bylo to z nastydnutí 😉

monaberuska1
13. jan 2010

martina 79 ahojky teda dneska same nove 🙂vítám tě tu 🙂jak dlouho se snažíte???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre