Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
6. apr 2010

marti:mě přijde že máš zatím anovulák.ale nevěš hlavu...ovu dorazí,to poznám 😉

fatmira
6. apr 2010

ahojte.. 🙂 viete mi niekto poradit? ...mam nepravidelnu mrchu....ale uz aj tak paru dni meska.... hrozne mam naliate a bolave prsia, uz asi tyzden... zriedkave bolesti v podbrusku, uz ako keby to malo prist a nic neprislo... v noci dokazem ist aj 3x na zachod... su to nejake priznaky? ci si to zase len nahovaram? :( test sa bojim urobit, lebo moje skusenosti su take, ze vzdy ked som si urobila test, tak na duhy den prisla mrcha...a prislo sklamanie...

mscat
6. apr 2010

fatmira:ahoj...no vypadá to jako velmi pěkné příznaky na těhu 😉 no zkus ten test 😉 BT si asi neměříš co? 🙂 když nezkusíš test tak to stejně nezjistíš a pokud nedojde mrcha,dřív nebo později musíš testnout 😉 😀

monaberuska1
7. apr 2010

fatmira- se vším souhlasím s mscat 🙂 🙂 😉

mscat
7. apr 2010

ahojte holky

tak se hlásím s neštovicema!! 😅 😒

vypadalo to jak když na mě leze chřipka..já je jako dítě neměla.v pondělí jsem nemohla vstát ani z postele,vyplivlo mi tělo.
zimnice,teplota,bolest hlavy dva dny no hnus.A včera jsem zjistila že mám ve vlasech jeden pupen za druhým 😅 😝 plus celé tělo.jsem uplně všude osypaná 😅 a neštovičkujem s malým spolu aby toho nebylo málo 😅 🙄
ale myslím že on začal a já to lapla od něj,jen on má hladší průběh jak já.Mě je dost blbě.. 😝 malý teprve začíná olézat já už jsem celá.tak sranda no..zase několik dnůbudem doma 😅 🙄

tak papa 🙂

monaberuska1
7. apr 2010

mscat- jéééé moje segra měla ted děti doma celje měsíc kvůli neštovicím 😀 teda no ale bud rada ze nejsi tehotna, twhotný josu desne ohrozený jako mmimínka hlavně ☹ ☹ ty jsi je neměla jo??no se říká čím dýl ty neštovice máš tím josu horznější, držím pěstičky aby ses ztoho dostala a nic jinýho nepřišlo 🙂 😉

sofinka30
7. apr 2010

ahojte baby..chcete sok ?ja som mala v pondelok.isla som sa "ukazat "do nemocky,ze tie bolesti do spodu su az divne,rovno ma tam nechali ako akutny stav s cystou 6,2 cm ktoru hned vyoperovali a pri tej prilezitosti urobili prefuky vajickovodov..takze vytok,pobolievanie,zle,cudne "tehu" priznaky bola nebezpecna cysta...praskla im ked ju vyberali a tak mi museli preplachnut brucho a poslali to na histol.dobre,ze ?mala som vyvod,vcera mi ho odstranili a dnes ma poslali domov.este som na cucky,ale napisat som vam prisla.jedine pozitivne na veci je to,ze 3 roky zhruba mam diagnostikovane uplne nepriechodne vajcovody..po prefukoch teraz zistili,ze su uplne priechodne..zazzrak nad zazrak...a pikoska-2 roky mam diagnostik.polycysticke oblicky /velmi vela cyst v oblickach,ktore postupne vyplnaju ladviny a vedu k ich zlyhaniu-hnus diagnoza/ a tento rok v blave sa zasmiali,ze mam tam sice cysty,ale isto to nie su polycysticke oblicky...som zhnusena a nasho zdravotnictva a nemam slov..ale samozrejme ma tesi,ze nic zle nemam..a ze mam sancu normalne otehotniet 🙂) mesiac mam abstinovat,potom sa ozvem s "priznakmi "vela uspechov dievcata a dobru noc 😉

korenka
autor
8. apr 2010

sofinka,si silná a viem,o čom píšeš,ja som si tiež užila kopu diagnóz,aj lekárov... 😒
ja práve mrchujem 4.deň,takže od včera beriem clostík,od zajtra idem brať estrofem na zväčšenie sliznice,potom na 11-12DC na folikometriu,ak bude všetko dobré ( čo by už mohlo 😠 ),tak mi dr. spraví konečne IUI.Potom budem brať dufík....takže toľko chémie vo mne...
momentálne sme obaja super oddýchnutí,vyrelaxovaní,vykúpaní ,po welnes pobyte,takže psychicky,aj fyzicky sme teraz tip-top. 😎

fatmira
8. apr 2010

takze mrcha stale este nedorazila....a po tom co napisala sofinka som sa zacala poriadne bat ☹ no nic..cez vikend sa bude testovat....a potom sa uvidi...

flyangel
8. apr 2010

ahojky...sofi dufam ze vsetko bude ok a coskoro otehotnies 😉
ja si dnes idem robit ovu testik...dnes som 12dc 😉
ako sa inac mate?

monaberuska1
9. apr 2010

fly- tak držím pěsti 🙂 🙂 a jak pak je??jinak???

monaberuska1
9. apr 2010

fatmira- držím pestičky 🙂 ♥

fatmira
9. apr 2010

monaberuska.... dakujem velmi pekne.....

testik uz kupeny.... ale bude sa testovat az v nedelu.... priatel chce, aby sme to urbili spolu..a kedze chodi teraz skoro rano do prace, tak sa to ani neda...(teda ja este spim) 🙂 tak bude spolocna radost alebo plac.....

monaberuska1
9. apr 2010

fatmir- tak budu natěšená :_) v neděli hne dpo testíku musíš semka nám napsat 🙂 😉 jinak se uhlodám zvědavosti 😀 😀 😀 😀

fatmira
9. apr 2010

no keby si vedela aka je moja zvedavost uz velka.... 😒 dnes som ten test na daleko obchadzala, aby som nepodlahala pokuseniu.... 😨

jane86
10. apr 2010

Ahojky dlouho jsem tu nebyla potřebuji od Vás radu. Jsem 20 tt těhotenství, včera jsem byla na ultrazvuku a doktorka řekla, že je vše OK je¨n ať nemám pohlavní styk a nechodím na dlouhé procházky, aby se neodloučila děloha. četla jsem o tom na netu a docela mě to vyděsilo. Nemáte s tím některá zkušenost???? Děkuji

flyangel
10. apr 2010

ahojky monaberuska..nuz mam sa celkom ok.vsetko postarom 🙂 a ty ako tehulkujes?ja dnes mam ovulku takze sa budemem snž 😉

monaberuska1
10. apr 2010

flyangel- jo vše při starém, no tak se snažte , čekám tu na další těhulinku 🙂 😉 já těhu dobrý, už nezvracím jen když mi něco nesedne ale jinak dobrý🙂♥♥ted pojedeme ve 20tt na srdíčko tak snad bude vše dobré 🙂 a jinak si to užívám bříško teda vyrostlo dost rychle takže vypadám spíš na 6 měsíc 😀 😀 😀 😀 ale nevadí mi to, aspon si to na 100% užívám 😀 😀 😀 tak na dnešní snaženíčko držím moc moc pěstičky 🙂

jane- strašně ráda bych poradila ale teda vůbec nevím, něco sme otom jen slyšela, já to taky děláým, ale lepší je to nečíst, když dr.to vidí dobře jen máš odpočívat tak bu´d v klídečku 🙂

sofinka30
10. apr 2010

flyangel 😵 zelam uspesne snazenie a skore naozaj tehotenske priznaky 🙂 ..sledujem vas,len som este stale ubolena,vcera som si bola dat vyberat stehy,boli ma vsetko,brucho mam spuchnute,nepomaha ani espumisan 😀 ..vcera som si kupila centrum maternu nech sa trosku zasobujem vitaminkami a o mesiac sa snazime 🙂 ..

fatmira
11. apr 2010

tak babule..a je to potvrdene...teda len testom, ale aj tak.... krasne dve ciarky 🙂))

sofinka30
11. apr 2010

fatmira srdecne blahozeláááám 😵 ! A co ,testovali ste spolu s priatelom ?To muselo byt krasne zistenie..no drzim palceky nech je vsetko ako ma byt ,babenko nech rastie a ty nech to v pohodicke zvladas 🙂 🙂

fatmira
11. apr 2010

sofinka dakujem krasne.... 🙂 hej, testovali sme spolu, dokonca ta tehu ciarocka hned nabehla a je syto ruzova....... sme na seba len tak neveriacky pozerali a obaja sa z toho spamatavali... ja som pre to testovanie celu noc nespala a nevedela sa toho dockat... dokonca sa mi aj prisnilo, ze tam boli kolajnicky... tak sa mi to stale ako sen zdalo.. no problemik je v tom, ze som v zahranici, tak musim cupi rupi rychlo na slovensko....

korenka
autor
14. apr 2010

ahojte moje babuľky 🙂
tak dnes som 10tt,takže sa blíži folikometria,držte palce,aby bolo konečne všetko ako má byť,aj folíky,aj sliznica...aby už dr. konečne mohol spraviť IUI. 😵
fatmira,blahoželám a drž sa!
a ostatné,čo máte nové?

korenka
autor
14. apr 2010

bože,som sa riadne pomýlila,že 10tt... 😀 ...tak opravujem 10DC !!!...bohužiaľ ☹

flyangel
14. apr 2010

korenka nebooj budes aj 10tt 😀 😀

mscat
14. apr 2010

ahojte holky

co nové?nějak to tu vázne. 😝

já jsem 45DC..a vypadá to že asi 43DC byla ovulka.no ale nevím to jistě ještě...uvidí se zítra 😅

mscat
14. apr 2010

jinak bych tentokrát u sebe tu ovulku poznala...tři dny před mě popichávalo v podbřišku..na pravo i na levo,plus jsem měla egg hlen,což jsem u sebe nikdy nespozorovala. 😅 ale nesnažili jsme se...byli jsme dohádaní. 🙄
takže bohužel...
no sice jsme se s jedním jediným sexíkem trefili do dne ovulace...ale tomu nedávám nějakou naději.jelikož to bylo někdy až o půlnoci a ovulka byla třeba přes den..ted si to sice trochu vyčítám..no ale tak aspon přejdou dvě ms...to bude asi lepší. 😅

jinak mám hrozně moc hlenu...nestačím se divit,to jsem taky ještě nikdy neměla 😕 ...jak tavený sýr 😅 ..pardon za to přirovnání 😅 ale je toho hodně...a tahne se taky jak soplík.. 😅 tak nevím co to zas je 😝 ale je to hnusné 😀

michell23
14. apr 2010

ahojky holky. Nově se přidávám do této diskuze. Já mám malý problémek. MS jsme měla dostat 5.4. a do dnešního dne nic. Tak jsem skočila na gyndu pro jistotu v místě pracoviště a ten mě jen prohmátl prstem a dal mi injekci na vyvolání MS☹ všechny testy stále negativní☹ už jsem z toho nešťastná. Myslíte, že by ten doktor na prohmat poznal, že můžu být těhu. Mám ale celou dobu zpoždění MS bolesti v podbrišku - stále mě řeže a píchá jako při MS🙂 jinak mi nic není kromě citlivějších prsou. Tak co myslíte???? Poraďte podpořte .....díky a hodně štěstíčka všem snažilkám....

zbibo
14. apr 2010

Ahojte kocky,
s manzelom sice planujeme babo, ale chceli sme este tento mesiac pockat, ako si sa nam to vymklo spod kontroly a 10 den cyklu, uz vlastne 11sty (bolo to po polnoci) 😀 sme isli pekne naplno.Iba raz a potom az 20 DC. Poloha ja hore, ziadny spatny vytok, ani prvy krat ani druhy krat.Ked som pre rokmi brala anti, vzdy vsetko vytieklo, teraz ani kvapka 😀 .Hned po milovani na ten 11sty den som zacala mat bolesti v podbrusku take ako pred mrchou, ale nie tak intezivne, pocitovala som ich pocas troch dni.Zeby ovulka?Moze byt?Mam par dni pred mrchou, teda ak pride, ale ma tak bolia prsia, ale tak strasne, su napnute a boli ma to v podpazi.Takto ma zvyknu boliet aj pred mrchou, ale bojim sa nieco nahovarat, ale su to trosku ine bolesti.Co myslite?Zeby takto nelanovano planovane na prvy sup?

Michell23 a robila si si aj testik?

mscat
18. apr 2010

ahojte holky

No co je???Tady je teda ale mrtvo.. 🙄
No většina ženských vlastně co jsem chodila...už jsou těhulky.hmm..tak to je na prd 😅 teda ne to,že jsou těhulky,ale že už sem nikdo nechodí ☹
Tak nové tváře at tu máme 😉

michel23:tak jak jsi dopadla s tou ms??dorazila nedorazila?? 🙂

zbibo:všechno je možné proč by ne? 😉 třeba jste se zrovna trefili do ovu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre