• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

13. februára 2016 
Ahojte ...podla nazvu temy by som sa chcela spytat: MS mi meska 9 dni a mam taky tahavy vytok (podobny ako keby vajecnemu bielku) co to moze byt? bojim sa ze nejaka cysta alebo nieco take :frowning2:
2. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babky ahojte,,ja sem sice nepatrim,,ale mate zivu debatu,tak sa zapojim,lebo potrebujem rychlo nazor,kym sa nezblaznim :- :grinning: :grinning: som 23DC a mam spinenie,take ho hneda,,no kedze mam dlhe cykli najmenej 31dni,,tak sa mi zda,ze to je na mrchu skoro,,alebo zeby predsa sa rozbieha??
2. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzu,a nerobila sisi test?To by ti už mal nádherne ukázať,či si tehu,ten výtok je tiež jeden z príznakov tehu.urob si test a daj vedieť,verím,že tam nájdeš dve nádherné //. :dizzy_face:
2. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mafynka,noooooooooooo,môže to byť aj uhniezďovanie,takže len čo bude meškať 1 deň,testuj!!! :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked ja neviem,kedy meska,,ked nikdy nechodi ako ma :grinning: baby ja si nechcem robit nadeje,,,ale toto spinenie ma zaskocilo,,este aspon tyzden som nic necakala,,,mohla sa mi aj cysta vytvorit?
2. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
netvrdím,že nie,mohla,ale na to ti bude vedieť presne odpovedať gynekológ,ktorý to uvidí na sone.
2. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
korenka.....praveze robila som si test v nedelu o polo 10 vecer a bol negat.
2. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoojkyyy....ako sa mate?ja tu chodim teraz pomenej lebo sas stahujeme...soni tesim sa a srdecne ti blahozelam ku tehu... :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
zuzu,tak skús ráno,nalačno a večer nepi veľa vody!!!daj vedieť
2. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby chcem sa spýtať môžem byť tehotná aj ked som dostala presne na čas menštruáciu?? :confounded:
2. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dzimi,no,skôr nie,podľa čoho to usudzuješ?
ako možné to je,ale 1 zo 100.
2. mar 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky holky, tak mě chřipka pomlau přechází konečně .-) :wink: :sunglasses:
já ted pravidelne chodim s malou spát :grinning: :grinning: protože sme teda unavená děs :grinning: :grinning: :grinning:

dzimi klidně můžeš já u malý měla taky menstruaci normálně :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: nikde není psáno že ji nedostanes ihned jak otehotnis :slight_smile: mje kamarádka jí měla dokonce klasicky do 2 měsíce těhu :slight_smile: takže to může být :slight_smile: :wink:

mafynka a co tehu testik zkousela jsi?? :wink: :slight_smile:
3. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
korenka dakujem za nazor no už sa chytáme asi všetkého dúfam že sa dočkám čoskoro dvoch čiarok.. :frowning2:
3. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monaberuska dobré sa čítajú také pozitívne názory :slight_smile: ale asi s toho nič nebude zase :unamused:
3. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,tato tema trosku pokulhava,ale napriek tomu,vam chcem povedat,robila som si testiky a mam dve krasne kolajnicky,drzkajte palceky nech vsetko dobre dopadne....a ja drzim vam nech sa mozete aj vy tesit z dvoch ciarociek
5. mar 2010 o 06:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xenuška gratulujem ale len po tichúčky zaťial a prajem ti nech je všetko v poriadku
5. mar 2010 o 06:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky,
xena gratulujem :grinning:
soni ako ??? neviem kedy si mala ist na ten utz??? niečo nové??? ako sa cítis?? :grinning:
5. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Kessy 11 zmeniala som si tt , lebo doktor povedal, že som v 4tt ovu bola 18 dc . Bábo má 10 mm. Zaťial bolo vidieť iba váčok tak dúfam to tak mám byť.Doktor povedal, že je to v maternici a zaťial to vyzerá,že to je všetko v poriadku.V utorok budem mať výsledky krvi a dostanem aj materskú knížku.
5. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
super soni, sa tešim s tebou, v 4 tt este nemôže byť nič vidno, tak sa len pekne opatrujte a dávajte na seba pozor, v utorok budem čakať na nové správičky :grinning: :grinning: :grinning: všetko dobre soni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem aj tebe všetko dobré kessy a xenka tebe držkám palčeky
5. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
xeni,moc gratulujem,držkaj sa!!!
soni,tak,vyzerá to dobre!!!
a ja stále nič,robila som si aj dnes ráno test...a ako vždy...NIČ!!!....v pondelok bude 2t od vyvolávačky,tak ja už fakt neviem,čo sa deje zas :angry:
a to ešte som poriadne prechladnutá,tak sa mi darí,och :angry:
5. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky-mám z vás opravdu velkou radost
xeni-to je velké překvapení,přeju ti to z celého srdce-po také době.tak zázraky se dějí-první sonička,ted ty xeni-korenko ted už počkám jen na tebe auž se nemusím chodit-protože budu klidná.opatrujte se a všechno dobré přeju,at je těhu pohodové a brzy at máte takového broučka doma jako mám já.hezký večer
5. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no,andy,si ešte počkáš :wink:
5. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky holky:slight_smile:

korenka- no třeba ne dlouho :grinning: :grinning: :grinning: jak se máte holky??co novýho povídejte :slight_smile: :wink:

anduško ahojky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem babulky mooc,ste zlate a vsetkym drzim palceky...a maminkam krasnu matersku...
6. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky
xeni-mám fakt velkou radost že se vám to podařilo-to je perfektní,opravdu.a kolik miminek máš v bříšku,chylo se jedno nebo povícero? :slight_smile: doufám,že budeš sem chodit pravidelně dávat info,jak na tom ty a miminka jste.....a to platí soničko i pro tebe.....přeju,at je vše v pořádku..zasloužíte si toh olky.
my ted obě s terinkou braliantibotika-ale už jsme zdravé,chodíme ven,hanička je ve školce.za měsíc má hanička 4 roky,tak se chystá velká oslava-s babičkama,dědečkama-podmínka:každý bude mit nějakou masku.hanička ve školce pro nemoc propásla maškární ples,tak ji ho uděláme doma na ty jeji narozeniny :slight_smile:)
nového jinak nic-už se moc těším,až bude teplo...světlo-budem chodit na průlesky,na písek...na zmrzku,na koupák,na dovču....už aby to bylo,nebo ta zima byla hrozně moc dlouhá a otravná.Budem venku pořád-terezku to na sportáku baví hledět i tři hodiny...tak to se hodí,že můžem byt venku dlouho....a písek už ji snad taky bude bavit,už skoro chodí-tak si tam snad vyhraje ze starší ségrou.taky set ěším,až půjdu nakupovat jarní věci-sobě i děckám-a odlehčíme z těch zimních bund a svetrů-a já si půjdu koupit o 3 velikosti menší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
moni-jak se máte vy?co tatínek?ozvi se mi na mejl-myslím na vás,a držím moc palečky.
m.o.n.i.-co ty,ještě nerodíš?jak se cítíš?u dr.vše dobré?přeju pohodový,krátký porod a at jste oba s miminkem v pořádku.držte se.
mscat-jakpak u vás,co to bydlení?a jak se cítíš ty?
korenka-neboj se,já myslím,že to dlouho trvat nebude-ty-xenka-a sonička,na vás čekám.ty dvě už jsou těhulky-tak ted ještě ty..a uvidíš-že tento rok to bude....holky-tento rok musí byt prov šechny fajn...tak i pro tebe korenka..neboj.
jinak kessy-co vy?maličký je nádherný brouček-další fotky by se šikli.....budte zdraví a opatrujte se.
8. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
***všem ženám-maminkám-těhulkám-snažilkám-přeju vše nejlepší k mezinárodnímu dnu žen....chlapi to neslaví,popřejme si aspon my.můj říkal,že když to zrušili,tak co by se slavilo :grinning: :grinning: :grinning: ****
8. mar 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
andy,dík za podporu,moc mi to pomáha :wink:
tak,ja som ešte v sobotu večer dostala ms,no,meškali poriadne,ale došli,to je dôležité,takže od zajtra idem brať clostík do 7DC,potom na folikometriu 11DC a ak bude vše o.k.,tak asi na 13DC ideme na IUI,no držte nám moc palce.
xeni,ty si tehu z IUI?
8. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, čítam Vás každý deň, ale neprispievam nikde.Chcela som sa Vás opýtať, či sa pomocou krčka maternice dá zistiť, či je žena tehotná?
A aký by mal byť krčok v tehotenstve, ďakujem.
8. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
price v tehu by mal byť krčok tvrdý, zatvorený a dolu, ľahko naň dočiahneš :wink:
8. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok