Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

deyana
25. júl 2011

@kacenka1111 doktoři tvrdí, že je 😉

melly88
25. júl 2011

@barbyes No,tak ešte odolám utekať do lekárne 😀

mimi1111
25. júl 2011

@vvia no snazime sa 2 roky medzi tym som mala mimomaternicove a potom v januari potrat lekar tvrdi ze som v poriadku tak preco sa to nedari?alebo preco som potratila uz som sa informovala do centra v blave ked prideme s dovolenky hned sa tam objedname vies mna dost suri aj vek mam 31 a po 30 su komplikacie vselijake 😢

vvia
25. júl 2011

@mimi1111 my ideme do centra GYN FIV v BA najprv na spermiogram manzel v piatok a potom sa uvidi. ja som vraj tiez v poriadku :(

mimi1111
26. júl 2011

@vvia my sa objedname po dovolenke aj priatel pojde na spermiogram sice neviem preco ked som bola uz 2 krat tehotna takze je urcit v poriadku dufam ze sa nam to raz podari drzim palce 🙂

vvia
26. júl 2011

@mimi1111 aj ja tebe drzim prsteky, urcite sa to podari, neboj, musime mysliet pozitivne. co ine nam ostava.... 🙂

vvia
26. júl 2011

@barbyes tak a menstruacia dosla.
A ideme na to zase od znova....sup sa na dieta, od zaciatku tvrdim,ze chcem "majovčeka" 😅
Takže baby, teraz sa to už podaríííííí!!!! Hor sa do boja!!!! 😀

kacenka1111
26. júl 2011

tak ja jsem asi tehu:_D jsu dnes pro test 😀 ranni motacky, stavy na zvraceni, blbe mi bejva....sice jsem mela menses, ale strasne me to bolelo....hm a kdyz ne, tak aspon vim, ze znama si nevymyslela 🙂

barbyes
26. júl 2011

@vvia tak držím palce aby si to májovčiatko mala 😉 moja sestra je májová 😎

vvia
26. júl 2011

@barbyes tak čo mi iné ostáva. stale mi vrta v hlave ten pozitivny tehotensky test, ale co uz narobim. snad to tentokrat naozaj bude majovča 🙂 Dakujem.

barbyes
26. júl 2011

@vvia ja tomu nerozumiem, že si mala pozitívny 😕 možno si mala mikropotrat a ani o tom nevieš 😒 mne zasa pri Vikinke ukazoval negatívne a ešte som dostala aj krámy a nakoniec som zistila, že som tehotná 😅 najhoršie bolo, že som sa riadne opila keď mi začali krámy a potom ešte minimálne raz...veď podľa testu som nebola a ešte aj krámy 😒 😔 ešteže jej nič nie je i keď potom si samozrejme dávala pozor 🙂

vvia
26. júl 2011

@barbyes aj mna to napadlo, len sa k tomu nechcem vracat, treba ist do predu... 🙂

mimi1111
26. júl 2011

@vvia sak to no to cakanie ma ubija ale co uz keby som aspon vedela ci sa to podari ☹

vvia
27. júl 2011

@mimi1111 podari, urcite!!! nic ine nam neostava len verit.... 😉 neboj o chvilu budeme gulate a budeme sa tesit jak male deti na Vianoce 😀 daj potom vediet ked sa date objednat na ten spermiogram a podobne. my ideme v piatok, tak som zvedava.

mimi1111
27. júl 2011

@vvia dam urcite vediet no na druhy tyzden sa objedname a akurat vide termin ked prideme s dovolenky pisali ze objednaju do 2 tyzdnoch uvidime vam drzim palceky nech vam to vide vsetko bez problemov

kacenkanevesta
27. júl 2011

tak jsem si vcera delala test a nic☹ dneska zase motacka, brisko mam tvrdy, hormony mi litaj jako blazen, ale za par dni mam mit zas menses a uz me poboliva brisko, tak to uz by bylo moc mensesu na to, abych byla tehotna i pres to, ze to mam....tak nevim.....neco mi je, ale nevim, co to je 😒

vvia
27. júl 2011

@mimi1111 nas na spermiogram objednali za par dni, ale urcite vam budu vediet dat termin aj neskor. ja som napriklad volala v pondelok a v piatok ideme

mimi1111
27. júl 2011

@vvia fuu nejako skoro mne odpisali ze aj mne spravia kontrolnu prehliadku a vysetrenia tak som zvedava uz sa neviem dockat aj sa tesim ze o nieco budeme mudrejsii

labanka
27. júl 2011

😉 😉 😉 😉 😉 Caute baby,som tu novačik,citam si tieto fora kazdy den a hlavu uz mam ako balon. 1.7.som zacala spinit, od 4.7-7.7 trosku krvacat a potom som zase spinila asi 3 dni. Ani neviem ci to mohla byt normalna menstruaciia, lebo to krvacanie sa objavilo najmä pohlavnom styku a potom to bolo zase skor o spineni. To pekne skoncilo, zacalo ma pichat v podbrusku na lavej strane, niekedy pichne aj na pravej strane, ale skor sa to blizi k oblasti pupku a tak to nahle pichne, az sa zlaknem. Prsia nebolestive, len bradavky. Sem tam mierny vytok - nezapachajuci, nesvrbi. 1.7 som bola na usg sono a nic nebolo vidiet, bazalna teplota sa drzi na 36,8 stupna. Paradajky jem ako jablka :D
Kocky robila som si testy 2x - lebo som si bola ista ze som tehotna a obe s jednou ciarkou. Tak ja uz neviem, co to moze byt. Doktor je do septembra mimo SR. Poradte mi...Mozem byt aj napriek negativnym testom a tymto priznakom tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? Velmi by som si to zelala 🙂 cmuk pa

terioza1
27. júl 2011

@labanka ahoj, tehu muzes byt, treba mas malo hormonu hcg... nekomu se ukaze az pozdeji,,, treba 2tydny od vynechane ms, nekomu 3tydny.... je to ruzny, nekomu se to ukaze v den vynechane ms... chovej se tak, jako bys byla tehu a vyckej do dalsi ms,,, pak testuj 🙂 Drzim palce .-) a nebo zajdi do nemocnice, tak ti vezmou krev a do 2hodin mas vysledek 🙂

labanka
28. júl 2011

@terioza1 dakujem velmi krasne za cennu radu 🙂 si velmi mila.krasny dnik
dnes som mala bazalnu teplotu uz 37,1 stupna

terioza1
28. júl 2011

@labanka nemas vubec zac 🙂 Ja se taky kolikrat ptam, pac si nejsem vubec jista.. Treba vcera... TT do limitu pozitivni ( slabe), ale kdyz jsem zavedla tampon, spinila jsem.. Ted nic... 😠 Pak se ma clovek vyznat ve svym tele.. 🙂 Ale jak rikam, zajdi kdyztak do nemocnice, rekni tvuj problem a ze si myslis, ze jsi tehu, ale dr tam neni, vezmou ti krev a pockas hodku, dve.. a budou vysledky.. Sama jsem to tak udelala 🙂 Bohuzel tehu jsem nebyla... Drzim palce 🙂

terioza1
28. júl 2011

teda po limitu

zuzkag2
28. júl 2011

ahojte 🙂 tak ja sa pridavam do tejto temy...tak som sa tesila, ze to snad tento mesiac vyslo, ale uz sa bojim vsetky priznaky pokladat za tehu...3 DPO som mala bolesti v podbrusku, na pravej strane silne pichanie, az do nohy mi to vystrelovalo, a prsia ako balon, ani si na burcho lahnut, a taky ukrutny hlad 😀DD uplne vlčí 😀D. a naladicky ani nehovorim 😎 .na 7 DPO som si spravila mamatest (10) a nic, iba jedna /, ale ja som teda nepockala ani 5 sekund, ked nenabehla na prvy sup, uz mi to prislo luto, a hodila som ho do kosa. 😝 a to som ani netusila, ze musim fakt chvilu cakat, nejake tie 3minuty, ze aj potom sa moze zjavit /. A teraz 1 den pred menzes uz prsia nebolia, a zacinam mat chvilami bolesti v podbrusku ... takze asi zase nic ☹ ci mozem este dufat?

terioza1
28. júl 2011

@zuzkag2 Ahoj.... tk dokavad neprijde ms, neves hlavu.. tohle ja mela pri prvnim "tehu".. minuly mesic... prsa bolely, natekly jsem je mela..... pak prestaly tak 2dny pred ocekavanou ms bolet... v den ocekavany ms jsem nemohla videt ani jidlo, vsechno mi smrdelo a dostala jsem prujem... TT negativni do limitu, po limitu slaboulinky duch... Pak dalsi testy, to uz // byly silnejsi, ale neudzelo se to... Takze nezoufej jeste, hlavu vzhuru, treba jsi tehule... Prave tohle s tema pozitivnima testama jsme resily s holkama v jine diskuzi. Bavily jsme se o tom, ze ja jsem si driv myslela, ze kdyz je proste zenska tehu, ma pozitivni TT hned... A nejaky HCG, hladina hormonu HCG atd, to me ani nenapadlo. Proste jsem mela pocit, ze kdyz je, // budou hned... a kdyz ne, // nebudou.. Ale nejaky zkoumani, jestli tam je duch nebo neni... to me ani nenapadlo 😀

Kazdopdne ti drzim palce, aby na TT byly //.. a poradny 🙂

labanka
28. júl 2011

@zuzkag2 cauko kočka, skus si rano namerat bazalnu teplotu...moja segra nemohla otehotniet 7 rokov a povedala mi : dam ti dobru radu, kasli na tehotenske testy, meraj si rano bazalnu teplotu a ked bude 37 stupnov a vyssie, s najvacsou pravdepodobnostou si tehotna. Tak ja som dnes rano merala a mala som 37,1 ale na druhej strane to moze byt aj bliziaci sa menzes...ak neklesne tak je to tehotenstvo 🙂
drzim ti palce a velmi ti to prajem, aj kazdej zene na svete ! krasny dnik

zuzkag2
28. júl 2011

@terioza1 🙂 dakujem...no presne, ja som sa o duchoch docitala az tu, vcera .. ja som si kazdy test spravila tak, ze ked sa nezjavila aspon slabucka / hned, tak som ho pokladala za negat 😝 . Ze velky optimista 😀
juj, tak teda este nahodim pozitivny pristup, a budem cakat ze ms nepride 😉
a ty si na tom ako?

terioza1
28. júl 2011

@zuzkag2 nahod pozitivni pristup a testuj.. kolikaty jsi DPO???

Ja? Ja jsem na tom tak, ze vcera po limitu slabounka //, spinila jsem, ted nespinim, prsa me stale boli, teda jenom to jedno, nemam chut na sex, a podbrisek mam jakoby namozeny.. jako bych cvicila... ale cviceni neni muj kamarad, takze t je pasé. 😀 Uvidim, jsem 11DPO a v sobotu ma ms termin... snad nedorazi...

zuzkag2
28. júl 2011

@terioza1 no ja som 12 DPO a zajtra mam termin ms 🙂
no drzim palceky, nech su tie // na TT aj v limite. aky si si robila? 10 ci 20/25?
inak, mohli by sme byt tehule, vsak? 😎

labanka
28. júl 2011

@terioza1 Teri, aj ja mam ms termin v sobotu, tak dufam ze nedostaneme 🙂 cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre