• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
AHOJTE HOLKY
no Moni!!! :astonished: :astonished: co to vidím...nechci tě nějak dopředu moc natěšovat ale vždyt tam je uplně parádní druhá čárka!!! :wink: :wink: :astonished: no supr...ta je nádherně vidět...holky já se z vás tak těším! :wink: týýý brdo naráz dvě..ale potichoučku to říkám já vím nemáte to potvrzené..ale jste těhu obě.paráda! :slight_smile:
3. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ješte jsem kukala znovu a to je fakt krásně pozitivní testík!! :wink: :wink: ješte ale negratuluji nechám si to až na potom :wink:
já byla dnes teda u dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dzou:ahojky vítám tě :wink:
3. júl 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou:jinak jak já na to nemyslím..? :slight_smile: no u mě to jde protože jednu potvoru už mám doma takže když dojede přítel,tak se prostě pomilujem :wink: že máme chut i když si to miminko moc přejem :slight_smile:neřídíme se na povel:slight_smile: měřím si i teplotu ale jsem v pohodě říkám si jednou to vyjde ..musíš si říkat zatím to pozitivní že nemáš mimi..co nebudeš moct až to mimi bude a tak :wink:
že s partnerem si můžete v klidu užívat krásné večery,odpočívat,jen tak vyrazit na nákupy,posedět si s kamarádkou..jít se pobavit,...nezaměstnává ti mysl jen to dítě :slight_smile: víš,že zatím nemáš takový ten děsný strach o dítě a tak nooo :grinning: já když vidím kolem sebe samé maminy s miminkama a že jich tu je teda...a mají třeba už druhé..tak si říkám klid...však ty už to máš parádní,do tebe hučí jen jedno dítě a zlobí,oni už to maj se dvěma...stejně to vyroste a bude to další vztekloun...tak tak si to říkám já..že pohoda malý se už sám nají ,vyyčůrá trošku pohraje a já můžu chvilku vyhodit nohy na stůl :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si říkám zase si nepospíš,bůh ví jestli to neprobečí třeba celou noc,a dvojnásobné praní,zase další kupa oblečení navíc (už to ted není kam skladovat) :grinning: takhel se uklidnuju já že to má zatím jen s jedním :grinning: samozřejmě chápete..nic z toho by mi nevadilo kdyby to druhé mimi bylo :grinning: :wink:
3. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat ahooj...no co bolo u dr??
3. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som 31 dc a mrcha nikde. No , ale test je negatívny.hmm :angry: asi mám posunutú ovu
3. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni moze byt ze ak meska ovulka aj hcg sa pomaly dvíha a preto je mozne aj to ze test je negativny...ak mrcha nedojte skus testnut o 2dni
3. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly ja neviem nedávam tomu nejaké nádeje stále mám pocit , že už mám to je asi psycho.Budem testovať až po víkende a je to tak či tak dostanem viem to. :unamused:
3. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj soni neboj dockas sa aj ty...verim to mu ze uz coskoro
3. júl 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ha bodaj by no ved uvidíme
3. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho sa snazite?
3. júl 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od januára .Takto pred rokom som bola tehu , ale bolo tro mimomaternicové
3. júl 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...jasne uz viem....a pri mimomat.si mala nejake priznaky zvlastne?alebo pri sone ti nato prisli?
3. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie začala som špiniť a mať bolesti do chrbta taká tupá bolsť.Na sone mi to nevedeli nájsťa až ked som chcela by ma otvorili a pozreli sa laparoskopicky tam to našli vo vajíčkovode
3. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no to je mi luto :frowning2: ale verim ze sa uz postasti ved to nie je fer ze zenam co nechcu dieta a daju si ho prec sa postasti a iným co po detoch tuzia tak musia tolko bojovat
3. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzou děkuji, zítra písnu. :wink:
Mscat, nějak tomu nevěřím, uvidíme zítra :wink:
Koupila jsem si další test chtěla jsem mamatest a ona mi dala unimark, tak snad bude ok. Myslím, že jsem tu o něj něco četla, ale nejsem si jistá, jestli zrovna tento ukazoval falešné druhé / ......
3. júl 2009 o 20:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.Monika,unimark ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Víš jak jsem dopadla já :frowning2:
3. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika podla mna tvoje ciarky su ok. a prave :wink:
3. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mončo moc ti to přeji,ale Já tomu unimarku fakt nevěřím,mě ukazovali 4 pozitiv,čárka i sílila,a pak nic.Třeba ti to zrovna vyjde,třeba budeš mít větší štěstí než já.Taky tichá gratulace :wink:
3. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem otehu aj ked nemam plodne dni?
3. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dost nepravděpodobně
3. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooo venys, že jo , že je to ten unimark, no to jsi mě ted teda nepotěšila a já jí říkala mamatest a ona i dala ten krá.. :angry: :angry:
No se bojím, že mi to ukáže falešně. Jsem si to četla a prý to falešně ukazuje jen když bereš nějaké prášky nebo předtím či co to tam je psáno.
fly, no po mé zkušenosti nějak tom nechci věřit :wink: A místo aby mě bolelo břicho mě bolí v kříži :confounded:
3. júl 2009 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika:Já vím,promiň asi jsem neměla tak z ostra!Já jen prožila hrozný zklamání,ještě mě to drží dneska!Třeba ne,já ti budu držet mooooooooc palečky ať Ti to konečně vyjde!mě to prostě 4krtá ukázalo těhu,a krev byla negativní,a za 3 dny mrcha.Nemysli na to,chovej se jako těhulka,a těš se na to,že ti to lékař potvrdí.Já bych zkusila mamatest.Pokud i ten,je to jasný :wink:
3. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budu na tebe myslet :slight_smile:
3. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji moc, uvažuji o tom mamatestu, že bych ráno vyslala mamku do lékárny. A řeknu jí ať na něm trvá. Protože jsem přišla a jí říkám jeden mamatest a ona šla dozadu a donesla mi unimark a já jí říkám, to je mamatest? A ona né,a el taky je dost spolehlivý a kdykoliv přes den i noc se může udělat a já no tak ho dejte, nejprve mě to nedošlo a až pak jak jsem vylezla čumím na to a říkám, kurňa mě se zdá, že tady stím někdo nebyl spokojený :frowning2:
Venys, já si stejně myslím, že ms ještě dorazí. Nechci tomu věřit, jsem ztratila nějak tu naději, ale testy si dělám jak blb :grinning:
3. júl 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To jsme na tom úplně stejně,já se úplně teď bojím testovat :frowning2: jsou to trubky) nebudeš tomu věřit,ale mě tohle říkala taky.Ale bylo to trochu jinak,mamatest neměli vůbec,a stejně jsem ty unimarky kupovala dál :angry:
3. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určitě zítra kup mamatest.Ale pozor,jsou dva druhy.Kup jen v té růžové krabičce po 2 ks
3. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj vím no, právě ten jsem chtěla, právě jak mi donesla modro bílou krabičku na to čumím :grinning:
3. júl 2009 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som sa testovala ovulačnými testami od 8. dňa do 17.dňa a ani jeden deň nebol pozitívny. Je možné, že vôbec nemám ovuláciu? Môžem byť tehotná?
3. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKY
moni:ty těhu testy máš fakt krásně pozitivní...to teda čumím jak se to tu rozjíždí holky! :wink: :wink: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly:nooo ani nic.na další tři měsíce mi napsal tu proveru na ms a v září po ms mám přijít a mrknem se jak jsem na tom s ovulací popřípadě na průchodnost vejcovodu a pak i přítel skontrolovat takže nic zatím..říkal,že je ted spíš nejdůležitější připravit tu sliznici,nastartovat ji,měla jsem ji že dost nízkou,konkrétně nevím přesně co to znamená :slight_smile: ale vím že v těhu je zvětšená :slight_smile: :grinning:
takže prý je důležité zprovoznit přirozenou menstruaci aby byl nějaký ten cyklus pravidelný...a pak se uvidí :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok