Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
17. jan 2010

nooo super tak budem na vas mysliet 😉

mscat
17. jan 2010

mona 😀 ..nestraš že mám silnou..nakonec tam třeba budou fakt dvojčata ne 😕 😀

no však sem to psala...že z přítelove strany jsou tam samá dvojčata a včera mě jeho mamka s babkou strašili že je dost možné že bud on nebo jeho segra budou mít dvojčata!! 😕 😅 tak jsem teda ale hned řekla že určitě jeho segra já nee necu 🙂

vlastně Lukášova teta má dvojčata a Lukášova mamka ne..tak je ted možné že její děti. 😝 🙂 ale myslím že ne 🙂

mona:noo tak já doufám že to počítám správně když podle ms se to počítat nedá a jedu ted 4týden 🙂
vlastně ono je to tak..že já mám takovou čárku jak si ženský nachází něco po čtvrtém týdnu po vynechání ms.a pak už jim rovnou jde vidět i ten váček na utz.jenže já jsem o dva týdny pozadu takže počítám od ovulky 🙂 tak si myslím i že je ta čárka správ ná 🙂

fly:odpovíš mi prosím 😉

mscat
17. jan 2010

jo jinák já jedu k dr kolem desáté,nejsem objednaná..mám zprávu z nemocnice z gyndy tak mám normálně jít asi na kontrolu a tak mě snad vezmou.

flamenga
17. jan 2010

mscat ja si myslím, že k tým týždňom od ovulácie by si si mala prirátať aspoň dva týždne ešte, pretože tehotenské týždne sa počítajú od prvého dňa menštruácie.... síce máš dlhý cyklus, takže sa to nedá celkom použiť, pretože ti potom vychádza možno už nejaký 8-9tt, čo ešte samozrejme nie si, ale nemôže sa to podľa mňa počítať ani od dňa oplodnenia 🙂 Takže si myslím, že si určite trošku viac ako 3tt+2 🙂

mscat
17. jan 2010

flam..jj vím že se to počítá od prvního dne ms..ale jak už jsem psala...dočetla jsem se na merenibtu...že když mám dlouhý cyklus..počítá se to od data oplodnění 😉 takže žena...která má ovulaci na 14tý den..je při vynechání ms už ve 4tt...ale žena která má až třeba na 30tý den...má o 16dnů mladší plod. 🙂

že ale vlastně v podstatě jsou ve stejném týdnu..ale rozdíl ve stáří plodu se o dva týdny liší.
hmm 🙂 tak nevím... 😅

fly:haloo porad otěhotněla jsem na 40DC až...25.12! 🙂

jak moc jsem těhotná? 😀 velmi mě to teda zajímá 🙂 myslíš že zítra už něco na utz uvidí??

secretacka
17. jan 2010

monaberuska1. ahojky, tak jsem včera volala paní doktorce, abych se poradila. Řekla, ať hned dojedu, pro jistotu. Mimoděložní těhu to není. Je to normální těhotenství, už tam byl váček. HCG není sice úplně ideální, protože bylo jen 294, ale prý to není taková tragédie. Zítra jdu ještě na kontrolu.

monaberuska1
17. jan 2010

secretacka, no vidis 🙂ja sem ti to riala 🙂no to je parad 🙂to je tak bezvadna zprava .,-)tyjo mocinky vam drzim pesticky 🙂moc moc moc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to je fakt super 🙂

monaberuska1
17. jan 2010

mscat- ja bych tay tak zhruba chtela vedet v kolikatym sem ale hold se to dozvim zitra jesi neco uvidi, ja chci prave aby neco videla, tak uvidim teda no 🙂

secretacka
17. jan 2010

monaberuska: Moc děkuji. Snad to opravdu vše bude ok a budu konečně v klidu. Teď koukám na to, jak je to s mateřskou. Je to celý jakýsi zamotaný.

mscat
17. jan 2010

secretacka:..jak ti mohl být vidět váček když máš hcg jenom zatím 294???pokud jsem to četla dobře..váček jde vidět na utz někdy až při hcg kolem 1000.To je teda nějaké divné ne??to se mi vážně nezdá aby při takém nízkém hcg byl vidět váček.

flyangel
17. jan 2010

Mscat to ze si otehotnela 25.12.-znamena ze si 3tt a nejake dni,ale tak ako pise flamenga lekari ti to rataju ináč...tvoj plod sice ma 3tyzdne ale aj ked mas dlhy cyklus tak ja by som to ratala takto...dajme tomu ze mas pravidelnu ms...cize 1.den ms akoze budes mat 9.12. a k ovulke dojde o 14dni neskor cize na 25.12...to znamena ze ku 3tt od ovulky si prirataj 2tyzdne poslednej fiktivnej ms...cize ak sa zahrame nato ze si mala pravidelny cyklus a ovulku na 25.12. co je uz realita vyjde nam ze si v 5tt...plus minus...ak chapes moju teoriu lebo tiez sa to neda ratat len od ovulky ale ani od tvojej poslednej ms...takze mne to vychadza takto..a aj tehu testy by ti takto silno nevysli..kebyze si bola 3tt..ale ak ratame ze si skoro 5tt uz to vsetko sedi..aj to ze mas krasny testik a aj to ze este nic nevideli na usg.. 😉

mscat
17. jan 2010

fly:moc děkuji..ano chápu 🙂 takže ani od ovulky se to nedá počítat..aha. 🙂
hmm...ale v pátek mi na utz nic neviděl 😅 😕
tuším flam to viděli 4tt+4.
myslíš že v pondělí by už měl něco vidět?? 😕 jaj tak ted jsem ale z toho nervozní...zdá se mi to hcg nízké 😅 😖
vím že ty tomu víc rozumíš..ale bár kdo psal že už v 5tt přes 1000hcg měli..nebo 907..nebo přes 500..ale já jen tak málo? 😅

secretacka
17. jan 2010

mscat: Nevím, jak to, že byl vidět, ale byl tam. Teoreticky jsem těhu 4týdny, protože poslední menses jsem měla 13.12. Když jsem byla po umělém oplodnění, tak mi taky byl vidět váček a hcg jsem měla malé. Asi mám pomalejší rozjezdy.

flyangel
17. jan 2010

mscat nuz to je individualne,tazko povedat..ale myslim si ze ak ti zajtra urobia usg male by uz tam malo byt aspon vacok 😉 a ak tam bude nie potrebne sa zaoberat s hcg...ale ak tam nahodou nebude je potrebne zopakovat odber krvi ..a podla toho sa potom zariadit..kedy si mala odobratu krv?a kolko si mala hcg?

monaberuska1
17. jan 2010

flyangel, teda ty jsi dokotrka,?nebo sestřička????že tak vše víš??.-)🙂a kdyz ja sem nesledovala ovulaci a tak neco jenom vim posledni MS ta byla 29.11.2009 a DC mam klasicky 28 ale mela jsme to trochu rozhazeny protoze sme vysadila prasky a nekdy sem mela o neco kratsi cyklus anekdy zas delsi ale + - 8 dní nevis kolik bych mohla byt tt????ja jdu zitra na gyndu a bojim se ze taky nic neuvidi ☹

flamenga
17. jan 2010

mscat ja som bola na prvom ultrazvuku podľa mrchy 4tt+5 a lekárka tam videla akurát fliačik 🙂 čiže mi povedala, že je tam začínajúce tehotenstvo 🙂 ale nič viac sme nevideli... len čierny fľak 😀

mscat
17. jan 2010

fly:krev mi brali v pátek odpoledne a hcg bylo 392.6100.tomu hcg vážně moc nerozumím.té tečce mezitím kolik mám teda hcg?či těch 392? 😅
a dr mi dělal dlouho utz a nic tzam právě neviděl v ten pátek.tak mám strach že zítra poví to stejné 😖 a zase mě někam požene.špinění mě teda dnes ustalo. 😅 tak snad se nestalo nic zlého.

secretacka:tak to je moc dobře teda...dala si mi naději že i mě to tam třeba už vidět 😅 takže moc gratuluji 😉

flam:no já to tak měla při malém.byl vidět jen flíček a na dašlí týden už že se vyvíjí 🙂
vzpomínám jak to bylo při malém....vyššli mi pozitivně testy hned ten týden jsem šla k dr.řekla jen zvýšená sliznice,další týden přesně jsem šla na velký utz a tam viděl dr jen tu tečku 🙂 ..nebo až o týden později asi. 😅
no nevím ☹ ..každopádně ze zítřku mám velkou hrůzu co se zase bude dít a moc si přeji aby to tam objevil!! 😅

andy2306
17. jan 2010

mscat-i když zitra ješět nic neuvidí,tak se neděs.nikdo přesně neví,v jakém týdnu jsi,tak budou asi ještě chvíli čekat.ale já věřím,že vše bude o.k.jasné,že se bojíš-která bysme se nebála....že? 😉
už jsme doma-jsem poukízela,můj jel za kámošem do špitálu-měl havárku v autě.holky usínají,tak se nudím...
monabeuška-jdu ti odepsat... 😉

mscat
17. jan 2010

andy:děkuji já vím.že se to přesně neví..ale myslím že dr bude zase plašit víš 😖 a tím mě opět vystresuje.a když mě bude zase dělat utz tak mě opět rozvrtá a já zase začnu určo špinit.jsem ráda že to plus minus ustalo 😅 😒

monaberuska1
17. jan 2010

mscat 🙂ja ti drzim oesticky, jak budu sedet v cekarne na gynde budu na tebe myslete jo??a jak budu na gyn.křesle budu taky na tebe myslet 😀 😀 😀 😀 ja taky mam trochu obavy aby tam neco videli prave , u maly mi nic nevideli prave takze jen podle krve mi zjistili tehu, a postrašili me mimo..a ja budel vid.-( ☹ ☹ ☹ ☹ ale nakonec mi to potvrdila kdev ze vse oukej 😀 😀 😀 😀

andy2306
17. jan 2010

monaberuška-i tobě zitra držím moc pěstičky u doktora...to je tady naráz těhulek.
alzbet-jak je?ty jdeš kdy k doktorovi?

andy2306
17. jan 2010

mscat-jojo,jasné-budeš nervozní,taky bych byla hrozně.ale je důležité myslet pozitivně..a ono to pak i dobře dopadne.a jak je?tvůj zítra už jede?v kolik jdeš k tomu doktorovi?

andy2306
17. jan 2010

mě u haničky v 7 týdnu neviděl srdeční akci-a říkal,že počkáme pět dnů a uvidíme-jinak kyretáž.po pěti dnech jsem tam šla-a srdeční akce byla-protože podle velikosti plodu jsem byla teprve v 6týdnu-ovu byla pozdějc o týden,tak proto....a dopadlo to nakonec dobře,ale já těch pět dnů byla uplně na dně. a bečela jsem....dopadne všecho na 1* !!!!!!!!!§§

tonicka
17. jan 2010

kočky, ja aj moja kamoška sme tie "typy", ktore maju najprc hcg veeelmi nizke a a podozrive 😅 a z 😅 az 😅 v 8 týždni vyleti na normal... a vsetko je v poriadku 🙂

andy2306
17. jan 2010

holky-a hcg každé spoutá jinak-přesně jak tu píše tonicka.některá bude mit 1000hcg ve 4tt a některá až v 6tt třeba...nehledte na tabulky a tak.....věrte vlastnímu tělu...a doktorovi 🙂

tonicka
17. jan 2010

nejako mi zblbli pismenka 😀 pardooon 😀

monaberuska1
17. jan 2010

andy 🙂dekuji 🙂jsme zvedava teda 🙂mala mi teda odpadla ani nedopila mlicko byla nejak unavena a neco na ni asi leez sakra ☹ ☹ ☹ a to zitra smenou muisi na gyndu kurna 😒 no uviddime jak to spytlikuju 🙂 🙂
mscat urcite to bude dobre, vlastne tvuj manza je kamionista ze??nebo si to pletu,??

andy2306
17. jan 2010

monaberuška-to je teda blbé,že je nemocná malá.
mě už terinka kašle od středy-chytla to od haničky-a to se k otmu přidala ješět rýma,ale už je to lepší.na to všechno to snáší teda v pohodě-a v noci spí,tak je to dobré.horší kdyby se dusila,ale už to v ní ani nijak nechrčí.ty si ji musíš vzít sebou?a to ona se bude jako dívat? 😀 😀 😀 to je blbé docela,ne?

andy2306
17. jan 2010

já nevím-ale myslím neni kamionista mscat,že? 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

monaberuska1
17. jan 2010

andy, nene jedou semnoou manzel a aji mala oni by se sli jako projit vis?? 😀 😀 😀 tam ji nebeudu tahta na o ma jeste casu 😀 😀 😀 😀 ale takhle to nepujde, manzel sni bude muset byt doma, ale nejhorsi je ze nevim zda dojedu prave mame tady desny silnice jak jsme na maly vesnicce tak se jede pres same vesnice do zdaru tak mam strach abych nezapadla sakar:-/ ☹ ☹ no nejak to bduu muset udelat neda se nic delat, mala musi byt doma, ma rymu jak hrom a ted jak lezi porad kasle, ja jdu do te vany 🙂 jojo jsi psala ze holky marodi ☹ ☹ to je des vid,?to je timhle pocasim .-( ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre